Filtruj według

Kategorie

Kategorie

EXPEL - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Expel 25g Bio-aktywator do szamb...

Expel 25g Bio-aktywator do szamb Saszetka Działa 3 tygodnie Likwiduje przykry zapach Bezpieczny

Produkt zawiera specjalne, wysoce skuteczne szczepy bakterii nagrodzone B.I.D International Star Award For Quality w Madrycie. Opakowanie wystarcza nawet na 15 tygodni. Upłynnia nieczystości i tym samym zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiornika.

Cena 4,49 zł

Expel 20g Bio-aktywator do szamb...

Expel 20g Bio-aktywator do szamb Tabletka Oczyszcza Neutralizuje zapachy 

Łatwa w użyciu tabletka do szamb, która zawiera w sobie wiele korzyści. Dzięki stosowaniu jej w przydomowych oczyszczalniach ścieków, oszczędzamy pieniądze zmniejszając częstotliwość opróżniania zbiornika. Ponadto produkt neutralizuje przykre zapachy.

Cena 3,39 zł

Expel 300ml Gaśnica na osy szerszenie...

Expel 300ml Gaśnica na osy szerszenie Zasięg 5m Zwalcza gniazda
Duży zasięg gaśnicy umożliwia bezpieczne stosowanie. Skutecznie zwalcza osy i szerszenie oraz niszczy ich gniazda w ogrodach, na tarasach, poddaszach. Działanie preparatu jest natychmiastowe i utrzymuje się przez kilka dni.

Cena 24,99 zł

Expel 2szt. Pułapka lepowa na mole...

Expel 2szt. Pułapka lepowa na mole spożywcze Atraktant Wabi Wyłapuje Monitorowanie

Pułapka klejowa do monitorowania obecności moli spożywczych metodą odławiania w kuchniach, spiżarniach oraz magazynach. Zawiera feromony, które skutecznie wabią dorosłe osobniki. Działanie utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.

Cena 13,99 zł

Expel 400ml Muchospray Cytrynowy...

Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol

Spray zwalcza muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Działa szybko i skutecznie, posiada przyjemny cytrynowy zapach, który pozostaje po rozpyleniu. 

Cena 19,99 zł

Expel 400ml Spray na owady biegające...

Expel 400ml Spray na owady biegające Zwalcza Prusaki Karaluchy Pluskwy Mrówki 

Areozol skutecznie zwalcza owady biegające w domu i pomieszczeniach gospodarczych oraz magazynowych. Opakowanie posiada przedłużającą rurkę, która ułatwia aplikacje preparatu w trudno dostępnych miejscach pod meblami i w szczelinach.

Cena 24,99 zł

Expel 150g Pasta na myszy szczury...

Expel 150g Pasta na myszy szczury Trutka Mumifikująca Mokra Bitrex

Wykazuje działanie mumifikujące, zawiera w składzie Bitrex. Expel Pasta na myszy i szczury to skuteczna trutka do zwalczania myszy i szczurów w pomieszczeniach zamkniętych i w najbliższym otoczeniu zewnętrznych ścian budynków.

Cena 15,99 zł

Expel 700g Proszek na mrówki Trucizna...

Expel 700g Proszek na mrówki Trucizna Zwalcza gniazda Przyciąga 

Można używać go posypowo oraz rozpuszczać w wodzie i podlewać nim gniazda. Wysoką skuteczność preparatu zapewnia silna substancja wabiąca i trucizny. Produkt stworzony do zwalczania mrówek w domu, na tarasach, balkonach, w altanach oraz na podwórku.

Cena 59,99 zł

Expel 40g+40ml Dwuskładnik na muchy...

Expel 40g+40ml Dwuskładnik na muchy Zwalcza insekty Zawiesina do malowania Skuteczny

Bardzo skuteczny produkt
do malowania powierzchni, na których gromadzą się muchy. Proszek z rozcieńczalnikiem tworzy zawiesinę, zwalcza muchy w pomieszczeniach mieszkalnych, inwentarskich i fabrycznych oraz w pojemnikach na śmieci. Działa już po 15 minutach. 

Cena 19,99 zł

Expel 140g Granulat na szczury myszy...

Expel 140g Granulat na szczury myszy Trucizna Saszetki Mumifikujący

Expel granulat na myszy i szczury to skuteczna trutka do zwalczania myszy i szczurów w pomieszczeniach zamkniętych i w najbliższym otoczeniu zewnętrznych ścian budynków. Wykazuje działanie mumifikujące, zawiera w składzie Bitrex.

