Filtruj według

Kategorie

Kategorie

ABC - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Getox Ultra 600ml Płyn na pluskwy...

Getox Ultra 600ml Płyn oprysk środek na pluskwy pchły prusaki wyjątkowo skuteczny oprysk. Sklep Białystok. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów, w szczególności pluskiew i pcheł, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.

Cena 29,99 zł

Pułapka lepowa lep na myszy szczury...

Pułapka lepowa lep na myszy szczury mocny myszołapka klejowa łapka gryzonie trutka
Skuteczna i prosta metoda na pozbycie się uciążliwych gryzoni. Pułapka lepowa nie nie zawiera trucizny, posiada jedynie lepką powierzchnię, która unieruchamia gryzonie. Niezawodna w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia trutki.

Cena 6,99 zł

ABC Pułapka lepowa lep na pluskwy z...

ABC 4szt Pułapki lepowej na pluskwy (detektor pluskiew). Lepowymi pułapkami można w skuteczny sposób monitorować występowanie pluskwy domowej poprzez jej odławianie. Pułapka skuteczna, dyskretna, bez dodatków środków chemicznych. Pułapka zawiera tabletkę wabiącą, którą układa się na kleju.

Cena 39,96 zł

Rater P 1kg Zatrute ziarno pszenicy...

Rater P 1kg Zatrute ziarno pszenicy trutka trucizna myszy szczury skuteczna zasusza mumifikuje

Atrakcyjna dla gryzoni trucizna w postaci ziarna, imituje naturalny pokarm co skutecznie przyciąga zwierzęta. Zawiera substancje wabiące i mumifikujące. Postać sypka pozwala na dozowanie według osobistych preferencji.

Cena 29,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole...

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole spożywcze z feromonem lep do kuchni

Pułapka lepowa z feromonem ABC służy do monitorowania moli spożywczych (omacnicy spichrzanki, mklika próchniczka, mklika mącznego, mklika daktylowca) poprzez ich odławianie. Nie zawiera insektycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Cena 17,99 zł

ABC 5szt. Żółte Arkusze Lepowe duże...

ABC 5szt. Żółte Arkusze Lepowe duże ekolep tablice lep szkodniki mszyce mączliki Prosty, ekologiczny sposób na mszyce, mączlika szklarniowego, wciornastki i inne szkodniki. NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI CHEMICZNIE CZYNNYCH. Posiadają lepką powierzchnię, do której przyklejają się szkodniki. Skuteczne i łatwe w użyciu.

Cena 21,99 zł

ABC 100g Granulat na mrówki mrówkozol...

Mrówkozol to środek zwalczający mrówki w formie granulatu. Atraktant smakowy zawarty w preparacie skutecznie wabi mrówki i szybko je zwalcza w domach, pomieszczeniach biurowych, magazynach, ogrodach, garażach oraz wokół budynków.

Cena 13,99 zł

ABC 5ml Nissorun Strong 250 SC Środek...

ABC 5ml Nissorun Strong 250 SC Środek owadobójczy Koncentrat Przędziorek Larwy Dorosłe osobniki

Nissorum Strong to środek przędziorkobójczy działający na wszystkie stadia rozwojowe szkodników (z wyjątkiem osobników dorosłych). Zaletą preparatu jest możliwość stosowania przez długi okres w sezonie, od początku wegetacji aż do zbiorów.

Cena 16,99 zł

ABC 2szt. Detektor pułapka lepowa na...

ABC 2szt. Detektor pułapka lepowa na prusaki i karaluchy bez insektycydów
Detektor pułapka lepowa ABC służy do wyłapywania owadów biegających w dyskretny sposób. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to nietoksyczna metoda pozbycia się karaluchów, karaczanów, prusaków itp.
Cena 10,98 zł

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy...

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

Cena 23,99 zł

ABC Delta 150g Pylisty preparat na...

ABC Delta 150g to preparat na mrówki gotowy do użycia. Pylisty środek przeznaczony do zwalczania mrówek i innych owadów w pomieszczeniach i na zewnątrz. Może być również stosowany do zwalczania innych owadów biegających takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki.

