• Brak w Magazynie Biatom
Roundup 1l H Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko działa
  • Roundup 1l H Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko działa

Roundup 1l Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko Gotowydziała

49,99 zł
Brutto

Roundup 1l H Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko działa Gotowy

Szybko działający środek chwastobójczy w formie płynu, gotowy do bezpośredniego użytku. Działa na roczne i wieloletnie chwasty, jedno i dwuliścienne. Efekt widoczny już po 48 godzinach. Idealny do zwalczania chwastów wokół domu. 

EAN: 5411773159010

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 5,00 zł
10 5% Do rabatu 25,00 zł
20 7% Do rabatu 69,99 zł
50 10% Do rabatu 249,97 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Roundup 1l H Hobby AL Środek chwastobójczy Substral chwasty korzenie Szybko działa

Produkt skutecznie niszczy chwasty oraz ich korzenie. Preparat w bezpiecznej formule, przeznaczony do ogólnego stosowania amatorskiego. Herbicyd rozkładany jest przez mikroorganizmy, dzięki czemu nie zalega w glebie. Niezawodny w zwalczaniu najbardziej uciążliwych chwastów, m.in. babki lancetowatej, bodziszka drobnego, bylicy pospolitej, jasnoty purpurowej, mniszka lekarskiego, perzu właściwego, pokrzywy zwyczajnej, rumianków pospolitych.

Co jest istotne, można go stosować w każdym etapie wzrostu rośliny, gdy tylko widoczne są jej zielone części (liście, łodyga, kłącze), przez które wchłania się preparat i wraz z sokami wędruje po całej roślinie, zatrzymując jej procesy życiowe. Roundup w unikatowym opryskiwaczu, pozwala na precyzyjne wcelowanie w chwasty.

Sprawdza się na terenach silnie zachwaszczonych, przed przygotowaniem terenu do założeniem ogrodu, na działkach, na terenach wokół domu, na płytach chodnikowych, na drogach dojazdowych, przy fundamentach budynków, wzdłuż ogrodzeń i płotów, wokół drzew, pod krzewami, a także na cmentarzach i wokół grobów. Pierwsze objawy działania środka takie jak żółknięcie i więdnięcie widoczne są po 48 godzinach od momentu zastosowania.

Nie należy stosować na trawnikach.

Opakowanie 1l.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

3056

Opis

Pojemność
1 l

Specyficzne kody

EAN13
5411773159010
Komentarze (0)