Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol
  • Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol

Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol

19,99 zł
Brutto

Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol

Spray zwalcza muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Działa szybko i skutecznie, posiada przyjemny cytrynowy zapach, który pozostaje po rozpyleniu. 

EAN: 5904517249028

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,00 zł
10 5% Do rabatu 9,99 zł
20 7% Do rabatu 27,98 zł
50 10% Do rabatu 99,94 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Expel 400ml Muchospray Cytrynowy Zwalcza muchy komary Muchozol

Aerozol o zapachu cytrynowym skutecznie zwalcza owady latające: muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach.

  • Posiada przyjemny, cytrynowy zapach.

  • Preparat stworzony do likwidacji owadów biegających w okolicach domu, firm, przedszkoli, szkół, magazynów i pomieszczeń gospodarczych.

  • Aktywność owadów zmniejsza się rano i wieczorem, w związku z czym są to dwie najlepsze pory na wykonanie oprysku.

Jak stosować?

Zamknąć drzwi i okna. Przed użyciem wstrząsnąć. Oprysk rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Trzymając puszkę pionowo rozpylać produkt we wszystkich kierunkach uwzględniając okolice okien i powierzchni nasłonecznionych. Opryskiwać z odległości nie mniejszej niż 1 m od ścian, tkanin i mebli. Czas opryskiwania pomieszczenia 20 m2 (50 m3 ) wynosi ok. 10 s. Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 15 min, po czym starannie wywietrzyć.

W przypadku os produkt stosować bezpośrednio na owady. Powoduje to natychmiastowe unieszkodliwienie owada i jego śmierć po ok. 1 minucie od zastosowania
Z pomieszczenia usunąć zwierzęta domowe i produkty spożywcze. Przykryć akwaria. Podczas zabiegu nie jeść i nie pić, w pomieszczeniach może przebywać tylko osoba wykonująca oprysk. 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 400ml.

Opis

Pojemność
0,4l

Specyficzne kody

EAN13
5904517249028
Komentarze (0)