- BRAK stanu
Topsin 500 SC to środek grzybobójczy do stosowania układowego. Stosuje się go zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie roślin przed chorobami grzybowymi takimi, jak: brunatna zgnilizna, gorzka zgnilizna, szara pleśń, parch, mączniak prawdziwy, rak drzew i inne. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.
Topsin M 500 SC 15 ml ABC dla ogrodu i domu na choroby grzybowe leczy rośliny i zabezpiecza je długo po oprysku. Działa systemicznie. Do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego. Topsin M 500 SC stosowany jest do ochrony wielu gatunków roślin uprawowych. W uprawach sadowniczych i rolniczych stosujemy go przeważnie wczesną wiosną. Na roślinach ozdobnych i ogrodowych środek zapobiegawczo możemy stosować przez cały sezon wegetacyjny.
Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.
Przykładowe stosowanie Topsin M 500 SC
| Chroniony gatunek rośliny |
Zwalczana choroba |
| jabłoń |
rak drzew, zgorzel kory, gorzka zgnilizna |
| śliwa |
brunatna zgnilizna drzew pestkowych, |
| wiśnia |
brunatna zgnilizna drzew pestkowych, drobna plamistość liści drzew pestkowych, |
| winorośl |
szara pleśń, mączniak prawdziwy winorośli |
| kapusta głowiasta biała |
czerń krzyżowych, zgnilizna twardzikowa, szara pleśń |
| ogórek (pod osłonami) |
antraknoza dyniowatych, |
| pomidor (pod osłonami) |
brunatna plamistość liści, |
| niecierpek (pod osłonami) |
plamistość pierścieniowa |
| goździk (pod osłonami) |
fuzarioza naczyniowa |
oraz w krzewach iglastych i liściastych: obrączkowa plamistość pędów, plamistość liści kwiatów oraz rak pędów.
15 ml średnio wystarcza na 125m2 oraz na ok. 5 do 15 l wody.
Opakowanie: 15 ml.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją), aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Miedzian 50 WP 100g Środek grzybobójczy zaraza parch szara pleśń Agrecol jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych. Zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.
Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi, m.in.: obrączkowa plamistość pędów, brunatna zgnilizna , gorzka zgnilizna, dziurkowatość, rak drzew, zgorzel kory, rak pędów
Rovral Aquaflo 500 SC jest środkiem grzybobójczym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin przed chorobami grzybowymi oraz do zaprawiania nasion i cebul roślin ozdobnych.
Preparat do zwalczania brunatnej zgnilizny drzew pestkowych, szarej pleśni, mączniaka prawdziwego, zgnilizny twardzikowej, zarazy ziemniaka, antraknozy liści porzeczki, białej plamistości liści truskawki i innych groźnych chorób grzybowych.
Środek grzybobójczy przeznaczony do ochrony przed chorobami grzybowymi: ziemniaka, tytoniu, winorośli; uprawianych w gruncie: pomidora, cebuli , brokułu, kalafiora, sałaty, roślin ozdobnych; uprawianych pod osłonami: ogórka, roślin ozdobnych do zapobiegawczego zabezpieczania przed chorobami grzybowymi, w okresie ich najintensywniejszego wzrostu.
Amistar 250 SC 5ml Środek grzybobójczy Sumin na szara pleśń mączniak zaraza, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.
Amistar 250 SC 20ml Środek grzybobójczy Sumin na szara pleśń, alternarioza Środek grzybobójczy, zwiększa też jakość zbiorów. Zastosowany przed zbiorem pozwala uzyskać dorodny i zdrowy plon, nadający się do długotrwałego przechowywani.
Sumin 15g Miedzian 50 WP Środek grzybobójczy rak bakteryjny parch
Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywnych i leśnych przed chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.
Środek grzybobójczy Sumin Topsin m 500 SC 100ml na szara pleśń, zgniliznę, stosowany jest w celu przeciwdziałania i zwalczania chorób grzybowych wszelkiego rodzaju roślin. Gwarantuje długotrwale działanie. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.
Sumin 50g Ridomil Gold 67,8WG Środek grzybobójczy Zaraza ziemniaka Alternarioza
Zapobiega: alternariozie, zarazie ziemniaka, mączniak rzekomy, rdza białych krzyżowych, fytoftoroza. Środek o działaniu układowym i kontaktowym. Środek grzybobójczy do zabezpieczania młodych roślin przed chorobami grzybowymi w okresie ich najintensywniejszego wzrostu.
Sumin 5g Switch 62,5WG Środek grzybobójczy szara pleśń zamieranie pędów antraknoza
Bardzo skuteczny preparat w walce z chorobami grzybowymi warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Zastosowanie oraz stężenie preparatu zależy od choroby i rośliny, która została porażona. Możliwość stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.
Sumin 5g Signum 33 WG Środek grzybobójczy Szara pleśń Zgnilizna twardzikowa
To środek grzybobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych.
Bros Topsin M 500 SC 6ml Środek grzybobójczy Rośliny ozdobne jadalne Mączniak plamistość liści
Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi.
