ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny
  • ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Blattanex Gel wyjątkowo skuteczny

23,99 zł
Brutto

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Gel wyjątkowo skuteczny

Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

EAN: 5906981101949

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,40 zł
10 5% Do rabatu 11,99 zł
20 7% Do rabatu 33,58 zł
50 10% Do rabatu 119,93 zł
Ilość
W magazynie Biatom

ABC 5g Żel na karaczany karaluchy Gel wyjątkowo skuteczny to preparat służący do zwalczania larw i osobników dorosłych karaczanów-karaluchów i prusaków w domach i mieszkaniach.


Może być również stosowany w miejscach gdzie wymaga się specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji np.: szpitale, szkoły, restauracje, hotele, samoloty, biura, domy opieki, zakłady przetwórstwa spożywczego itp. oraz w miejscach gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery. Stosowania żelu jest bardzo proste i nie zaburza codziennych czynności domowników oraz pracowników kuchni, szpitali czy hoteli.

Stosowanie:

ABC żel na karaczany należy wycisnąć ze strzykawki formując małe krople preparatu na oczyszczonych, odtłuszczonych i osuszonych powierzchniach. Preparat dobrze jest wykładać w szparach i szczelinach, pęknięciach, dziurach, przy rurach CO, na krawędziach powierzchni, w rogach sufitów, przy listwach podłogowych oraz na drogach wędrówek i w miejscach kryjówek owadów wszędzie tam gdzie jest ciepło i wilgotno.
Dawkowanie żelu zależy od nasilenia inwazji owadów oraz ich gatunku. Na 1 m2 powierzchni nanosi się od 2 do 6 kropel żelu wielkości ziarna soczewicy (0,03g).

Po aplikacji preparatu, miejsca naniesienia kropel należy regularnie kontrolować i uzupełniać w miarę ich ubywania. Preparat stosować raz na rok. Ponowić aplikację jeśli cały żel został spożyty.

Pierwsze efekty działania preparatu są widoczne już po 14 dniach od wyłożenia żelu.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 5g żelu.

Specyficzne kody

EAN13
5906981101949
Komentarze (0)