Filtruj według

Kategorie

Kategorie

AGRECOL - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy...

Zaraza ziemniaka to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób atakujących ziemniaki i pomidory. Jej zwalczanie jest bardzo trudne i bez odpowiedniej profilaktyki nie przynosi rezultatów. Choroba rozwija się w ściśle określonych warunkach atmosferycznych i jeśli są one sprzyjające konieczne jest zastosowanie środków chemicznych.

Cena 16,99 zł

Agrecol 10 ml Pylicol do zawiązywania...

Pomidory, jak również inne rośliny, aby wydać owoce muszą być zapylone. Jedne z nich są samopylne, a inne muszą zdać się na pomoc owadów. Ujemnym skutkiem cywilizacji jest coraz mniejsza populacja pszczół, a więc i kłopoty z zapylaniem.

Cena 11,99 zł

Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS...

Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce stonka gąsienice
Środek owadobójczy
w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

Cena 28,99 zł

Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS...

 Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS  Środek owadobójczy stonka mszyce gąsienice

Środek owadobójczy
w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

Cena 22,99 zł

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem...

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem FS-913V Ochrona dróg oddechowych Łatwe oddychanie

Półmaska filtrująca
Agrecol jest kompletnym sprzętem ochrony układu oddechowego i jest przeznaczona do ochrony użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza powstających w czasie stosowania środków ochrony roślin.

Cena 14,99 zł

Miedzian 50 WP 50g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Cena 17,99 zł

Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek...

Agrecol 100ml Actellic 500EC Środek owadobójczy na wołki zbożowe dezynsekcja magazynu nasion

Środek owadobójczy do zwalczania wołka zbożowego, trojszyka ulca oraz spichrzela surynamskiego w pustych magazynach.

Cena 59,99 zł

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek...

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel Fytoftoroza Warzywa

Proplant
to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych przed chorobami grzybowymi.

Cena 34,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Czosnkowe Mycie narzędzi Odkażanie Oprysk
Czosnek zawarty w składzie działa bakteriobójczo i owadobójczo. Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco.  

Cena 19,99 zł

Agrecol 30 ml Orchid Strong odżywka...

Agrecol 30 ml Orchid Strong odżywka do storczyków aplikator

Nawóz w aplikatorze do zasilania epifitów / storczyków, np.: phalaenopsis, dendrobium, catleya. Wygodny aplikator do szybkiej regeneracji storczyków i podłoża, specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat do regeneracji wszystkich odmian storczyków.

Cena 3,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Mycie narzędzi Usuwa osady

Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco. Preparat do rozcieńczania z wodą.

Cena 19,99 zł

Amistar 250 SC 5ml Środek...

Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych. Zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.

Cena 15,99 zł

Amistar 250 SC 10ml Środek...

Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.

Cena 21,99 zł

Arox 400ml Muchomor Spray na owady...

Arox 400ml Muchomor Spray na owady latające Muchozol Muchy Komary Meszki Owocówki

Muchomor Spray
to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów. Stosowanie jest niezwykle łatwe. Jest bardzo skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać już po kilku minutach.  

Cena 19,99 zł

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek...

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Warzywa owoce Brunatna zgnilizna Szara pleśń 

Preparat do zwalczania
brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 12,99 zł

Arox 300ml Muchomor Spray na muchy...

Arox 300ml Muchomor Spray na muchy Owady latające Muchozol Komary Meszki

Muchomor Spray na muchy
to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów.  Stosowanie jest bardzo łatwe. Jest skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać po kilku minutach po zastosowaniu.   

Cena 17,99 zł

Signum 33 WG 5g Środek grzybobójczy...

Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 19,99 zł

Starane Trawniki 20ml Środek...

Starane Trawniki jest środkiem chwastobójczym w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 26,99 zł

Starane Trawniki 50ml Środek...

Starane 260EW Trawniki 50ml środek chwastobójczy Agrecol jest preparatem chwastobójczym, który działa na roślinach układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, stamtąd przedostaje się do całego organizmu roślin powodując zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin.

