- BRAK stanu
Sumin 3ml Kohinor 200 SL Środek owadobójczy Mączliki Wciornastki Mszyce jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w chmielu, tytoniu, kapuście głowiastej, w pomidorze i ogórku oraz roślinach ozdobnych (pod osłonami).
Sumin 3ml Kohinor 200 SL Środek owadobójczy Mączliki Wciornastki Mszyce
Likwiduje szkodniki roślin takie jak:
KOHINOR 200 SL jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu rozpuszczalnego do sporządzania roztworu wodnego, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w chmielu, tytoniu, kapuście głowiastej, w pomidorze i ogórku (pod osłonami) i w roślinach ozdobnych (pod osłonami).
W roślinie działa systemicznie krążąc z sokami. Preparat najskuteczniej działa w temperaturze powyżej 15oC.
W przypadku stosowania środka w formie oprysku w celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających nie stosować:
- na rośliny uprawne w czasie kwitnienia,
- kiedy w uprawie chronionej występują kwitnące chwasty,
- w miejscach gdzie pszczoły mają pożytek, a także na roślinach, których kwitnienie może się rozpocząć przed upływem.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją), aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Opakowanie 3ml środka.
Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy stonka mszyce gąsienice
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce gąsienice stonka ziemniaczana
Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.
Przędziorki są niezwykle szkodliwymi owadami atakującymi uprawy sadownicze, ale również rośliny ozdobne, w szczególności róże. Są to owady ssące, które żerując na roślinie, wysysają z niej sok, co powoduje jej uszkodzenie i chorobę. Bardzo trudno je wytępić, dlatego ważna jest profilaktyka.
Mospilan 20 SP jest środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących.
Deltam Ogród 015 EW 2x5ml Środek owadobójczy dawny Decis o działaniu kontaktowym i żołądkowym, na roślinie działa powierzchniowo. Dzięki maleńkim kropelkom środek doskonale pokrywa powierzchnie roślin, jak również korpusy owadów.
Deltam Preparat w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych.
Decis Deltam preparat w formie emulsji, olej w wodzie, do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych.
SBM 1L Deltam AL Środek owadobójczy Decis Zwalcza mszyce muszki stonki ćmy bukszpanowe
Szczególnie przydatny do stosowania przez amatorów. Opakowanie zawiera 1l gotowego roztworu. Do stosowania interwencyjnego, po zaobserwowaniu szkodników lub pierwszych uszkodzeń przez nie spowodowanych. Działa szybko i efektywnie.
Karate Zeon 050 CS 5ml Środek owadobójczy Sumin mszyce wciornastki
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników kłująco-ssących i gryzących w roślinach warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek Fastac 100 EC stosowany jest przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
Środek owadobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania larw i chrząszczy stonki ziemniaczanej w ziemniaku oraz szkodników ssących i gryzących w sadach jabłoniowych. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.
Środkiem owadobójczym w formie granul do sporządzenia zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania owadów ssąco-kłujących w uprawach warzywnych, sadowniczych i roślin ozdobnych.
Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek stosuje się używając opryskiwaczy polowych.
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawie ziemniaka, roślinach sadowniczych, warzywnych, ozdobnych.
Bros 400ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skutecznie likwiduje mszyce
Środek przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Forma aerozolu pozwala na wygodne i szybkie pokrycie rośliny preparatem.
Bros 250ml Parcan AE środek owadobójczy na mszyce w aerozolu skuteczny gotowy do użycia
Skuteczny środek przeznaczony do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Dostępny również w butelce z atomizerem.
Parcan jest skutecznym środkiem przeznaczonym do zwalczania mszyc w amatorskiej uprawie róż i pelargonii na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych. Na roślinie działa wgłębnie.
Substral 750ml Polysect Ultra Hobby AL Środek owadobójczy Gotowy do użycia Mszyce wciornastki
Polysect Ultra Hobby AL Substral jest systemicznym preparatem owadobójczym przeznaczonym do stosowania przez hobbystów i działkowców. Preparat gotowy do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym.
Substral 25ml Róża 2w1 Środek owadobójczy i grzybobójczy długo działający
Środek działa zapobiegawczo i interwencyjnie w zwalczaniu chorób i owadów na roślinach ozdobnych. Jest w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Substral 25ml róża 2w1 to długo działający produkt na roślinie z działaniem powierzchniowym, wgłębnie i systemicznie.