Cena 19,99 zł

ABC 600ml Obsydian Plus zwalcza...

Środek owadobójczy w formie cieczy do bezpośredniego stosowania, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników róży, fuksji, pelargonii i begonii. Na roślinie działa wgłębnie. 

Mszyce i mączliki szklarniowe są owadami ssącymi najczęściej atakującymi rośliny ozdobne zarówno doniczkowe jak i balkonowe.

Cena 27,99 zł

Abc Pułapka na krety i nornice...

Pułapka do łapania kretów i nornic ABC na działkach i w ogrodach. Przed zamieszczeniem pułapki powinno się ją sparzyć gorącą wodą, a następnie dotykać tylko w rękawiczkach, wówczas kret nie wyczuje ludzkiego zapachu i nie będzie omijał pułapki.

Cena 16,99 zł

ABC 200g Preparat do kompostowania,...

ABC 200g Preparat do kompostowania, rozkładu pni i ciętych gałęzi
Kompost jest źródłem naturalnego nawozu
, który możemy wykorzystać do użyźnienia gleby w ogrodzie czy w doniczkach. Większość odpadów kuchennych i ogrodowych nadaje się do jego przygotowania. Aby proces fermentacji przebiegał szybciej należy zastosować preparat do kompostowania.

Cena 26,99 zł

ABC 200g Preparat do biologicznego...

Nowoczesny preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic stosuje się na działkach, w ogrodach, parkach oraz sadach. Preparat ten zawiera naturalne składniki zapachowe skutecznie odstraszające również psy i koty.

Cena 27,99 zł

ABC 2x1,4g Imidex Mrówki pułapka...

ABC 2x1,4g Imidex Mrówki pułapka żelowa karmnik długie działanie

To preparat na mrówki gotowy do użycia. Środek przeznaczony do zwalczania mrówek w domu i na podwórku. Działa przez 3 miesiące, zwalcza gniazda oraz całe kolonie mrówek.

Cena 24,99 zł

ABC 10szt. Arkusze kleiste lepowe...

ABC 10szt. Arkusze kleiste lepowe żółte na szkodniki ziemiórki mszyce lep tablica bez chemii Służą do monitorowania obecności i wyłapywania szkodników żerujących na roślinach. Skutecznie eliminują najczęściej występujące szkodniki,np. mszyce, mączliki szklarniowe, ziemiórki, owocówki. NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI CZYNNYCH CHEMICZNIE.

Cena 17,99 zł

ABC 500g Preparat do biologicznego...

Preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic wykonany jest z naturalnych składników zapachowych. Kret jest niezwykle czystym zwierzakiem i nie znosi przykrych zapachów, dlatego preparat ten jest bardzo skuteczny.

Cena 64,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole...

ABC 2szt. Pułapka lepowa na mole odzieżowe ubraniowe

Pułapka lepowa z feromonem na mole odzieżowe jest to środek owadobójczy do monitorowania obecności moli ubraniowych poprzez ich odławianie. Przeznaczony do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, w szafach, szufladach czy skrzyniach.

Cena 18,99 zł

ABC 24ml Efitol ECO Owadobójczy...

ABC 24ml Efitol ECO Owadobójczy Koncentrat Rośliny ozdobne Eliminuje przędziorki szpeciele

Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych.  Naturalny preparat do oprysku wszystkich roślin ozdobnych w ogrodzie i domu.

Cena 16,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem...

Zastosowanie pułapek jest działaniem prewencyjnym. Pułapki monitorujące rozmieszcza się na drzewach w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów. Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę jabłkóweczkę.

Cena 33,98 zł

ABC 600ml Efitol Owadobójczy...

ABC 600ml Efitol Owadobójczy Naturalny Spray Zwalcza Przędziorki Szpeciele Mszyce

Naturalny preparat do oprysku ziół, warzyw, owoców- gotowy do użycia w sprayu. Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych. 

Cena 19,99 zł

Sumin 5szt. Żółte Arkusze Lepowe Duże...

