- BRAK stanu
Elektrofumigator Dzień i Noc to urządzenie do zwalczania komarów i much wewnątrz pomieszczeń (jedno urządzenie chroni pomieszczenie o kubaturze do 31 m3). Urządzenie z wkładem działa już po 45 minutach od podłączenia do prądu.
Arox Elektrofumigator + wkład na komary i inne owady latające dzień i noc. Dzięki innowacyjnej postaci wkładu substancja czynna uwalniana jest w sposób stały, a ochrona przed komarami utrzymuje się przez 14 dni, 24 godziny/dobę (336 h) lub 42 noce
Opakowanie elektrofumigator + wkład.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Opakowanie 1 urządzenie i 1 wkład.
Bros 400ml Muchospray na muchy komary mole muszki natychmiastowy efekt
Spray zwalcza owady latające: muchy, komary, meszki i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. Dzięki odpowiednio dobranym substancjom czynnym działa szybko i skutecznie.
Bros 90ml Spray Max na komary i kleszcze więcej DEET maksymalna ochrona
Wygodny w użyciu preparat w postaci sprayu, stosowany jako forma zabezpieczenia przed owadami kłującymi, takimi jak kleszcze, komary, meszki. Zwiększona zawartość substancji aktywnej zapewnia wyjątkowo długą ochronę przed owadami.
Koncentrat do rozcieńczania z wodą. Traconil działa na larwy i jaja owadów
zakłócając proces formowania się pancerza chitynowego. Przeznaczony do
zwalczanie larw:
- komarów
- much
- pleśniakowca lśniącego
Bros 40ml Elektro + płyn na komary ochrona do 60 nocy działa nawet przy otwartych oknach
Elektrofumigator przeznaczony do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nalatującymi z zewnątrz owadami. Działa nawet przy otwartym oknie i włączonym świetle.
Lampion do ochrony przed komarami w ogrodzie, w altanie i na tarasie. Zabezpiecza obszar do 20 m2 przez cały okres palenia się świecy tj. ok. 6 godz.
Bros Lampa UV owadobójcza na muchy komary 800V Skuteczna Wabi
Skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, altanach ogrodowych i niewielkich pomieszczeniach gospodarczych. Zastosowanie specjalistycznego źródła światła i siatki rażącej jest gwarancją skuteczności.
Bros 10szt. Spirale na komary meszki Odstraszają dymem Zwalczają Grill ogród działka
Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed komarami i meszkami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów. Przeznaczona jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Łatwy w użyciu produkt zapewniający skuteczną ochronę.
Bros 750ml Muchozol Muchospray na muchy i komary muszki owady latające błyskawiczne działanie
Preparat do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie, jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.
Bros 90ml Spray na komary i kleszcze aktywna ochrona do 8 godzin deet
Preparat o działaniu repelencyjnym (odstraszającym). Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Chroni nawet przed komarami tropikalnymi.
Bros 1szt. Urządzenie Elektro + płyn na komary Sensitive dla dzieci od 1 roku życia
Urządzenie z wkładem w formie płynu zapewnia skuteczną ochronę pomieszczeń przed komarami. Wielogodzinne działanie parującej substancji zapewnia ochronę pomieszczenia przez całą noc.
Przenośne urządzenie przeciw komarom na baterie z wymiennym wkładem owadobójczym w formie płytki. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami, dzięki czemu może być stosowane w miejscach bez dostępu do prądu – na polach namiotowych i campingowych, balkonach, w ogrodach, miejscach grillowania, itp. Polecane dla wędkarzy, grzybiarzy, sportowców.
Bros 10szt. Elektro + wkłady na komary Ochrona do 120 godzin Spokojna noc
Urządzenie z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nimi. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu, działającego na owady.
Bros Elektro + płyn na komary Zapach geranium Ochrona do 60 nocy
Elektro + płyn do zwalczania komarów i zabezpieczenia pomieszczeń przed nimi. Urządzenie umieszczone w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną. Płyn posiada zapach geranium.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary o zapachu geranium
Płyn owadobójczy o zapachu geranium do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona 60 nocy zapas uzupełnienie
Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Bros 20szt. Wkłady do elektro na komary zapas ochrona do 20 nocy
Wkłady uzupełniające do elektro do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Jeden wkład ochrania pomieszczenie przez całą noc.
Wkład do elektrofumigatora owadobójczego zwalczającego komary i muchy wewnątrz pomieszczeń. Podłączone do prądu urządzenie z wkładem wywołuje skutek biobójczy już po 45 minutach.
Arox 10ml Fendona 6SC Latające i biegające ogród bez kleszczy
Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona. Fenoda może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych.
Arox 90ml Spray na komary kleszcze i meszki DEET
Chmara komarów i meszek oraz inwazja kleszczy to utrapienie grzybiarz, działkowiczów, wędkarzy, turystów i wszystkich tych którzy lubią spędzać czas w plenerze. Aby zabezpieczyć się przed uciążliwymi a niekiedy niebezpiecznymi owadami należ zawsze mieć ze sobą preparaty odstraszające.