Substral 25ml Polysect 005 SL Warzywa kwiaty Środek owadobójczy Wciornastki mszyce
Polysect 005 SL środek owadobójczy do zwalczania szkodników żerujących na roślinach ozdobnych ogrodowych, balkonowych i doniczkowych oraz na warzywach. Działa szybko i skutecznie likwidując szkodniki żerujące w uprawach.
ORTUS 05 SC jest środkiem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania przędziorków i szpecieli w uprawach.
SpinTor 240 SC jest środkiem owadobójczym pochodzenia naturalnego, powstałym w wyniku fermentacji bakterii zawierających spinozy, do zwalczania szkodników żerujących w uprawach ekologicznych.
Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek owadobójczy na wołki zbożowe dezynsekcja magazynu nasion
Środek owadobójczy do zwalczania wołka zbożowego, trojszyka ulca oraz spichrzela surynamskiego w pustych magazynach.
Bros 5ml Nissorun Strong 250 SC Środek owadobójczy Skuteczny Szybki Przędziorek owocowiec
Środek w formie koncentratu, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorka owocowca na jabłoniach, gruszach, truskawkach oraz w uprawach pomidora, papryki i ogórka pod osłonami. Działa skutecznie i szybko.
Bros 2,5g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy na mszyce tarczniki biedronki azjatyckie
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i sadowniczych. Działa dwa tygodnie po oprysku.
SiltacEC to zupełnie nowatorskie rozwiązanie służące do skutecznej walki z wieloma szkodliwymi owadami i roztoczami żerującymi na roślinach uprawnych. Preparat nie zawiera substancji aktywnych tradycyjnych, chemicznych pestycydów, co czyni ochronę roślin znacznie bezpieczniejszą.
Środek owadobójczy, zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami. Wyprodukowany jest na bazie oleju parafinowego, a więc bezpieczny dla środowiska.
Promanal 60 EC możemy zastąpić innym dostępnym preparatem na oleju parafinowym Treol 770 EC
Środek owadobójczy, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami.
Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
Promanal 60 EC możemy zastąpić innym dostępnym preparatem na oleju parafinowym Treol 770 EC
Sumin 15ml Ortus 05SC Środek owadobójczy przędziorki szpeciele
ORTUS 05 SC jest środkiem o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zwalczania przędziorków i szpecieli, w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą.
AGROPAK 100ml Treol 770 EC oprysk ekologiczny na mszyce przędziorka ochojnika do drzew owocowych i iglaków jak promanal
Adiuwant środek owadobójczy i roztoczobójczy do zwalczania przędziorków i ochojnika na jabłoni, śliwie, świerku i modrzewiu.
Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym
Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce stonka gąsienice
Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
ORTUS 05 SC jest środkiem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania przędziorków i szpecieli w uprawach.
BULLDOCK 025 EC 20ML ŚRODEK OWADOBÓJCZY SUMIN NA STONKĘ MSZYCE Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w roślinach rolniczych i warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo.
Bros 5g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy zwalcza szkodniki mszyce stonka biedronki azjatyckie
Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących żerujących na roślinach rolniczych i sadowniczych.
Środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego oraz czerwców takich jak: tarczniki i wełnowce występujących na częściach nadziemnych roślin ozdobnych uprawianych w mieszkaniach i na balkonach.
Sumin 5ml SpinTor Naturalny oprysk owadobójczy Wciornastek Bielinek Stonka
Substancja biologicznie czynna działa na komórki nerwowe owada, co prowadzi do paraliżu, a następnie do śmierci szkodników. Objawy działania środka występują w ciągu kilkunastu minut po zabiegu, śmierć szkodnika następuje po upływie kilku godzin.
Sumin Laser 940 EC 110ml Środek owadobójczy naturalny Oleje roślinne Eliminuje mszyce przędziorka wełnowca tarcznika
Działając w sposób mechaniczny, przeznaczony jest do ochrony roślin w uprawie polowej i pod osłonami. Chroni przed tarcznikami, mszycami, przędziorkami, miodówkami, wełnowcami i innymi owadami.
