Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna
  • Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna
  • Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna

Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna

8,99 zł
Brutto

Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna

Expel ziarno na myszy i szczury to skuteczna trutka do zwalczania myszy i szczurów w pomieszczeniach zamkniętych i w najbliższym otoczeniu zewnętrznych ścian budynków. Wykazuje działanie mumifikujące, zawiera w składzie Bitrex.

EAN: 5904517248205

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 0,90 zł
10 5% Do rabatu 4,50 zł
20 7% Do rabatu 12,59 zł
50 10% Do rabatu 44,96 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna

Preparat działa z kilkudniowym opóźnieniem, dzięki czemu szkodniki nie kojarzą trutki ze śmiercią innych osobników. Posiada właściwości mumifikujące i zawiera barwnik oraz gorzką substancję zniechęcającą ludzi i zwierzęta domowe do spożycia. Wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni dzięki aromatowi zboża.  
Ziarno w saszetkach do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz oraz szczurów wokół budynków. Zawartość silnie wabiącej przynęty powoduje wysoką skuteczność już po jednokrotnym spożyciu. Produkt w formie ziarna gotowego do użycia.

Sposób stosowania:

Wykładać w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc występowania gryzoni. Nie wyjmować przynęty z saszetki!
Umieszczać w stacjach deratyzacyjnych lub innych miejscach przeznaczenia.

Mysz domowa- dawka 60g.
Szczur wędrowny- dawka 100g.
Dawkowanie szczegółowe w zależności od infestacji podane na opakowaniu.

WAŻNE!

Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna: w przypadku wysokiej infestacji stosować min. co 5 m, w przypadku niskiej infestacji stosować min. co 10 m. Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania, przynajmniej: myszy co 2-3 dni, szczurów co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać zjedzoną przynętę, wymieniać tę uszkodzoną przez wodę i zanieczyszczoną, wyszukiwać i usuwać padłe gryzonie stosując rękawice ochronne lub narzędzia np. szczypce. W celu zwiększenia spożycia przynęty oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa ponownej infestacji należy zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze (np. zatykanie otworów, usuwanie potencjalnych źródeł pokarmu dla gryzoni).

Przed zastosowaniem należy zapoznać się i przestrzegać zaleceń zamieszczonych w materiałach informacyjnych dołączonych do produktu lub informacji przekazanych w punkcie sprzedaży oraz rozważyć zastosowanie niechemicznych metod kontroli (np. pułapek).Należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno itp). Przed zastosowaniem nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 140g produktu.

Opis

Waga
0,14 kg

Specyficzne kody

EAN13
5904517248205
Komentarze (0)