Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
  • Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
  • Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
  • Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa

Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa

19,99 zł
Brutto

Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
To środek grzybobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych.

EAN: 5907102005276

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,00 zł
10 5% Do rabatu 10,00 zł
20 7% Do rabatu 27,99 zł
50 10% Do rabatu 99,95 zł
Ilość
W magazynie Biatom

Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa jest środkiem grzybobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych (tzw. zastosowań „amatorskich”) przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i plecakowych.


Do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin m.in.:

  • cebuli, kapusty głowiastej, marchwi, pomidora, truskawki, maliny, wiśni, czarnej porzeczki, pasternaku i pietruszki korzeniowej, buraka ćwikłowego, selera korzeniowego, szczypiorku, brokuła, kalafiora, kapusty brukselki, pora, szparagów, szpinaku, kopru, pietruszki naciowej, selera listkowego, rukoli, czereśni, moreli, brzoskwini, śliwy; uprawianych w gruncie: pomidora, rzodkiewki, sałaty i endywii, roślin ozdobnych, mięty pieprzowej, bazylii pospolitej, szałwii lekarskiej, tymianku właściwego, kolendry siewnej, lubczyku ogrodowego, uprawianych pod osłonami: pomidora, rzodkiewki, papryki, bakłażanu, sałaty i endywii, roślin ozdobnych, mięty pieprzowej, bazylii pospolitej, szałwii lekarskiej, tymianku właściwego, kolendry siewnej, lubczyku ogrodowego.

Zawartość substancji czynnej: piraklostrobina (substancja z grupy strobluryn) – 67 g/kg (6,7%), boskalid (substancja z grupy anilidów) – 267 g/kg (26,7%)


Zalety:

  • szeroki zakres zwalczanych patogenów
  • szeroka rejestracja upraw
  • wpływ na poprawę zdolności przechowalniczych
  • perfekcyjne działanie zapobiegawcze oraz interwencyjne
  • rewelacyjna skuteczność w zwalczaniu zgnilizny twardzikowej, czerni krzyżowych i szarej pleśni 


Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.
Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opakowanie 5g środka.

3388

Specyficzne kody

EAN13
5907102005276
Komentarze (0)