Ekodarpol 800g Biochron Granulat na ślimaki Bariera Wysusza Podrażnia Zabezpiecza uprawy
Dzięki zawartości kompozycji minerałów skutecznie blokuje ślimakom dostęp do upraw poprzez działanie drażniące i wysuszające. Mineralna bariera zabezpieczająca przed ślimakami to produkt w formie granulatu ze 100% biologicznym składem.
Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki, wciornastka, śmietkę, gąsienice, tantnisia, omacnicę. Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.
Sumin 20ml Atut 360SL Herbicyd Preparat o działaniu układowym Zwalcza chwasty jednoliścienne dwuliścienne
Ten szybko działający preparat, przeznaczony dla użytkowników nieprofesjonalnych, jest polecany do prowadzenia precyzyjnych oprysków na działkach, w przydomowych ogródkach i sadach, na cmentarzach, chodnikach, ścieżkach i innych terenach.
Agrecol 250ml Karate Spray Owadobójczy Zwalcza Mszyce Wciornastki Miseczniki
Gotowy do użycia oprysk owadobójczy na rośliny ozdobne, warzywa kapustne, ogórki, papryki. Karate Spray Agrecol 250ml zwalcza mszyce, wciornastki, miseczniki i inne szkodniki.
SBM 100ml Sanium System Środek owadobójczy Inteligentne działanie Koncentrat Mszyce Czerwce Miseczniki
Szczególnie przydatny do stosowania przez amatorów. Do stosowania interwencyjnego. Preparat zwalcza mszyce, skoczki, mączliki, czerwce, misecznika tujowca. Środek w formie koncentratu do sporządzania zawiesiny o działaniu owadobójczym.
Twój Ogród 5ml Ortus 05 SC Środek Przędziorkobójczy Zwalcza Wszystkie Ruchome Stadia Przędziorków Szpecieli
Skuteczny preparat przędziorkobójczy do ochrony warzyw, sadów i roślin ozdobnych. Skuteczność potwierdzona. Działa szybko i długotrwale.
Sumin Laser 940 EC 25 ml Naturalny środek owadobójczy Oleje roślinne Zwalcza tarcznika mszyce przędziorka wełnowca
Działając w sposób mechaniczny, przeznaczony jest do ochrony roślin sadowniczych, ozdobnych, warzywnych, ziół przed tarcznikami, mszycami, przędziorkami, miodówkami, wełnowcami i innymi owadami w uprawie polowej i pod osłonami.
Twój Ogród 3ml Karate Zeon 050 SC Środek Owadobójczy Insektycyd Zwalcza Mszyce Zwójki Stonkę Ziemniaczaną
Silny środek na mszyce, przędziorki i gąsienice. Gotowy do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym.
SBM 50ml Limocide 3w1 Koncentrat Olejek Pomarańczowy Zwalcza szkodniki Choroby grzybowe Przędziorki Naturalny EKO
Limocide- doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Ze względu na szerokie spektrum działania, nie trzeba martwić się diagnozą, co atakuje roślinę. Wystarczy zastosować Limocide, które pomoże w każdym przypadku. Produkt naturalny.
Środek owadobójczy, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami.
Środek zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
Promanal 60 EC możemy zastąpić innym dostępnym preparatem na oleju parafinowym Treol 770 EC
Bros Bagosel 250ml Koncentrat oprysk insektobójczy kleszcze komary muchy 500m2 grill dom ogród
Płyn insektobójczy w skoncentrowanej formie do rozrabiania w wodzie i oprysku w ogrodach, parkach, terenach rekreacyjnych, miejscach które dotknęły powodzie oraz w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych.
Getox Ultra 600ml Płyn oprysk środek na pluskwy pchły prusaki wyjątkowo skuteczny oprysk. Sklep Białystok. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów, w szczególności pluskiew i pcheł, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.
Substral 10ml Karate Zeon 050CS Środek owadobójczy Owoce Warzywa Stonka Mszyca
Środek owadobójczy o nazwie Karate Zeon wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Jest przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach. Okres karencji po zastosowaniu środka wynosi około 7 dni.
Sumin 2x20ml Shot Skuteczny Oprysk Na Kleszcze Komary W Ogrodzie
Oprysk na kleszcze w ogrodzie od Sumin. Skuteczne działanie, szybki efekt, bezpieczne dla otoczenia. Zwalcz kleszcze w trawie i krzewach!