Cena 48,00 zł

Arox 500ml Płyn odstraszający gołębie...

Ptaki, które bytują w miastach doskonale przystosowały się do życia wśród ludzi i do hałasu. Brak naturalnych wrogów sprawia, że populacja ta jest coraz większa. Ptasie odchody są nieestetyczne i zagrażają zdrowiu człowieka. Wiele chorób zakaźnych przenoszonych jest przez zwierzęta i ich odchody.
Cena 27,99 zł

Arox 500ml Odstraszający płyn na psy...

Preparat w formie płynu o działaniu odstraszającym. Zawiera substancje działające na zmysł powonienia, powodując dezorientację  psów i kotów. Skutecznie odgania zwierzęta z miejsc, w których nie życzymy sobie ich przebywania /skwery, klatki schodowe, obejścia budynków, ogrody.

Cena 27,99 zł

Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki...

Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki karaczany komary pluskwy karaluchy może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych. Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona.

Cena 64,99 zł

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz...

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz uniwersalny Wszystkie rośliny BIO Warzywa Kwiaty

Biohumus Super Forte
to nawóz do stosowania we wszystkich roślinach domowych, balkonowych oraz tych uprawianych w ogrodzie. Związki próchnicze oraz nawóz mineralny zawarte w składzie powodują, że rośliny są bardziej odżywione. Biohumus to nawóz płynny. 
Cena 11,99 zł

Agrecol 0,35 l Biohumus Forte Nawóz...

Agrecol 0,35 l Biohumus Forte Nawóz do roślin kwitnących ECO Pobudza kwitnienie Kalanchoe Anturium
 
Biohumus do kwitnących Forte jest to płynny nawóz organiczno-mineralny stworzony specjalnie do roślin kwitnących w domach, ogrodach i na tarasach. Nawóz posiada w swoim składzie naturalne związki próchnicowe, które wspomagają nawożenie. 

Cena 7,99 zł

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek...

Agrecol 10g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne Antraknoza Zamieranie pędów Zgnilizna

Switch 
jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych m.in.: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, zgnilizna gorzka, mokra, twardzikowa itp.

Cena 26,99 zł

Agrecol 5ml Topas 100 EC Środek...

Agrecol 5ml Topas 100 EC Środek grzybobójczy Działa układowo Mączniak prawdziwy Mączniak agrestu

Środek grzybobójczy
do zapobiegania i zwalczania takich chorób jak: amerykański mączniak agrestu, mączniak prawdziwy, czarna zgnilizna, atakujących szczególnie krzewy owocowe i winorośl. Po oprysku na roślinie działa układowo.

Cena 14,99 zł

Arox Płytka na owady muchy komary...

Arox 1szt. Płytka na owady muchy komary meszki mole pułapka

Płytka z substancją owadobójczą przeznaczona do zwalczania owadów latających: komarów, much, meszek i dorosłych osobników moli odzieżowych wewnątrz pomieszczeń.

Cena 26,99 zł

Agra 3 kg Mączka Bazaltowa Nawóz...

Agra 3 kg Mączka Bazaltowa Nawóz Naturalny Wzmacnia Rośliny

Mączkę można stosować w uprawie roślin warzywnych i sadowniczych wszystkich gatunków roślin. Naturalny produkt wspomagający wzrost roślin poprzez polepszenie właściwości fizykochemicznych gleby. Polecany jest szczególnie na gleby lekkie lub zbyt zwięzłe o zbyt niskim odczynie.

Cena 19,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super...

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super Forte do kwiatów kwitnących Biohumus ECO Dłuższe kwitnienie

Biohumus Super Forte do roślin kwitnących to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z kwiatów, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie.

Cena 12,99 zł

Agrecol 2,5g Discus 500 WG Środek...

Agrecol 2,5g Discus 500 WG Środek grzybobójczy czarna plamistość mączniak prawdziwy

Środek grzybobójczy
w formie proszku do sporządzania roztworu wodnego o działaniu układowym do stosowania interwencyjnego i zapobiegawczego w ochronie głównie róż przed mączniakiem prawdziwym i czarną plamistością. Chroni także inne rośliny ozdobne i owocowe.

