Marki

BIOPON - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 331 produktów.

Pokazano 1-48 z 331 pozycji

Biopon 1 kg Nawóz uniwersalny do...

Biopon 1kg Nawóz uniwersalny do ogrodu roślin zielonych i kwitnących bylin traw Nawóz o bardzo szerokim zastosowaniu. Skutecznie odżywi kwiaty jednoroczne i wieloletnie, trawy ozdobne, krzewy ozdobne, drzewa i krzewy owocowe. Granulowana forma nawozu ułatwia stosowanie.

Cena 10,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do iglaków...

BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. Dzięki dopracowanemu składowi wpływa odpowiednio na wzrost, wybarwienie igieł i ogólną kondycję iglaków. Doskonale dobrane elementy pokarmowe wspomagają roślinę przez cały okres nawożenia uodparniając ją na choroby.   

Cena 11,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika z mchem...

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo trawnik bez mchu

Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

Cena 11,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do iglaków przeciw...

Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. 

Cena 11,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe z...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe z obornikiem kwiaty balkonowe i doniczkowe. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.

Cena 5,99 zł

Biopon 35 ml Eliksir wzmacniający...

Biopon 35 ml Eliksir wzmacniający system korzeniowy zdrowe korzenie poprawa kondycji roślin
Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Eliksir wzmacniający system korzeniowy zapewnia składniki regenerujące  i pobudzające korzenie do wzrostu.

Cena 2,99 zł

Biopon 2,5kg Nawóz uniwersalny...

Biopon 2,5kg Nawóz uniwersalny granulowany do wszystkich upraw ogrodowych warzywa owoce kwiaty

Nawóz uniwersalny do ogrodu zawiera kompletny zestaw składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin zielonych i kwitnących.

Cena 17,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe uniwersalne działają 100 dni zawiera  kompletny  zestaw  składników  odżywczych  niezbędnych  do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Odpowiednia dawka potasu zapewnia piękne  wybarwienie  kwiatów ,  fosfor  wspomaga prawidłowy wzrost i wzmocnienie systemu korzeniowego.

Cena podstawowa 5,99 zł -7% Cena 5,57 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin zielonych działają 100 dni to skoncentrowany nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami, który zapewni roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Jest łatwo przyswajalny i zasila nawet przez trzy miesiące. Dzięki wygodnej formie pałeczek zaoszczędzamy czas na nawożeniu.

Cena podstawowa 5,99 zł -12% Cena 5,27 zł

Biopon 20szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe do storczyków obfite kwitnienie orchidea zasilają rośliny przez dwa miesiące wieloskładnikowym nawozem, który zapewnia im stabilny wzrost i obfite kwitnienie. Dodatkowo odpowiednio dobrany skład wspomaga system korzeniowy, co znacząco wpływa na kondycję rośliny.

Cena podstawowa 5,99 zł -12% Cena 5,27 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30sztuk Pałeczki nawozowe do pelargonii muszkatli wieloskładnikowe

Skoncentrowany nawóz w wygodnej do stosowania formie pałeczek. Wystarczy umieścić pałeczkę w doniczce, aby uaktywnić uwalnianie składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Odpowiednio dobrany skład wspomaga roślinę przez cały okres wegetacyjny.

Cena 3,99 zł

BIOPON 4g Marchew jadalna Amsterdam 3...

BIOPON 4g Marchew jadalna Amsterdam 3 Amsterdamska Nasiona warzyw Odmiana wczesna
Odmiana wczesna, przeznaczona do uprawy polowej oraz pod osłony na wczesny i średniowczesny zbiór. Okres wegetacji ok. 100 - 110 dni. Korzeń walcowaty, długi, ciemnopomarańczowy. Miąższ soczysty, kruchy, bardzo smaczny.

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do datury bielunia...

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania datury (bieluń,  trąba  anielska) - rośliny o bardzo  dużych  potrzebach  pokarmowych. Odpowiednio  dobrane  składniki  odżywcze  gwarantują  jej  prawidłowy  rozwój.

