ABC - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 58 produktów.

Pokazano 1-48 z 58 pozycji

Getox Ultra 600ml Płyn na pluskwy...

Getox Ultra 600ml Płyn oprysk środek na pluskwy pchły prusaki wyjątkowo skuteczny oprysk. Sklep Białystok. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów, w szczególności pluskiew i pcheł, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.

Cena 29,99 zł

ABC Pułapka lepowa lep na pluskwy z...

ABC 4szt Pułapki lepowej na pluskwy (detektor pluskiew). Lepowymi pułapkami można w skuteczny sposób monitorować występowanie pluskwy domowej poprzez jej odławianie. Pułapka skuteczna, dyskretna, bez dodatków środków chemicznych. Pułapka zawiera tabletkę wabiącą, którą układa się na kleju.

Cena 39,96 zł

ABC 2szt. Detektor pułapka lepowa na...

ABC 2szt. Detektor pułapka lepowa na prusaki i karaluchy bez insektycydów
Detektor pułapka lepowa ABC służy do wyłapywania owadów biegających w dyskretny sposób. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to nietoksyczna metoda pozbycia się karaluchów, karaczanów, prusaków itp.
Cena 9,99 zł

ABC 10szt. Arkusze kleiste lepowe...

ABC 10szt. Arkusze kleiste lepowe żółte na szkodniki ziemiórki mszyce lep tablica bez chemii Służą do monitorowania obecności i wyłapywania szkodników żerujących na roślinach. Skutecznie eliminują najczęściej występujące szkodniki,np. mszyce, mączliki szklarniowe, ziemiórki, owocówki. NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI CZYNNYCH CHEMICZNIE.

Cena 13,99 zł

Rater 1kg granulat trutka na myszy...

Rater 1kg granulat trutka na myszy szczury skuteczna mumifikuje Sprawdzona trucizna na gryzonie. Zawiera substancje wabiące myszy i szczury, przez co preparat jest dla nich atrakcyjniejszy i tym samym skuteczniejszy w działaniu. Odpowiednio dobrany składnik dodatkowo powoduje mumifikowanie pośmiertne zwierząt. 

Cena 25,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole...

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole spożywcze z feromonem lep do kuchni

Pułapka lepowa z feromonem ABC służy do monitorowania moli spożywczych (omacnicy spichrzanki, mklika próchniczka, mklika mącznego, mklika daktylowca) poprzez ich odławianie. Nie zawiera insektycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Cena 17,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole...

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole odzieżowe ubraniowe

Pułapka lepowa z feromonem na mole odzieżowe jest to środek owadobójczy do monitorowania obecności moli ubraniowych poprzez ich odławianie. Przeznaczony do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, w szafach, szufladach czy skrzyniach.

Cena 18,99 zł

ABC 5szt. Żółte Arkusze Lepowe duże...

ABC 5szt. Żółte Arkusze Lepowe duże ekolep tablice lep szkodniki mszyce mączliki Prosty, ekologiczny sposób na mszyce, mączlika szklarniowego, wciornastki i inne szkodniki. NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI CHEMICZNIE CZYNNYCH. Posiadają lepką powierzchnię, do której przyklejają się szkodniki. Skuteczne i łatwe w użyciu.

Cena 16,99 zł

Pułapka lepowa lep na myszy szczury...

Pułapka lepowa lep na myszy szczury mocny myszołapka klejowa łapka gryzonie trutka
Skuteczna i prosta metoda na pozbycie się uciążliwych gryzoni. Pułapka lepowa nie nie zawiera trucizny, posiada jedynie lepką powierzchnię, która unieruchamia gryzonie. Niezawodna w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia trutki.

Cena 5,99 zł

ABC 200g Preparat do kompostowania,...

ABC 200g Preparat do kompostowania, rozkładu pni i ciętych gałęzi
Kompost jest źródłem naturalnego nawozu
, który możemy wykorzystać do użyźnienia gleby w ogrodzie czy w doniczkach. Większość odpadów kuchennych i ogrodowych nadaje się do jego przygotowania. Aby proces fermentacji przebiegał szybciej należy zastosować preparat do kompostowania.

