• Brak w Magazynie Biatom
SWITCH 62,5 WG 10G ŚRODEK GRZYBOBÓJCZY DO DRZEW PESTKOWYCH AGRECOL
  • SWITCH 62,5 WG 10G ŚRODEK GRZYBOBÓJCZY DO DRZEW PESTKOWYCH AGRECOL

Switch 62,5 WG 10g Agrecol środek grzybobójczy do drzew pestkowych

13,79 zł
Brutto

Switch 62,5 WG 10g Agrecol środek grzybobójczy do drzew pestkowych jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Stosowany w zwalczaniu chorób grzybowych: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna.

EAN: 5902341102397

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,38 zł
10 5% Do rabatu 6,90 zł
20 7% Do rabatu 19,31 zł
50 10% Do rabatu 68,96 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Switch 62,5 WG 10g Agrecol środek grzybobójczy do drzew pestkowych. Stosowany zapobiegawczo i interwencyjne. Działa wgłębnie i kontaktowo. Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej.  Stosowany w zwalczaniu chorób grzybowych drzew pestkowych: jabłoni, gruszy, pigwy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, brzoskwini, nektarynki,jabłoni, gruszy, pigwy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, brzoskwini, nektarynki, roślin zielarskich, ozdobnych oraz uprawianych w gruncie, pod osłonami i w szklarni: selera naciowego, cykorii sałatowej, endywii, botwinki, szpinaku, pomidora, ogórka, bakłażana, cukinii, papryki, sałat liściowych i głowiastych, a także  truskawek, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, borówki amerykańskiej, żurawiny, winorośli, fasoli szparagowej, fasoli na zbiór świeżych nasion, fasoli na suche nasiona, grochu zwyczajnego na świeże nasiona, grochu siewnego cukrowego, grochu jadalnego na suche nasiona, marchwi, pietruszki korzeniowej, pasternaku, buraka ćwikłowego, chrzanu, brukwi, bobu, łubinu białego, łubinu żółtego, łubinu wąskolistnego, cebuli, szalotki, czosnku, cebuli z dymki, szczypiorku, salsefii, selera korzeniowego, rzepy. Środek Switch 62,5 WG przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych przez użytkowników nieprofesjonalnych.
Przykładowe zastosowanie:
Pomidor (w szklarni): zgnilizna twardzikowa, dawka: 10g w 10-12litrów wody na 100m2.
Cebula z dymki (uprawa w gruncie): zgnilizna twardzikowa, szara pleśń,  dawka: 10g w 3-10 litrów wody na 100m2.
Rośliny zielarskie (uprawiane w gruncie, w szklarni i pod osłonami): szara pleśń, zgnilizna twardzikowa, dawka: 6g na w 3-10 litrów wody na 100m2.
 Opakowanie 10g.

Zawartość substancji czynnych:

  • cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 375 g w 1 kg środka (37,5%)
  • fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 250 g w 1 kg środka (25%)

Uwaga: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

4481

Specyficzne kody

EAN13
5902341102397
Komentarze (0)