Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte Nawóz do roślin kwitnących Bio Natura
  • Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte Nawóz do roślin kwitnących Bio Natura
  • Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte Nawóz do roślin kwitnących Bio Natura

Agrecol 1,2 l Biohumus Super Forte Nawóz do roślin kwitnących Bio Natura

9,24 zł
Brutto

Nawóz wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin kwitnących. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

EAN: 5902341000594
Ilość
Obecnie brak na stanie

Agrecol 1,2l Biohumus Super Forte Nawóz do roślin kwitnących BIO Natura, wyprodukowany na bazie produktu ubocznego hodowli dżdżownic z dodatkiem naturalnych związków próchniczych. . Dodatkowo został wzbogacony składnikami mineralnym, m.in. potasem, niezbędnymi do prawidłowego rozwoju roślin. Przeznaczony jest do nawożenia wszelkich roślin kwitnących uprawianych w domu, na tarasie, na balkonie i w ogrodzie.  Jego skład i proporcje zapewniają nawożenie, bez ryzyka przedawkowania.

Stosowanie:

  • rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.
  • rośliny ozdobne uprawiane w ogrodach: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku kwietnia do końca sierpnia.

Opakowanie 1,2l.

3256

Opis

Pojemność
1,2 l