TORSEED - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 187 produktów.

Pokazano 1-48 z 187 pozycji

Torseed 0,1g Rukiew Wodna Rzeżucha...

Torseed 0,1g Rukiew Wodna Rzeżucha Wodna Nasiona Wieloletnia, mrozodporna, szybko-rosnąca, zimozielona, wodna lub lądowo-wodna. Pochodzi z Europy i Azji, dorasta do wysokości 50-120 cm.
Należy do rodziny Brassicaceae, botanicznie jest więc związana z rzeżuchą, gorczycą i rzodkiewką - wszystkie wyróżniają się pieprzowym, pikantnym smakiem.

Cena 2,89 zł

Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Smaczek...

Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Smaczek Koralik Koktajlowy Nasiona Pomidor wysoki o ciągłym wzroście do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Odmiana tolerancyjna wobec chorób grzybowych i bakteryjnych. Owoce malinowe, wydłużone, o wyjątkowym orzeźwiająco-pomidorowym smaku.

Cena 3,49 zł

Torseed 0,1g Pomidor Cytrynek...

Torseed 0,1g Pomidor Cytrynek Groniasty Koralik Koktajlowy Nasiona Odmiana drobnoowocowa, wczesna, przeznaczona do uprawy w nieogrzewanych tunelach, w polu przy palikach oraz na balkonie. Grona długości 60-70 cm. W gronie do 65 szt. żółto-cytrynowych owoców. Odmiana bardzo odporna na choroby grzybowe, polecana do uprawy ekologicznej.

Cena 2,99 zł

Torseed 0,2g Papryka Koral Ostra Do...

Torseed 0,2g Papryka Koral Ostra Do Gruntu Nasiona Odmiana papryki ostrej do uprawy w polu oraz w dużych pojemnikach na balkonie. Owoc średnicy 2-3 cm o bardzo ostrym smaku.
Wysiew od połowy marca do połowy kwietnia pod osłonami.

Cena 1,99 zł

Torseed 0,1g Pomidor Malinowy...

Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Kapturek Koralik Koktajlowy Nasiona Odmiana drobnoowocowa. Owoc mały (7 - 8 g), cylindryczny, o wyjątkowym smaku, barwy różowo-malinowej, trwały, bez skłonności do opadania. Grona długości około 45-75 cm, najczęściej złożone. Liczba owoców na roślinie ok. 450-600 sztuk.

Cena 3,39 zł

Torseed Pszenica 50g nasiona na kiełki

Torseed Pszenica 50g nasiona na kiełki Kiełki pszenicy są jednym z najbogatszych źródeł witamin A, B C i E. Zawierają szczególnie duże ilości magnezu, wapnia, fosforu, żelaza, niacyny, tiaminy i kwasu pantotenowego. Poprawiają pracę serca oraz przeciwdziałają starzeniu się organizmu.

Cena 1,84 zł

Torseed 15g Burak Ćwikłowy Czerwona...

Torseed 15g Burak Ćwikłowy Czerwona Kula Okrągły Nasiona Odmiana bardzo plenna, przeznaczona na użytek letni i jesienny, nadaje się również do przechowywania. Korzenie kuliste o dużej zawartości soku.
Przeznaczenie : do bezpośredniego spożycia, do przechowywania.
Cena 2,99 zł

Torseed 1g Koper Włoski Zioła Nasiona...

Torseed 1g Koper Włoski Zioła Nasiona Fenkuł Roślina wieloletnia tworzy mięsiste, zwięzłe, białe zgrubienia o aromacie anyżu. Jadalne są zgrubienia, ogonki liściowe i liście. Można je gotować, dusić i dodawać do sałatek.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,3g Stokrotka wielkokwiatowa...

TORSEED 0,3g Stokrotka wielkokwiatowa Montrosa Nasiona kwiatów Różowa Pełna

Stokrotka Montrosa to roślina dwuletnia o różowych kwiatach. Wymaga gleby żyznej. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, na kwiat cięty. Wysokość: 12cm - 25cm
Stanowisko: słoneczne, półcień. Termin kwitnięcia: V - X.

