AGRECOL - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 185 produktów.

Pokazano 1-48 z 185 pozycji

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem...

Agrecol Półmaska filtrująca z zaworem FS-913V Ochrona dróg oddechowych Łatwe oddychanie

Półmaska filtrująca
Agrecol jest kompletnym sprzętem ochrony układu oddechowego i jest przeznaczona do ochrony użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza powstających w czasie stosowania środków ochrony roślin.

Cena 14,99 zł

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO...

Agrecol Opaska na pnie drzew ECO Wyłapuje szkodniki Lep Kwieciak Owocówki 
Opaska na pnie drzew Agrecol to produkt, który służy do wyłapywania szkodników, które zimują w szczelinach kory na pniach drzew oraz szkodników wychodzących na żer w nocy. Przydatna w ograniczaniu liczebności owadów żerujących na drzewkach owocowych.

Cena 11,99 zł

Agrecol 500 ml Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 500ml Specjalistyczny nawóz mineralny do pelargonii. Pelargonie, jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych, charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami. W przeciwieństwie do surfinii, wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Pelargonie to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 11,99 zł

Miedzian 50 WP 50g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych.

Cena 17,99 zł

Starane Trawniki 100ml Środek...

Środek chwastobójczy w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.

Cena 58,99 zł

Arox 100g Preparat odstraszający psy...

Arox 100g Preparat odstraszający psy i koty Odstraszacz Bariera Skuteczny
Granulat
o działaniu odstraszającym. Zawiera substancje działające na zmysł powonienia, powodując dezorientację  psów i kotów. Skutecznie odgania zwierzęta z miejsc, w których nie życzymy sobie ich przebywania /skwery, klatki schodowe, obejścia budynków, ogrody.

Cena 29,99 zł

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek...

Agrecol 20 ml NeemAzal T/S Środek owadobójczy ECO Szkodniki warzyw ziół Stonka Mszyca

NeemAzal
to insektycyd pochodzenia naturalnego, wykazujący szerokie spektrum działania, do zwalczania owadów ssących, gryzących oraz minujących, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania w formie oprysku nalistnego warzyw i ziół.

Cena 48,00 zł

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody...

Agrecol 250g Hydrożel Magazyn Wody Hydrogel Agrożel Ogrodniczy
Pomaga roślinom zwłaszcza w okresie długotrwałej suszy. Hydrogel jest przeznaczony do magazynowania wody w glebie. Doskonały dla roślin doniczkowych – uprawianych w domu na balkonie i tarasie, a także dla roślin uprawianych bezpośrednio w gruncie – w ogrodzie i na działce.

Cena 34,99 zł

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek...

Agrecol 5ml Karate Zeon 050 CS Środek owadobójczy mszyce gąsienice stonka ziemniaczana

Karate Zeon zwalcza mszyce, larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej, wciornastka tytoniowca, śmietkę kapuścianą, omacnice, gąsienice bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka, śmietkę cebulankę, omacnicę prosowiankę i inne owady.

Cena 13,99 zł

Agrecol 350 ml Nawóz do palm juk...

Agrecol 350 ml Nawóz do palm juk dracen Bio Natura Bujna zieleń

Organiczno-mineralny nawóz
przeznaczony do odżywiania palm, juk i dracen uprawianych zarówno w doniczkach jak i w uprawach hydroponicznych. Skutkiem połączenia składników organicznych i mineralnych nawożenie jest bardziej efektywne i skuteczne. 

Cena 7,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz do hortensji i...

Agrecol 0,75l nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych to płynny nawóz organiczno-mineralny. Szczególnie polecany w pojemnikowych uprawach hortensji o innych kwasolubnych roślin tarasowych i ogrodowych. A przeznaczony do zasilania wszystkich gatunków i odmian hortensji: ogrodowych, bukietowych,  pnących, krzewiastych, drzewiastych.

Cena 12,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający...

Agrecol 1,2 kg Nawóz zakwaszający Iglaki borówki rododendrony Odżywia Obniża pH

Iglaki, różaneczniki czy magnolie rosnące w naszych ogrodach pięknie wyglądają. Czasami z niewiadomych przyczyn zaczynają tracić swój urok. Powodem może być nieodpowiedni odczyn pH podłoża. Aby tego uniknąć należy stosować nawozy zakwaszające podłoże.

Cena 18,99 zł

Agrecol 1 kg Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 1 kg Specjalistyczny nawóz przyspieszający kompostowanie

Kompost to naturalny nawóz organiczny,
powstały podczas rozkładu resztek roślinnych pochodzących z ogrodu i gospodarstwa domowego, a dzieje się to za sprawą grzybów, bakterii i drobnych zwierząt np. dżdżownic. Jest bogaty w niezbędne roślinom makro i mikroelementy.

Cena 24,99 zł

Arox 90ml Spray na komary kleszcze i...

Arox 90ml Spray na komary kleszcze i meszki DEET

Chmara komarów i meszek oraz inwazja kleszczy to utrapienie grzybiarz, działkowiczów, wędkarzy, turystów i wszystkich tych którzy lubią spędzać czas w plenerze. Aby zabezpieczyć się przed uciążliwymi a niekiedy niebezpiecznymi owadami należ zawsze mieć ze sobą preparaty odstraszające.

Cena 16,99 zł

Agrecol 350 ml Biohumus nawóz...

Agrecol 350 ml Biohumus nawóz uniwersalny Bio Natura Pomidor Papryka Ogórek

Polecany jest do stosowania do wszystkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na tarasach, balkonach oraz w ogrodzie. Zawiera naturalną aktywną próchnicę wzbogaconą o składniki odżywcze oraz kwasy humusowe. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

Cena 7,59 zł

Amistar 250 SC 10ml Środek...

Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.

Cena 19,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Mycie narzędzi Usuwa osady

Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco. Preparat do rozcieńczania z wodą.

Cena 19,99 zł

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze...

Agrecol 500ml Mydło ogrodnicze potasowe ECO Czosnkowe Mycie narzędzi Odkażanie Oprysk
Czosnek zawarty w składzie działa bakteriobójczo i owadobójczo. Mydło ogrodnicze polecane jest do stosowania w ogródkach przydomowych, na działkach oraz w gospodarstwach ekologicznych. Może być używane do oprysku roślin działając ochronnie i myjąco.  

Cena 19,99 zł

Miedzian 50 WP 10g Środek...

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 8,99 zł

Agrecol 20g Miedzian 50 WP Środek...

Agrecol 20g Miedzian 50 WP  Środek grzybobójczy Parch Szara pleśń Zaraza
Środek w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.

Cena 11,99 zł

Agrecol 350 ml Biohumus Super Forte...

Agrecol 350ml Biohumus Super Forte Nawóz do roślin zielonych BIO Natura wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Cena 7,69 zł

Arox 500ml Preparat zwalcza glony i...

Arox 500ml  Preparat  zwalcza glony i porosty. Preparat w formie płynu. Do stosowania na powierzchniach kamiennych, betonowych, ceramicznych, z kostki brukowej, chodników, muru oraz zna nagrobkach. Przeznaczony do zwalczania glonów i porostów oraz do zabezpieczania powierzchni przed ich narastaniem.

Cena 19,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz do roślin...

Agrecol 0,75 l Nawóz do roślin balkonowych i tarasowych Bio Werbena

Nawóz przeznaczony do odżywiania wszelkich roślin uprawianych na balkonach i tarasach.
Odpowiednia konfiguracja składników pokarmowych wzmaga i przedłuża okres kwitnienia nawożonych roślin. Wspomaga rozwój części zielonych zagęszczając roślinę.

Cena 12,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno...

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno mineralny do róż Bio Natura

Róża,
królewski kwiat, znana jest od bardzo dawna. Aby róże zachwycały swym urokiem należy je odpowiednio pielęgnować. Trzeba je chronić przed chorobami i szkodnikami, a także mrozem. Najważniejsze jest jednak ich dokarmianie odpowiednimi nawozami.

Cena 12,99 zł

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki...

Arox 15ml Pułapka na muszki owocówki Gruszka + Płyn Wabik Przynęta
Muszka owocówka
latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.

Cena 19,99 zł

Agrecol Mineral Żel 0,25 l Nawóz do...

Agrecol  Mineral Żel 0,25 l Nawóz do ziół działa szybko i długo

Zaspokaja potrzeby pokarmowe wszelkich gatunków roślin zielarskich uprawianych zarówno dla celów leczniczych, jak i kulinarnych. Może być stosowany do nawożenia ziół również w kompozycjach z innymi roślinami.

Cena 10,99 zł

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany...

Agrecol 1,2 kg Nawóz granulowany Winorośl Porzeczki Maliny Specjalistyczny Odżywia Zwiększa plon

Winorośl, porzeczki, maliny i jeżyny
są najbardziej powszechnymi krzewami owocowymi uprawianymi w naszych ogrodach. Uważa się, że raz posadzone i nawiezione dadzą sobie radę przez wiele lat. Aby owoce były smaczne, należy je regularnie nawozić. 

Cena 18,99 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Nawóz uniwersalny przeznaczony do zasilania wszelkich upraw ogrodowych, iglaków, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw i kwiatów. Wyrównany skład poszczególnych pierwiastków sprawia, że nawóz ma działanie uniwersalne.

Cena 19,99 zł

Arox 50ml Płyn na komary kleszcze i...

Arox 50ml Płyn na komary kleszcze i meszki odporny na pot i wodę 35% DEET

Preparat działa od razu po zastosowaniu. Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek do 8h i kleszczy do 3h. Jest on niezwykle skuteczny i nie zachodzi konieczność powtórnego użycia w ciągu tego samego dnia. Działa od razu po zastosowaniu.

Cena 16,99 zł

Starane Trawniki 50ml Środek...

Starane 260EW Trawniki 50ml środek chwastobójczy Agrecol jest preparatem chwastobójczym, który działa na roślinach układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, stamtąd przedostaje się do całego organizmu roślin powodując zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin.

Cena 43,99 zł

Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy...

