AW Wąż 1"x25m ogrodowy Classic AW70317
3 warstwowy wąż ogrodowy 1" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.
Fruktovit służy do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw konieczne jest systematyczne nawożenie trawnika od wczesnej wiosny do jesieni. Nawóz zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach dostosowanych do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.
Fruktovit plus 10 kg Nawóz do trawników. Zawarte w nawozie składniki mineralne, stymulują wzrost traw, poprawiają ich odporność oraz zapewniają intensywny zielony kolor i zwartą darń, co przeciwdziała wzrostowi mchu i zachwaszczeniu. Produkt może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno przy zakładaniu trawników, jak również do nawożenia trawników wieloletnich.
Regularne stosowanie nawozu zapewni gęstą darń, soczystą zieleń i zwiększy odporność traw na choroby i wymarzanie.
Stosowanie:
Zakładanie trawnika.
Wiosną (połowa kwietnia), przed wysiewem trawy, należy 180 g nawozu rozsiać równomiernie na powierzchni 1 m2 i wymieszać z wierzchnią warstwą gleby o miąższości 10-20 cm, wysiać trawę i obficie podlać. Następnie nawozić 2-krotnie stosując łącznie w sezonie około 60 g nawozu na 1 m2, w następujących terminach i dawkach:
- połowa lipca 30 g/m2,
- sierpień 30 g/m2.
Trawniki wieloletnie:
Stosować w odstępach 3-4 tygodniowych, stosując łącznie w sezonie około 200 g nawozu na 1 m2 trawnika,
w następujących terminach i dawkach:
- połowa kwietnia 50 g/m2,
- połowa maja 45 g/m2,
- połowa czerwca 45 g/m2,
- połowa lipca 30 g/m2,
- połowa sierpnia 30 g/m2.
Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy.
Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Należy unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny.
Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia.
Skład nawozu:
Płynny nawóz mineralny. Nawóz NPK 13,0-5,2-5,2/13,0-2,3-4,3 z żelazem.
13,0% azot całkowity (N); 13,0% azot mocznikowy (N); 5,2% całkowity pięciotlenek fosforu (P2O5) ; 2,9% pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w kwasie mrówkowym; 5,2% rozpuszczalny w wodzie tlenek potasu (K2O); 1,00% żelazo (Fe), jako siarczan, całkowite.
Opakowanie 10 kg
3 warstwowy wąż ogrodowy 1" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.
Ekodarpol 40ml Aplikator DUO do Paproci Biohumus Extra i Humus Active Wygodna forma aplikatora pomaga nam zaoszczędzić czas na odmierzaniu odpowiednich ilości nawozu dla naszej rośliny, dodatkowo przy takim nawożeniu nie musimy się bać przedawkowania. Aplikatory to wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie w hodowli paprotek.
Ampol 5kg Siarczan potasu do warzyw roślin jagodowych drzew owocowych. Produkt naturalny i wydobywany z naturalnych pokładów morskich. Idealne źródło potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste). Nawóz granulowany oraz o niskiej zawartości chlorków.
Biopon 5x35ml+1 gratis Eliksir Duo do storczyków Odżywia regeneruje Aplikator Odżywka
Doskonały produkt stworzony do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cennych substancji odżywczych i działa aż przez 4 tygodnie. Zapewnia zdrowy wygląd i obfite kwitnienie.
Nowoczesny, specjalistyczny, wieloskładnikowy nawóz z wysoką zawartością wapnia,w 100% rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do zasilania bylin.
Nadaje się zarówno do nawożenia bylin kwitnących, jak i bylin liściastych.
Agrecol Zestaw do pielęgnacji storczyków 4w1 Mgiełka nawóz aplikator pałeczki Obfite kwitnienie
Kompletny zestaw do storczyków zapewnia kompleksową pielęgnację storczyków: odpowiednie odżywienie, dużo pąków kwiatowych i dobre nawilżenie liści z mniejszą skłonnością do osadzania się kurzu. Działa szybko i gwarantuje dobre efekty działania.
Ekodarpol 0,5 l Biohumus mgiełka do oprysków paproć ekologiczna bezpieczna optymalne nawilżenie
Gotowy do użycia roztwór do zraszania roślin typu paprotki. Doskonale nawilża i zapewnia optymalny mikroklimat, odpowiadający warunkom naturalnym. Wieloskładnikowa mgiełka odżywcza do dolistnego nawilżania wszystkich paprotek. Uzyskana z BIOHUMUSU.
