• Brak w Magazynie Biatom
Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka
  • Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka
  • Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka

Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka

3,69 zł
Brutto

Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka

Biohumus jest przeznaczony do zasilania wszelkich upraw warzywnych i owocowych, roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Jest łatwo przyswajalny i nieprzedawkowalny, ponadto można go stosować w całym ogrodzie, co znacznie ułatwia pracę.

EAN: 5902341000020

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 0,37 zł
10 5% Do rabatu 1,85 zł
20 7% Do rabatu 5,17 zł
50 10% Do rabatu 18,47 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Agrecol 500 ml Biohumus Nawóz uniwersalny Naturalna odżywka

Biohumus jest przeznaczony do zasilania wszelkich upraw roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

Sposób i terminy stosowania oraz wielkość dawek

Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować nawozu Biohumus łącznie ze środkami ochrony roślin.

Skład:

  • azot (N) – 0,08%
  • fosfor (P2O5) – 0,05%
  • potas (K2O) – 0,12%

Dodatkowe informacje:

Wszystkie wyżej wymienione składniki są rozpuszczalne w wodzie. Nawóz wyprodukowano na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich.

  • Naturalna aktywna próchnica
  • Produkt hodowli dżdżownic
  • Bezpieczne i skuteczne nawożenie

Przechowywanie nawozu

Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w suchym pomieszczeniu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze od 0 stopni C do +30 stopni C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast duża ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie kontaktu nawozu z uszkodzoną tkanką ciała należy zastosować podstawowe środki opatrunkowe, a w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Uwaga! Nie stosować na pastwiskach. Nie stosować na terenach zalanych wodą, przykrytych śniegiem, zamarzniętych do głębokości 30 cm oraz podczas opadów deszczu. Zwierzęta hodowlane nie mogę mieć dostępu przez co najmniej 21 dni do gruntów, na których zastosowano „BIOHUMUS nawóz uniwersalny”, jak również być żywione roślinami pozyskiwanymi z takiego gruntu, zebranymi w ciągu 21 dni od zastosowania nawozu, nie mogą także stykać się z nawozem lub opakowaniem po tym nawozie.

Opakowanie 1 butelka biohumusu 500ml.

4518

Opis

Pojemność
0,5 l
Zastosowanie
Nawozy uniwersalne
Postać nawozu
Płyn

Specyficzne kody

EAN13
5902341000020
Komentarze (0)