AGRECOL - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 170 produktów.

Pokazano 1-48 z 170 pozycji

Agrecol 10 ml Pylicol do zawiązywania...

Pomidory, jak również inne rośliny, aby wydać owoce muszą być zapylone. Jedne z nich są samopylne, a inne muszą zdać się na pomoc owadów. Ujemnym skutkiem cywilizacji jest coraz mniejsza populacja pszczół, a więc i kłopoty z zapylaniem.

Cena 11,99 zł

Agrecol 3 ml NeemAzal T/S Środek...

Agrecol 3 ml NeemAzal T/S Środek owadobójczy ECO Zwalcza ziemiórki Rośliny doniczkowe Ekstrakt z drzewa Neem

NeemAzal
to insektycyd pochodzenia naturalnego, wykazujący szerokie spektrum działania, do zwalczania owadów ssących, gryzących oraz minujących, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania w formie oprysku nalistnego. 

Cena 12,99 zł

Miedzian 50 WP 10g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 8,99 zł

Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS...

 Agrecol 10ml Karate Zeon 050 CS  Środek owadobójczy stonka mszyce gąsienice

Środek owadobójczy
w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

Cena 19,99 zł

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem...

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem FS-913V Ochrona dróg oddechowych Łatwe oddychanie

Półmaska filtrująca
Agrecol jest kompletnym sprzętem ochrony układu oddechowego i jest przeznaczona do ochrony użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza powstających w czasie stosowania środków ochrony roślin.

Cena 14,99 zł

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek...

Agrecol 20g Mospilan 20 SP Środek owadobójczy opuchlaki czerwce biedronki azjatyckie mszyce 

Mospilan j
est środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących.

Cena 39,99 zł

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek...

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce gąsienice stonka ziemniaczana

Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.

Cena 13,99 zł

Miedzian 50 WP 50g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Cena 17,99 zł

Agrecol 2,5ml Karate Zeon 050 CS...

Agrecol 2,5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy Stonka Mszyce Gąsienice

Karate Zeon 050
Środek owadobójczy
zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.

Cena 10,99 zł

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody...

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody Hydrogel Agrożel Ogrodniczy
Pomaga roślinom zwłaszcza w okresie długotrwałej suszy. Hydrogel jest przeznaczony do magazynowania wody w glebie. Doskonały dla roślin doniczkowych – uprawianych w domu na balkonie i tarasie, a także dla roślin uprawianych bezpośrednio w gruncie – w ogrodzie i na działce.

Cena 34,99 zł

Agrecol 20g Miedzian 50 WP Środek...

Agrecol 20g Miedzian 50 WP  Środek grzybobójczy Parch Szara pleśń Zaraza
Środek w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 11,99 zł

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki...

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki Gruszka + Płyn Wabik Przynęta
Muszka owocówka
latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.

Cena 18,99 zł

Agrecol 2,5ml Topas 100 EC Środek...

Agrecol 2,5ml Topas 100 EC Środek grzybobójczy Mączniak prawdziwy amerykański 

Środek grzybobójczy
do zapobiegania i zwalczania takich chorób jak: amerykański mączniak agrestu, mączniak prawdziwy, czarna zgnilizna, atakujących szczególnie krzewy owocowe i winorośl. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

Cena 8,99 zł

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek...

Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel Fytoftoroza Warzywa

Proplant
to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych przed chorobami grzybowymi.

Cena 29,99 zł

Agrecol 75ml Orkan 350 SL Środek...

Agrecol 75ml Orkan 350 SL Środek chwastobójczy Oprysk Perz skrzyp Najsilniejszy

Niezastąpiony środek
chwastobójczy w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym dolistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.

Cena 33,99 zł

Agrecol 500 ml Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 500ml Specjalistyczny nawóz mineralny do pelargonii. Pelargonie, jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych, charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami. W przeciwieństwie do surfinii, wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Pelargonie to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 11,99 zł

Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS...

Agrecol 20ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce stonka gąsienice
Środek owadobójczy
w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych.

Cena 27,99 zł

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO...