Cena 3,99 zł

TORSEED 0,1g Lobelia Rosamond Nasiona...

TORSEED 0,1g Lobelia Rosamond Nasiona kwiatów Różowa Roślina balkonowa
Kwiaty drobne, dwuwargowe, osadzone na cienkich szypułkach. Lobelia kwitnie długo i obficie. Roślina rabatowa, może być również uprawiana w skrzynkach balkonowych i doniczkach. Lubi gleby żyzne, wilgotne.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,1G ESTRAGON ZIOŁA NASIONA

Wysoka, wieloletnia roślina lecznicza i przyprawowa o ostrym, gorzkawym i korzennym smaku. Ułatwia trawienie, podnosi apetyt, zawiera dużo witaminy A i C. Liście stosowane jako przyprawa do mięs, ryb, zup i sosów oraz do kwaszenia ogórków i kapusty.

Cena 1,99 zł

Torseed 300 Nasion Otoczkowanych...

Torseed 300 Nasion Otoczkowanych Marchew Berlikumar 2-perfekcja Nasiona Zaprawiane Odmiana późna, bardzo plenna.  Szczególnie przydatna do przechowywania i przetwórstwa. Korzeń spichrzowy długości 16–19 cm, lekko stożkowaty, o tępej nasadzie. Walec osiowy średniej wielkości, barwą podobny do kory (pomarańczowy). Miąższ soczysty, wyjątkowo smaczny.

Cena 2,99 zł

Torseed 1g Aster Igiełkowy Mieszanka...

Torseed 1g Aster Igiełkowy Mieszanka Nasiona Kwiatów Roślina jednoroczna o różnokolorowych, językowatych kwiatach, skręconych w cienkie igły.
Wymaga gleby żyznej, średnio wilgotnej.
Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty.

Cena 2,99 zł

Torseed 1g Aksamitka Wąskolistna Lulu...

Torseed 1g Aksamitka Wąskolistna Lulu Niska Żółta Nasiona Kwiatów Mało wymagająca, nie podatna na choroby, obficie kwitnąca, niezastąpiona - królowa rabat.
Występuje w wielu odmian różniących się siłą wzrostu, wielkością budową i barwą kwiatów.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,3G NIEZAPOMINAJKA BIAŁA

Niezapominajka leśna jest rośliną dwuletnią z rodziny szorstkolistnych Boraginaceae. W stanie naturalnym występuje w strefie umiarkowanej na obu półkulach, w Polsce rośnie dziko w zaroślach, w lasach i nad ciekami wodnymi. Rośliny osiągają 20–30 cm wysokości, mają krzaczasty pokrój i wzniesione pędy.

Cena 3,49 zł

Torseed 2g Kapusta Włoska...

Torseed 2g Kapusta Włoska Aubervilliers Wczesna Nasiona Nazwa łacińska: Brassica oleracea L. conv. capitata var.
Odmiana przeznaczona na świeży rynek i krótkie przechowywanie. Liście pomarszczone barwy ciemnozielonej. Tworzy główki średniej wielkości ok. 1,8kg.
Cena 3,79 zł

Torseed 5g Burak Ćwikłowy Śnieżna...

Torseed 5g Burak Ćwikłowy Śnieżna Kula Biały Nasiona Wyhodowany w toruńskiej firmie Torseed SA biały buraczek jest pierwszą taką odmianą zarejestrowaną w Unii Europejskiej. Można co prawda znaleźć białe buraki w ofercie firm holenderskich, ale są to odmiany białe tylko z zewnątrz, z czerwonymi pierścieniami wewnątrz.
Cena 1,99 zł

Torseed 300 Nasion Otoczkowanych...

Torseed 300 Nasion Otoczkowanych Pietruszka Korzeniowa Berlińska Nasiona Zaprawiane Odmiana późna, przydatna do zimowego przechowywania. Wysiew wczesną wiosną w rzędy co 20-40 cm zależnie od sposobu uprawy. Można stosować siew ozimy (listopad, grudzień).

