BROS 60G NA TARCZNIKI ŚRODEK  OWADOBÓJCZY MĄCZLIKI, WEŁNOWCE
  • BROS 60G NA TARCZNIKI ŚRODEK  OWADOBÓJCZY MĄCZLIKI, WEŁNOWCE

Bros 60g Tabletki na tarczniki środek owadobójczy mączliki, wełnowce

7,40 zł
Brutto

Środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego oraz czerwców takich jak: tarczniki i wełnowce występujących na częściach nadziemnych roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach i na balkonach.

EAN: 5904517048928
Ilość
Obecnie brak na stanie

Bros 60g Tabletki na tarczniki środek owadobójczy mączliki, wełnowce. Środek owadobójczy w formie brykiecików przeznaczony do kontrolowanego uwalniania substancji czynnej w podłożu pod wpływem wody, o działaniu żołądkowym i kontaktowym przeznaczonym do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego oraz czerwców występujących na częściach nadziemnych roślin ozdobnych uprawianych przez amatorów w mieszkaniach i na balkonach. W roślinie działa systemicznie.

Środek można stosować przez cały rok po wystąpieniu szkodników, a także profilaktycznie w celu zapobiegania ich wystąpieniu.

Stosowanie:

Tabletki umieścić w odległości 3 cm od korzeni rośliny wciskając je w podłoże tak, aby były całkowicie przykryte. Po zabiegu rośliny obficie podlać wodą.

1 brykiecik na 1l podłoża.

Uwaga! Nie stosować środka na chryzantemy oraz na rośliny osłabione niewłaściwą pielęgnacją lub zaatakowane przez choroby grzybowe. Nie stosować łącznie z innymi środkami ochrony roślin.

Opakowanie 20 sztuk.

4307