Sumin 5g Signum 33 WG Oprysk Zwalcza Szarą pleśń Zgnilizne Rośliny Ozdobne
Środek przeznaczony do stosowania w roślinach ozdobnych. Signum to środek grzybobójczy w formie granul do tworzenia zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin ozdobnych.
Sumin Lecithin 12g Grzybobójczy naturalny środek EKO Rośliny Ozdobne Mączniak prawdziwy Choroby grzybowe
Zawiera lecytynę będącą środkiem o działaniu grzybobójczym, zatwierdzoną jako substancję podstawową (z przepisami rozporządzenia nr 1107/2009). Lecithin Rośliny ozdobne jest środkiem skutecznym w ochronie roślin oraz emulgatorem.
Grzybobójczy Topsin M 500 SC 10ml Agrecol, stosowany jest w celu przeciwdziałania i zwalczania chorób grzybowych wszelkiego rodzaju roślin. Gwarantuje długotrwale działanie. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.
Twój Ogród 20ml Scorpion 325 SC Środek Grzybobójczy Czarna Plamistość Róży Rdza Zamieranie Pędów
Skuteczny środek grzybobójczy (fungicyd) na czarną plamistość róży, rdzę i zamieranie pędów. Chroni rośliny ozdobne i warzywa.
Bros 5 ml Kendo 50EW Środek grzybobójczy Mączniak prawdziwy Jabłoń grusza winorośl
Mączniak prawdziwy to choroba grzybowa występująca zarówno na roślinach doniczkowych, kwiatach ogrodowych jak i na drzewach oraz krzewach owocowych. Powinniśmy działać już wtedy, gdy wiemy o możliwości zainfekowania roślin chorobą lub w gdy zauważymy objawy.
Ziemovit 20ml Azoksar Super 250SC Oprysk Grzybobójczy Zaraza Antraknoza
Azoksar Super 250 SC to preparat o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym. Oznacza to, że chroni uprawy zarówno przed atakami grzybów, jak również wykazuje skuteczność w przypadku już istniejących infekcji. Dzięki temu Twoje rośliny będą odporniejsze na choroby grzybowe.
Sumin 10g Switch 62,5WG Oprysk grzybobójczy Zamieranie pędów Antraknoza Szara pleśń
Zastosowanie oraz stężenie preparatu zależy od choroby i rośliny, która została porażona. Bardzo skuteczny preparat w walce z chorobami grzybowymi warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Możliwość stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.
Agrecol 50ml Proplant 722 SL Środek grzybobójczy Zgorzel Fytoftoroza Warzywa
Proplant to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin jadalnych przed chorobami grzybowymi.
Twój Ogród 50ml Amistar 250 SC Środek Grzybobójczy Mączniak Prawdziwy Rdza Bielik Krzyżowych
Skuteczny fungicyd na mączniaka, rdzę i bielika. Działa systemicznie i długo. Idealny do warzyw. Wydajna ochrona dużych upraw.
Amistar 250 SC 10ml Środek grzybobójczy mączniak, szara pleśń Agrecol Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnym i systemicznym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych.
Substral 5g Syllit 65 WP Środek grzybobójczy Chroni Zwalcza Parch Kędzierzawość Plamistość
Syllit 65 WP to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi.
Twój Ogród 10g Syllit 65 WP Środek Grzybobójczy Kędzierzawość Liści Parch Plamistość
Środek grzybobójczy na kędzierzawość liści brzoskwini, parch jabłoni i gruszy oraz plamistości liści. Skuteczna ochrona drzew owocowych.
Substral 50ml Proplant 722 SL Iglaki Środek grzybobójczy Fytoftoroza Zgorzel Mączniak
Proplant 722 SL to środek grzybobójczy w formie rozpuszczalnego koncentratu do sporządzenia roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin przed chorobami grzybowymi.
Twój Ogród 10g Switch 62,5 WG Środek Grzybobójczy Szara Pleśń Brunatna Zgnilizna Zamieranie Pędów
Skuteczny środek grzybobójczy. Chroni rośliny przed szarą pleśnią, brunatną zgnilizną i zamieraniem pędów. Idealny do większych ogrodów.
Substral 100ml Saprol Środek grzybobójczy Thuja rododendron Mączniak plamistość
Saprol zwalcza plamistości liści, rdzę i mączniaka prawdziwego na roślinach ozdobnych oraz ogranicza występowanie niektórych chorób na drzewach ozdobnych tj. antraknoza i zamieranie łusek żywotników.
Sumin 50g Ridomil Gold 67,8WG Środek grzybobójczy Zaraza ziemniaka Alternarioza
Zapobiega: alternariozie, zarazie ziemniaka, mączniak rzekomy, rdza białych krzyżowych, fytoftoroza. Środek o działaniu układowym i kontaktowym. Środek grzybobójczy do zabezpieczania młodych roślin przed chorobami grzybowymi w okresie ich najintensywniejszego wzrostu.