Cena 2,99 zł

Torseed 1g Aster Chryzantemowy...

Torseed 1g Aster Chryzantemowy Mieszanka Nasiona Kwiatów

Roślina jednoroczna o dużych, pełnych kwiatach, budowy chryzantemowej.
Wymaga gleby żyznej, średniowilgotnej.
Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty.

 
Cena 2,99 zł

Torseed 0,5g Bratek ogrodowy ciemno...

Torseed 0,5g Bratek ogrodowy ciemno fioletowo niebieski nasiona kwiatów

Roślina dwuletnia o dużych ciemno fioletowo niebieskich kwiatach. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować.

Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.

Cena 3,49 zł

Torseed 0,2g Bazylia Pospolita Dark...

Torseed 0,2g Bazylia Pospolita Dark Opal Czerwona Zioła Nasiona Bazylię można stosunkowo łatwo uprawiać w ogródku. Wystarczy odchwaszczać i nawozić, najlepiej kompostem gdyż nie lubi świeżego obornika. Nasiona można wysiewać w maju wprost do gruntu, w rzędach co 30 cm.

Cena 2,99 zł

Torseed 1g Szałwia Lekarska Zioła...

Torseed 1g Szałwia Lekarska Zioła Nasiona Roślina wieloletnia. Częścią użytkową są świeże lub suszone liście o silnym działaniu przeciwzapalnym, ściągającym i antyseptycznym. Wykazuje również właściwości zapobiegające wzdęciom, kolce jelitowej i nadmiernej fermentacji w jelitach.

Cena 2,99 zł

TORSEED 1G SUCHOKWIAT ROCZNY

Suchokwiat roczny (Xeranthemum annuum L.) – gatunek rośliny z rodziny astrowatych. Roślina rosnąca dziko w Europie południowej, w Polsce wyłącznie w uprawie, jednoroczna.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,5G STARZEC POPIELATY - MROZY

Starzec popielny jest rośliną wieloletnią niezimującą w gruncie, w naszych warunkach klimatycznych często przemarza i dlatego zazwyczaj uprawiany jest jako roślina jednoroczna. Należy do rodziny astrowatych, pochodzi z basenu Morza Śródziemnego. Rośliny osiągają 40–80 cm wysokości, ich pędy są obficie ulistnione, w dolnej części rozgałęzione.

Cena 3,99 zł

Torseed Fasola złota Mung 30g nasiona...

Fasola złota MUNG. Kiełki Mung to wyjątkowo bogate źródło błonnika i  łatwo przyswajalnego białka. Zawierają witaminy  z grupy A, B, C i E, sole mineralnych oraz antyutleniacze. Kiełki Fasoli Mung zapobiegają chorobom serca i nowotworom. Obniżają też poziom cholesterolu LDL, zwanego złym cholesterolem.

Cena 2,99 zł

Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy...

Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.

Cena 3,49 zł

Torseed 0,2g Tymianek Właściwy Zioła...

Torseed 0,2g Tymianek Właściwy Zioła Nasiona Tymianek jak większość ziół pochodzi z rejonu Basenu Morza Śródziemnego. Surowcem przyprawowym jest ziele tymianku, które zawiera olejki eteryczne. Charakteryzuje się aromatycznym zapachem i piekącym gorzkim smakiem.
Cena 3,49 zł

Torseed 0,5g Facelia dzwonkowata...

Torseed 0,5g Facelia dzwonkowata niebieska miododajna nasiona kwiatów
Miododajna roślina o rozgałęzionych łodygach i dzwonkowatych kwiatach. Roślina mało wymagająca, rośnie nawet na jałowych piaskach. Facelia uprawiana jest na rabatach, ale nadaje się również do cięcia.

Kolor: niebieska

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,25G ŻENISZEK BIAŁY

Żeniszek jest byliną z rodziny złożonych Compositae, ale w naszych warunkach uprawia się go jako roślinę jednoroczną. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. W zależności od odmiany ma od 10 do 60 cm wysokości: odmiany niskie 10–15 cm, średnio wysokie 20–30 cm, wysokie do 60 cm.