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO Wyłapuje szkodniki Lep Kwieciak Owocówki 
Opaska na pnie drzew Agrecol to produkt, który służy do wyłapywania szkodników, które zimują w szczelinach kory na pniach drzew oraz szkodników wychodzących na żer w nocy. Przydatna w ograniczaniu liczebności owadów żerujących na drzewkach owocowych.

Cena 11,99 zł

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek...

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek owadobójczy ECO Szkodniki warzyw ziół Stonka Mszyca

NeemAzal
to insektycyd pochodzenia naturalnego, wykazujący szerokie spektrum działania, do zwalczania owadów ssących, gryzących oraz minujących, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania w formie oprysku nalistnego warzyw i ziół.

Cena 48,00 zł

Miedzian 50 WP 100g Środek...

Miedzian 50 WP 100g Środek grzybobójczy zaraza parch szara pleśń Agrecol jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 22,99 zł

Arox 400ml Muchomor Spray na owady...

Arox 400ml Muchomor Spray na owady latające Muchozol Muchy Komary Meszki Owocówki

Muchomor Spray
to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów. Stosowanie jest niezwykle łatwe. Jest bardzo skuteczny, a pierwsze efekty jego działania widać już po kilku minutach.  

Cena 18,99 zł

Starane Trawniki 100ml Środek...

Środek chwastobójczy w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 58,99 zł

Starane Trawniki 50ml Środek...

Starane 260EW Trawniki 50ml środek chwastobójczy Agrecol jest preparatem chwastobójczym, który działa na roślinach układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, stamtąd przedostaje się do całego organizmu roślin powodując zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin.

Cena 43,99 zł

Amistar 250 SC 5ml Środek...

Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych. Zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.

Cena 14,99 zł

Agrecol 1 kg Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 1 kg Specjalistyczny nawóz przyspieszający kompostowanie

Kompost to naturalny nawóz organiczny,
powstały podczas rozkładu resztek roślinnych pochodzących z ogrodu i gospodarstwa domowego, a dzieje się to za sprawą grzybów, bakterii i drobnych zwierząt np. dżdżownic. Jest bogaty w niezbędne roślinom makro i mikroelementy.

Cena 24,99 zł

Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy...

Zaraza ziemniaka to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób atakujących ziemniaki i pomidory. Jej zwalczanie jest bardzo trudne i bez odpowiedniej profilaktyki nie przynosi rezultatów. Choroba rozwija się w ściśle określonych warunkach atmosferycznych i jeśli są one sprzyjające konieczne jest zastosowanie środków chemicznych.

Cena 14,99 zł

Agrecol 5ml Topas 100 EC Środek...

Agrecol 5ml Topas 100 EC Środek grzybobójczy Działa układowo Mączniak prawdziwy Mączniak agrestu

Środek grzybobójczy
do zapobiegania i zwalczania takich chorób jak: amerykański mączniak agrestu, mączniak prawdziwy, czarna zgnilizna, atakujących szczególnie krzewy owocowe i winorośl. Po oprysku na roślinie działa układowo.

Cena 13,99 zł

Signum 33 WG 5g Środek grzybobójczy...

Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 18,99 zł

Agrecol 350 ml Nawóz do palm juk...

Agrecol 350 ml Nawóz do palm juk dracen Bio Natura Bujna zieleń

Organiczno-mineralny nawóz
przeznaczony do odżywiania palm, juk i dracen uprawianych zarówno w doniczkach jak i w uprawach hydroponicznych. Skutkiem połączenia składników organicznych i mineralnych nawożenie jest bardziej efektywne i skuteczne. 

Cena 7,99 zł

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków...

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków Długie kwitnienie Falenopsis

Nawóz do storczyków jest to płynny nawóz organiczno-mineralny do każdego rodzaju storczyków oraz do innych roślin kwitnących. Storczyki w naturalnych warunkach żyją na gałęziach z luźno rozpostartymi korzeniami, co daje im więcej możliwości pobierania niezbędnych substancji.

Cena 7,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany...