Zaraza ziemniaka to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób atakujących ziemniaki i pomidory. Jej zwalczanie jest bardzo trudne i bez odpowiedniej profilaktyki nie przynosi rezultatów. Choroba rozwija się w ściśle określonych warunkach atmosferycznych i jeśli są one sprzyjające konieczne jest zastosowanie środków chemicznych.

Cena 14,99 zł

Agrecol Avans RTU spray 500ml zwalcza...

Agrecol Avans RTU spray 500ml zwalcza rośliny z korzeniami to środek chwastobójczy do bezpośredniego stosowania. Przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych zarówno jednorocznych, jak i wieloletnich.  Środek do stosowania amatorskiego wokół domu i w ogrodach przydomowych.

Cena 17,99 zł

Agrecol 1kg Hydrożel Preparat...

Agrecol 1kg Hydrożel Preparat magazynujący wodę Hydrogel Mniej podlewania Chroni przed suszą
Hydrogel jest przeznaczony do magazynowania wody w glebie. Doskonały dla roślin doniczkowych – uprawianych w domu na balkonie i tarasie, a także dla roślin uprawianych bezpośrednio w gruncie – w ogrodzie i na działce.

Cena 74,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super...

Agrecol 0,75 l Nawóz Biohumus Super Forte do kwiatów kwitnących Biohumus ECO Dłuższe kwitnienie

Biohumus Super Forte do roślin kwitnących to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych z kwiatów, uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie.

Cena 11,99 zł

Agrecol 0,25 l Mineral Żel Nawóz do...

Agrecol 0,25 l Mineral Żel Nawóz do oleandrów oliwek Gęsty Wydajny Rośliny śródziemnomorskie
Nawóz do oleandrów i oliwek z serii Mineral Żel to płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Nawóz do wszelkich gatunków roślin ozdobnych pochodzących z południowej Europy (klimat śródziemnomorski), takich jak oleandry i oliwki. 

Cena 11,99 zł

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz...

Agrecol 0,75l Biohumus Forte Nawóz uniwersalny Wszystkie rośliny BIO Warzywa Kwiaty

Biohumus Super Forte
to nawóz do stosowania we wszystkich roślinach domowych, balkonowych oraz tych uprawianych w ogrodzie. Związki próchnicze oraz nawóz mineralny zawarte w składzie powodują, że rośliny są bardziej odżywione. Biohumus to nawóz płynny. 
Cena 11,99 zł

Agrecol 1,2 l Biohumus Super Forte...

Nawóz do roślin zielonych Bio Natura Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Cena 14,99 zł

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków...

Agrecol 350 ml Nawóz do storczyków Długie kwitnienie Falenopsis

Nawóz do storczyków jest to płynny nawóz organiczno-mineralny do każdego rodzaju storczyków oraz do innych roślin kwitnących. Storczyki w naturalnych warunkach żyją na gałęziach z luźno rozpostartymi korzeniami, co daje im więcej możliwości pobierania niezbędnych substancji.

Cena 7,99 zł

Agrecol 1,2 l Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 1,2 l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Zdrowe rośliny

Nawóz Agrecol
jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska. Dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne. Zawiera substancje humusowe wspomagające nawożenie. Produkt ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych.

Cena 15,99 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz do surfinii Bio...

Agrecol 0,75 l Nawóz do surfinii Bio Natura Obfite kwitnienie

Surfinie
są najbardziej rozpowszechnionymi roślinami balkonowymi. Największym atutem surfinii są jej kwiaty, o szerokiej gamie kolorów i różnym pokroju. Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie.

Cena 11,99 zł

Agrecol 0,35 l Specjalistyczny nawóz...

Agrecol 0,35l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura. Pelargonie, obok surfinii, są najczęściej spotkanymi kwiatami. Charakteryzują się pięknymi i różnobarwnymi kwiatami. Wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Są to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

Cena 8,69 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Bardzo często spotykamy się ze zjawiskiem brunatnienia igieł roślin iglastych. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Niektóre z iglaków, np. sosna zrzucają igły co kilka lat, u innych pod wpływem niskich temperatur zmienia się barwa igieł i jest to naturalny proces.

Cena 18,99 zł

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz...

Rośliny cebulowe są ozdobą naszych ogrodów od najwcześniejszej wiosny, byliny natomiast kwitną najdłużej, bo aż do późnej jesieni. Aby nasze rośliny wyglądały efektownie, należy o nie prawidłowo  zadbać, stosując m.in. odpowiednie nawożenie.

Cena 18,99 zł

Agrecol nawozy - sklep

AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, wprowadzając na polski rynek nawóz Biohumus. Obecnie w ofercie Agrecolu znajduje się ponad 900 pozycji asortymentowych obejmujących nawozy przeznaczone do poszczególnych gatunków roślin, zaawansowane preparaty pielęgnacyjne, środki ochrony roślin.

W asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM PL znajduje się szeroki wachlarz produktów pochodzących od tego producenta, które w sposób wydatny mogą przydać się każdemu ogrodnikowi poszukującemu środków biologicznych i chemicznych do wykorzystania w swoim ogrodzie.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Agrecol.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Agrecol, specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.