Marki

AGRECOL - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 169 produktów.

Pokazano 1-48 z 169 pozycji

Miedzian 50 WP 50g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Cena 17,99 zł

Agrecol 500 ml Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 500ml Specjalistyczny nawóz mineralny do pelargonii. Pelargonie, jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych, charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami. W przeciwieństwie do surfinii, wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Pelargonie to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 9,25 zł

Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek...

Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek owadobójczy na wołki zbożowe dezynsekcja magazynu nasion

Środek owadobójczy do zwalczania wołka zbożowego, trojszyka ulca oraz spichrzela surynamskiego w pustych magazynach.

Cena 37,03 zł

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek...

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek owadobójczy ECO Szkodniki warzyw ziół Stonka Mszyca

NeemAzal
to insektycyd pochodzenia naturalnego, wykazujący szerokie spektrum działania, do zwalczania owadów ssących, gryzących oraz minujących, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania w formie oprysku nalistnego warzyw i ziół.

Cena 47,99 zł

Amistar 250 SC 10ml Środek...

Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.

Cena 17,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany...

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany Winorośl Porzeczki Maliny Specjalistyczny Odżywia Zwiększa plon

Winorośl, porzeczki, maliny i jeżyny
są najbardziej powszechnymi krzewami owocowymi uprawianymi w naszych ogrodach. Uważa się, że raz posadzone i nawiezione dadzą sobie radę przez wiele lat. Aby owoce były smaczne, należy je regularnie nawozić. 

Cena 14,77 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający...

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający Iglaki borówki rododendrony Odżywia Obniża pH

Iglaki, różaneczniki czy magnolie rosnące w naszych ogrodach pięknie wyglądają. Czasami z niewiadomych przyczyn zaczynają tracić swój urok. Powodem może być nieodpowiedni odczyn pH podłoża. Aby tego uniknąć należy stosować nawozy zakwaszające podłoże.

Cena 11,10 zł

Arox 400ml Muchomor Spray na owady...

Arox 400ml Muchomor Spray na owady latające Muchozol Muchy Komary Meszki Owocówki

Muchomor Spray
to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów. Stosowanie jest niezwykle łatwe. Jest bardzo skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać już po kilku minutach.  

Cena 18,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Mycie narzędzi Usuwa osady

Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco. Preparat do rozcieńczania z wodą.

Cena 19,99 zł

Agrecol Taśma miedziana na ślimaki 4m...

Agrecol Taśma miedziana na ślimaki 4m Naturalna Samoprzylepna Mocna Bariera Odstraszacz

Miedź działa na ślimaki zniechęcająco i staje się dla nich barierą nie do przejścia, dzięki czemu rośliny są dla nich niedostępne. Miedziana taśma samoprzylepna to idealne rozwiązanie, aby w skuteczny, a zarazem ekologiczny sposób pozbyć się ślimaków w ogrodzie.

Cena 49,99 zł

Agrecol 3 ml NeemAzal T/S Środek...

Agrecol 3 ml NeemAzal T/S Środek owadobójczy ECO Zwalcza ziemiórki Rośliny doniczkowe Ekstrakt z drzewa Neem

NeemAzal
to insektycyd pochodzenia naturalnego, wykazujący szerokie spektrum działania, do zwalczania owadów ssących, gryzących oraz minujących, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania w formie oprysku nalistnego. 

Cena 11,99 zł

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem...

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem FS-913V Ochrona dróg oddechowych Łatwe oddychanie

Półmaska filtrująca
Agrecol jest kompletnym sprzętem ochrony układu oddechowego i jest przeznaczona do ochrony użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza powstających w czasie stosowania środków ochrony roślin.

Cena 14,99 zł

Agrecol 0,25 l Mineral Żel Nawóz do...

Agrecol 0,25 l Mineral Żel Nawóz do oleandrów oliwek Gęsty Wydajny Rośliny śródziemnomorskie
Nawóz do oleandrów i oliwek z serii Mineral Żel to płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Nawóz do wszelkich gatunków roślin ozdobnych pochodzących z południowej Europy (klimat śródziemnomorski), takich jak oleandry i oliwki. 

Cena 10,18 zł

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek...

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy opuchlaki czerwce biedronki azjatyckie mszyce 

Mospilan j
est środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących.

Cena 35,99 zł

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek...

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel Fytoftoroza Warzywa

Proplant
to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych przed chorobami grzybowymi.

Cena 29,99 zł

Amistar 250 SC 5ml Środek...

Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych. Zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.

Cena 11,06 zł

Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS...

 Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS  Środek owadobójczy stonka mszyce gąsienice

Środek owadobójczy
w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

Cena 18,99 zł

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek...

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce gąsienice stonka ziemniaczana

Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.

Cena 12,95 zł

Signum 33 WG 5g Środek grzybobójczy...

Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 14,99 zł

Arox 500ml Preparat zwalcza glony i...

Arox 500ml  Preparat  zwalcza glony i porosty. Preparat w formie płynu. Do stosowania na powierzchniach kamiennych, betonowych, ceramicznych, z kostki brukowej, chodników, muru oraz zna nagrobkach. Przeznaczony do zwalczania glonów i porostów oraz do zabezpieczania powierzchni przed ich narastaniem.

Cena 19,99 zł

Arox 500ml Odstraszający płyn na psy...

Preparat w formie płynu o działaniu odstraszającym. Zawiera substancje działające na zmysł powonienia, powodując dezorientację  psów i kotów. Skutecznie odgania zwierzęta z miejsc, w których nie życzymy sobie ich przebywania /skwery, klatki schodowe, obejścia budynków, ogrody.

Cena 27,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz do roślin...

Agrecol 0,75 l Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych Bio Werbena

Nawóz przeznaczony do odżywiania wszelkich roślin uprawianych na balkonach i tarasach.
Odpowiednia konfiguracja składników pokarmowych wzmaga i przedłuża okres kwitnienia nawożonych roślin. Wspomaga rozwój części zielonych zagęszczając roślinę.

Cena 11,10 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Bukszpan jest rośliną zimozieloną rosnącą niemal na każdej glebie. Nie jest to roślina specjalnie wymagająca, ale preferuje stanowiska słoneczne i obojętne podłoże. Jeśli nie możemy mu zapewnić idealnych dla wzrostu warunków, powinniśmy zastosować nawożenie specjalnymi nawozami.

Cena 18,51 zł

Agrecol 1 kg Specjalistyczny nawóz...

Kompost to naturalny nawóz organiczny, powstały podczas rozkładu resztek roślinnych pochodzących z ogrodu i gospodarstwa domowego, a dzieje się to za sprawą grzybów, bakterii i drobnych zwierząt np. dżdżownic. Jest bogaty w niezbędne roślinom makro i mikroelementy.

Cena 18,51 zł

Arox 200ml Płyn odstraszający komary...

Komary i kleszcze są nosicielami niebezpiecznych chorób, które zagrażają nie tylko człowiekowi, ale również zwierzętom domowym. Aby ustrzec naszych pupili przed nieprzyjemnym ukłuciem kleszcza i komara i możliwością zarażenia chorobą należy przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności.

Cena 19,99 zł

Agrecol 200 ml Preparat do...

Naturalnym siedliskiem większości odmian storczyków jest wilgotny las tropikalny. Dla prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz obfitego kwitnienia tych roślin niezbędna jest odpowiednia wilgotność (specyficzny mikroklimat).

Cena 11,10 zł

Agrecol 2,5ml Topas 100 EC Środek...

Agrecol 2,5ml Topas 100 EC Środek grzybobójczy Mączniak prawdziwy amerykański 

Środek grzybobójczy
do zapobiegania i zwalczania takich chorób jak: amerykański mączniak agrestu, mączniak prawdziwy, czarna zgnilizna, atakujących szczególnie krzewy owocowe i winorośl. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

Cena 9,25 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno...

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno mineralny do róż Bio Natura

Róża,
królewski kwiat, znana jest od bardzo dawna. Aby róże zachwycały swym urokiem należy je odpowiednio pielęgnować. Trzeba je chronić przed chorobami i szkodnikami, a także mrozem. Najważniejsze jest jednak ich dokarmianie odpowiednimi nawozami.

Cena 11,10 zł

Agrecol 0,35 l Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 0,35l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura. Pelargonie, obok surfinii, są najczęściej spotkanymi kwiatami. Charakteryzują się pięknymi i różnobarwnymi kwiatami. Wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Są to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 4,62 zł

Agrecol 10 ml Pylicol do zawiązywania...

Pomidory, jak również inne rośliny, aby wydać owoce muszą być zapylone. Jedne z nich są samopylne, a inne muszą zdać się na pomoc owadów. Ujemnym skutkiem cywilizacji jest coraz mniejsza populacja pszczół, a więc i kłopoty z zapylaniem.

Cena 11,99 zł

Agrecol Mineral Żel 0,25 l Nawóz do...

Agrecol  Mineral Żel 0,25 l Nawóz do ziół działa szybko i długo

Zaspokaja potrzeby pokarmowe wszelkich gatunków roślin zielarskich uprawianych zarówno dla celów leczniczych, jak i kulinarnych. Może być stosowany do nawożenia ziół również w kompozycjach z innymi roślinami.

Cena 10,18 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Bardzo często spotykamy się ze zjawiskiem brunatnienia igieł roślin iglastych. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Niektóre z iglaków, np. sosna zrzucają igły co kilka lat, u innych pod wpływem niskich temperatur zmienia się barwa igieł i jest to naturalny proces.