Cena 11,10 zł

Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe nawóz...

Biopon 20szt. Pałeczki nawozowe nawóz do regeneracji roślin osłabionych chorobami

Wygodne w użyciu pałeczki to nawóz przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych, zarówno kwitnących jak i zielonych zaatakowanych przez choroby różnego rodzaju. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom intensywne odżywianie i regenerację.  

Cena 5,99 zł

Biopon 1kg Nawóz do drzew owocowych...

Biopon 1 kg Nawóz do drzew owocowych Duże owoce Obfite plony Jabłoń
Nawóz
w formie granulatu przeznaczony do zasilania drzew owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że rośliny dają obfite plony, a zebrane owoce są zdrowe i smaczne. Odpowiednio dobrany skład ma istotny wpływ na ogólną kondycję roślin. 

Cena 12,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do krzewów...

BIOPON 1kg krzewy owocowe to wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania drzew i krzewów owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że rośliny dają obfite plony, a zebrane owoce są zdrowe, soczyste i smaczne. Ponadto odpowiednio dobrany skład wpływa pozytywnie na zdrowie i kondycję gałęzi.

Cena 16,99 zł

Biopon 3g Pietruszka Korzeniowa...

Biopon 3g Pietruszka Korzeniowa Halblange Berlińska TOR Nasiona warzyw Odmiana późna Mrożenie Przechowywanie
Odmiana polecana do uprawy na użytek jesienny i zimowy, odporna na choroby i wybijanie w pędy nasienne. Przydatna do przechowywania jak również dobrze zimuje w gruncie. Korzeń w kształcie wydłużonego stożka, miąższ jędrny, ścisły. 

Cena 1,99 zł

Biopon 30szt Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30sztuk Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych begonie surfinie

Rewelacyjne pałeczki  nawozowe to wieloskładnikowy produkt
przeznaczony do pielęgnacji ozdobnych roślin balkonowych(begonie, surfinie, fuksje, itd.) Nadaje się idealnie do stosowania w donicach, wystarczy włożyć go głębiej do gleby, by zaczął uwalniać do niej mikroelementy.

Cena podstawowa 4,99 zł -8% Cena 4,59 zł

Biopon 8g Rzodkiewka Caro Dwubarwna...

Biopon 8g Rzodkiewka Caro Dwubarwna Nasiona warzyw Delikatna w smaku
Odmiana wczesna do uprawy w polu, a także w tunelach i pod agrowłókniną. Zgrubienie kuliste dwubarwne (czerwono – białe), średniej wysokości (ok. 2,8 cm), miąższ matowobiały, delikatny i smaczny, nie parciejący.

Cena 2,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe MIX...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe MIX do roślin kwitnących i zielonych odżywka nawóz Wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek doglebowych zaopatruje rośliny we wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Wygodna forma ułatwia właściwe dawkowanie nawozu bez potrzeby dolewania go każdorazowo do konewki.

Cena 5,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika...

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika równomierny wzrost trawy soczysta zieleń

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  trawników.  Idealnie  zbilansowany  skład zapewnia  soczystą  zieleń  traw  przez  cały  sezon.  Zawarty  w  nawozie  azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy.

Cena 11,99 zł

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do...

Biopon 30szt. Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących działają 100 dni to łatwo przyswajalny nawóz mineralny z mikroelementami. Stymuluje  rośliny  do  wytwarzania  pąków  kwiatowych  i  sprawia,  że intensywnie   kwitną. Zawarte w nawozie żelazo oraz fosfor i potas powodują, że rośliny wytwarzają dużo pąków i w efekcie pięknie kwitną.
Cena podstawowa 4,99 zł -8% Cena 4,59 zł

Biopon 1 kg Nawóz do regeneracji...

Biopon 1 kg Nawóz do regeneracji trawnika słabo rosnące trawniki ubytki
Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy.

