• Nowy
Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki
  • Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki

Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki

33,98 zł
Brutto

 Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki 

Skuteczny i trwały lep na owady w sprayu 500 ml. Transparentny, odporny na deszcz i słońce. Idealny do ochrony drzew owocowych, roślin oraz pomieszczeń – alternatywa dla taśm lepnych i arkuszy kleistych

EAN: 5907734030103

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 3,40 zł
10 5% Do rabatu 16,99 zł
20 7% Do rabatu 47,58 zł
50 10% Do rabatu 169,92 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Agropak 500ml Klej Entomologiczny Spray owadobójczy Zwalcza Szkodniki Biegające Latające Mączliki Ziemiórki Mrówki 

Szukasz skutecznej i dyskretnej metody ograniczania owadów w ogrodzie lub wokół domu?
Klej entomologiczny Agropak 500 ml w sprayu to gotowy do użycia preparat do fizycznego zwalczania owadów biegających i latających.

Nie zawiera toksycznych substancji – działa mechanicznie, unieruchamiając owady na pokrytej powierzchni.

🐛 Jak działa klej entomologiczny?

✔ tworzy trwałą, lepką warstwę
✔ unieruchamia owady biegające i latające
✔ nie wysycha i nie traci skuteczności
✔ odporny na deszcz i zmienne warunki pogodowe

Po aplikacji rozpuszczalnik odparowuje, pozostawiając bezpieczną, nietoksyczną warstwę klejącą.

🌳 Zastosowanie w ogrodzie i sadzie

Klej można stosować:

🌳 bezpośrednio na pnie drzew owocowych
🌳 na opaski lepowe i taśmy ochronne
🌿 w sadach i ogrodach
🏡 na tarasach i balkonach
🏢 w pomieszczeniach gospodarczych

W dużych sadach możliwa aplikacja przy użyciu pistoletów malarskich (z możliwością regulacji konsystencji).

🪰 Na jakie owady działa?

✔ owady biegające (np. mrówki i inne szkodniki wędrujące po pniu)
✔ owady latające (np. muchy i inne owady nalatujące na rośliny)

Może być stosowany zarówno do monitorowania obecności szkodników, jak i ich fizycznego ograniczania.

⭐ Najważniejsze zalety produktu

🟢 Bezbarwny i dyskretny

Po aplikacji pozostaje niemal niewidoczny – nie zaburza estetyki drzew i przestrzeni ogrodu.

🟢 Trwały

Nie wysycha z upływem czasu – zapewnia długotrwałe działanie.

🟢 Odporny na pogodę

Skuteczny w słońcu, deszczu i przy zmiennych temperaturach.

🟢 Uniwersalny

Alternatywa dla:

  • arkuszy kleistych

  • taśm lepnych

  • płytek owadobójczych

  • lepów na muchy

Jedno rozwiązanie – wiele zastosowań.

💧 Jak stosować?

  1. Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem.

  2. Rozpylić równomiernie na wybraną powierzchnię (pień drzewa lub opaskę).

  3. W razie potrzeby odnowić warstwę kleju.

Produkt gotowy do użycia – nie wymaga rozcieńczania.

🌿 Bezpieczna ochrona roślin i otoczenia

Klej entomologiczny Agropak 500 ml to skuteczny i nietoksyczny sposób na ograniczenie populacji owadów w ogrodzie, sadzie oraz w pobliżu domu.

Dyskretny, trwały i odporny na warunki atmosferyczne – zapewnia ochronę bez stosowania chemicznych insektycydów 🐜🌳

Opakowanie 500ml.

UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny. Przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opis

Pojemność
0,5 l

Specyficzne kody

EAN13
5907734030103
Komentarze (0)