Cena 18,51 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Nawóz uniwersalny przeznaczony do zasilania wszelkich upraw ogrodowych, iglaków, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw i kwiatów. Wyrównany skład poszczególnych pierwiastków sprawia, że nawóz ma działanie uniwersalne.

Cena 19,99 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Magnolie, drzewa lub krzewy o okazałych, pięknych kwiatach, zdobiących roślinę wczesną wiosną, zanim jeszcze rozpuszczą się jej liście. Jest to roślina wymagająca pod względem warunków klimatycznych, jakości podłoża jak i nawożenia. Dobrze dobrany nawóz zapewnia prawidłowy wzrost rośliny.

Cena 18,51 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno...

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno mineralny do datur Bio Bielunia

Datura, nazywana również bieluniem
, jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Aby uzyskać taki efekt należy roślinie zapewnić odpowiednie nawożenie.

Cena 11,10 zł

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO...

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO Wyłapuje szkodniki Lep Kwieciak Owocówki 
Opaska na pnie drzew Agrecol to produkt, który służy do wyłapywania szkodników, które zimują w szczelinach kory na pniach drzew oraz szkodników wychodzących na żer w nocy. Przydatna w ograniczaniu liczebności owadów żerujących na drzewkach owocowych.

Cena 10,98 zł

Agrecol Zestaw do pielęgnacji...

Agrecol Zestaw do pielęgnacji storczyków 4w1 Mgiełka nawóz aplikator pałeczki Obfite kwitnienie

Kompletny zestaw do storczyków zapewnia kompleksową pielęgnację storczyków: odpowiednie odżywienie, dużo pąków kwiatowych i dobre nawilżenie liści z mniejszą skłonnością do osadzania się kurzu. Działa szybko i gwarantuje dobre efekty działania.

Cena 18,51 zł

Agrecol 0,35 l Biohumus Forte Nawóz...

Agrecol 0,35 l Biohumus Forte Nawóz do roślin kwitnących ECO Pobudza kwitnienie Kalanchoe Anturium
 
Biohumus do kwitnących Forte jest to płynny nawóz organiczno-mineralny stworzony specjalnie do roślin kwitnących w domach, ogrodach i na tarasach. Nawóz posiada w swoim składzie naturalne związki próchnicowe, które wspomagają nawożenie. 

Cena 6,94 zł

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz...

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz uniwersalny Wszystkie rośliny BIO Warzywa Kwiaty

Biohumus Super Forte
to nawóz do stosowania we wszystkich roślinach domowych, balkonowych oraz tych uprawianych w ogrodzie. Związki próchnicze oraz nawóz mineralny zawarte w składzie powodują, że rośliny są bardziej odżywione. Biohumus to nawóz płynny. 
Cena 11,10 zł

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek...

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Warzywa owoce Brunatna zgnilizna Szara pleśń 

Preparat do zwalczania
brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 11,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz wieloskładnikowy...

Agrecol 1,2 kg Nawóz wieloskładnikowy do lawendy Granulowany Wybarwienie Wzrost Kwitnienie 

Wieloskładnikowy, granulowany nawóz mineralny do lawendy, przeznaczony do odżywiania wszelkich gatunków lawend. Nawóz ten może być stosowany również w uprawie lawendy w kompozycjach z innymi roślinami. Regularnie stosowany wpływa na prawidłowy wzrost.

Cena 18,51 zł

Agrecol 2,5ml Karate Zeon 050 CS...

Agrecol 2,5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy Stonka Mszyce Gąsienice

Karate Zeon 050
Środek owadobójczy
zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.

Cena 9,99 zł

Agrecol 350 ml Biohumus Super Forte...

Agrecol 350ml Biohumus Super Forte Nawóz do roślin zielonych BIO Natura wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Cena 7,40 zł

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków...

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków Długie kwitnienie Falenopsis

Nawóz do storczyków jest to płynny nawóz organiczno-mineralny do każdego rodzaju storczyków oraz do innych roślin kwitnących. Storczyki w naturalnych warunkach żyją na gałęziach z luźno rozpostartymi korzeniami, co daje im więcej możliwości pobierania niezbędnych substancji.

Cena 7,40 zł

Agrecol nawozy - sklep

AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, wprowadzając na polski rynek nawóz Biohumus. Obecnie w ofercie Agrecolu znajduje się ponad 900 pozycji asortymentowych obejmujących nawozy przeznaczone do poszczególnych gatunków roślin, zaawansowane preparaty pielęgnacyjne, środki ochrony roślin.

W asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM PL znajduje się szeroki wachlarz produktów pochodzących od tego producenta, które w sposób wydatny mogą przydać się każdemu ogrodnikowi poszukującemu środków biologicznych i chemicznych do wykorzystania w swoim ogrodzie.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Agrecol.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrecol, specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.