Cena 9,99 zł

Expel 140g Ziarno na szczury myszy...

Expel 140g Ziarno na szczury myszy Trucizna Saszetki Zasusza Skuteczna

Expel ziarno na myszy i szczury to skuteczna trutka do zwalczania myszy i szczurów w pomieszczeniach zamkniętych i w najbliższym otoczeniu zewnętrznych ścian budynków. Wykazuje działanie mumifikujące, zawiera w składzie Bitrex.

Cena 8,99 zł

Expel Płytka na owady Zwalcza muchy...

Expel Płytka na owady Zwalcza muchy mrówki komary Zapach zielonej herbaty 

Płytka owadobójcza o zapachu zielonej herbaty. Działanie utrzymuje się nawet do 2 miesięcy. Zwalcza muchy, mole, komary, meszki, mrówki w pomieszczeniach wewnątrz domu. Wygodna i łatwa w stosowaniu.

Cena 19,99 zł

Expel 150ml Spray na roztocza Dla...

Expel 150ml Spray na roztocza Dla alergików Chodniki Dywany Zasłony Zwalcza

Areozol skutecznie zwalcza roztocza występujące w dywanach, zasłonach, tapicerkach, chodnikach, przynosząc ulgę osobom uczulonym na nie. Gotowy preparat do oprysku wybranych powierzchni. Opryskiwać z odległości około 40-50cm.

Cena 16,99 zł

EXPEL 100g Proszek na mrówki 2w1...

EXPEL 100g Proszek na mrówki 2w1 Podlewanie Sypanie Skuteczny Szybko działa
Środek do zwalczania mrówek w postaci proszku. Likwiduje mrówki w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie. Można stosować jako proszek lub po rozpuszczeniu w wodzie. Działa szybko i skutecznie.

Cena 13,99 zł

Expel 550g Proszek na mrówki Zwalcza...

Expel 550g Proszek na mrówki Zwalcza gniazda mrówek Wabi Likwiduje Przyciąga 

Można używać go posypowo oraz rozpuszczać w wodzie i podlewać nim gniazda. Wysoką skuteczność preparatu zapewnia silna substancja wabiąca i trucizny. Produkt stworzony do zwalczania mrówek w domu, na tarasach, balkonach, w altanach oraz na podwórku.

Cena 39,99 zł

Expel 300g Proszek na mrówki Zwalcza...

Expel 300g Proszek na mrówki Zwalcza gniazdo Przyciąga Wabi Likwiduje 

Produkt stworzony do zwalczania mrówek w domu, na tarasach, balkonach, w altanach oraz na podwórku. Można używać go posypowo oraz rozpuszczać w wodzie i podlewać nim gniazda. Wysoką skuteczność preparatu zapewnia silna substancja wabiąca i trucizny.

Cena 31,99 zł

Expel 100g Pasta na myszy szczury...

Expel 100g Pasta na myszy szczury Mokra Trutka Mumifikująca Bitrex

Expel Pasta na myszy i szczury to skuteczna trutka do zwalczania myszy i szczurów w pomieszczeniach zamkniętych i w najbliższym otoczeniu zewnętrznych ścian budynków. Wykazuje działanie mumifikujące, zawiera w składzie Bitrex.

Cena 11,99 zł

Expel środki do ogrodu - sklep

Expel jest przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji, które istnieje na polskim rynku od ponad 15 lat. Przez cały ten okres pomaga Polakom chronić ich domy i posesje przed niszczącymi i dokuczliwymi działaniami szkodników, takich jak różnego rodzaju owady czy różnego rodzaju gryzonie. Oferta firmy obejmuje ponad 60 skutecznych i wygodnych w użyciu produktów owadobójczych i gryzoniobójczych, które są systematycznie udoskonalane po to, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Wśród produktów Expel są także dedykowane do ochrony dzieci przed owadami, jak i produkty służące przy eksploatacji codziennej szamb i innych tego typu zbiorników. Ogromne doświadczenie i ciągły rozwój są najlepszymi gwarantami wysokiej jakości całego asortymentu marki Expel.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL dostępny jest także pełna gama produktów pochodzących od tego renomowanego producenta.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Expel.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Centrum ogrodnicze BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Expel. Wśród produktów Expel są także dedykowane do ochrony dzieci przed owadami, jak i produkty służące przy eksploatacji codziennej szamb i innych tego typu zbiorników. Ogromne doświadczenie i ciągły rozwój są najlepszymi gwarantami wysokiej jakości całego asortymentu marki Expel.