Switch 62,5 WG 5g Środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza
  • Switch 62,5 WG 5g Środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza

Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza

17,99 zł
Brutto

Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń antraknoza. Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym do zwalczania chorób grzybowych: szara pleśń, antraknoza, zamieranie pędów, brunatna zgnilizna drzew pestkowych, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna, zgnilizna twardzikowa.

EAN: 5902341102342

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,80 zł
10 5% Do rabatu 9,00 zł
20 7% Do rabatu 25,19 zł
50 10% Do rabatu 89,96 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie


Switch 62,5 WG 5g środek grzybobójczy Agrecol szara pleśń, antraknoza. Koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Środek o działaniu wgłębnym i kontaktowym. Stosowany zapobiegawczego i interwencyjne w zwalczaniu chorób grzybowych jabłoni, gruszy, pigwy, czereśni, wiśni, śliwy, moreli, brzoskwini, nektarynki, truskawek, maliny, jeżyny, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej, porzeczki białej, borówki amerykańskiej, żurawiny, winorośli, fasoli szparagowej, fasoli na zbiór świeżych nasion, fasoli na suche nasiona, grochu zwyczajnego na świeże nasiona, grochu siewnego cukrowego, grochu jadalnego na suche nasiona, bobu, łubinu białego, łubinu żółtego, łubinu wąskolistnego, cebuli, szalotki, czosnku, cebuli z dymki, szczypiorku, salsefii, selera korzeniowego, marchwi, pietruszki korzeniowej, pasternaku, buraka ćwikłowego, chrzanu, brukwi, rzepy oraz uprawianych w gruncie, pod osłonami i w szklarni: selera naciowego, cykorii sałatowej, endywii, botwinki, szpinaku, pomidora, ogórka, bakłażana, cukinii, papryki, sałat liściowych i głowiastych, roślin zielarskich oraz ozdobnych.

Przykładowe zastosowanie:

Czereśnia: brunatna zgnilizna, dawka: 3-5g w 3-7,5l wody na 50m2.

Wiśnia: brunatna zgnilizna, dawka: 3-5g w 3-7,5l wody na 50m2.

Grusza, pigwa: brunatna zgnilizna, gorzka zgnilizna, mokra zgnilizna, szara pleśń, dawka: 3,75-5g w 1,5-7,5l wody na 50m2.

Jabłoń: brunatna zgnilizna, szara pleśń, dawka: 3,75gw 1,5l wody na 50m2.

Rośliny ozdobne uprawiane w gruncie, w szklarni i pod osłonami: szara pleśń, zapobieganie infekcjom wtórnych patogenów, zamieranie pędów i kwiatów powodowanych przez brunatną zgniliznę drzew pestkowych, dawka: 5g na 5-12l wody na 50m2.

Zawartość substancji czynnych:

  • cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 375 g w 1 kg środka (37,5%)
  • fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 250 g w 1 kg środka (25%)

Opakowanie 5g.

Środek Switch 62,5 WG przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Uwaga: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

4454

Specyficzne kody

EAN13
5902341102342
Komentarze (0)