Bros 200g Supercyp 6WP na muchy owady latające biegające na dużą powierzchnię
  • Bros 200g Supercyp 6WP na muchy owady latające biegające na dużą powierzchnię
  • Bros 200g Supercyp 6WP na muchy owady latające biegające na dużą powierzchnię

Bros 200g Supercyp 6WP na muchy owady latające biegające na dużą powierzchnię

56,99 zł
Brutto

Bros 200g Supercyp 6WP na muchy komary karaluchy mrówki duże powierzchnie do opryskiwania
Proszek
rozpuszczalny w wodzie przeznaczony do usuwania owadów latających i biegających, dedykowany do oprysku dużych powierzchni przemysłowych, pomieszczeń gospodarskich, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

EAN: 5904517007383

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 5,70 zł
10 5% Do rabatu 28,49 zł
20 7% Do rabatu 79,78 zł
50 10% Do rabatu 284,93 zł
Ilość
W magazynie Biatom

 Bros 200g Supercyp 6WP na muchy owady latające owady biegające na dużą powierzchnię
 Środek w formie wodorozpuszczalnego proszku jest  przeznaczony do zwalczania owadów latających takich jak komary i muchy, oraz owadów biegających: mrówek, karaluchów, prusaków, rybików, pluskiew. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach gospodarczych, przemysłowych takich jak: magazyny, piekarnie, rzeźnie, obory, chlewnie, kurniki, mleczarnie, itp., w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak: hotele, sklepy, restauracje, itp., oraz w pomieszczeniach mieszkalnych. Po zastosowaniu preparatu pomieszczenia można ponownie użytkować po jego wyschnięciu oraz przewietrzeniu do całkowitego usunięcia jego zapachu. Powierzchnie, które mają bezpośredni kontakt z ludźmi lub żywnością, po zakończeniu zabiegu należy dokładnie wyczyścić.

Sposób użycia:

Po rozpuszczeniu proszku w wodzie preparat jest gotowy do użycia. Roztwór należy zużyć niezwłocznie w ciągu 24h. Stosować w formie oprysku.

 Owady latające:

  • muchy - powierzchnie nasłonecznione takie jak okiennice, belki, parapety, elementy konstrukcji należy dokładnie opryskać

  • komary – opryskać miejsca zacienione

Do zwalczania much i komarów należy przygotować oprysk: 25g preparatu rozpuścić w 2,5 do 5 litrach wody. Przy dużej liczbie owadów lub opryskiwaniu porowatych powierzchni należy zastosować wyższe stężenie.

 Owady biegające:

  • przy małej liczebności owadów zastosować 25g proszku rozpuścić w 3,5 do 5 litrach wody,

  • W przypadku dużej liczebności owadów 25g preparatu rozpuścić w 1,7 do 2,5 litrach wody

Stężenia wyższe stosować w przypadku zwalczania karaluchów lub opryskiwaniu porowatych powierzchni takich jak surowe tynki czy drewno. Niekorzystnie na aktywność preparatu wpływa wysoka temperatura (powyżej 25oC). W celu zwalczenia owadów biegających należy opryskać miejsca ich występowania takie jak szczeliny, szpary, listwy podłogowe, okolice rur czy powierzchnie pod zlewami. Jeśli owady pojawią się ponownie, zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie.

 Środki ostrożności:

Nie stosować preparatu podczas obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu. Nie opryskiwać preparatem powierzchni z którymi kontakt będzie miała żywność lub pasza, nie opryskiwać urządzeń elektrycznych znajdujących się pod napięciem. Po zakończeniu zabiegu ręce dokładnie umyć wodą z mydłem. Sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu wypłukać dokładnie wodą. Naczynia użyte do zabiegu nie mogą być wykorzystywane do innych celów. Preparat jest szkodliwy dla pszczół oraz innych pożytecznych owadów. Puste opakowanie oraz pozostałości preparatu podlegają selektywnej zbiórce odpadów.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 200g.

3529

Opis

Waga
0,2 kg

Specyficzne kody

EAN13
5904517007383
Komentarze (0)