MONSANTO - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Monsanto 1L Roundup 360 PLUS SL...

Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej.

Cena 69,99 zł

Roundup Flex Ogród 40ml Środek...

Roundup Flex Ogród 40ml Środek chwastobójczy Koncentrat Substral Dogłębne działanie

Środek chwastobójczy wstrzymujący procesy życiowe roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Produkt ten nie jest skuteczny w zwalczaniu skrzypu. Koncentrat do rozrabiania w wodzie i oprysku.

Cena 19,99 zł

Roundup 360 PLUS SL 3L Oprysk na...

Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

3L koncentratu do stworzenia od 90 do 150 litrów cieczy użytkowej

Cena 399,00 zł

Roundup Flex Ogród 125ml Środek...

Roundup Flex Ogród 125ml Środek chwastobójczy Substral Koncentrat Oprysk dolistny

Środek chwastobójczy, którego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Produkt ten nie jest skuteczny w zwalczaniu skrzypu.

Cena 34,99 zł

Monsanto - sklep

Monsanto Polska Sp. z o.o. jest to lokalny oddział amerykańskiego lidera w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa i biotechnologii. Czerpiąc z ponad 100-letniego doświadczenia firmy obecnej na kontynentach całego świata, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku, czyli już ponad 20 lat. Istotnym faktem jest także to, że produkty Monsanto były dostępne na rynku polskim również przed otworzeniem polskiej filii.  Monsanto Polska to producent najskuteczniejszych środków ochrony roślin oraz hodowca nasion rzepaku ozimego i dostawca nasion rzepaku ozimego i kukurydzy wspierających rolnictwo gospodarstw wielkoobszarowych oraz rodzinnych. Jednym z najbardziej znanych produktów tej firmy są środki ochrony roślin opatrzone zastrzeżoną marką Roundup.

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy Państwu także produkty tego światowego potentata w swojej branży, który w swojej produkcji stawia na jakość i efektywność wytworzonych przez nich środków.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Monsanto.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Monsanto Polska to producent najskuteczniejszych środków ochrony roślin oraz hodowca nasion rzepaku ozimego i dostawca nasion rzepaku ozimego i kukurydzy. Roundup to główny produkt.