ABC 2szt pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę
  • ABC 2szt pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę
  • ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę
  • ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę
  • ABC 2szt pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę

33,98 zł
Brutto

Zastosowanie pułapek jest działaniem prewencyjnym. Pułapki monitorujące rozmieszcza się na drzewach w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów. Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę jabłkóweczkę.

EAN: 5906981101161

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 3,40 zł
10 5% Do rabatu 16,99 zł
20 7% Do rabatu 47,58 zł
50 10% Do rabatu 169,92 zł
Ilość
W magazynie Biatom


ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę. Pułapki monitorujące służą do odławiania owadów, wykorzystując efekt selektywnego wyławiania wybranego gatunku owada np. stanowiącego największe zagrożenie (owocówka jabłkóweczka). Charakteryzują się wysoką czułością i skutecznością selektywnego odławiania owadów co jest niezbędne dla spełniania ich funkcji detekcyjnej. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę jabłkóweczkę ABC to składane tabliczki z tworzywa sztucznego powleczone specjalnym, odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów. Pułapki rozmieszczamy w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów i stosujemy do października.

Zastosowanie dla działkowców: jedna pułapka służy do monitorowania działek/ogródków przydomowych gdzie rozmieszczamy 1 pułapkę na 1 drzewo.

W przypadku umieszczenia pułapek na niewielkiej ilości posiadanych drzew np. na działkach, w ogródkach przydomowych, możemy doprowadzić do znacznego zmniejszenia ilości robaczywych owoców na monitorowanych drzewach.

Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę jabłkóweczkę.


Opakowanie zawiera 2szt.

Specyficzne kody

EAN13
5906981101161
Komentarze (0)