- BRAK stanu
Ziemovit 50ml Chwastox Nowy Trio 390SL Nowy Zwalcza chwasty w trawniku bylica babka mniszek mlecz
Chwastox Nowy Trio 390 SL jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego. Zwalcza najczęściej występujące chwasty w trawnikach np. babka lancetowata, mniszek pospolity.
Trawniki
Dawka maksymalna na 1 zastosowanie 50 ml/250m2.
- 4 ml środka w 1,0 l wody na 20 m2,
- 50 ml środka w 12,5 l wody na 250 m2,
- 100 ml środka w 25,0 l wody na 500 m2.
Uwagi:
1. Trawnika nie kosić co najmniej 7 dni przed zastosowaniem środka oraz co najmniej 7 dni po wykonaniu zabiegu.
2. W roku założenia trawnika można go odchwaszczać, gdy trawa osiągnie pełnię fazy krzewienia.
3. Podczas opryskiwania w pobliżu drzew i krzewów nie dopuścić do znoszenia cieczy użytkowej (szczególnie na liście i niezdrewniałą korę), ze względu na możliwość ich uszkodzenia.
Termin stosowania: środek stosować od wiosny do wczesnej jesieni, na chwasty od fazy kilku liści do fazy kwitnienia (BBCH 14-40), na całą powierzchnię trawnika lub tylko na miejsca zachwaszczone. W przypadku silnego zachwaszczenia może wystąpić konieczność wykonania powtórnego zabiegu.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 2
Odstęp między zabiegami: co najmniej 56 dni.
Zalecana ilość wody: 5,0 l/100 m2.
Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.
Podczas jednokrotnego zastosowania:
Chwasty odporne- bodziszek drobny, koniczyna biała, przetacznik ożankowy, przetacznik polny.
Chwasty wrażliwe- jaskier rozłogowy, mniszek pospolity, pępawa zielona, rogownica pospolita , szczaw zwyczajny.
Chwasty średniowrażliwe- babka lancetowata, babka zwyczajna, krwawnik pospolity
Podczas zastosowania dwukrotnego:
Chwasty odporne- przetacznik ożankowy.
Chwasty wrażliwe- babka lancetowata, babka zwyczajna, bodziszek drobny, jaskier rozłogowy, koniczyna biała, krwawnik pospolity, mniszek pospolity, pępawa zielona, przetacznik polny, rogownica pospolita , szczaw zwyczajny.
Chwastox Nowy Trio 390 SL skutecznie zwalcza chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych od fazy siewki do fazy 9 liści lub 9 okółków (BBCH 11-19). Środek pobierany jest przez liście chwastów powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin. Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka.
UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.
Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny. Przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Opakowanie 50ml środka chwastobójczego rozpuszczonego w 12,5l wody wystarcza na oprysk 250m2.
Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.
Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej.
Roundup 280ml Flex Ogród Środek chwastobójczy Substral Randap Zwalcza korzenie
Produkt ten jest herbicydem dolistnym, to środek chwastobójczy, którego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Koncentrat do rozrobienia w wodzie.
Roundup Flex Ogród 125ml Środek chwastobójczy Substral Koncentrat Oprysk dolistny
Środek chwastobójczy, którego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Produkt ten nie jest skuteczny w zwalczaniu skrzypu.
Roundup Ultra 170 SL środek chwastobójczy, którego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw.
Nie jest skuteczny w zwalczaniu skrzypu.
Roundup w żelu to gotowy do użytku herbicyd zwalczający trudne chwasty jedno i dwuliścienne na rabatach kwiatowych i miejscach trudno dostępnych, gdzie użycie opryskiwacza grozi uszkodzeniem wszystkich roślin znajdujących się na rabacie.
Roundup 1l H Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko działa Gotowy
Szybko działający środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do bezpośredniego użytku. Działa na roczne i wieloletnie chwasty, jedno i dwuliścienne. Efekt widoczny już po 48 godzinach. Idealny do zwalczania chwastów wokół domu.
Herbicyd - środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego do stosowania dolistnego, przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich..
Sumin 20ml Starane 260EW Oprysk na trawniki Środek chwastobójczy
Jeden z najskuteczniejszych środków chwastobójczych w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.
Środek chwastobójczy w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.
Starane 260EW Trawniki 50ml środek chwastobójczy Agrecol jest preparatem chwastobójczym, który działa na roślinach układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, stamtąd przedostaje się do całego organizmu roślin powodując zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin.
Starane Trawniki jest środkiem chwastobójczym w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowanym dolistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych.
Agrecol 75ml Orkan 350 SL Środek chwastobójczy Oprysk Perz skrzyp Najsilniejszy
Niezastąpiony środek chwastobójczy w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym dolistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.
Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.
Agrecol 250ml Orkan 350 SL Środek chwastobójczy Oprysk Zwalcza chwasty perz skrzyp
Orkan jest najsilniejszym środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.
Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich. Mechaniczne metody zwalczania chwastów są zwykle mało skuteczne, dlatego też w walce z nimi zaleca się stosowanie herbicydów. Powoduje to zniszczenie niepożądanych chwastów i zapobiega ich odrastaniu.
Zawarta w preparacie substancja aktywna, czyli Glifosat 360 SL, jest dolistnym herbicydem o działaniu systemicznym. Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich.
Mechaniczne metody zwalczania chwastów są zwykle mało skuteczne, dlatego też w walce z nimi zaleca się stosowanie herbicydów. Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich.
Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich. Substancja aktywna przenika w głąb rośliny aż do systemu korzeniowego. Powoduje to zniszczenie niepożądanych chwastów i zapobiega ich odrastaniu.
