BIOPON - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 339 produktów.

Pokazano 1-48 z 339 pozycji

Biopon 1 kg Nawóz uniwersalny do...

Biopon 1kg Nawóz uniwersalny do ogrodu roślin zielonych i kwitnących bylin traw Nawóz o bardzo szerokim zastosowaniu. Skutecznie odżywi kwiaty jednoroczne i wieloletnie, trawy ozdobne, krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe. Granulowana forma nawozu ułatwia stosowanie.

Cena 18,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do iglaków przeciw...

Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. 

Cena 18,99 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe z...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe z biohumusem kwiaty balkonowe doniczkowe naturalny bezpieczny wygodny. Każda pałeczka dostarcza  roślinom niezbędnych składników pokarmowych. Zawarty w nawozie azot stanowi element budowy roślin, fosfor wpływa na ich prawidłowy wzrost, a potas natomiast odpowiada za procesy zwiększenia kwitnienia.

Cena 6,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do iglaków...

BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. Dzięki dopracowanemu składowi wpływa odpowiednio na wzrost, wybarwienie igieł i ogólną kondycję iglaków. Doskonale dobrane elementy pokarmowe wspomagają roślinę przez cały okres nawożenia uodparniając ją na choroby.   

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika z mchem...

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu

Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

Cena 19,99 zł

Biopon 20szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe do storczyków obfite kwitnienie orchidea zasilają rośliny przez dwa miesiące wieloskładnikowym nawozem, który zapewnia im stabilny wzrost i obfite kwitnienie. Dodatkowo odpowiednio dobrany skład wspomaga system korzeniowy, co znacząco wpływa na kondycję rośliny.

Cena 6,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe z...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe z obornikiem kwiaty balkonowe i doniczkowe. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.

Cena 5,99 zł

Biopon 2,5kg Nawóz uniwersalny...

Biopon 2,5kg Nawóz uniwersalny granulowany do wszystkich upraw ogrodowych warzywa owoce kwiaty

Nawóz uniwersalny do ogrodu zawiera kompletny zestaw składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin zielonych i kwitnących.

Cena 35,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe uniwersalne działają 100 dni zawiera  kompletny  zestaw  składników  odżywczych  niezbędnych  do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Odpowiednia dawka potasu zapewnia piękne  wybarwienie  kwiatów ,  fosfor  wspomaga prawidłowy wzrost i wzmocnienie systemu korzeniowego.

Cena 5,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin zielonych działają 100 dni to skoncentrowany nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami, który zapewni roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Jest łatwo przyswajalny i zasila nawet przez trzy miesiące. Dzięki wygodnej formie pałeczek zaoszczędzamy czas na nawożeniu.


Cena 5,99 zł

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Egipski...

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Egipski Nasiona warzyw Wczesny Smaczny Słodki

Odmiana buraka wrażliwa na chłody. Zalecany wysiew wczesnym latem i późną wiosną. Odmiana o spłaszczonych korzeniach, słodka, bardzo smaczna. Charakteryzuje go wysoka zawartość żelaza i wielu witamin, dzięki czemu przeciwdziała awitaminozie i wspomaga w leczeniu anemii. 
Cena 2,99 zł

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona...

Biopon 3g Maciejka różowa Nasiona kwiatów Jednoroczna Intensywnie pachnie

Maciejka różowa
to jednoroczna, intensywnie pachnąca roślina kwitnąca. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: czerwiec - wrzesień. Uprawiana ze względu na przyjemny zapach. Zastosowanie: na rabaty i obwódki. 

Cena 2,69 zł

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika...

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika równomierny wzrost trawy soczysta zieleń

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  trawników.  Idealnie  zbilansowany  skład zapewnia  soczystą  zieleń  traw  przez  cały  sezon.  Zawarty  w  nawozie  azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy.

Cena 19,99 zł

Biopon 8g Rzodkiewka Caro Dwubarwna...

Biopon 8g Rzodkiewka Caro Dwubarwna Nasiona warzyw Delikatna w smaku
Odmiana wczesna do uprawy w polu, a także w tunelach i pod agrowłókniną. Zgrubienie kuliste dwubarwne (czerwono – białe), średniej wysokości (ok. 2,8 cm), miąższ matowobiały, delikatny i smaczny, nie parciejący.

Cena 2,99 zł

BIOPON 4g Marchew jadalna Amsterdam 3...

BIOPON 4g Marchew jadalna Amsterdam 3 Amsterdamska Nasiona warzyw Odmiana wczesna
Odmiana wczesna, przeznaczona do uprawy polowej oraz pod osłony na wczesny i średniowczesny zbiór. Okres wegetacji ok. 100 - 110 dni. Korzeń walcowaty, długi, ciemnopomarańczowy. Miąższ soczysty, kruchy, bardzo smaczny.