Arox 50ml Płyn na komary kleszcze i meszki odporny na pot i wodę 35% DEET
Preparat działa od razu po zastosowaniu. Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek do 8h i kleszczy do 3h. Jest on niezwykle skuteczny i nie zachodzi konieczność powtórnego użycia w ciągu tego samego dnia. Działa od razu po zastosowaniu.
Płyn na komary i kleszcze Arox 50ml dla dzieci to płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.
Arox 50ml Fendona 6SC Prusaki karaczany komary pluskwy karaluchy może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych. Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona.
Bros Elektro odstraszacz + Płyn 30ml na muchy, komary i mrówki 3w1 działa 60 nocy
Elektrofumigator z płynem przeznaczony do zwalczania much, komarów i mrówek. Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu z substancją aktywną, która niszczy owady przebywające w pomieszczeniu.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary ochrona 60 nocy zapas uzupełnienie
Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Biopon 0,5l Żel mineralny nawóz do hortensji zawiązywanie pąków obfite kwitnienie
Produkt przeznaczony do zasilania hortensji od kwietnia aż do lipca. Wydłuża okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję wszystkich odmian hortensji.
PNOS 5g Rzodkiewka 18 Dniowa De Dix Huit Jours Łagodny Smak Bardzo Szybkie Zbiory Nasiona
Odkryj PNOS Rzodkiewka 18 Dniowa 5g – rzodkiewka o bardzo szybkich zbiorach, łagodnym smaku i podłużnych czerwono-białych zgrubieniach. Idealna do uprawy w gruncie i pod osłonami, wiosną i jesienią.
Bros 300ml Paralizator na Owady Spray Zamrażacz -45℃ Pająki Muchy
Zwalcza bardzo niską temperaturą (ok. -45ºC), która w sposób natychmiastowy neutralizuje owada, a po krótkiej chwili go uśmierca. Innowacyjny spray zamrażający zwalcza owady biegające i latające, takie jak: pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy, mole i inne.
Agropak 12szt Żółte Lepy Doniczkowe Pułapka na Ziemiórki Mszyce Mączliki Wciornastki Przędziorki
Skutecznie wyłapują ziemiórki, mszyce, mączliki, przędziorki i wciornastki. Estetyczne motylki i kwiatki – skuteczna ochrona bez pestycydów.
Płyn na komary i kleszcze Arox 50ml dla dzieci to płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.
Sumin 15ml Ortus 05SC Środek owadobójczy przędziorki szpeciele
ORTUS 05 SC jest środkiem o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zwalczania przędziorków i szpecieli, w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą.
Bros 4szt. Pałeczki na komary meszki Działanie owadobójcze Zabezpieczają 60m2
Pałeczki przeznaczone są do stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Wydzielający się podczas żarzenia pałeczki dym zwalcza komary, meszki i inne drobne, dokuczliwe owady. Dym działa również odstraszająco, zapewniając długą ochronę.
Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach cedru i chroni ubrania do 6 miesięcy.
Preparat Kulki na mole BROS chronią odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Nadają ubraniom przyjemny sosnowy zapach.
Bros 10szt. Spirale na komary meszki Odstraszają dymem Zwalczają Grill ogród działka
Żarząca się spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed komarami i meszkami, które często dokuczają podczas letnich wieczorów. Przeznaczona jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Łatwy w użyciu produkt zapewniający skuteczną ochronę.
Arox 120g Mrówkotox do zwalczania mrówek skutecznie likwiduje gniazda. Produkt w postaci bezzapachowego mikrogranulatu. Przeznaczony do zwalczania mrówek domowych ogrodowych i faraona. Mrówki transportują go do gniazda, powodując likwidację królowej i innych osobników. Preparat może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Bros 40ml Płyn do elektro na komary o zapachu geranium
Płyn owadobójczy o zapachu geranium do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle.
Bros 120g Mrówkofon proszek na mrówki do likwidacji gniazd
Preparat do likwidacji mrówek, w formie granulowanej trutki pokarmowej. Specjalnie dobrane mikroelementy czynią preparat wyjątkowo atrakcyjnym dla owadów i zapewniają jego doskonałą skuteczność już po pierwszym użyciu.
Bros 1szt. Pułapka na mole spożywcze bez substancji owadobójczych
Lep przeznaczony do zwalczania moli spożywczych w pomieszczeniach takich jak kuchnie i spiżarnie oraz bezpośrednio w szafkach z produktami spożywczymi. Działa przez 3 miesiące, wabi dorosłe osobniki, które po dotknięciu lepiącej powierzchni nie mogą odlecieć.
Agrecol 12g Mospilan 20 SP Środek Owadobójczy Zwalcza Szkodniki Mszyce Stonka Ziemniaczana Ćma Bukszpanowa Wciornastki
Skuteczny środek owadobójczy do warzyw i roślin ozdobnych. Zwalcza mszyce, mączliki, owocówki, opuchlaki. Działa systemicznie i długotrwale.
Bros 2szt. Pułapka klejowa Zielona moc na muszki owocówki naturalna przynęta
Pułapka pozwala na ocenę liczebności muszek owocówek i umożliwia podjęcie decyzji o zastosowaniu środka zwalczającego.
Wysoka skuteczność oparta na działaniu naturalnych substancji, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.