Cena 26,99 zł

ABC 600ml Płynny preparat na mrówki...

ABC 600ml Płynny preparat na mrówki zwalcza w pomieszczeniach na zewnątrz Środek gotowy do użycia. Dzięki wysokiej zawartości substancji czynnej wykazuje dużą skuteczność. Oprócz mrówek zwalcza też prusaki, pluskwy, pchły, rybiki i inne owady biegające.

Cena 25,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem...

Zastosowanie pułapek jest działaniem prewencyjnym. Pułapki monitorujące rozmieszcza się na drzewach w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów. Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę jabłkóweczkę.

Cena 33,98 zł

ABC Delta 150g Pylisty preparat na...

ABC Delta 150g to preparat na mrówki gotowy do użycia. Pylisty środek przeznaczony do zwalczania mrówek i innych owadów w pomieszczeniach i na zewnątrz. Może być również stosowany do zwalczania innych owadów biegających takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki.

Cena 19,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem...

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę

Pułapka
wykonana jest z tworzywa sztucznego powleczonego specjalnym odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów.

Cena 33,98 zł

ABC 300ml Floris AE zwalcza Mszyce na...

ABC 300ml Floris AE zwalcza Mszyce na Różach Aerozol spray sprej Gotowy oprysk Gotowy do użycia środek zwalczający mszyce. Forma aerozolu zapewnia łatwość i wygodę stosowania. Kontaktowe działanie gwarantuje wysoką skuteczność. Niszczy kolonie mszyc na roślinach nawet do 14 dni po zabiegu.

Cena 16,66 zł

ABC 500g Preparat do biologicznego...

Preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic wykonany jest z naturalnych składników zapachowych. Kret jest niezwykle czystym zwierzakiem i nie znosi przykrych zapachów, dlatego preparat ten jest bardzo skuteczny.

Cena 59,99 zł

Asplant 300ml Herkules Propal S MAX...

Asplant 300ml Herkules Propal S MAX osy szerszenie gniazda Spray sprej Zasięg 5m 

Skuteczny preparat w postaci aerozolu. Zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach. Duży zasięg do 5m pozwala na wykonywanie oprysku z większej odległości, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z owadami. Działa także na osobniki przylatujące z powrotem do gniazda.

Cena 28,99 zł

ABC 24ml Efitol ECO Owadobójczy...

ABC 24ml Efitol ECO Owadobójczy Koncentrat Rośliny ozdobne Eliminuje przędziorki szpeciele

Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych.  Naturalny preparat do oprysku wszystkich roślin ozdobnych w ogrodzie i domu.

Cena 16,99 zł

ABC 200g Preparat do biologicznego...

Nowoczesny preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic stosuje się na działkach, w ogrodach, parkach oraz sadach. Preparat ten zawiera naturalne składniki zapachowe skutecznie odstraszające również psy i koty.

Cena 27,99 zł

ABC 140g Ziarno zatrute na myszy...

ABC 140g Ziarno zatrute na myszy szczury trutka gotowa do użycia mumifikuje Produkt łudząco przypomina naturalny pokarm gryzoni, co znacznie wpływa na atrakcyjność. Zwalcza zarówno myszy jak i szczury. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. GRATIS rękawiczki ochronne do wykładania produktu.

Cena 12,95 zł

ABC 120ml Na kleszcze Zwalcza Szybki...

ABC 120ml Na kleszcze Zwalcza Szybki bezpieczny po użyciu naturalny olej rydzowy

Naturalny produkt przeznaczony do opryskiwania miejsc narażonych na występowanie kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez zwalczanie mechaniczne. Unieruchamia osobniki dorosłe zatrzymując ich rozmnażanie i możliwość dalszego żerowania.

Cena 29,99 zł

ABC 140g Granulat na szczury i myszy...

ABC 140g Granulat na szczury i myszy skuteczny mumifikuje Trucizna w postaci granulek. Gotowa do użycia. Zawiera substancje wabiące osobniki. Skuteczna w działaniu zarówno na myszy jak i szczury. Wykazuje właściwości mumifikujące pośmiertnie ciało, co znacznie ułatwia utylizację zwierząt dotkniętych działaniem trutki.

