• Brak w Magazynie Biatom
K-Othrine 2,5 Flow 10ml Środek owadobójczy prusaki pluskwy muchy Bayer
  • K-Othrine 2,5 Flow 10ml Środek owadobójczy prusaki pluskwy muchy Bayer

K-Othrine 2,5 Flow 10ml Środek owadobójczy prusaki pluskwy muchy Bayer

12,99 zł
Brutto

K-Othrine 2,5 Flow 10ml Środek owadobójczy prusaki pluskwy muchy Bayer. Płynny preparat owadobójczy do sporządzania emulsji wodnej. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: prusaków, karaluchów, much, komarów, pluskiew, mrówek faraona.

EAN: 5908229371206

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,30 zł
10 5% Do rabatu 6,49 zł
20 7% Do rabatu 18,18 zł
50 10% Do rabatu 64,94 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Preparat  przeznaczony do zwalczania prusaków, karaluchów, much, komarów, pluskiew, mrówek faraona, szkodników magazynowych, czarnych chrząszczy ściółkowych i innych w higienie sanitarnej. Zawiera deltametrynę - związek z grupy syntetycznych pyretroidów o działaniu kontaktowym i pokarmowym.

Środek może być stosowany do dezynsekcji w szpitalach, żłobkach, przedszkolach tylko przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.
Zabiegów dezynsekcyjnych nie wolno wykonywać w żadnym przypadku w obecności osób chorych i dzieci.

Stosowanie:

Opryskiwać ściany, sufity, powierzchnie wokół okien i inne miejsca, na których owady chętnie siadają. Jeśli to możliwe należy opryskać również miejsca składowania obornika i ściółki oraz zużytą ściółkę, którą należy przechowywać jak najdalej od budynków inwentarskich. W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów, może pojawić się odporność, powinno stosować się rotację preparatów tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych. W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Po wykonaniu zabiegu w pomieszczeniu zamkniętym należy je po ok. 2 godzinach dobrze przewietrzyć. Do tego czasu w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie oraz zwierzęta domowe.

100g preparatu zmieszać z 10L wody. Sporządzoną 1% emulsją opryskać miejsca przebiegu i gromadzenia się owadów używając ok. 40 ml roztworu na 1m2 powierzchni.
W przypadku zwalczania dorosłych komarów stosować 2L preparatu na powierzchnię 10 000 m2.

Produkt niebezpieczny dla środowiska.

Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym.

Opakowanie 10ml wystarczy na rozrobienia 1L substancji.

Specyficzne kody

EAN13
5908229371206
Komentarze (0)