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany Winorośl Porzeczki Maliny Specjalistyczny Odżywia Zwiększa plon

Winorośl, porzeczki, maliny i jeżyny
są najbardziej powszechnymi krzewami owocowymi uprawianymi w naszych ogrodach. Uważa się, że raz posadzone i nawiezione dadzą sobie radę przez wiele lat. Aby owoce były smaczne, należy je regularnie nawozić. 

Cena 18,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający...

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający Iglaki borówki rododendrony Odżywia Obniża pH

Iglaki, różaneczniki czy magnolie rosnące w naszych ogrodach pięknie wyglądają. Czasami z niewiadomych przyczyn zaczynają tracić swój urok. Powodem może być nieodpowiedni odczyn pH podłoża. Aby tego uniknąć należy stosować nawozy zakwaszające podłoże.

Cena 18,99 zł

Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy...

Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza. Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do zwalczania chorób grzybowych: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna, zgnilizna twardzikowa.

Cena 15,99 zł

Amistar 250 SC 10ml Środek...

Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.

Cena 19,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Czosnkowe Mycie narzędzi Odkażanie Oprysk
Czosnek zawarty w składzie działa bakteriobójczo i owadobójczo. Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco.  

Cena 19,99 zł

Agrecol 5g Switch 62,5 WG Środek...

Agrecol 5g Switch 62,5 WG Środek grzybobójczy Winogrona Winorośl Zwalcza choroby Szara pleśń Zamieranie pędów
Środek Switch
do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych takich, jak: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, zgnilizna gorzka, mokra, twardzikowa i inne.

Cena 15,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super...

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super Forte do kwiatów kwitnących Biohumus ECO Dłuższe kwitnienie

Biohumus Super Forte do roślin kwitnących to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z kwiatów, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie.

Cena 11,99 zł

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek...

Agrecol 2,5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Warzywa owoce Brunatna zgnilizna Szara pleśń 

Preparat do zwalczania
brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.

Cena 11,99 zł

Arox 500ml Preparat zwalcza glony i...

Arox 500ml  Preparat  zwalcza glony i porosty. Preparat w formie płynu. Do stosowania na powierzchniach kamiennych, betonowych, ceramicznych, z kostki brukowej, chodników, muru oraz zna nagrobkach. Przeznaczony do zwalczania glonów i porostów oraz do zabezpieczania powierzchni przed ich narastaniem.

Cena 19,99 zł

Arox 100g Preparat odstraszający psy...

Arox 100g Preparat odstraszający psy i koty Odstraszacz Bariera Skuteczny
Granulat
o działaniu odstraszającym. Zawiera substancje działające na zmysł powonienia, powodując dezorientację  psów i kotów. Skutecznie odgania zwierzęta z miejsc, w których nie życzymy sobie ich przebywania /skwery, klatki schodowe, obejścia budynków, ogrody.

Cena 29,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz do surfinii Bio...

Agrecol 0,75 l Nawóz do surfinii Bio Natura Obfite kwitnienie

Surfinie
są najbardziej rozpowszechnionymi roślinami balkonowymi. Największym atutem surfinii są jej kwiaty, o szerokiej gamie kolorów i różnym pokroju. Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie.

Cena 11,99 zł

Agrecol Mineral Żel 0,25 l Nawóz do...

Agrecol  Mineral Żel 0,25 l Nawóz do ziół działa szybko i długo

Zaspokaja potrzeby pokarmowe wszelkich gatunków roślin zielarskich uprawianych zarówno dla celów leczniczych, jak i kulinarnych. Może być stosowany do nawożenia ziół również w kompozycjach z innymi roślinami.

Cena 10,99 zł

Agrecol nawozy - sklep

AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, wprowadzając na polski rynek nawóz Biohumus. Obecnie w ofercie Agrecolu znajduje się ponad 900 pozycji asortymentowych obejmujących nawozy przeznaczone do poszczególnych gatunków roślin, zaawansowane preparaty pielęgnacyjne, środki ochrony roślin.

W asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM PL znajduje się szeroki wachlarz produktów pochodzących od tego producenta, które w sposób wydatny mogą przydać się każdemu ogrodnikowi poszukującemu środków biologicznych i chemicznych do wykorzystania w swoim ogrodzie.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Agrecol.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrecol, specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.