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz ukorzeniający...

Nawóz ukorzeniający - specjalistyczny nawóz przyspieszający tworzenie silnego systemu korzeniowego na każdym etapie wegetacji roślin. Polecany szczególnie przy przesadzaniu, rozsadzaniu wcześniej sadzonych roślin oraz sadzeniu i wysiewie nowych.

Cena 21,00 zł

Biopon 1 kg Nawóz do pnączy i...

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania wszystkich odmian powojników, glicynii, bluszczy, winobluszczy i innych pnączy. Odpowiednio dobrany zestaw  składników mineralnych stwarza optymalne warunki rozwoju wspomagając jednocześnie już istniejące starsze pędy oraz kwiaty w fazie przed i w trakcie kwitniena,

Cena 19,99 zł

Biopon 0,5g Cebula Siedmiolatka...

Biopon 0,5g Cebula Siedmiolatka Bajkał Nasiona warzyw Odmiana mrozoodporna Szczypiorek
Roślina mrozoodporna, pozostająca na jednym miejscu przez 5 lat. Zgrubienia białe przechodzące w zielone, rurkowate liście. Jadalny jest delikatny, soczysty szczypior, który w pierwszym roku uprawy otrzymamy latem, zaś w latach następnych już od wiosny. 

Cena 2,99 zł

Biopon 15g Burak Ćwikłowy do zimowego...

Biopon 15g Burak Ćwikłowy do zimowego przechowywania Nasiona warzyw Plenny Czerwona Kula 2 

Odmiana doskonała na soki i do długiego przechowywania. Burak Czerwona Kula od wielu lat jest najbardziej popularną odmianą buraka ćwikłowego. Jego smaczny miąższ i regularny kształt korzeni sprawia, że często pojawia się w sklepach i na straganach. 

Cena 2,99 zł

Biopon 1kg Nawóz do drzew owocowych...

Biopon 1 kg Nawóz do drzew owocowych Duże owoce Obfite plony Jabłoń
Nawóz
w formie granulatu przeznaczony do zasilania drzew owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że rośliny dają obfite plony, a zebrane owoce są zdrowe i smaczne. Odpowiednio dobrany skład ma istotny wpływ na ogólną kondycję roślin. 

Cena 19,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących działają 100 dni to łatwo przyswajalny nawóz mineralny z mikroelementami. Stymuluje  rośliny i sprawia, że intensywnie kwitną. Żelazo oraz fosfor i potas powodują, że rośliny wytwarzają dużo pąków i w efekcie pięknie kwitną.
Cena 5,99 zł

BIOPON 4g Marchew jadalna Sukces...

BIOPON 4g Marchew jadalna Sukces Nasiona warzyw Odmiana późna Witaminy Karoten
Odmiana późna, plenna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Korzeń lekko stożkowaty, na końcu zaokrąglony, o długości 22 – 26 cm. Miąższ smaczny, pomarańczowy, z wysoką zawartością cukrów i karotenu.

Cena 2,89 zł

Biopon 35 ml Eliksir wzmacniający...

Biopon 35 ml Eliksir wzmacniający system korzeniowy zdrowe korzenie poprawa kondycji roślin
Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Eliksir wzmacniający system korzeniowy zapewnia składniki regenerujące  i pobudzające korzenie do wzrostu.

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do jednorocznych i...

Nawóz zawierający kompletny zestaw składników niezbędnych do intensywnego i długiego kwitnienia jednorocznych i wieloletnich roślin ogrodowych. Odpowiednio dobrane składniki NPK i inne wspomagają kwiaty w okresie od marca do sierpnia dostarczając im to co niezbędne do prawidłowego rozwoju i kwitnienia.

Cena 19,99 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30sztuk Pałeczki nawozowe do pelargonii muszkatli wieloskładnikowe

Skoncentrowany nawóz w wygodnej do stosowania formie pałeczek. Wystarczy umieścić pałeczkę w doniczce, aby uaktywnić uwalnianie składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Odpowiednio dobrany skład wspomaga roślinę przez cały okres wegetacyjny.

Cena 5,99 zł

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Okrągły...

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Okrągły Ciemnoczerwony Nasiona warzyw Bogactwo witamin Leczy anemie
Odmiana dająca wysoki plon oraz bardzo dobrze przechowująca się w okresie zimowym. Korzenie zawierają dużo cukrów oraz czerwonego barwnika – betaniny. Pierścienie słabo zaznaczone.
Cena 2,99 zł

Biopon 40ml Eliksir do storczyków...

Biopon 40ml Eliksir do storczyków Odżywka Wzmacnia Regeneruje Orchidea storczyk

Eliksir do storczyków
Biopon nadaje się do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cenne substancje odżywcze i działa aż przez 4 tygodnie. Poprawia ich wygląd i kondycję.