Cena 12,99 zł

Biopon 1g Sałata masłowa o miękkich...

Biopon 1g Sałata masłowa o miękkich liściach Nasiona warzyw Duże głowy Średniopóźna 

Odmiana masłowa sałaty, średnio późna, polecana do letniej uprawy w polu. Nadaje się również do uprawy w nieogrzewanych tunelach foliowych. Tolerancyjna na choroby wirusowe i odporna na suszę.

Cena 2,99 zł

Biopon 5 kg Nawóz uniwersalny...

Biopon 5 kg Nawóz uniwersalny wszystkie rośliny ogrodowe odżywienie roślin szybszy wzrost 

Zawarty  w  nawozie  azot  stanowi  element  budulcowy  roślin,  fosfor  wpływa  na prawidłowy wzrost, potas odpowiada za procesy kwitnienia i owocowania, z kolei magnez sprawia, że rośliny mają intensywny zielony kolor. 

Cena 39,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do trawnika przeciw...

Nawóz do trawnika zapobiegający żółknięciu traw, spowodowanemu niedoborem składników mineralnych, zwłaszcza żelaza, którego brak ogranicza przyswajanie pozostałych składników odżywczych z podłoża. Dzięki stosowaniu nawozu zaobserwujemy poprawę wybarwienia oraz całościowego wyglądu naszego trawnika.
 

Cena 12,03 zł

Biopon 1 kg Nawóz ukorzeniający...

Nawóz ukorzeniający - specjalistyczny nawóz przyspieszający tworzenie silnego systemu korzeniowego na każdym etapie wegetacji roślin. Polecany szczególnie przy przesadzaniu, rozsadzaniu wcześniej sadzonych roślin oraz sadzeniu i wysiewie nowych.

Cena 17,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do wszystkich...

Wieloskładnikowy nawóz granulowany  przeznaczony do nawożenia truskawek i poziomek w uprawach gruntowych. Odpowiednio dobrana zawartość azotu stymuluje prawidłowy wzrost krzewów nie powodując gromadzenia się szkodliwych azotanów w owocach. Nawóz dobrze wpływa na plon gwarantując dorodne i soczyste owoce.

Cena 12,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz jesienny...

Biopon 1kg Nawóz jesienny uniwersalny do ogrodu zapasy pokarmowe na zimę.

Wieloskładnikowy granulat
o jednolitej konsystencji (kompletny skład w każdej granulce)  do  nawożenia doglebowego. Obniżona  zawartość  azotu  hamuje przyrost  roślin, a duża porcja potasu zwiększa odporność  na  wymarzanie. 

Cena 13,99 zł

Biopon 8g Rzodkiewka Łagodna Krasa...

Biopon 8g Rzodkiewka Łagodna Krasa Nasiona warzyw Delikatny smak Różowa odmiana

Odmiana średniowczesna do wiosennej uprawy pod osłonami i w polu. Miąższ szklistobiały o łagodnym smaku. Zgrubienie odporne na parcenie.
Roślina osiąga wysokość do 60 cm, ale najważniejsza jest jej podziemna, jadalna część – silnie zgrubiały korzeń, wewnątrz biały.

Cena 2,99 zł

Biopon 1g Sałata masłowa Królowa...

Biopon 1g Sałata masłowa Królowa Majowych Nasiona warzyw Średniopóźna Duże główki

Sałata Królowa Majowych
to odmiana przeznaczona do wczesnej uprawy w polu i późniejszej pod odsłonami. Dojrzałość do zbioru osiąga po 30 – 40 dniach od posadzenia rozsady. Rodzi duże główki o smacznych liściach. 

Cena 2,89 zł

Biopon 1g Aksamitka pomarańczowa...

Biopon 1g Aksamitka pomarańczowa niska Nasiona kwiatów Pełny kwiat Jednoroczna Roślina rabatowa

Aksamitka t
o stosunkowo łatwa w uprawie roślina jednoroczna, która przez całe lato cieszy swoimi pomarańczowymi kwiatami o karbowanych płatkach. Doskonale sprawdza się na ogrodowych rabatach, sadzona na obwódki oraz w donicach na balkonach i tarasach.

