Marki
Bros 50g Muksan na muchy Preparat do malowania działa 6 tygodni
  • Bros 50g Muksan na muchy Preparat do malowania działa 6 tygodni

Bros 50g Muksan na muchy Preparat do malowania działa 6 tygodni

16,99 zł
Brutto

MUKSAN skutecznie zwalcza muchy w pomieszczeniach. Po rozpuszczeniu w wodzie tworzy zawiesinę do malowania ram okiennych i parapetów oraz innych nasłonecznionych powierzchni.

EAN: 5904517084124
Ilość
Obecnie brak na stanie

Bros 50g Muksan na muchy Preparat do malowania działa 6 tygodni. Zestaw substancji wabiących oraz czerwony kolor zapewniają wysoką atrakcyjność preparatu, a bogata w cukry pożywka gwarantuje duże spożycie trutki. Po rozpuszczeniu w wodzie tworzy zawiesinę do malowania ram okiennych i parapetów oraz innych nasłonecznionych powierzchni. Jeśli zawiesina została sporządzona zgodnie z zawartą na etykiecie instrukcją, preparat będzie działać do 6 tygodni. Nie każdy chce mieć czerwone parapety czy ramy okienne, dlatego można pomalować kawałki niewsiąkliwego tworzywa, np. sklejki i zawiesić pod sufitem w najbardziej nasłonecznionym miejscu. Słońce, czerwony kolor i trująca pożywka, gwarantują skuteczność tego preparatu.

Sposób użycia:

-preparat rozpuścić w letniej wodzie w stosunku 100g na 70 ml wody we wcześniej przygotowanym naczyniu,

-dokładnie wymieszać aż do uzyskania jednolitej zawiesiny,

-pomalować powierzchnie nasłonecznione, ramy okienne, okolice okien i drzwi.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Opakowanie 50g.

4317