Cena 17,95 zł

ABC 150g Pasta na szczury myszy Łatwa...

ABC 150g Pasta na szczury myszy Łatwa w użyciu Odporna na wilgoć Profesjonalna Skuteczna

Skuteczny
produkt gryzoniobójczy. Działa szybko i skutecznie zarówno na myszy jak i na szczury. Do stosowania w miejscach suchych i wilgotnych. Przystępna forma pasty zachęca gryzonie do spożycia i przekazania informacji o źródle pokarmu dla innych osobników. 

Cena 18,99 zł

ABC 0,5l płyn na kleszcze naturalny...

ABC 0,5l płyn na kleszcze naturalny środek skuteczny 1000 m2 ogród plac zabaw
Naturalny produkt przeznaczony do opryskiwania miejsc narażonych na występowanie kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez zwalczanie mechaniczne. Zawiera olej rydzowy.

Cena 79,99 zł

Pułapka SX lepowa lep na myszy...

Pułapka SX lepowa lep na myszy gryzonie myszołapka z klejem skuteczna
Skuteczna i prosta metoda na pozbycie się uciążliwych gryzoni. Niezawodna w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia trutki. Pułapka lepowa nie nie zawiera trucizny, posiada jedynie lepką powierzchnię, która unieruchamia gryzonie.

Cena 9,99 zł

ABC 2x1,4g Imidex Mrówki pułapka...

ABC 2x1,4g Imidex Mrówki pułapka żelowa karmnik długie działanie

To preparat na mrówki gotowy do użycia. Środek przeznaczony do zwalczania mrówek w domu i na podwórku. Działa przez 3 miesiące, zwalcza gniazda oraz całe kolonie mrówek.

Cena 24,99 zł

ABC 24ml Efitol ECO Środek...

ABC 24ml Efitol ECO Środek owadobójczy Warzywa Eliminuje przędziorki mszyce

Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych.  Naturalny preparat do oprysku ziół, warzyw, owoców- koncentrat do rozpuszczania w wodzie.

Cena 16,99 zł

Rater P 1kg Zatrute ziarno pszenicy...

Rater P 1kg Zatrute ziarno pszenicy trutka trucizna myszy szczury skuteczna zasusza mumifikuje Atrakcyjna dla gryzoni trucizna w postaci ziarna, imituje naturalny pokarm co skutecznie przyciąga zwierzęta. Zawiera substancje wabiące i mumifikujące. Postać sypka pozwala na dozowanie według osobistych preferencji.

Cena 29,99 zł

ABC 600ml Efitol Owadobójczy...

ABC 600ml Efitol Owadobójczy Naturalny Spray Zwalcza Przędziorki Szpeciele Mszyce

Naturalny preparat do oprysku ziół, warzyw, owoców- gotowy do użycia w sprayu. Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych. 

Cena 19,99 zł

Pułapka lepowa SX duża na szczury...

Pułapka lepowa SX duża na szczury gryzonie lep mocny klej myszy skuteczna łapka trucizna Prosty i skuteczny sposób walki z gryzoniami. Pułapka jest pokryta silnym klejem, który unieruchamia szczury i myszy.

Cena 12,99 zł

Muchostop 150g zwalczanie much w...

Muchostop zwalczanie much w budynkach trutka na muchy

Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Po rozpuszczeniu w wodzie służy jako emulsja do malowania. W formie granulatu jako trutka do rozsypania.

Cena 49,99 zł

Rater 1kg Pasta gryzoniobójcza na...

Rater Strong 1kg pasta gryzoniobójcza na myszy szczury skuteczna gotowa do użycia to skuteczna, gotowa do użycia trucizna w saszetkach do wykładania. Zwalcza myszy i szczury. Forma miękkiej pasty jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Produkt jest odporny na wilgoć i pleśnienie, przez co może być wykładany w wielu miejsach.

Cena 49,99 zł

Rater Strong 3kg Ziarno Trutka na...

