Filtruj według

Kategorie

Kategorie

TORSEED - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Torseed 10szt. Szpinak Malabarski...

Torseed 10szt. Szpinak Malabarski Pnący Nasiona Jadalny Pnącze
Liście szpinaku malabarskiego są olbrzymie, mięsiste, jajowate lub sercowate, z wyraźnym unerwieniem na blaszce. U roślin z czerwonymi pędami zarówno ogonek liściowy, jak i nerwy liściowe, mogą mieć piękne czerwone zabarwienie. 
Cena 4,99 zł

Torseed 0,1g Rukiew Wodna Rzeżucha...

Torseed 0,1g Rukiew Wodna Rzeżucha Wodna Nasiona Wieloletnia, mrozodporna, szybko-rosnąca, zimozielona, wodna lub lądowo-wodna. Pochodzi z Europy i Azji, dorasta do wysokości 50-120 cm.
Należy do rodziny Brassicaceae, botanicznie jest więc związana z rzeżuchą, gorczycą i rzodkiewką - wszystkie wyróżniają się pieprzowym, pikantnym smakiem.

Cena 2,89 zł

Torseed 0,2g Pomidor Betalux Gruntowy...

Torseed 0,2g Pomidor Betalux Gruntowy Niski Karłowy Nasiona Odmiana karłowa, bardzo wczesna, niezwykle plenna, sztywnołodygowa.  Rośliny samokończące. Owoce średnie do dużych, kuliste lub lekko spłaszczone, bardzo smaczne. Odmiana doskonała do uprawy w gruncie oraz w pojemniku.

Cena 3,99 zł

Torseed 0,2g Papryka Koral Ostra Do...

Torseed 0,2g Papryka Koral Ostra Do Gruntu Nasiona Odmiana papryki ostrej do uprawy w polu oraz w dużych pojemnikach na balkonie. Owoc średnicy 2-3 cm o bardzo ostrym smaku.
Wysiew od połowy marca do połowy kwietnia pod osłonami.

Cena 2,49 zł

Torseed Pszenica 50g nasiona na kiełki

Torseed Pszenica 50g nasiona na kiełki Kiełki pszenicy są jednym z najbogatszych źródeł witamin A, B C i E. Zawierają szczególnie duże ilości magnezu, wapnia, fosforu, żelaza, niacyny, tiaminy i kwasu pantotenowego. Poprawiają pracę serca oraz przeciwdziałają starzeniu się organizmu.

Cena 1,84 zł

Torseed 5g Burak Ćwikłowy Śnieżna...

Torseed 5g Burak Ćwikłowy Śnieżna Kula Biały Nasiona Wyhodowany w toruńskiej firmie Torseed SA biały buraczek jest pierwszą taką odmianą zarejestrowaną w Unii Europejskiej. Można co prawda znaleźć białe buraki w ofercie firm holenderskich, ale są to odmiany białe tylko z zewnątrz, z czerwonymi pierścieniami wewnątrz.
Cena 1,99 zł

TORSEED 0,1G ESTRAGON ZIOŁA NASIONA

Wysoka, wieloletnia roślina lecznicza i przyprawowa o ostrym, gorzkawym i korzennym smaku. Ułatwia trawienie, podnosi apetyt, zawiera dużo witaminy A i C. Liście stosowane jako przyprawa do mięs, ryb, zup i sosów oraz do kwaszenia ogórków i kapusty.

Cena 1,99 zł

Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy...

Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.

Cena 3,99 zł

Torseed 1g Dzwony Irlandzkie Nasiona...

Torseed 1g Dzwony Irlandzkie Nasiona Kwiatów do Wazonów Bukietów

Dzięki sztywnym pędom, Dzwony Irlandzkie prezentują się niezwykle stylowo i efektownie. Ich kielichy, utrzymane w soczystej zieleni, idealnie kontrastują z delikatnymi, białymi kwiatami, które ukazują się wewnątrz. Ta kombinacja tworzy zapierający dech w piersiach widok

Cena 3,99 zł

Torseed 20 szt. Ogórek Octopus F1...

Torseed 20 szt. Ogórek Octopus F1 Nasiona Gruntowy Odporny

Ogórek Octopus stanowi wysoki plon handlowy z powodu wielu poszukiwanych przez konsumentów cech i walorów, idealny do kwaszenia i konserwowania. Owoce cylindryczne z grubymi brodawkami, jasne smugi wzdłuż skórki owocu. Odmiana o bardzo silnym wzroście i wczesnym plonie.

Cena 5,99 zł

Torseed 0,2g Pomidor Malinowy Rodeo...

Torseed 0,2g Pomidor Malinowy Rodeo Nasiona Duży Owoc Mięsisty

Pomidor Malinowy Rodeo to roślina samokończąca, co oznacza, że nie wymaga cięcia i palikowania, co zdecydowanie ułatwia jej uprawę. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie jak najmniejszy wkład pracy w uprawę pomidorów. Owoce typu Bawole serca, duże  i mięsiste.

Cena 3,99 zł

Torseed 0,2g Pomidor Bawole Serce...

