- BRAK stanu
Sumin 100g Miedzian 50 WP grzybobójczy preparat grusza winorośl jabłoń zaraza ogniowa parch
Do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych i warzywnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi. Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym.
Sumin 100g Miedzian 50 WP grzybobójczy preparat grusza winorośl jabłoń zaraza ogniowa parch
Właściwości i zalety produktu.
- nie do zastąpienia w profilaktyce chorób grzybowych w sadach,
- najwłaściwszy do pierwszych zabiegów ochronnych,
- z powodzeniem uzupełnia ofertę środków polecanych do ochrony upraw rolniczych warzywnych, przemysłowych, ozdobnych, szkółek leśnych; środek znajduje się na wykazie środków dopuszczonych do stosowania w uprawach ekologicznych.
Zawartość substancji czynnej:
Miedzian jest preparatem do zwalczania chorób grzybowych i bakteryjnych, ale można go stosować zapobiegawczo przed chorobami takimi jak: zaraza ziemniaka, antraknoza, rdza, septorioza liści, zaraza ogniowa oraz kanciasta plamistość bakteryjna, parch jabłoni i gruszy, szara pleśń, mączniak rzekomy dyniowatych, rak bakteryjny drzew pestkowych.
Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Środek przeznaczony wyłącznie do stosowania punktowego przy użyciu opryskiwaczy ręcznych o pojemności do 10 l, z wykluczeniem opryskiwaczy z napędem spalinowym lub elektrycznym.
Dawkowanie :
Zależne od gatunku uprawianej rośliny. W przybliżeniu 5-10g/1l wody na 100m2.
Uwaga:
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.
Opakowanie 100g
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie mają charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacjom), aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Miedzian to popularny środek na bazie miedzi stosowany do oprysków roślin. Jest niskotoksyczny, co pozwala na jego stosowanie zarówno profilaktycznie, jak i w przypadku roślin zarażonych patogenami. Oprócz właściwości grzybobójczych i bakteriobójczych miedzian cechuje uniwersalność i niewielkie ryzyko powstania odporności na ten środek. Miedzian jest stosowany do ochrony winnic, upraw sadowniczych i warzywnych, a nawet w uprawach ekologicznych. Nie ma zagrożenia dla pszczół i nie szkodzi ludziom w odpowiednim zastosowaniu.
Miedzian 50 WP 100g Środek grzybobójczy zaraza parch szara pleśń Agrecol jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Amistar 250 SC 5ml Środek grzybobójczy Sumin na szara pleśń mączniak zaraza, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.
Amistar 250 SC 20ml Środek grzybobójczy Sumin na szara pleśń, alternarioza Środek grzybobójczy, zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.
Sumin 15g Miedzian 50 WP Środek grzybobójczy rak bakteryjny parch
Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Środek grzybobójczy Sumin Topsin m 500 SC 100ml na szara pleśń, zgniliznę, stosowany jest w celu przeciwdziałania i zwalczania chorób grzybowych wszelkiego rodzaju roślin. Gwarantuje długotrwale działanie. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.
Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
To środek grzybobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych.
Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza. Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do zwalczania chorób grzybowych: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna, zgnilizna twardzikowa.
Powierzchniowy fungicyd o działaniu kontaktowym do zapobiegawczego stosowania w ochronie roślin sadowniczych, warzywniczych oraz ziemniaka przed chorobami grzybowymi. Oprócz zwalczania parcha jest jednocześnie cennym uzupełnieniem nawożenia dolistnego, gdyż zawiera znaczne ilości cynku, mikroelementu istotnie poprawiającego kondycję liści.
Substral 45g Syllit 65 WP Środek grzybobójczy Kędzierzawość liści Parch Plamistość
Sylit to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Do oprysku drzewek i krzewów owocowych.
Zaraza ziemniaka to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób atakujących ziemniaki i pomidory. Jej zwalczanie jest bardzo trudne i bez odpowiedniej profilaktyki nie przynosi rezultatów. Choroba rozwija się w ściśle określonych warunkach atmosferycznych i jeśli są one sprzyjające konieczne jest zastosowanie środków chemicznych.
Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.
Środek grzybobójczy Topsin 500sc 30ml szara pleśń, zaraza ABC stosowany jest w celu przeciwdziałania i zwalczania chorób grzybowych wszelkiego rodzaju roślin. Gwarantuje długotrwale działanie. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.
Substral 10g Syllit 65 WP Środek grzybobójczy Zwalcza Chroni Parch Plamistość Kędzierzawość
Syllit 65 WP to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi.
Sumin 10g Syllit 65WP Środek grzybobójczy Plamistość Kędzierzawość liści
To środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i sadowniczych. Stosowany zapobiegawczo i/lub interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Działa kontaktowo.
