- BRAK stanu
Getox Ultra 600ml Płyn oprysk środek na pluskwy pchły prusaki wyjątkowo skuteczny oprysk. Sklep Białystok. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów, w szczególności pluskiew i pcheł, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.
Getox Ultra 600ml Płyn środek preparat na pluskwy pchły prusaki. Wyjątkowo skuteczny, gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania szkodliwych owadów w pomieszczeniach. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe. Efekt biobójczy następuje po zetknięciu się owada z opryskana powierzchnią. Preparat jest bezzapachowy i dzięki formie mikrokapsułek jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.
Stosowanie:
Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20 – 30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki.
Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów; dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik np. blaty szafek. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać.
Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu zalecanych środków ostrożności.
Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią. W przypadku ponownego pojawienia się pluskiew, oprysk należy powtórzyć po około dwóch tygodniach.
Jak pozbyć się pluskiew? Masz pchły w Twoim mieszkaniu?
Sprawdź sprawdzony środek - Getox ULTRA!
Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.
Preparat na pluskwy przeważnie stosowany jest przez profesjonalne firmy zajmujące się dezynsekcją. Nadaje się też użytku powszechnego.
Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.
Używać 50 ml preparatu na 1 m2.
Opakowanie 600ml.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Jedna butelka ( 600 ml Getoksu ) wystarczy na opryskanie 12 m2 powierzchni.
Bros 2szt. Prusakolep na prusaki karaluchy rybiki i inne owady biegające lep pułapka
Monitoruje obecność prusaków i karaluchów bez chemii. Bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Idealna do kuchni, łazienki, piwnicy.
Bros Feromox Lep na karaluchy prusaki rybiki z atraktantem pułapka lepowa
Nie toksyczna pułapka feromonowa do monitorowania obecności karaluchów, prusaków i rybików. Wczesne wykrycie owadów = szybsza reakcja!
Bros 25g Supercyp 6WP na muchy komary karaluchy mrówki duże powierzchnie
Proszek do rozpuszczania w wodzie przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających do oprysku dużych powierzchni przemysłowych, pomieszczeń gospodarskich, mieszkalnych i użyteczności publicznej.
Pułapka lepowa na karaluchy i inne owady biegające w postaci składanej tekturowej pułapki pokrytej wewnątrz substancją klejącą. Z tabletką.
Płyn na karaluchy skutecznie zwalcza wszelkie owady biegające. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynach, oborach.
GETOX żel na karaczany wyjątkowo skuteczny, odporny na wysychanie, wygodny i łatwy w użyciu środek na uciążliwe karaluchy i prusaki. Stanowi atrakcję pokarmową dla tych insektów.
ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Gel wyjątkowo skuteczny
Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.
Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.
Getox 600ml Płyn na karaluchy prusaki mrówki mocna dawka. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych.
Karaczany, inaczej hełmce liczą dzisiaj ponad 3000 gatunków. W Polsce żyje 7 gatunków, z czego dwa najpopularniejsze, żyjące w pobliżu człowieka, to karaluchy i prusaki. Zwalczanie ich jest trudne ze względu na krótki okres rozwoju, od jaja do osobnika dorosłego.
Quick Bayt WG10 granulat do sporządzania emulsji wodnej.
Przeznaczony do zwalczania owadów latających, zwłaszcza much domowych oraz innych gatunków much.
Preparat stosowany w gospodarstwach wiejskich lub budynkach gospodarczych takich jak: stajnie, kurniki, obory, chlewy itp.
Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce
Polysect 005 SL środek owadobójczy do zwalczania szkodników żerujących na roślinach ozdobnych ogrodowych, balkonowych i doniczkowych oraz na warzywach. Działa szybko i skutecznie likwidując szkodniki żerujące w uprawach.
BROS 150x180cm Siatka na okno od owadów Biała Moskitiera Skutecznie zatrzymuje insekty
Siatka na okno o dużych wymiarach to doskonały i niezawodny sposób na ochronę pomieszczeń przed insektami, które nadlatują z zewnątrz do domu. Łatwa w montażu i demontażu. Zabrudzoną siatkę można wyprać. Kolor biały sprawia, że siatka jest mniej widoczna.