Naturalny nawóz do trawników zawierający magnez, wapń i mikroelementy. Stosować na trawnikach z glebą o odczynie bardzo kwaśnym, kwaśnym i obojętnym. Zawiera dużą ilość magnezu. Polecany jesienią lub wiosną przed ruszeniem wegetacji.
Wieloskładnikowy granulat o jednolitej konsystencji (kompletny skład w każdej granulce) do nawożenia doglebowego. Brak azotu hamuje przyrost trawnika, aby przy dłuższych okresach ciepła nie wymagał koszenia. Pomóż swoim trawnikom przygotować się do zimy i wzmocnij ich odporność dzięki nawozowi jesiennemu.
Biopon 1 kg Nawóz długodziałający do iglaków stopniowe uwalnianie składników
Dzięki dopracowanemu składowi wpływa odpowiednio na wzrost, wybarwienie igieł i ogólną kondycję iglaków. Nowoczesna technologia stopniowego uwalniania substancji odżywczych pozwala nawozić nasze iglaki jedynie raz w ciągu sezonu.
Biopon 0,25l Nawóz do kwiatów ciętych wydłuża trwałość kompozycji klaruje wodę
Odżywka przedłuża trwałość kwiatów (dłużej stoją w wazonie zachowując zdrowy i świeży wygląd) oraz utrzymuje wodę w idealnej czystości.
Biopon 10 l Obornik granulowany bydlęcy do wszystkich upraw ogrodowych kwiatów BIO
Przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych, trawników, iglaków i innych roślin ogrodowych, pełnowartościowy, naturalny i łatwo przyswajalny nawóz produkowany z czystego obornika bydlęcego.
Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do roślin zielonych koncentrat
Rośliny o ozdobnych liściach to ciekawy dodatek do kwiatów, które są na naszych parapetach bądź w ogrodach. Aby zaskoczyły nas swoją barwą, kształtami, kolorami trzeba je odpowiednio pielęgnować i nawozić. Do wszystkich roślin zielonych.
Ziemovit 1 kg Nawóz do róż kwiatów kwitnących Wybarwia kwiaty Wzmacnia
Wieloskładnikowy nawóz z mikroelementami, przeznaczony do nawożenia wszystkich gatunków róż oraz roślin kwitnących dla wzmocnienia wzrostu krzewów oraz wyrównania kwitnienia. Nawóz granulowany do róż i roślin kwiatowych.
Biopon 0,5 l Biohumus do Roślin Zielonych Naturalny Monstera Fikus
Obecność humusu biologicznego wpływa na polepszenie właściwości gleby oraz zapewnia należyte odżywianie roślin. Dodatkowa zawartość odpowiednio zbilansowanych składników mineralnych gwarantuje intensywny wzrost i prawidłowy rozwój roślin.
Nawóz FruktoVit PLUS zawiera zestaw składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju truskawek, malin i innych krzewów owocowych.
FruktoVit PLUS może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń, jak również do dokarmiania roślin już rosnących (nawożenie pogłówne).
Substral 300g Osmocote Extra długo działający Nawóz do róż Obfite kwitnienie Zdrowe pędy
Optymalnie dobrane składniki spełniają szczególne wymagania tych grup roślin i gwarantują widoczne efekty. Odpowiednio dobrana ilość fosforu i potasu wpływa na zawiązywanie się większej ilości pąków kwiatowych, a kwiaty są duże i pięknie wybarwione.
Florovit 8 kg Nawóz Interwencyjny do trawnika Anty Mech wiaderko
Wysoce skuteczny i wydajny nawóz przeznaczony do wszystkich rodzajów trawników wieloletnich, na których występuje mech. Umożliwia utrzymanie soczyście wybarwionej gęstej i zwartej darni trawnika bez mchu. Możliwość aplikacji posypowej jak i w postaci roztworu do podlewania.
Biopon 0,5 l Nawóz do begonii wydłużone kwitnienie intensywne kolory
Specjalistyczny nawóz mineralny do begonii, którego odpowiednio zbilansowany skład zapewnia intensywny wzrost roślin. Obecność fosforu przedłuża okres kwitnienia i stymuluje powstawanie pąków kwiatowych.
Agrarius 250ml Nanogro Aqua Stymulator wzrostu Uodparnia Zdrowe rośliny
Najnowszej generacji stymulator wzrostu roślin, działający jak szczepionka uodparniająca rośliny na niekorzystne warunki uprawy przeznaczona do oprysków roślin w uprawach rolniczych, warzywnych, sadowniczych, ozdobnych i przemysłowych.