Stomp 330 EC 50ml Środek chwastobójczy cebula kapusta ziemniak Agrecol. Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo lub dolistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w uprawie ziemniaka, cebuli oraz kapusty głowiastej.
Barclay 5l Gallup Special 360SL Herbicyd Chwasty Roundup Glifosat
W roślinie powoduje hamowanie syntezy białek niezbędnych do wzrostu roślin. Środek chwastobójczy w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie, służący do zwalczania uciążliwych chwastów na nie użytkowanych rolniczo terenach. Odpowiednik Roundupu- substancja czynna Glifosat.
Substral 250ml Mniszek Ultra 070EW Zwalcza chwasty Oprysk Sprawdzony Babka Mlecz Koniczyna
Sprawdzony środek chwastobójczy, który likwiduje chwasty w trawnikach. Działa na części podziemne i nadziemne roślin powodując ich stopniowe zamieranie. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po okresie 3-7 dni.
Roundup 500ml AntyChwast Total Ultra Środek Chwastobójczy Naturalny Bez Glifosatu Zwalcza Chwasty Mech Rdest Kwas Pelargonowy
Roundup 500 ml AntyChwast Total Ultra to naturalny koncentrat chwastobójczy bez glifosatu. Skutecznie zwalcza chwasty i mech, efekty już po 2h. Wydajność do 217 m².
Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich. Substancja aktywna przenika w głąb rośliny aż do systemu korzeniowego. Powoduje to zniszczenie niepożądanych chwastów i zapobiega ich odrastaniu.
Roundup 280ml Flex Ogród Środek chwastobójczy Substral Randap Zwalcza korzenie
Produkt ten jest herbicydem dolistnym, to środek chwastobójczy, którego działanie polega na wstrzymaniu procesów życiowych roślin jedno i dwuliściennych, zarówno jednorocznych jak i wieloletnich, w tym traw. Koncentrat do rozrobienia w wodzie.
Agropak 20ml Agrosar 360SL Herbicyd Totalny Glifosat zwalcza Chwasty Perz Nieselektywny
Skuteczny herbicyd totalny z glifosatem 360 do zwalczania perzu i chwastów jedno i dwuliściennych 🌱 Działa układowo, dociera do korzeni i rozłogów. Idealny środek na chwasty do ogrodu, działki i wokół domu.
Ziemovit 20ml Chwastox Complex 260EW Środek chwastobójczy chwasty dwuliścienne
Środek przeznaczony do eliminowania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach itd. Środek nie powoduje uodparniania się roślin, dzięki czemu możemy go stosować przez długi okres w sposób systemiczny.
Roundup 1l AntyChwast Total Hobby Środek Chwastobójczy Zwalcza Chwasty Mech Naturalny Herbicyd Bez Glifosatu
Naturalny środek chwastobójczy bez glifosatu. Skutecznie usuwa chwasty i mech już po 2–3h, pełne działanie po 24h. Wydajność do 33 m². Gotowy do użycia.
Orkan 350 SL jest środkiem chwastobójczym, w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w sadach drzew ziarnkowych i pestkowych.
Synthos AGRO Premier 300 SL 1L MCPA ZWALCZA CHWASTY DWULIŚCIENNE HERBICYD chwastox jest herbicydem w formie koncentratu o działaniu układowym. Pobierany poprzez liście chwastów powoduje ich deformację. Następnie zahamowanie wzrostu roślin i ich zamieranie. Przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych.
Agropak 100ml Chwastox Nowy Trio 390 SL Oprysk Selektywny Zwalcza Chwasty Dwuliścienne w Trawie
Skuteczny oprysk na chwasty w trawniku – usuwa koniczynę, mniszka, babkę. Selektywny, bezpieczny dla trawy. Na 500 m².
SBM 100ml Keeper Agro Środek chwastobójczy Koncentrat Zwalcza chwasty warzyw Gwiazdnica Starzec Komosa
Keeper Agro można stosować przed i po wschodach warzyw. Keeper Agro to preparat w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie przeznaczony do zwalczania chwastów w uprawie pomidora, marchwi, szparaga i ziemniaka.
Bros 500ml Płyn na mech glony porosty Zwalcza Zabezpiecza przed odrastaniem to produkt przeznaczony do zwalczania mchów, glonów i porostów na powierzchniach kamiennych, betonowych i ceramicznych, a także zabezpieczania ich przed ponownym porastaniem. Produkt w wygodnym opakowaniu z atomizerem ułatwia aplikację.
Herbicyd przydatny w walce z chwastami dwuliściennymi, które mogą zepsuć wizerunek każdego, nawet najbardziej wypielęgnowanego trawnika. Produkt gotowy do użycia, nie wymaga mieszania z wodą. Wchłaniany przez liście, niszczy całą roślinę razem z korzeniem. Butelka ze spryskiwaczem zapewnia wygodę stosowania.
Scotts 250 ml Roundup Herbi Blok Długo działający środek chwastobójczy Ścieżki podjazdy
tworzy 3-miesięczną barierę zapobiegającą pojawianiu się chwastów oraz zwalcza i blokuje nowe wzrosty. Jedna aplikacja niszczy większość chwastów występujących wokół domów i w ogrodach przydomowych. Zwalcza całą gamę chwastów jedno i dwuliściennych.
Gallup Super 360SL Special 1L to Środek chwastobójczy w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie służący do zwalczania uciążliwych chwastów na nie użytkowanych rolniczo. Odpowiednik Roundupu ( Randapu ) ta sama substancja czynna Glifosat 360.
Opakowanie 1l koncentratu do stworzenia 30-50 litrów cieczy użytkowej.