SiltacEC to zupełnie nowatorskie rozwiązanie służące do skutecznej walki z wieloma szkodliwymi owadami i roztoczami żerującymi na roślinach uprawnych. Preparat nie zawiera substancji aktywnych tradycyjnych, chemicznych pestycydów, co czyni ochronę roślin znacznie bezpieczniejszą.
Arox 400ml Muchomor Spray na owady latające Muchozol Muchy Komary Meszki Owocówki
Muchomor Spray to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów. Stosowanie jest niezwykle łatwe. Jest bardzo skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać już po kilku minutach.
Twój Ogród 300ml Focus AE Areozol Zwalcza Owady Latające Muchy Komary Meszki
Środek na muchy, komary, meszki do użytku domowego. Focus AE 300 ml działa natychmiast i skutecznie zwalcza owady latające w pomieszczeniach.
Bros 2szt. płytki na owady duo-decor ochrona meszki komary muchy
Płytki stopniowo uwalniaj pary substancji owadobójczej, zwalczając owady (muchy, komary, mrówki, dorosłe osobniki moli odzieżowych, meszki) w pomieszczeniach. Zabezpiecza pomieszczenie do 6m2 przez około 2 miesiące. Pełną skuteczność wykazuje po około 48h.
Arox 300ml Muchomor Spray na muchy Owady latające Muchozol Komary Meszki
Muchomor Spray na muchy to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów. Stosowanie jest bardzo łatwe. Jest skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać po kilku minutach po zastosowaniu.
Expel 150ml Spray na roztocza Dla alergików Chodniki Dywany Zasłony Zwalcza
Areozol skutecznie zwalcza roztocza występujące w dywanach, zasłonach, tapicerkach, chodnikach, przynosząc ulgę osobom uczulonym na nie. Gotowy preparat do oprysku wybranych powierzchni. Opryskiwać z odległości około 40-50cm.
Chroni ubrania do 3 miesięcy. Koszyczek skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach.
Bros 20szt. Wkłady do urządzenia dla dzieci ochrona przed komarami 20 nocy Uzupełniające wkłady do elektro dla dzieci do zwalczania komarów i ochrony pomieszczeń przed owadami nalatującymi spoza pomieszczenia. Wkłady posiadają rekomendację Ordynatora Kliniki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Bros 50 ml Płyn na komary dla dzieci ochrona 6 godzin d-panthenol bezpieczny od 1 roku życia
Preparat o działaniu odstraszającym insekty. Dzięki rozpylaczowi tworzącemu mgiełkę produkt łatwo się aplikuje i rozprowadza. Odpowiedni preparat dla osób o skórze wrażliwej.
Bros 150ml Spray na mrówki natychmiastowe działanie długotrwała ochrona
Preparat jest przeznaczony do zwalczania mrówek w pomieszczeniach na tarasach, podjazdach, ścieżkach, itp. Aerozol skutecznie zwalcza wszystkie gatunki mrówek.
Muchostop zwalczanie much w budynkach trutka na muchy
Preparat w formie granulatu, przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń w których przebywają zwierzęta gospodarskie.
Po rozpuszczeniu w wodzie służy jako emulsja do malowania. W formie granulatu jako trutka do rozsypania.
ABC 600ml Efitol Owadobójczy Naturalny Spray Zwalcza Przędziorki Szpeciele Mszyce
Naturalny preparat do oprysku ziół, warzyw, owoców- gotowy do użycia w sprayu. Wykazuje działanie owadobójcze względem m.in przędziorków, nibyprzędziorków, różnopazurkowców, szpecieli i innych owadów np. mszyc, wciornastków, tarczników i innych.
Bros Elektro + 10szt. wkładów Elektrofumigator na komary dla dzieci Chroni do 120 godzin Spokojna noc
Elektrofumigator od komarów do pokoju dziecięcego. Urządzenie z wkładami nasiąkniętymi substancją czynną do zwalczania komarów i ochrony przed osobnikami z zewnątrz. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu owadobójczego.