Cena 18,99 zł

Agrecol 350 ml Biohumus nawóz...

Agrecol 350 ml Biohumus nawóz uniwersalny Bio Natura Pomidor Papryka Ogórek

Polecany jest do stosowania do wszystkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na tarasach, balkonach oraz w ogrodzie. Zawiera naturalną aktywną próchnicę wzbogaconą o składniki odżywcze oraz kwasy humusowe. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

Cena 7,59 zł

Agrecol 500 ml Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 500ml Specjalistyczny nawóz mineralny do pelargonii. Pelargonie, jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych, charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami. W przeciwieństwie do surfinii, wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Pelargonie to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 11,99 zł

Arox 500ml Płyn na krety i nornice...

Płyn ułatwiający pozbycie się kretów, nornic oraz innych gryzoni, występujących na terenach rekreacyjnych, w parkach, ogrodach, polach golfowych, boiskach sportowych i innych obiektach. Produkt zawiera skuteczne substancje zapachowe oddziałujące na zmysł powonienia niepożądanych zwierząt.

Cena 22,99 zł

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki...

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki Gruszka + Płyn Wabik Przynęta
Muszka owocówka
latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.

Cena 19,99 zł

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO...

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO Wyłapuje szkodniki Lep Kwieciak Owocówki 
Opaska na pnie drzew Agrecol to produkt, który służy do wyłapywania szkodników, które zimują w szczelinach kory na pniach drzew oraz szkodników wychodzących na żer w nocy. Przydatna w ograniczaniu liczebności owadów żerujących na drzewkach owocowych.

Cena 11,99 zł

Arox 50ml Preparat odstraszający na...

Produkt w postaci płynnej przeznaczony do odstraszania kun, dzików, lisów i zwierzyny płowej: jelenie, sarny, daniele oraz kretów i nornic. Preparat zabezpiecza Twoją posesję przed szkodami jakie mogą wywołać: zanieczyszczanie odchodami, zjadanie roślin ozdobnych i wyjadanie owoców.

Cena 39,99 zł

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek...

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy opuchlaki czerwce biedronki azjatyckie mszyce 

Mospilan j
est środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących.

Cena 42,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno...

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno mineralny do datur Bio Bielunia

Datura, nazywana również bieluniem
, jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Aby uzyskać taki efekt należy roślinie zapewnić odpowiednie nawożenie.

Cena 12,99 zł

Agrecol 1,2 l Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 1,2 l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Zdrowe rośliny

Nawóz Agrecol
jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska. Dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne. Zawiera substancje humusowe wspomagające nawożenie. Produkt ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych.

Cena 16,99 zł

Agrecol 1,2 l Biohumus nawóz...

Agrecol 1,2l Biohumus nawóz uniwersalny Bio Natura

Bezpieczny dla środowiska w 100% naturalny nawóz organiczny. Bogaty w substancje odżywcze oraz pożyteczne mikroorganizmy ma korzystny wpływ na właściwości gleby. Zawiera naturalną aktywną próchnicę wzbogaconą o składniki odżywcze oraz kwasy humusowe.

Cena 15,99 zł

Agrecol 1,2 l Biohumus Super Forte...

Nawóz do roślin zielonych Bio Natura Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Cena 15,99 zł

Agrecol nawozy - sklep

AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, wprowadzając na polski rynek nawóz Biohumus. Obecnie w ofercie Agrecolu znajduje się ponad 900 pozycji asortymentowych obejmujących nawozy przeznaczone do poszczególnych gatunków roślin, zaawansowane preparaty pielęgnacyjne, środki ochrony roślin.

W asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM PL znajduje się szeroki wachlarz produktów pochodzących od tego producenta, które w sposób wydatny mogą przydać się każdemu ogrodnikowi poszukującemu środków biologicznych i chemicznych do wykorzystania w swoim ogrodzie.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Agrecol.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrecol, specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.