Agrecol 350ml Nawóz do kaktusów roślin gruboszowatych Bio Natura
  • Agrecol 350ml Nawóz do kaktusów roślin gruboszowatych Bio Natura
  • Agrecol 350ml Nawóz do kaktusów roślin gruboszowatych Bio Natura

Agrecol 350 ml Nawóz do kaktusów roślin gruboszowatych Bio Natura

7,99 zł
Brutto

Organiczno-mineralny nawóz dostosowany do wymagań pokarmowych wszystkich odmian
kaktusów, sukulentów oraz innych roślin gruboszowatych.

EAN: 5902341003083
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Agrecol 350ml Nawóz do kaktusów roślin gruboszowatych Bio Natura zawiera, wspomagające nawożenie, biologicznie czynne substancje humusowe. Skutkiem połączenia składników organicznych i mineralnych nawożenie jest bardziej efektywne i skuteczne. Pożyteczne mikroorganizmy glebowe wpływają na szereg przemian, zachodzących w glebie, oraz mają aktywny wpływ na regenerację podłoża. To właśnie dzięki mikroorganizmom rozbudowane związki chemiczne są w glebie rozkładane do składników łatwo przyswajalnych dla roślin.

Składniki organiczne nawozu są uwalniane długotrwale i stopniowo. Natomiast składniki mineralne mają formę łatwo i szybko przyswajalną przez rośliny. Połączenie obu formuł sprawia, że odżywianie roślin jest kompleksowe.

Stosowanie

35ml (1 nakrętka) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. Nawóz stosujemy podczas podlewania, pamiętając aby zużywać ilość wody dostosowaną do potrzeb kaktusów i sukulentów. Z reguły rośliny te potrzebują niewielkich ilości wody, aby prawidłowo się rozwijać. W okresie od marca do października rośliny nawozić co 2-3 tygodnie. W okresie od listopada do lutego rośliny nawozić 1 raz w miesiącu.

Opakowanie 350ml.

1448

Opis

Pojemność
0,35 l