Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy zaraza pomidora ziemniaka Agrecol
  • Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy zaraza pomidora ziemniaka Agrecol

Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy zaraza pomidora ziemniaka Agrecol

16,99 zł
Brutto

Zaraza ziemniaka to jedna z najbardziej niebezpiecznych chorób atakujących ziemniaki i pomidory. Jej zwalczanie jest bardzo trudne i bez odpowiedniej profilaktyki nie przynosi rezultatów. Choroba rozwija się w ściśle określonych warunkach atmosferycznych i jeśli są one sprzyjające konieczne jest zastosowanie środków chemicznych.

EAN: 5902341102403
Ilość
W magazynie


Revus 250 SC 5ml Środek grzybobójczy zaraza pomidora ziemniaka Agrecol jest wysoce selektywnym koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi. Środek Revus 250 SC przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Stosowanie:

  1. Pomidor w gruncie - zaraza ziemniaka, alternarioza ( dawka 6 ml w 7 l wody / 100 m²)
  2. Ziemniak - zaraza ziemniaka ( nać i bulwy), ( dawka 6 ml w 4 l wody / 100 m²)

Zawartość substancji czynnej:

  • mandipropamid (związek z grupy amidów) – 250 g/l (23,4%)
`

Uwaga:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Opakowanie 5ml.

4235