Cena 1,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do żywopłotów...

Nawóz  zapewniający  zwiększenie  gęstości  roślin  pełniących funkcje  żywopłotu. Zbilansowany skład odpowiednio dobranych  minerałów  gwarantuje  wysoką  zdrowotność i wzmocnienie, co skutkuje zagęszczeniem struktury roślin, odpowiednim wybarwieniem zielonych części oraz wzmocnieniem systemu korzeniowego.
Cena 16,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do hortensji...

Biopon 1kg Nawóz do hortensji  obfite kwitnienie piękne kolory. Wieloskładnikowy nawóz mineralny przeznaczony do nawożenia hortensji. Zawartość fosforu stymuluje powstawanie pąków oraz wydłuża okres kwitnienia. Obecność potasu zwiększa odporność roślin na wymarzanie. Kwaśne pH stwarza idealne warunki do wzrostu i kwitnienia hortensji.

Cena 16,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do jednorocznych i...

Nawóz zawierający kompletny zestaw składników niezbędnych do intensywnego i długiego kwitnienia jednorocznych i wieloletnich roślin ogrodowych. Odpowiednio dobrane składniki NPK i inne wspomagają kwiaty w okresie od marca do sierpnia dostarczając im to co niezbędne do prawidłowego rozwoju i kwitnienia.

Cena 12,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do magnolii...

Nawóz   w   postaci   granulatu   przeznaczony   do   pielęgnacji   magnolii. Wieloskładnikowa receptura bogata w łatwo przyswajalne minerały gwarantuje wysoką wartość odżywczą nawozu.

Cena 14,99 zł

Biopon 3 kg Nawóz jesienny do iglaków...

Biopon 3 kg Nawóz jesienny do iglaków bezazotowy po okresie wegetacji

Wieloskładnikowy granulat o jednolitej konsystencji- kompletny skład w każdej granulce do nawożenia doglebowego. Brak azotu hamuje przyrost roślin, a duża porcja potasu zwiększa odporność na wymarzanie i chroni przez cały okres spoczynku.

Cena 29,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do pomidorów i...

Biopon 1 kg Nawóz do pomidorów i papryki obfite plonowanie zapobiega pękaniu owoców

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do pomidorów i papryki, uprawianych zarówno w gruncie jak i pod osłonami (szklarnie, tunele foliowe). Zawiera wszystkie substancje odżywcze potrzebne tym roślinom zarówno na etapie rozsad, jak i w okresie owocowania.

Cena 15,99 zł

Biopon 0,2kg Nawóz rozpuszczalny...

Biopon 0,2kg Nawóz rozpuszczalny hortensje różowe czerwone intensywna barwa obfite kwitnienie
Odpowiednio dobrany skład pogłębia czerwone wybarwienie kwiatów i utrwala ich pigmentację. Stosowanie nawozu wspomaga obfite kwitnienie i zrównoważony wzrost hortensji.

Cena 8,99 zł

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Egipski...

Biopon 15g Burak Ćwikłowy Egipski Nasiona warzyw Wczesny Smaczny Słodki

Odmiana buraka wrażliwa na chłody. Zalecany wysiew wczesnym latem i późną wiosną. Odmiana o spłaszczonych korzeniach, słodka, bardzo smaczna. Charakteryzuje go wysoka zawartość żelaza i wielu witamin, dzięki czemu przeciwdziała awitaminozie i wspomaga w leczeniu anemii. 
Cena 2,99 zł

Biopon 5g Rzodkiewka Carmen Nasiona...

Biopon 5g Rzodkiewka Carmen Nasiona warzyw Delikatna Wczesna Gruntowa

Carmen to odmiana przeznaczona do uprawy w gruncie w okresie wiosennym i jesiennym. Okres wegetacji tej rzodkiewki to ok. 35 dni. Odmiana odporna na parcenie i pękanie. Bardzo smaczna, posiada cienką skórkę.