Cena 2,99 zł

BIOPON 1 kg nawóz do niebieskich...

Nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do wszystkich roślin iglastych o niebieskawym odcieniu, z takich gatunków jak sosna, świerk, jodła, tuja, jałowiec, cyprysik. Reguluje odczyn podłoża, dostosowując go do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Dostarcza im wszystkich substancji odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju i wzrostu. GRATIS Eliksir

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz jesienny...

Biopon 1kg Nawóz jesienny uniwersalny do ogrodu zapasy pokarmowe na zimę.

Wieloskładnikowy granulat
o jednolitej konsystencji (kompletny skład w każdej granulce)  do  nawożenia doglebowego. Obniżona  zawartość  azotu  hamuje przyrost  roślin, a duża porcja potasu zwiększa odporność  na  wymarzanie. 

Cena 18,99 zł

Biopon 1 kg Komposter + rękawice...

Biopon 1kg Komposter + rękawice gratis przyspiesza kompostowanie pryzma kompostowa Preparat przeznaczony do przyspieszania rozkładu resztek organicznych pochodzących z gospodarstw rolnych, domowych czy ogródków działkowych. Zawartość odpowiednio dobranych mikroorganizmów i enzymów przyspiesza powstawanie kompostu.

Cena 18,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do pomidorów i...

Biopon 1 kg Nawóz do pomidorów i papryki obfite plonowanie zapobiega pękaniu owoców

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do pomidorów i papryki, uprawianych zarówno w gruncie jak i pod osłonami (szklarnie, tunele foliowe). Zawiera wszystkie substancje odżywcze potrzebne tym roślinom zarówno na etapie rozsad, jak i w okresie owocowania.

Cena 19,99 zł

Biopon 35 ml Eliksir do Roślin z...

Biopon 35 ml Eliksir do Roślin z Osłabionym Systemem Korzeniowym Nawóz

Dba o doskonały stan, strukturę i witalność systemu korzeniowego. Innowacyjny preparat przeznaczony do roślin doniczkowych z osłabionym systemem korzeniowym Eliksir stwarza optymalne warunki do  wytworzenia przez nie w krótkim czasie silnych i zdrowych korzeni. 

Cena 2,99 zł

Biopon 0,5 l Nawóz do pelargonii...

Biopon 0,5 l Nawóz do pelargonii długie i obfite kwitnienie pobudza odżywia wspomaga kwitnienie
Wieloskładnikowy nawóz
mineralny opracowany specjalnie do wszystkich odmian pelargonii. Zawartość azotu wydłuża okres działania nawozu, dzięki czemu nie trzeba nawozić roślin codziennie. Potas natomiast, pobudza rośliny do obfitego kwitnienia.

Cena 10,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe MIX...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe MIX do roślin kwitnących i zielonych odżywka nawóz Wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek doglebowych zaopatruje rośliny we wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Wygodna forma ułatwia właściwe dawkowanie nawozu bez potrzeby dolewania go każdorazowo do konewki.

Cena 7,99 zł

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona...

Biopon 3g Groszek pachnący Nasiona kwiatów Mieszanka kolorów Roślina pnąca

Groszek pachnący to atrakcyjna roślina jednoroczna. Preferuje stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 100 - 200 cm. Kwitnie czerwiec - wrzesień. Uprawiana na kwiat cięty, do okrywania ogrodzeń i balkonów.

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do regeneracji...

Biopon 1 kg Nawóz do regeneracji trawnika słabo rosnące trawniki ubytki
Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy.

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do datury bielunia...

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania datury (bieluń,  trąba  anielska) - rośliny o bardzo  dużych  potrzebach  pokarmowych. Odpowiednio  dobrane  składniki  odżywcze  gwarantują  jej  prawidłowy  rozwój.

Cena 19,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do krzewów...

BIOPON 1kg krzewy owocowe to wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania drzew i krzewów owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że rośliny dają obfite plony, a zebrane owoce są zdrowe, soczyste i smaczne. Ponadto odpowiednio dobrany skład wpływa pozytywnie na zdrowie i kondycję gałęzi.

Cena 19,99 zł

BIOPON 1g Kapusta głowiasta Czerwona...

BIOPON 1g Kapusta głowiasta Czerwona Rufus Nasiona warzyw Surówki Sałatki 

Odmiana ogólnoużytkowa, średnio wczesna, okres wegetacji wynosi 95 – 105 dni. Daje wysokiej jakości twarde główki o masie 1,3 – 2 kg. Odmiana o czerwonych liściach.
Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Wapno ogrodnicze...

