Marki
ABC 600ml Płyn na karaczany karaluchy prusaki i inne
  • ABC 600ml Płyn na karaczany karaluchy prusaki i inne
  • ABC 600ml Płyn na karaczany karaluchy prusaki i inne

ABC 600ml Płyn na karaczany karaluchy prusaki hełmce spray

19,99 zł
Brutto

Karaczany, inaczej hełmce liczą dzisiaj ponad 3000 gatunków. W Polsce żyje 7 gatunków, z czego dwa najpopularniejsze, żyjące w pobliżu człowieka, to karaluchy i prusaki. Zwalczanie ich jest trudne ze względu na krótki okres rozwoju, od jaja do osobnika dorosłego.

EAN: 5906981101130
Ilość
W magazynie

ABC 600ml Płyn na karaczany karaluchy prusaki hełmce spray. Preparat przeznaczony docelowo do zwalczania karaluchów i prusaków w pomieszczeniach. Ze względu jednak na szerokie spektrum działania można go stosować także w walce z innymi uciążliwymi owadami, np. mrówki faraona, pchły, pluskwy i rybiki cukrowe. Karaczany są wszystkożerne i dlatego niebezpieczne. Mogą przenosić różnego rodzaju choroby, takie jak czerwonka, dur brzuszny czy grypa żołądkowa. ABC na karaczany jest skutecznym środkiem dzięki zawartości deltametryny. Działa pokarmowo i kontaktowo.

Stosowanie:

Przed opryskiem wstrząsnąć pojemnikiem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Opryskiwać z odległości 20-30cm, aby dokładnie pokryć  preparatem powierzchnię, po których biegają szkodniki. Opryskiwać miejsce przebiegu i gromadzenia się owadów, zaciemnione kąty pomieszczeń, kratki ściekowe, powierzchnie pod kuchenkami i szafkami.

Opakowanie 600ml.

 

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć