Bros 2szt Płytka na owady dekoracyjna duo-decor owadobójcza meszki komary muchy mrówki
  • Bros 2szt Płytka na owady dekoracyjna duo-decor owadobójcza meszki komary muchy mrówki
  • Bros 2szt Płytka na owady dekoracyjna duo-decor owadobójcza meszki komary muchy mrówki

Bros 2szt Płytka na owady dekoracyjna duo-decor owadobójcza meszki komary muchy mrówki

22,99 zł
Brutto

Bros 2szt. płytki na owady duo-decor ochrona meszki komary muchy
Płytki stopniowo uwalniaj pary substancji owadobójczej, zwalczając owady (muchy, komary, mrówki, dorosłe osobniki moli odzieżowych, meszki) w pomieszczeniach. Zabezpiecza pomieszczenie do 6m2 przez około 2 miesiące. Pełną skuteczność wykazuje po około 48h.

EAN: 5904517125643

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
5 2% Do 2,30 zł
10 5% Do 11,49 zł
20 7% Do 32,18 zł
50 10% Do 114,94 zł
Ilość
W magazynie

Bros 2szt. płytki na owady owadobójcza duo-decor ochrona meszki komary muchy

Dwie dekoracyjne płytki do zwalczania mrówek i owadów latających (muchy, komary, meszki, muszki owocówki i dorosłe osobniki moli odzieżowych) w pomieszczeniach. Mogą być stosowane razem lub osobno, w zależności od wielkości zabezpieczanej powierzchni. Subtelny, elegancki wzór w połączeniu z dyskretnym kolorem sprawiają, że płytki Duo-Decor pasują do każdego pomieszczenia.

Produkt stopniowo uwalnia opary substancji owadobójczej pokonujące owady latające t.j. komary, muchy, meszki, mole, a także mrówki występujące w domu. Jedna płytka zabezpiecza pomieszczenie o kubaturze 15m3(ok. 6m2) przed owadami latającymi, a pomieszczenie do 10m2 przed mrówkami na około 2 miesiące. Pełną skuteczność wykazuje po około 48 godzinach od pierwszego ustawienia płytki. Praktyczny kalendarzyk umieszczony na płytce informuje, kiedy należy wymienić ją na nową.

SPOSÓB STOSOWANIA:

Owady latające- płytkę należy wyjąć z opakowania i ustawić w miejscu o swobodnym przepływie powietrza, jednak z daleka od otwartych okien, drzwi oraz miejsc gdzie utrzymuje się duże nasłonecznienie. Podczas intensywnego wietrzenia pomieszczenia działanie płytki jest słabsze.
Mrówki- płytkę należy wyjąć z opakowania oraz położyć na podstawce w miejscu dość ciepłym i o dużej wilgotności np. w szafkach pod zlewem, w okolicy kosza na śmieci czy lodówki, wszędzie tam gdzie mogą się znajdować resztki jedzenia.

Substancja czynna: Praletryna 200mg/płytkę (9,19g/100g)

!UWAGA! Nie wdychać, działa szkodliwie na drogi oddechowe. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie 2szt. płytki owadobójcze.