Sumin 5szt. Żółte Arkusze Lepowe Duże Ekolep Tablice na Owady

Produkt nie zawiera substancji owadobójczych, jest bezpieczny w użyciu i nie wymaga okresu karencji. Arkusze są odporne na działanie wody i promieni słonecznych, a ich lepkość utrzymuje się przez długi czas, dzięki czemu są idealne do użycia w szklarniach, ogrodach i sadach.

Cena 16,99 zł

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem...

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę

Pułapka
wykonana jest z tworzywa sztucznego powleczonego specjalnym odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów.

Cena 33,98 zł

ABC 24ml Efitol ECO Środek...

ABC 24ml Efitol ECO Środek owadobójczy Warzywa Eliminuje przędziorki mszyce

Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych.  Naturalny preparat do oprysku ziół, warzyw, owoców- koncentrat do rozpuszczania w wodzie.

Cena 16,99 zł

ABC 120ml Na kleszcze Zwalcza Szybki...

ABC 120ml Na kleszcze Zwalcza Szybki bezpieczny po użyciu naturalny olej rydzowy

Naturalny produkt przeznaczony do opryskiwania miejsc narażonych na występowanie kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez zwalczanie mechaniczne. Unieruchamia osobniki dorosłe zatrzymując ich rozmnażanie i możliwość dalszego żerowania.

Cena 29,99 zł

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza...

ABC 350g Ekompres Emulsja ogrodnicza z pędzlem pasta maść po cięciu szczepieniu na rany drzew
Zabezpiecza rany drzew i krzewów przed wnikaniem organizmów chorobotwórczych. Przeznaczona jest do stosowania po cięciu gałęzi, na pęknięcia kory, uszkodzenia mechaniczne, a także po szczepieniu.

Cena 29,99 zł

ABC 150g Pasta na szczury myszy Łatwa...

ABC 150g Pasta na szczury myszy Łatwa w użyciu Odporna na wilgoć Profesjonalna Skuteczna

Skuteczny
produkt gryzoniobójczy. Działa szybko i skutecznie zarówno na myszy jak i na szczury. Do stosowania w miejscach suchych i wilgotnych. Przystępna forma pasty zachęca gryzonie do spożycia i przekazania informacji o źródle pokarmu dla innych osobników. 

Cena 18,99 zł

Muchostop 150g zwalczanie much w...

Muchostop zwalczanie much w budynkach trutka na muchy

Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Po rozpuszczeniu w wodzie służy jako emulsja do malowania. W formie granulatu jako trutka do rozsypania.

Cena 49,99 zł

Fregata 200ml Toxan Płyn trutka na...

Fregata 200ml Toxan Płyn trutka na myszy szczury mumifikuje

Trucizna na myszy i szczury, gotowa do użycia. Do zastosowania wewnątrz i wokół budynków. Mumifikuje. Idealny do zastosowania w miejscach, gdzie gryzonie nie mają bezpośredniego dostępu do wody oraz w miejscach, gdzie ich naturalny pokarm jest zbyt konkurencyjny w stosunku do karm.

Cena 15,99 zł

Pułapka SX lepowa lep na myszy...

Pułapka SX lepowa lep na myszy gryzonie myszołapka z klejem skuteczna
Skuteczna i prosta metoda na pozbycie się uciążliwych gryzoni. Niezawodna w miejscach, gdzie nie ma możliwości użycia trutki. Pułapka lepowa nie nie zawiera trucizny, posiada jedynie lepką powierzchnię, która unieruchamia gryzonie.

Cena 9,99 zł

Asplant 300ml Herkules Propal S MAX...

Asplant 300ml Herkules Propal S MAX osy szerszenie gniazda Spray sprej Zasięg 5m 

Skuteczny preparat w postaci aerozolu. Zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach. Duży zasięg do 5m pozwala na wykonywanie oprysku z większej odległości, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z owadami. Działa także na osobniki przylatujące z powrotem do gniazda.

Cena 28,99 zł

ABC 0,5l płyn na kleszcze naturalny...

ABC 0,5l płyn na kleszcze naturalny środek skuteczny 1000 m2 ogród plac zabaw
Naturalny produkt przeznaczony do opryskiwania miejsc narażonych na występowanie kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez zwalczanie mechaniczne. Zawiera olej rydzowy.