Cena 2,39 zł

TORSEED 1g Smagliczka nadmorska...

TORSEED 1g Smagliczka nadmorska Violet Queen Nasiona kwiatów Jednoroczna Fioletowa
Smagliczka nadmorska ro roślina jednoroczna o przyjemnym, miodowym zapachu, rosnąca na każdej glebie. Nadaje się na rabaty, obwódki, do ogródków skalnych.
Jej wysokość to maksymalnie 25cm. Smagliczkę wysiewa się od kwietnia do czerwca bezpośrednio do gruntu.

Cena 2,99 zł

Torseed Dynia zwyczajna cukinia Atena...

Torseed  Dynia zwyczajna cukinia Atena Polka F1 2g żółta Nasiona jest warzywem niskokalorycznym o niedużej wartości odżywczej, ale wysokiej wartości dietetycznej. Można ją podawać  na surowo, smażoną, pieczoną, duszoną, gotowaną jako zupy, sałatki, drugie dania, surówki, desery, napoje i marynaty.

Cena 3,49 zł

Torseed Słonecznik ogrodowy 10g...

TORSEED Słonecznik ogrodowy 10g jadalny nasiona na pestki Roślina oleista uprawiana dla świeżego ziarna. Łodygi nie są rozgałęzione, koszyczki (kwiatostany) pojedyncze, duże, dobrze wypełnione ziarnem. Wymaga gleby próchniczej, bardzo żyznej. Opakowanie 10g.

Cena 2,39 zł

Torseed Słonecznik ogrodowy 20g...

Torseed Słonecznik ogrodowy 20g nasiona na kiełki Kiełki słonecznika mają dużo cynku i żelaza. Powinni je włączyć do diety narażeni na niedobór tych pierwiastków wegetarianie. Źródło cennych składników odżywczych, witamin (A,C,D), mikroelementów i enzymów.

Cena 2,99 zł

Torseed Brokuł 10g nasiona na kiełki...

Torseed Brokuł 10g nasiona na kiełki brokuła Kiełki brokuła pomagają obniżyć ciśnienie krwi. Wzmacniają układ odpornościowy i nerwowy. Zapobiegają chorobom układu krwionośnego i udarom mózgu. Kiełki brokuła ponadto wykazują silne działanie przeciwnowotworowe.

Cena 3,99 zł

Torsed 10g Burak liściowy czerwony...

Burak czerwony. Kiełki buraka czerwonego liściowego są źródłem cennych składników odżywczych, witamin A, C, D, mikroelementów i enzymów. Regularne spożywanie przeciwdziała nowotworom, wirusom, ułatwia trawienie, uaktywnia system odpornościowy organizmu.

Cena 2,99 zł

Torseed 2g Cykoria Liściowa Palla...

Torseed 2g Cykoria Liściowa Palla Rosa Czerwona Nasiona Typ cykorii do użytkowania bez pędzenia i bielenia. Rośliny tworzą zwarte główki kształtu kulistego. Liście przebarwiają się na czerwono w miarę dorastania zbitej główki o wadze od 250 - 400 g. Pikantny smak powoduje, że jest wyśmienitym dodatkiem do sałatek i surówek.

Cena 2,99 zł

Torseed 3g Marchew Jadalna Pariser...

Torseed 3g Marchew Jadalna Pariser Markt 4 Kulista Okrągła Nasiona Odmiana tworząca okrągłe korzenie, wielkości dużej rzodkiewki. Posiada intensywną barwę korzenia, bardzo smaczna, słodka. Zawiera karoten i cukry. Nie wykazuje skłonności do kumulacji azotanów.

Cena 3,49 zł

Torseed 5g Rzodkiewka Zlata Żółta...

