- BRAK stanu
Karate Zeon 050 CS 5ml Środek owadobójczy Sumin mszyce wciornastki
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Karate Zeon 050 CS 5ml Środek owadobójczy Sumin
Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.
Na roślinie działa powierzchniowo. Preparat najskuteczniej działa w temperaturze niższej niż 20oC. Jeżeli zajdzie konieczność wykonania oprysku w dni o wyższej temperaturze, należy to zrobić rano lub wieczorem.
Okres karencji dla wszystkich warzyw w stosunku do których wykonano oprysk wynosi 7 dni.
Stosowanie:
- jabłoń: 1,5 – 2 ml środka w 5 - 7,5l wody/ 100m²,
- kapusta głowiasta: 1,2 ml środka w 5 - 6l wody/ 100m²,
- cebula: 1,2 ml środka w 4 - 5l wody/ 100m²,
- ziemniak: 1,2 -1,6 ml środka w 3 – 4l wody/ 100m²,
- aronia:1,5-2ml/5-7,5l wody/100m2.
Opakowanie 5ml.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją), aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy stonka mszyce gąsienice
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce gąsienice stonka ziemniaczana
Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.
Przędziorki są niezwykle szkodliwymi owadami atakującymi uprawy sadownicze, ale również rośliny ozdobne, w szczególności róże. Są to owady ssące, które żerując na roślinie, wysysają z niej sok, co powoduje jej uszkodzenie i chorobę. Bardzo trudno je wytępić, dlatego ważna jest profilaktyka.
Mospilan 20 SP jest środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących.
Deltam Ogród 015 EW 2x5ml Środek owadobójczy dawny Decis o działaniu kontaktowym i żołądkowym, na roślinie działa powierzchniowo. Dzięki maleńkim kropelkom środek doskonale pokrywa powierzchnie roślin, jak również korpusy owadów.
Deltam Preparat w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych.
Decis Deltam preparat w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych.
SBM 1L Deltam AL Środek owadobójczy Decis Zwalcza mszyce muszki stonki ćmy bukszpanowe
Szczególnie przydatny do stosowania przez amatorów. Opakowanie zawiera 1l gotowego roztworu. Do stosowania interwencyjnego, po zaobserwowaniu szkodników lub pierwszych uszkodzeń przez nie spowodowanych. Działa szybko i efektywnie.
Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników kłująco-ssących i gryzących w roślinach warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek Fastac 100 EC stosowany jest przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
Środek owadobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania larw i chrząszczy stonki ziemniaczanej w ziemniaku oraz szkodników ssących i gryzących w sadach jabłoniowych. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.
Środkiem owadobójczym w formie granul do sporządzenia zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania owadów ssąco-kłujących w uprawach warzywnych, sadowniczych i roślin ozdobnych.
Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek stosuje się używając opryskiwaczy polowych.
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawie ziemniaka, roślinach sadowniczych, warzywnych, ozdobnych.
Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce
Środek przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Forma aerozolu pozwala na wygodne i szybkie pokrycie rośliny preparatem.
Bros 250ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skuteczny gotowy do użycia
Skuteczny środek przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Dostępny również w butelce z atomizerem.
Parcan jest skutecznym środkiem przeznaczonym do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Na roślinie działa wgłębnie.
Substral 750ml Polysect Ultra Hobby AL Środek owadobójczy Gotowy do użycia Mszyce wciornastki
Polysect Ultra Hobby AL Substral jest systemicznym preparatem owadobójczym przeznaczonym do stosowania przez hobbystów i działkowców. Preparat gotowy do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym.
Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający
Środek działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób i owadów na roślinach ozdobnych. Jest w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Substral 25ml róża 2w1 to długo działający produkt na roślinie z działaniem powierzchniowym, wgłębnie i systemicznie.
Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce
Polysect 005 SL środek owadobójczy do zwalczania szkodników żerujących na roślinach ozdobnych ogrodowych, balkonowych i doniczkowych oraz na warzywach. Działa szybko i skutecznie likwidując szkodniki żerujące w uprawach.
ORTUS 05 SC jest środkiem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania przędziorków i szpecieli w uprawach.
SpinTor 240 SC jest środkiem owadobójczym pochodzenia naturalnego, powstałym w wyniku fermentacji bakterii zawierających spinozy, do zwalczania szkodników żerujących w uprawach ekologicznych.
Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek owadobójczy na wołki zbożowe dezynsekcja magazynu nasion
Środek owadobójczy do zwalczania wołka zbożowego, trojszyka ulca oraz spichrzela surynamskiego w pustych magazynach.
Bros 5ml Nissorun Strong 250 SC Środek owadobójczy Skuteczny Szybki Przędziorek owocowiec
Środek w formie koncentratu, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorka owocowca na jabłoniach, gruszach, truskawkach oraz w uprawach pomidora, papryki i ogórka pod osłonami. Działa skutecznie i szybko.
Bros 2,5g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy na mszyce tarczniki biedronki azjatyckie
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i sadowniczych. Działa dwa tygodnie po oprysku.
SiltacEC to zupełnie nowatorskie rozwiązanie służące do skutecznej walki z wieloma szkodliwymi owadami i roztoczami żerującymi na roślinach uprawnych. Preparat nie zawiera substancji aktywnych tradycyjnych, chemicznych pestycydów, co czyni ochronę roślin znacznie bezpieczniejszą.
Środek owadobójczy, zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami. Wyprodukowany jest na bazie oleju parafinowego, a więc bezpieczny dla środowiska.
Promanal 60 EC możemy zastąpić innym dostępnym preparatem na oleju parafinowym Treol 770 EC
Środek owadobójczy, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami.
Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
Promanal 60 EC możemy zastąpić innym dostępnym preparatem na oleju parafinowym Treol 770 EC
Sumin 15ml Ortus 05SC Środek owadobójczy przędziorki szpeciele
ORTUS 05 SC jest środkiem o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zwalczania przędziorków i szpecieli, w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą.
AGROPAK 100ml Treol 770 EC oprysk ekologiczny na mszyce przędziorka ochojnika do drzew owocowych i iglaków jak promanal
Adiuwant środek owadobójczy i roztoczobójczy do zwalczania przędziorków i ochojnika na jabłoni, śliwie, świerku i modrzewiu.
Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym
Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce stonka gąsienice
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Kararate Zoeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki, wciornastka, śmietkę, omacnice, gąsienice, tantnisia, omacnicę. Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
ORTUS 05 SC jest środkiem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorków i szpecieli w uprawach.
BULLDOCK 025 EC 20ML ŚRODEK OWADOBÓJCZY SUMIN NA STONKĘ MSZYCE Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo.
Bros 5g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy zwalcza szkodniki mszyce stonka biedronki azjatyckie
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących żerujących na roślinach rolniczych i sadowniczych.
Środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego oraz czerwców takich jak: tarczniki i wełnowce występujących na częściach nadziemnych roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach i na balkonach.
Golf EXTRA 20ml Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne Sumin w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.
Ekodarpol 28szt x40ml Aplikator Duo Paproć Humus Extra+Active Wygodna forma aplikacji znacznie ułatwia odmierzanie odpowiednich ilości odżywki dla naszej rośliny, dodatkowo przy stosowaniu aplikatorów nie musimy bać się przenawożenia. Aplikator to wygodny, bezpieczny i estetyczny produkt idealny dla paprotek.
Form Koszyczek do cebulek Owal 25cm Koszyk do cebul Lilia Tulipan Hiacynt
Do sadzenia cebulek kwiatowych idealnie sprawdzą się koszyczki. Dzięki nim zabezpieczamy cebule przed szkodnikami, jak również ułatwiamy sobie komponowanie nasadzeń. Dodatkowo dzięki sadzeniu cebul w koszyczkach łatwiej je odnajdziemy.
Fruktovit służy do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw konieczne jest systematyczne nawożenie trawnika od wczesnej wiosny do jesieni. Nawóz zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach dostosowanych do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.
Substral 250 ml Nawóz do Orchidei Koncentrat Storczyki Żelazo Mikroelementy
Nawóz do orchidei w płynie jest koncentratem o odpowiednio zbilansowanym zestawie makro i mikroelementów, niezbędnym do długiego kwitnienia. Dzięki odpowiednim dawkom składników storczyki są odpowiednio odżywione, mają zdrowy system korzeniowy i długo kwitną.
Znicz cyrkonia ZP-2925B wykonany jest ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym.
3 warstwowy wąż ogrodowy 3/4" 15m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.
Acrylmed Dozownik do Chloru Basenowy Pływak Duży do Chemii
Ważne jest, aby pamiętać, że przy rozpuszczaniu tabletek chlorowych i tlenowych, nie należy ich stosować jednocześnie, aby uniknąć niepożądanych reakcji. Dozownik do chemii basenowej duży, wyposażony w pływak - istotne akcesorium, które zalecamy stosować w każdym basenie.
