ABC 2szt Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę
  • ABC 2szt Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę
  • ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę
  • ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę
  • ABC 2szt Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę

33,98 zł
Brutto

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę

Pułapka
wykonana jest z tworzywa sztucznego powleczonego specjalnym odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów.

EAN: 5906981101154

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 3,40 zł
10 5% Do rabatu 16,99 zł
20 7% Do rabatu 47,58 zł
50 10% Do rabatu 169,92 zł
Ilość
W magazynie Biatom

ABC 2szt. Pułapka lepowa z feromonem na owocówkę śliwkóweczkę to składane tabliczki z tworzywa sztucznego powleczone specjalnym, odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów. Charakteryzują się wysoką czułością i skutecznością selektywnego odławiania owadów co jest niezbędne dla spełniania ich funkcji detekcyjnej. Pułapki rozmieszczamy w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów i stosujemy do października. Pułapki monitorujące służą do odławiania owadów, wykorzystując efekt selektywnego wyławiania wybranego gatunku owada np. stanowiącego największe zagrożenie (owocówka śliwkóweczka).

Zastosowanie dla działkowców: jedna pułapka służy do monitorowania działek/ogródków przydomowych gdzie rozmieszczamy 1 pułapkę na 1 drzewo.

W przypadku umieszczenia pułapek na niewielkiej ilości posiadanych drzew np. na działkach, w ogródkach przydomowych, możemy doprowadzić do znacznego zmniejszenia ilości robaczywych owoców na monitorowanych drzewach.

Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę śliwkóweczkę.

Opakowanie 2szt.

 
.

Specyficzne kody

EAN13
5906981101154
Komentarze (0)