Sumin Lecithin 6g Naturalny środek grzybobójczy BIO Drzewka krzewy owocowe Mączniak prawdziwy Kędzierzawość liści
Lecithin jest emulgatorem oraz środkiem przydatnym w ochronie roślin. Zawiera lecytynę zatwierdzoną jako substancję podstawową (zgodnie z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009), będącą środkiem o działaniu grzybobójczym.
Switch 62,5 WG 10g Agrecol środek grzybobójczy do drzew pestkowych jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Stosowany w zwalczaniu chorób grzybowych: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna.
Acrylmed 1000 g Maść ogrodnicza ochronna po cięciu gałęzi. Niezbędna w każdym sadzie i ogrodzie.
Skutecznie zabezpiecza świeże rany powstałe podczas przycinania, obcinania, szczepienia drzew i krzewów.
Nie dopuszcza do chorób i zakażeń osłabionych miejsc, chroni przed wpływem czynników zewnętrznych
Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.
Agropak 5ml Revus 250 SC Oprysk Grzybobójczy Zaraza Ziemniaka Mączniak Rzekomy
Niezawodny środek grzybobójczy do warzyw 🌱 oprysk na pomidory i ziemniaki, preparat na zarazę ziemniaka i mączniaka rzekomego odporny na deszcz. Szybkie działanie i ochrona liści oraz łodyg dla zdrowych upraw.
Agropak 100g Miedzian 50 WP Środek Grzybobójczy Bakteriobójczy Parch Jabłoni Gruszy Zaraza
Sprawdzony preparat miedziowy Miedzian 50 WP do ochrony jabłoni, grusz, wiśni i czereśni. Działa zapobiegawczo na choroby grzybowe i bakteryjne. Bezpieczny, wydajny i certyfikowany ekologicznie 🍎🌱
Twój Ogród 50ml Amistar 250 SC Środek Grzybobójczy Mączniak Prawdziwy Rdza Bielik Krzyżowych
Skuteczny fungicyd na mączniaka, rdzę i bielika. Działa systemicznie i długo. Idealny do warzyw. Wydajna ochrona dużych upraw.
Sumin Lecithin 12g Naturalny grzybobójczy środek EKO Krzewy drzewka owocowe Kędzierzawość liści Mączniak prawdziwy
Zawiera lecytynę zatwierdzoną jako substancję podstawową (zgodnie z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009), będącą środkiem o działaniu grzybobójczym. Lecithin jest emulgatorem oraz środkiem przydatnym w ochronie roślin.
Agrecol 2,5ml Topas 100 EC Środek grzybobójczy Mączniak prawdziwy amerykański
Środek grzybobójczy do zapobiegania i zwalczania takich chorób jak: amerykański mączniak agrestu, mączniak prawdziwy, czarna zgnilizna, atakujących szczególnie krzewy owocowe i winorośl. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.
Sumin Proplant 10ml 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel zgnilakowa Mączniak Rzekomy Fytoftoroza
Jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi, o działaniu układowym, w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego.
Agropak 20ml Siarkol® 800 SC Środek grzybobójczy Fungicyd Skuteczny na Mączniaka Oprysk
Skuteczny fungicyd na mączniaka prawdziwego i rzekomego. Siarkol 800 SC siarka 800 g/l tworzy barierę ochronną w sadach i warzywach. Idealny oprysk na mączniaka jabłoni, ogórka i winorośli, do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
Sumin Lecithin 6g Grzybobójczy naturalny środek BIO Rośliny Ozdobne Choroby grzybowe Mączniak prawdziwy
Lecithin Rośliny ozdobne jest środkiem przydatnym w ochronie roślin oraz emulgatorem. Ponadto zawiera lecytynę będącą środkiem o działaniu grzybobójczym, zatwierdzoną jako substancję podstawową.
Agropak 15g Switch 62,5 WG Środek Grzybobójczy Antarknoza Brunatna Zgnilizna Drzew Pestkowych Szara Pleśń
Środek grzybobójczy Switch 15g na antraknozę liści, szarą pleśń i brunatną zgniliznę. Do truskawek, warzyw, drzew owocowych. Skuteczna ochrona upraw.
Sumin 3ml Revus 250 SC Środek grzybobójczy Zaraza ziemniaka Mączniak rzekomy
Środek grzybobójczy, wysoce selektywny koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych.
Substral 100ml Saprol Środek grzybobójczy Thuja rododendron Mączniak plamistość
Saprol zwalcza plamistości liści, rdzę i mączniaka prawdziwego na roślinach ozdobnych oraz ogranicza występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych tj. antraknoza i zamieranie łusek żywotników.
Sumin 100ml Proplant 722 SL Oprysk Grzybobójczy Mączniak Rzekomy Zgorzel zgnilakowa Fytoftoroza Chroni Warzywa
To środek w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzania roztworu wodnego. Działa układowo w sytuacjach zapobiegawczych lub interwencyjnych. Chroni rośliny ogrodowe, a szczególności warzywne i owocowe.