Cena 79,99 zł

ABC 140g Ziarno zatrute na myszy...

ABC 140g Ziarno zatrute na myszy szczury trutka gotowa do użycia mumifikuje

Produkt łudząco przypomina naturalny pokarm gryzoni, co znacznie wpływa na atrakcyjność. Zwalcza zarówno myszy jak i szczury. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. GRATIS rękawiczki ochronne do wykładania produktu.

Cena 12,95 zł

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN...

Fregata 250g Maść ogrodnicza FUNABEN Zabezpiecza drzewka Plaster na rany

Niezbędna do zabezpieczania ran roślin po ich standardowym cięciu, uszkodzeniach spowodowanych przez wichury, w przypadku pękania kory oraz po wszelkich innych zabiegach pielęgnacyjnych odsłaniających tkanki. Polecany do stosowania w sadach, ogrodach przydomowych itd.

Cena 24,99 zł

Muchostop 50g zwalczanie much w...

Muchostop zwalczanie much w budynkach inwentarskich.
Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Może być stosowany bezpośrednio jako trutka do rozsypania, jak i w formie zawiesiny do wymalowania powierzchni.

Cena 27,99 zł

Rater 1kg Pasta gryzoniobójcza na...

Rater Strong 1kg pasta gryzoniobójcza na myszy szczury skuteczna gotowa do użycia

Skuteczna, gotowa do użycia trucizna w saszetkach do wykładania. Zwalcza myszy i szczury. Forma miękkiej pasty jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Produkt jest odporny na wilgoć i pleśnienie, przez co może być wykładany w wielu miejscach.

Cena 59,99 zł

Asplant 300ml Coś na Muchy Oprysk od...

Asplant 300ml Coś na Muchy Oprysk od Much Komarów Meszek Aerozol

Czy muchy i inne owady latające nie dają Ci spokoju? W Twoim domu jest wiele niechcianych insektów? Coś... Na Muchy! to idelany produkt dla Ciebie. Dzięki zawartości dwóch niezwykle silnych substancji czynnych, zapewnia 100% skuteczne działanie w zwalczaniu owadów latających w domu.

Cena 22,99 zł

Rater Strong 1kg Bloczki woskowane...

Rater Strong 1kg Bloczki woskowane trutka kostka myszy szczury mumifikuje

Trucizna na gryzonie. Skuteczna, odporna na wilgoć. Gotowa do użycia. Preparat w formie bloczków woskowych o silnym działaniu gryzoniobójczym. Szczury i myszy wabione zapachem trutki zjadają ją, śmierć osobników następuje po kilku dniach, a same szkodniki mumifikują się.

Cena 59,99 zł

ABC Muchostop Sznurek Lepowy na Muchy...

ABC Muchostop Sznurek Lepowy na Muchy 400m Sznur Taśma Lep

Sznur lepowy na muchy
400m służy do odławiania dużej ilości much w pomieszczeniach zamkniętych (zabudowania gospodarskie, stajnie, szklarnie). Taśma lepowa jest znakomitym rozwiązaniem w celu pozbycia się latającego problemu, czyli much.

Cena 79,99 zł

Karmnik Sens duży myszy szczury...

Karmnik Sens duży myszy szczury stacja deratyzacyjna deratyzacja pojemnik trutka gryzonie Bezpieczny sposób wyłożenia trucizny na gryzonie. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przydatny przy zwalczaniu myszy i szczurów.

Cena 19,99 zł

Abc - sklep

Marka produktów ABC jest szeroko znana wśród profesjonalistów jak i amatorów ogrodnictwa. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo Themar Import Eksport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przygotowane specjalnie dla klientów ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. W swoim asortymencie produktowym firma posiada także preparaty do walki z pleśnią i innymi grzybami Bardzo dużą wagę przywiązana jest do jakości produktów i efektywności ich działania, tak aby zadowolenie z korzystania ze środków ochrony roślin marki ABC było jak największe.

Wśród szerokiego asortymentu dostępnego w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL istnieje możliwość zakupu produktów sygnowanych logiem ABC.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.