Rater Strong 3kg Ziarno Trutka na Myszy Szczury Silna Zasusza

Trutka w formie ziarna sypkiego, bardzo podobna do naturalnego pokarmu. Zwalcza zarówno myszy jak i szczury. Produkt gotowy do użycia. Zaleca się wykładanie preparatu w rękawiczkach na płytkim naczyniu bądź w karmniku. Trutka z wysoką dawką substancji czynnej- bardzo skuteczna.

Cena 99,99 zł

Karmnik Sens duży myszy szczury...

Karmnik Sens duży myszy szczury stacja deratyzacyjna deratyzacja pojemnik trutka gryzonie Bezpieczny sposób wyłożenia trucizny na gryzonie. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przydatny przy zwalczaniu myszy i szczurów.

Cena 19,99 zł

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN...

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN Zabezpiecza drzewka Plaster na rany

Niezbędna do zabezpieczania ran roślin po ich standardowym cięciu, uszkodzeniach spowodowanych przez wichury, w przypadku pękania kory oraz po wszelkich innych zabiegach pielęgnacyjnych odsłaniających tkanki. Polecany do stosowania w sadach, ogrodach przydomowych itd.

Cena 24,99 zł

Muchostop sznurek lepowy na muchy 1...

Sznur lepowy na muchy 400m służy do odławiania dużej ilości much w pomieszczeniach zamkniętych (zabudowania gospodarskie, stajnie, szklarnie). Taśma lepowa jest znakomitym rozwiązaniem w celu pozbycia się latającego problemu tj much.

Cena 79,99 zł

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza...

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza z pędzlem pasta maść po cięciu szczepieniu na rany drzew
Zabezpiecza rany drzew i krzewów przed wnikaniem organizmów chorobotwórczych. Przeznaczona jest do stosowania po cięciu gałęzi, na pęknięcia kory, uszkodzenia mechaniczne, a także po szczepieniu.

Cena 29,99 zł

Owadostop 600ml Środek owadobójczy na...

Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.

 

Cena 26,95 zł

ABC 10g Mospilan 20 SP Środek...

Koncentrat w formie proszku do rozcieńczania wodą. Skuteczny przy zwalczaniu mszyc, stonki ziemniaczanej (larwy i osobniki dorosłe), toczyka gruszowiaczka, owocówkę jabłkóweczkę, nasionnicę trześniówkę w uprawach przydomowych.
Cena 27,99 zł

ABC 100g Granulat na mrówki mrówkozol...

Mrówkozol to środek zwalczający mrówki w formie granulatu. Atraktant smakowy zawarty w preparacie skutecznie wabi mrówki i szybko je zwalcza w domach, pomieszczeniach biurowych, magazynach, ogrodach, garażach oraz wokół budynków.

Cena 13,99 zł

ABC 600ml Obsydian Plus zwalcza...

Środek owadobójczy w formie cieczy do bezpośredniego stosowania, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników róży, fuksji, pelargonii i begonii. Na roślinie działa wgłębnie. 

Mszyce i mączliki szklarniowe są owadami ssącymi najczęściej atakującymi rośliny ozdobne zarówno doniczkowe jak i balkonowe.

Cena 27,99 zł

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy...

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

Cena 22,99 zł

Abc Pułapka na krety i nornice...

Pułapka do łapania kretów i nornic ABC na działkach i w ogrodach. Przed zamieszczeniem pułapki powinno się ją sparzyć gorącą wodą, a następnie dotykać tylko w rękawiczkach, wówczas kret nie wyczuje ludzkiego zapachu i nie będzie omijał pułapki.

Cena 16,99 zł

Abc - sklep

Marka produktów ABC jest szeroko znana wśród profesjonalistów jak i amatorów ogrodnictwa. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo Themar Import Eksport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przygotowane specjalnie dla klientów ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. W swoim asortymencie produktowym firma posiada także preparaty do walki z pleśnią i innymi grzybami Bardzo dużą wagę przywiązana jest do jakości produktów i efektywności ich działania, tak aby zadowolenie z korzystania ze środków ochrony roślin marki ABC było jak największe.

Wśród szerokiego asortymentu dostępnego w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL istnieje możliwość zakupu produktów sygnowanych logiem ABC.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.