Torseed 0,2g Pomidor Bawole Serce Nasiona Malinowy Mięsisty

Pomidor Bawole Serce- jego owoce są niezwykle imponujące, osiągając wagę około 500g. Mają mięsistą konsystencję oraz piękną malinową barwę, a ich sercowaty kształt dodaje im jeszcze większego uroku. Smak "Bawolego Serca" jest nieporównywalny do innych odmian.

Cena 3,99 zł

Torseed 0,1g Pomidor Bajaja Czerwony...

Torseed 0,1g Pomidor Bajaja Czerwony Koktajlowy Nasiona Doniczkowy

Pomidor Bajaja to niska, gruntowa odmiana o drobnych, koktajlowych owocach koloru czerwonego. Z jednej rośliny możesz uzyskać imponującą ilość owoców - około 650-750 sztuk. Twoje wysiłki w uprawie zostaną nagrodzone obfitością świeżych, pysznych pomidorów.

Cena 3,99 zł

Torseed 0,5g Sałata Doree de...

Torseed 0,5g Sałata Doree de Printemps Głowiasta Krucha Lodowa

Jedna z lepszych odmian sałaty lodowej. Niezwykłą cechą tej odmiany jest jej imponująca wielkość - główki sałaty Doree de Printemps mogą osiągać nawet 700 g. To sprawia, że jest idealna zarówno do przygotowywania pojedynczych porcji sałatki, jak i do większych dań.

Cena 2,99 zł

Torseed 2g Mizuna Japońska Zielona...

Torseed 2g Mizuna Japońska Zielona Nasiona Musztardowiec

Mizuna japońska zielona nada Twoim daniom niezwykłego, azjatyckiego charakteru. Charakterystyczny, nieco ostry smak sprawia, że roślina ta została nazwana japońską musztardą, która doskonale komponuje się w mieszankach sałatowych, podbijając ich smak. 
Cena 2,99 zł

Torseed 2g Mizuna Japońska Czerwona...

Torseed 2g Mizuna Japońska Czerwona Nasiona Musztarda do Sałatek

Charakterystyczny, nieco ostry smak sprawia, że roślina ta została nazwana japońską musztardą, która doskonale komponuje się w mieszankach sałatowych, podbijając ich smak. Mizuna japońska czerwona to niezwykła roślina, która sprawi, że Twoje dania nabiorą nowego charakteru.
Cena 2,99 zł

Torseed Fasola złota Mung 30g nasiona...

Fasola złota MUNG. Kiełki Mung to wyjątkowo bogate źródło błonnika i  łatwo przyswajalnego białka. Zawierają witaminy  z grupy A, B, C i E, sole mineralnych oraz antyutleniacze. Kiełki Fasoli Mung zapobiegają chorobom serca i nowotworom. Obniżają też poziom cholesterolu LDL, zwanego złym cholesterolem.

Cena 2,99 zł

Torseed Cebula Szczypiorek 50g...

Kiełki cebuli i szczypiorka na organizm działają bakteriobójczo, jak też odkwaszająco. Posiadają wyjątkowo dużo witaminy C, a także selenu, siarki, fluoru, manganu, wapnia, żelaza i magnezu. Regularne spożycie tych kiełków powoduje oczyszczenie krwi. Obniża też  ciśnienie i zawartość cukru we krwi. Reguluje również poziom cholesterolu.  

Cena 2,79 zł

TORSEED 200 nasion Cebula Wolska...

TORSEED 200 nasion Cebula Wolska Nasiona warzyw Otoczkowa Łatwy siew Odmiana Późna

Cebula Wolska to jedna z najstarszych odmian cebuli w Polsce. Odmiana późna, bardzo plenna, dobrze przechowująca się przez zimę. Wymaga dobrych warunków uprawy. Łuska cienka, barwy słomkowożółtej. Miąższ biały, soczysty, smaczny.
Cena 2,89 zł

TORSEED 0,3G CHMIEL JAPOŃSKI

Chmiel japoński pochodzi z Japonii i Chin. Bujnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się łodygach, dużych klapowanych liściach i zielonkawych kwiatach zebranych w krótkie kłosy. Doskonała roślina do okrywania ścian, krat ogrodowych, pergoli. Udaje się na każdej żyznej glebie ogrodowej.

Cena 2,99 zł

TORSEED 1g Aster karłowy Pepite Mix...

TORSEED 1g Aster karłowy Pepite Mix kolorów Nasiona kwiatów Jednoroczny Niski Kolorowy dywan

Roślina jednoroczna o efektownych, różnokolorowych kwiatach. Dzięki niskiemu pokrojowi tworzy piękny, kolorowy dywan kwiatowy. Wymaga gleby żyznej. Zastosowanie: na rabaty, obwódki oraz na kwiat cięty. Kwitnie od lipca do października.