Biopon 1 kg Wapno granulowane ogrodnicze do odkwaszania gleby i bielenia drzewek
Wapno ogrodnicze w postaci wysokoreaktywnego i łatwo rozpuszczalnego w wodzie granulatu do odkwaszania gleby o zbyt niskim odczynie pH.

Cena 9,99 zł

Biopon 8g Rzodkiewka Opolanka Nasiona...

Biopon 8g Rzodkiewka Opolanka Nasiona warzyw Długa Szkarłatna Soczysta  

Rzodkiewka Opolanka
to odmiana dedykowana do uprawy pod osłonami i w gruncie, wczesna, bardzo plenna w uprawie wiosennej jak i jesiennej. Tworzy zgrubienia cylindryczne (o masie 8,6 g, długości 4,6 i średnicy 1,8 cm), szkarłatne z bardzo małą częścią białą. 

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do wszystkich...

Wieloskładnikowy nawóz granulowany  przeznaczony do nawożenia truskawek i poziomek w uprawach gruntowych. Odpowiednio dobrana zawartość azotu stymuluje prawidłowy wzrost krzewów nie powodując gromadzenia się szkodliwych azotanów w owocach. Nawóz dobrze wpływa na plon gwarantując dorodne i soczyste owoce.

Cena 19,99 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30sztuk Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych begonie surfinie

Rewelacyjne pałeczki  nawozowe to wieloskładnikowy produkt
przeznaczony do pielęgnacji ozdobnych roślin balkonowych(begonie, surfinie, fuksje, itd.) Nadaje się idealnie do stosowania w donicach, wystarczy włożyć go głębiej do gleby, by zaczął uwalniać do niej mikroelementy.

Cena 5,99 zł

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Czerwona...

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Czerwona Kula 2 Nasiona warzyw Bardzo plenna odmiana Przechowywanie

Burak Czerwona Kula od wielu lat jest najbardziej popularną odmianą buraka ćwikłowego. Jego smaczny miąższ i regularny kształt korzeni sprawia, że często pojawia się w sklepach i na straganach.

Cena 2,99 zł

Biopon 10g Rzeżucha Ogrodowa Nasiona...

Biopon 10g Rzeżucha Ogrodowa Nasiona warzyw Źródło witamin Uprawa całoroczna 

Rzeżucha to roślina spożywana zwłaszcza w okresie zimowo - wiosennym, jako bogate źródło witamin i składników mineralnych. Wysiew przez cały rok do skrzynek, doniczek a wiosną do gruntu. 

Cena 2,89 zł

Biopon 1 kg Nawóz do żywopłotów...

Nawóz  zapewniający  zwiększenie  gęstości  roślin  pełniących funkcje  żywopłotu. Zbilansowany skład odpowiednio dobranych  minerałów  gwarantuje  wysoką  zdrowotność i wzmocnienie, co skutkuje zagęszczeniem struktury roślin, odpowiednim wybarwieniem zielonych części oraz wzmocnieniem systemu korzeniowego.
Cena 19,99 zł

Biopon 0,5l Żel nawóz mineralny...

Biopon 0,5l Żel nawóz mineralny uniwersalny innowacyjna formuła wszystkie rośliny
Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do całorocznego zasilania ozdobnych roślin domowych, balkonowych i tarasowych. Wydłuża okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin.

Cena 14,99 zł

Biopon 4g Marchew Jadalna Dolanka...

Biopon 4g Marchew Jadalna Dolanka Nasiona warzyw Odmiana Późna Wysoka zawartość karotenu Na soki

Odmiana późna, plenna. Okres wegetacji ok. 150 dni. Korzeń długości 17 – 24 cm dobrze wybarwiony z wysoką zawartością karotenu i cukru. Przydatna również do przechowywania.

Cena 2,99 zł

Biopon nawozy - sklep

BIOPON jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Pod nazwą tego producenta dostępnych jest całe spektrum produktów od nawozów po nasiona różnych roślin i mieszanki traw. Nadrzędna waga przykładana jest przez tego producenta do tego, aby wszystkie produkty cechowała wysoka skuteczność działania. Zapewnione są starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne, które zapewniają optymalne działanie preparatów. Przeprowadzana specjalne testy w laboratoriach i warunkach naturalnych mają dać najwyższą jakość dla stosujących produkty BIOPON. Zaletą są także stale doskonalone opakowania, które ułatwiają bezpieczne stosowanie preparatów. Ilość oferowanych produktów przez BIOPON rośnie z każdym rokiem, gdyż oferta jest stale powiększana.

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki BIOPON. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne nawozy do kwiatów czy trawników, a także różne mieszanki traw.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biopon.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIOPON jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Pod nazwą tego producenta dostępnych jest całe spektrum produktów od nawozów po nasiona różnych roślin i mieszanki traw.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biopon.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.