Agrecol 1,2kg Specjalistyczny nawóz do borówek  jagody kamczackiej
  • Agrecol 1,2kg Specjalistyczny nawóz do borówek  jagody kamczackiej

Agrecol 1,2 kg Specjalistyczny nawóz do borówek jagody kamczackiej

18,99 zł
Brutto

Granulat przeznaczony do nawożenia borówek i innych roślin kwasolubnych. Obniżenie i stabilizacja kwaśnego odczynu gleby warunkuje prawidłowy rozwój i wzrost wszelkich roślin kwasolubnych. Pokrywa zapotrzebowanie na składniki odżywcze, w efekcie czego plony są obfite, a owoce zdrowe i smaczne.

 

EAN: 5902341002192
Ilość
Obecnie brak na stanie

 
Agrecol 1,2kg Specjalistyczny nawóz do borówek, jagody kamczackiej i żurawiny, fizjologicznie kwaśny, granulowany nawóz wieloskładnikowy o optymalnej zawartości aktywnych składników nawozowych.
Nawóz ten może być stosowany również do zakwaszania podłoża w uprawach innych roślin kwaśnolubnych tj.: różaneczniki, azalie, wrzośce, hortensje, iglaki.
Do zakwaszania podłoża (w przypadku odczynu podłoża powyżej pH 6) nawóz stosować mieszając z ziemią w dawce 10g nawozu na 10 litrów podłoża lub rozsypując wokół roślin dwukrotnie w okresie wiosennym w odstępie 1 miesiąca w dawce 25g na m2.
Stosowanie:
Nawóz stosować od marca do lipca co 4-6 tygodni w dawce:
- młode rośliny (pierwszy rok po posadzeniu) 20g nawozu na 1 roślinę,
- starsze rośliny (kolejne lata uprawy) 30-40g nawozu na 1 roślinę.
Nawóz rozsypać równomiernie wokół rośliny i w miarę możliwości wymieszać z wierzchnią warstwą gleby, po czym obficie podlać wodą.

Opakowanie 1,2kg.

1418

Opis

Waga
1,2 kg