Agrecol 0,75l Nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych
  • Agrecol 0,75l Nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych

Agrecol 0,75 l Nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych

14,99 zł
Brutto

Agrecol 0,75l nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych to płynny nawóz organiczno-mineralny. Szczególnie polecany w pojemnikowych uprawach hortensji o innych kwasolubnych roślin tarasowych i ogrodowych. A przeznaczony do zasilania wszystkich gatunków i odmian hortensji: ogrodowych, bukietowych,  pnących, krzewiastych, drzewiastych.

EAN: 5902341003274

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,50 zł
10 5% Do rabatu 7,50 zł
20 7% Do rabatu 20,99 zł
50 10% Do rabatu 74,95 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Agrecol 0,75l Nawóz do hortensji i innych roślin kwasolubnych. Składniki organiczne nawozu są uwalniane długotrwale i stopniowo. Natomiast składniki mineralne mają formę łatwo i szybko przyswajalną przez rośliny. Połączenie obu formuł sprawia, że odżywianie roślin jest kompleksowe. Dzięki substancjom humusowym wspierane jest życie biologiczne gleby. Pożyteczne mikroorganizmy glebowe wpływają na szereg przemian, zachodzących w glebie, oraz mają aktywny wpływ na regenerację podłoża. 

Dzięki fosforowi rośliny są bardziej odporne na suszę, przemarzanie oraz choroby. Azot wpływa na intensywnie zielone wybarwienie liści, a także na bujne krzewienie się rośliny. Potas wzmaga kształtowanie się tkanki mechanicznej, która odpowiada za sztywność pędów. Potas znajdujący się w nawozie nie tylko pobudza hortensje do wytwarzania dużych kwiatostanów, ale także zapewnia ich większą trwałość na krzewie.

Produkt ma szybkie działanie dzięki zawartości składników mineralnych. Nawóz jest skuteczny oraz bezpieczny dla środowiska. Zawiera biologicznie czynne substancje humusowe, wspomagające nawożenie produkt ma szybkie. A dzięki połączeniu składników mineralnych i organicznych nawożenie jest bardziej efektywne.

Stosowanie: Rozcieńczamy z wodą 35ml (1 nakrętka) nawozu w 1 litrze wody. Nawóz stosujemy w okresie od wczesnej wiosny do końca sierpnia. Rośliny nawozimy 1 raz w tygodniu, stosując 2 litry roztworu na 1 m2 powierzchni gleby, na której rosną. Nakrętka służy jako miarka do dozowania nawozu. 

Skład: azot (N) – 2%, fosfor (P2O5) – 1%, potas (K2O) – 2%, oraz magnez, mikroskładniki pokarmowe i wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych.

Opakowanie 0,75l.

1457

Opis

Pojemność
0,75 l

Specyficzne kody

EAN13
5902341003274
Komentarze (0)