Cena 2,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do róż rabatowych...

Biopon 1 kg Nawóz do róż rabatowych pnących pobudza intensywny wzrost krzewów
Wieloskładnikowy
nawóz o dużej zawartości składników pokarmowych do wszystkich gatunków róż. Zawartość potasu poprawia ogólną kondycję roślin i podnosi ich odporność na wymarzanie, a magnez gwarantuje soczystą zieleń liści i intensywną barwę kwiatów.

Cena 15,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do warzyw i rozsad...

Biopon 1 kg Nawóz do pomidorów ogórków warzyw smaczne plony obfite zbiory
Łatwo przyswajane przez rośliny składniki wspomagają tworzenie się zawiązków owoców
, istotnie zwiększając plony. Proporcje składu gwarantują nieodkładanie się w częściach jadalnych szkodliwych związków mineralnych.

Cena 15,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do winorośli...

Biopon 1 kg Nawóz do winorośli winogron intensywny wzrost krzewów obfite plony
Wieloskładnikowy,  specjalistyczny  nawóz  mineralny  przeznaczony  do  zasilania krzewów winorośli. Zastosowanie nawozu przed sadzeniem zapewnia optymalne warunki do rozwoju rośliny. Zastosowanie go w trakcie rozwoju rośliny gwarantuje obfite owocowanie. 
Cena 16,99 zł

Biopon 1 kg Nawóz do ogórków i roślin...

Biopon 1 kg Nawóz do ogórków i roślin dyniowatych szybki wzrost dorodne owoce smaczny plon

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do ogórków i roślin dyniowatych, takich jak cukinie, dynie, patisony i melony. Doskonale zaspokaja ich wysokie wymagania pokarmowe, zapewniając tym samym zdrowe i obfite plonowanie.

Cena 15,99 zł

Biopon 1 kg Primafoska Nawóz...

Biopon 1 kg Primafoska Nawóz uniwersalny Zbilansowany Wieloskładnikowy Obfite zbiory

Produkt p
rzeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin warzywnych, owocowych i ozdobnych. Nowoczesny, zbilansowany nawóz zapewnia wszystkie niezbędne mikroelementy, które wpłyną korzystnie na rozwój, plonowanie i kwitnienie roślin.

Cena 10,99 zł

Biopon 4g Marchew Jadalna Dolanka...

Biopon 4g Marchew Jadalna Dolanka Nasiona warzyw Odmiana Późna Wysoka zawartość karotenu Na soki

Odmiana późna, plenna. Okres wegetacji ok. 150 dni. Korzeń długości 17 – 24 cm dobrze wybarwiony z wysoką zawartością karotenu i cukru. Przydatna również do przechowywania.

Cena 2,99 zł

Biopon nawozy - sklep

BIOPON jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Pod nazwą tego producenta dostępnych jest całe spektrum produktów od nawozów po nasiona różnych roślin i mieszanki traw. Nadrzędna waga przykładana jest przez tego producenta do tego, aby wszystkie produkty cechowała wysoka skuteczność działania. Zapewnione są starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne, które zapewniają optymalne działanie preparatów. Przeprowadzana specjalne testy w laboratoriach i warunkach naturalnych mają dać najwyższą jakość dla stosujących produkty BIOPON. Zaletą są także stale doskonalone opakowania, które ułatwiają bezpieczne stosowanie preparatów. Ilość oferowanych produktów przez BIOPON rośnie z każdym rokiem, gdyż oferta jest stale powiększana.

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki BIOPON. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne nawozy do kwiatów czy trawników, a także różne mieszanki traw.

Centrum BIATOM_pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biopon.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

BIOPON jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Pod nazwą tego producenta dostępnych jest całe spektrum produktów od nawozów po nasiona różnych roślin i mieszanki traw.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Biopon.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.