Twój Ogród 10szt. Focus Duże Żółte Ogrodowe Arkusze Lepowe do Odławiania Mszyce Wciornastki Mączliki Szklarniowe
Monitoruje i odławia szkodniki. Mocny klej, proste użycie, bezpieczne dla ludzi i roślin. Idealne do ekologicznej ochrony roślin.
Deltam Preparat w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych.
Ziemovit 10g Lepinox Plus Naturalny Oprysk na Gąsienice Larwy Motyli
Insektycyd przeznaczony do biologicznego zwalczania gąsienic motyli żerujących na roślinach ozdobnych oraz jadalnych. Działa bardzo skutecznie, nie jest szkodliwy dla zwierząt i ludzi. Lepinox działa w oparciu o bakterie, co czyni go niezwykle nowoczesnym środkiem.
Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki
Skuteczny i trwały lep na owady w sprayu 500 ml. Transparentny, odporny na deszcz i słońce. Idealny do ochrony drzew owocowych, roślin oraz pomieszczeń – alternatywa dla taśm lepnych i arkuszy kleistych
Twój Ogród 10ml Karate Zeon 050 CS Środek Owadobójczy Insektycyd Zwalcza Mszyce Wciornastki Gąsienice Bielinka Kapustnika
Silny środek owadobójczy na mszyce, gąsienice i przędziorki. Działa szybko i długo, nawet po deszczu.
Twój Ogród 10g Mospilan 20 SP Środek Owadobójczy do Roślin Ozdobnych Ćma Bukszpanowa Mszyce Czerwce Mączliki
Skuteczny środek owadobójczy do roślin ozdobnych. Zwalcza ćmę bukszpanową, mszyce, czerwce i mączliki. Długotrwała ochrona.
ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Gel wyjątkowo skuteczny
Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.
Twój Ogród 250ml Contigol 95 EC Wzmacnia Działanie Preparatów Owadobójczych Mszyce Przędziorki
Preparat poprawiający skuteczność środków owadobójczych. Wspomaga opryski na mszyce, przędziorki, wciornastki.
Twój Ogród 5ml Ortus 05 SC Środek Przędziorkobójczy Zwalcza Wszystkie Ruchome Stadia Przędziorków Szpecieli
Skuteczny preparat przędziorkobójczy do ochrony warzyw, sadów i roślin ozdobnych. Skuteczność potwierdzona. Działa szybko i długotrwale.
ABC 600ml Efitol Naturalny Spray Owadobójczy na Przędziorki Mszyce Ochojniki Na Rośliny Ozdobne Iglaki
Naturalny spray na mszyce, ochojniki, przędziorki. Gotowy do użycia preparat do roślin ozdobnych i iglaków. Bezpieczny, skuteczny, łatwy w stosowaniu.
Bros 20g Kapter Fluogel Żel na karaczany karaluchy Fluorescencyjny Skuteczny Działa 3 miesiące
Jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów, wykazuje działanie fluorescencyjne. Żel do zwalczania karaczanów zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe.Bros żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności.
Twój Ogród 15g Lepinox Plus Środek Owadobójczy Insektycyd Biologiczne Zwalczanie Gąsienic Motyli Ćma Bukszpanowa Zwójki Bielinek
Biologiczna ochrona roślin ozdobnych i warzyw przed gąsienicami. 15 g wystarczy na 12 l zawiesiny. Bezpieczny, wydajny, działa szybko.
Sumin Magus 200 SC 100ml Przędziorkobójczy środek Likwiduje wszystkie stadia Róże Drzewka owocowe
Środek o działaniu kontaktowym przeznaczony do zwalczania przędziorków w roślinach sadowniczych i ozdobnych. Środek w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe. Na roślinie działa powierzchniowo.
Ekodarpol 800g Biochron Granulat na ślimaki Bariera Wysusza Podrażnia Zabezpiecza uprawy
Dzięki zawartości kompozycji minerałów skutecznie blokuje ślimakom dostęp do upraw poprzez działanie drażniące i wysuszające. Mineralna bariera zabezpieczająca przed ślimakami to produkt w formie granulatu ze 100% biologicznym składem.
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych. Kararate Spray zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki, wciornastka, śmietkę, omacnice, gąsienice, tantnisia, omacnicę.