Torseed 5g Rzodkiewka Zlata Żółta Okrągła Nasiona Miąższ biały, zwięzły, soczysty, nie parciejący i bardzo smaczny. Odmiana amatorska tworząca kuliste zgrubienia korzeniowe, o oryginalnej, rzadko spotykanej złoto-żółtej barwie skórki. Odporna na pękanie i wybijanie w pędy kwiatostanowe.

Cena 3,49 zł

Torseed 0,2g Hyzop Lekarski Zioła...

Torseed 0,2g Hyzop Lekarski Zioła Nasiona Roślina wieloletnia wysokości do 1m. Wysiew w kwietniu do skrzynek lub na palety pod osłonami. W temp. 20-25°C wschody następują w ciągu 2 tygodni. Do gruntu wysadzać w drugiej połowie maja w rozstawie 30x30 cm. Do zbioru nadaje się od kwietnia następnego roku.

Cena 2,49 zł

TORSEED 0,5G TYTOŃ OZDOBNY

Roślina jednoroczna, Wysokość 50-60 cm. Liście skrętoległe, niepodzielone i faliście wyżłobione, głównie siedzące, u nasady zbiegające się wzdłuż łodygi, tworząc rozetkę. Kwiaty o symetrii promienistej, w szczytowych rozgałęzieniach pod baldachach lub gronach.
Cena 2,99 zł

TORSEED 0,2G UCZEP ZŁOCISTY

Uczep rózgowaty (bidens, złoty deszcz) to krótkowieczna bylina pochodząca z południowych stanów USA i północnego Meksyku. W naszych warunkach klimatycznych jest traktowany jako roślina jednoroczna. Można wprawdzie przezimować go w ciepłym (około 15 st. C), jasnym pomieszczeniu, ale z każdym rokiem będzie kwitł słabiej.

Cena 2,99 zł

TORSEED 0,25G ŻENISZEK LAZUR

TORSEED 0,25G ŻENISZEK LAZUR Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. W zależności od odmiany ma od 10 do 60 cm wysokości: odmiany niskie 10–15 cm, średnio wysokie 20–30 cm, wysokie do 60 cm.

Cena 2,99 zł

TORSEED 1g Aster karłowy Pepite Mix...

TORSEED 1g Aster karłowy Pepite Mix kolorów Nasiona kwiatów Jednoroczny Niski Kolorowy dywan

Roślina jednoroczna o efektownych, różnokolorowych kwiatach. Dzięki niskiemu pokrojowi tworzy piękny, kolorowy dywan kwiatowy. Wymaga gleby żyznej. Zastosowanie: na rabaty, obwódki oraz na kwiat cięty. Kwitnie od lipca do października.

Cena 2,49 zł

Torseed nasiona - sklep

TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu jest jednym z liderów rynku nasiennego w Polsce. Swoją działalność oparło o hodowlę twórczą i zachowawczą odmian warzyw, pakowanie nasion i sprzedaż hurtową i detaliczną nasion warzyw, kwiatów i ziół, środków ochrony roślin, nawozów oraz innych artykułów ogrodniczych. Ciekawym faktem jest, że przedsiębiorstwo jest własnością jego pracowników, a także w sporo mniejszym stopniu emerytów, plantatorów i dystrybutorów jej produktów. Taka formuła przekłada się na wysoką jakość produktów i usług z nim związanych, ponieważ na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji są osoby, którym zależy na jak najlepszym jakościowo produkcie, bo tylko taki przyniesie najwięcej korzyści dla firmy. Obecnie posiadamy nasiona kilkudziesięciu gatunków i kilkaset odmian warzyw, kwiatów oraz ziół.

W ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL odnajdą Państwo także wiele produktów sygnowanych marką TORSEED. 

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Torseed.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

TORSEED Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu jest jednym z liderów rynku nasiennego w Polsce. Swoją działalność oparło o hodowlę twórczą i zachowawczą odmian warzyw, pakowanie nasion i sprzedaż hurtową i detaliczną nasion warzyw, kwiatów i ziół, środków ochrony roślin, nawozów oraz innych artykułów ogrodniczych. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Torseed.