Cena 2,49 zł

TORSEED 3G NAGIETEK LEKARSKI ZIOŁA

Znanych jest około 20 gatunków nagietka. Calendula officinalis pochodzi z Europy Południowej. Jest rośliną jednoroczna o krzaczastym pokroju, ma grube silnie rozgałęzione pędy, z pachnącymi liśćmi. Koszyczki kwiatowe o różnej budowie, pomarańczowe lub żółte. Nagietek jest uprawiany jako roślina rabatowa oraz na kwiat cięty.

Cena 1,99 zł

TORSEED 1g Smagliczka nadmorska...

TORSEED 1g Smagliczka nadmorska Violet Queen Nasiona kwiatów Jednoroczna Fioletowa
Smagliczka nadmorska ro roślina jednoroczna o przyjemnym, miodowym zapachu, rosnąca na każdej glebie. Nadaje się na rabaty, obwódki, do ogródków skalnych.
Jej wysokość to maksymalnie 25cm. Smagliczkę wysiewa się od kwietnia do czerwca bezpośrednio do gruntu.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,2G+1G ŁYSZCZEC WYTWORNY...

Roślina jednoroczna występująca masowo na suchych, lekko wapiennych zboczach Kaukazu i w Azji Mniejszej. Łodygi są mocno rozgałęzione, liście wąskie pokryte woskowym nalotem. Kwiaty drobne zebrane w rozpierzchłe kwiatostany. Roślina uprawiana na rabatach, w ogrodach skalnych, jest doskonałym dodatkiem do świeżych i suchych bukietów.

Cena 1,99 zł

TORSEED 0,5g Żagwin Nasiona kwiatów...

TORSEED 0,5g Żagwin Nasiona kwiatów Bylina Roślina wieloletnia Skalniaki

Mieszaniec powstały w wyniku skrzyżowania Aubrieta deltoidea z innymi gatunkami żagwinu, należy do rodziny kapustowatych Brassicaceae.
Niska bylina, dorastająca do 10 cm wysokości, tworząca gęste, zwarte kobierce. Występuje w wielu odmianach ogrodowych.

Cena 3,29 zł

TORSEED 0,25G ŻENISZEK BIAŁY

Żeniszek jest byliną z rodziny złożonych Compositae, ale w naszych warunkach uprawia się go jako roślinę jednoroczną. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. W zależności od odmiany ma od 10 do 60 cm wysokości: odmiany niskie 10–15 cm, średnio wysokie 20–30 cm, wysokie do 60 cm.

Cena 2,39 zł

TORSEED 0,2G UCZEP ZŁOCISTY

Uczep rózgowaty (bidens, złoty deszcz) to krótkowieczna bylina pochodząca z południowych stanów USA i północnego Meksyku. W naszych warunkach klimatycznych jest traktowany jako roślina jednoroczna. Można wprawdzie przezimować go w ciepłym (około 15 st. C), jasnym pomieszczeniu, ale z każdym rokiem będzie kwitł słabiej.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,5G STARZEC POPIELATY - MROZY

Starzec popielny jest rośliną wieloletnią niezimującą w gruncie, w naszych warunkach klimatycznych często przemarza i dlatego zazwyczaj uprawiany jest jako roślina jednoroczna. Należy do rodziny astrowatych, pochodzi z basenu Morza Śródziemnego. Rośliny osiągają 40–80 cm wysokości, ich pędy są obficie ulistnione, w dolnej części rozgałęzione.

Cena 3,99 zł

TORSEED 0,5G TYTOŃ OZDOBNY

Roślina jednoroczna, Wysokość 50-60 cm. Liście skrętoległe, niepodzielone i faliście wyżłobione, głównie siedzące, u nasady zbiegające się wzdłuż łodygi, tworząc rozetkę. Kwiaty o symetrii promienistej, w szczytowych rozgałęzieniach pod baldachach lub gronach.
Cena 2,99 zł

Torseed nasiona - sklep

TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu jest jednym z liderów rynku nasiennego w Polsce. Swoją działalność oparło o hodowlę twórczą i zachowawczą odmian warzyw, pakowanie nasion i sprzedaż hurtową i detaliczną nasion warzyw, kwiatów i ziół, środków ochrony roślin, nawozów oraz innych artykułów ogrodniczych. Ciekawym faktem jest, że przedsiębiorstwo jest własnością jego pracowników, a także w sporo mniejszym stopniu emerytów, plantatorów i dystrybutorów jej produktów. Taka formuła przekłada się na wysoką jakość produktów i usług z nim związanych, ponieważ na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji są osoby, którym zależy na jak najlepszym jakościowo produkcie, bo tylko taki przyniesie najwięcej korzyści dla firmy. Obecnie posiadamy nasiona kilkudziesięciu gatunków i kilkaset odmian warzyw, kwiatów oraz ziół.

W ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL odnajdą Państwo także wiele produktów sygnowanych marką TORSEED. 

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Torseed.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu jest jednym z liderów rynku nasiennego w Polsce. Swoją działalność oparło o hodowlę twórczą i zachowawczą odmian warzyw, pakowanie nasion i sprzedaż hurtową i detaliczną nasion warzyw, kwiatów i ziół, środków ochrony roślin, nawozów oraz innych artykułów ogrodniczych. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Torseed.