HAPPS - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Happs Herbal 4x1ml krople na pchły i...

Happs Herbal 4x1ml krople na pchły i kleszcze dla małych psów do 10kg

W przypadku stwierdzenia obecności pcheł i kleszczy u psa w pierwszej kolejności należy się ich pozbyć zarówno z sierści psa, jak i z jego otoczenia. W tym celu można użyć szamponu i sprey'u przeciw pchłom i kleszczom marki Happs. Nie stosować u kotów. 

Cena 17,99 zł

Happs Herbal 4x2,5ml Krople na pchły...

Happs Herbal 4x2,5ml Krople na pchły i kleszcze dla średnich psów 10-20kg.

Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie. Nie dopuszczać kotów do kontaktu z preparatem.

Cena 19,99 zł

Happs 35cm Obroża przeciw pchłom i...

Happs 35cm Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów 6 miesięcy ochrony
Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy u psów.
Substancja biologicznie aktywna zabija insekty i chroni  do 6 miesięcy przed pchłami i do 4 miesięcy przed kleszczami.

Cena 16,99 zł

Happs 60cm Obroża przeciw pchłom i...

Happs 60cm Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów ochrona do 6 miesięcy

Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy u psów
. Substancja biologicznie aktywna zabija insekty i chroni zwierzęta przed ponowną inwazją do 6 miesięcy. Przeznaczona dla psów dużych, doskonale chroni i zwalcza, dając pupilowi wytchnienie od uciążliwych insektów. 

Cena 17,99 zł

Happs 35 cm Obroża przeciw pchłom dla...

Happs 35 cm Obroża przeciw pchłom dla kotów Chroni Kota

Obroża przeznaczona do zwalczania pcheł u kotów i małych psów. Chroni zwierzęta przed pchłami do 4 miesięcy. Do stosowania u zwierząt dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia. Wodoodporna obroża do stosowania bez zależności od pogody.

Cena 19,99 zł

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny dla...

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny dla psów o sierści ciemnej pielęgnuje odżywia

Szampon pielęgnacyjny przeznaczony dla psów o maści ciemnej
. Skutecznie usuwa zabrudzenia i przebarwienia. Zawiera substancje nawilżające i kondycjonujące. Podkreśla naturalny kolor sierści i nadaje jej zdrowy wygląd.

Cena 11,99 zł

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny do...

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny do mycia szczeniąt Keratyna Delikatny 

Wyjątkowo delikatny szampon przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej skóry i sierści szczeniąt. Bazuje na łagodnych substancjach myjących, które usuwają zabrudzenia nie naruszając bariery ochronnej skóry.  

Cena 13,99 zł

Happs Herbal 4x4ml Krople na pchły i...

Happs Herbal 4x4ml Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 20-40kg

Krople Happs Herbal to łatwy i wygodny sposób do odstraszania pcheł i/lub kleszczy u psów. Aplikuje się go bezpośrednio na skórę psa. Cztery aplikacje  zapewniają ochronę do 16 tygodni. Nie dopuszczać kotów do kontaktu z preparatem.

Cena 28,99 zł

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny...

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny pies o sierści mieszanej oczyszcza odżywia wygładza

Produkt o delikatnej formule, z dodatkiem witaminy B6 i nagietka, przeznaczony dla psów o sierści mieszanej. Usuwa zabrudzenia i przebarwienia, jednocześnie nadając połysk, witalność i nawilżenie. Podkreśla naturalny kolor sierści.  

Cena 11,99 zł

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny dla...

Happs 200ml Szampon pielęgnacyjny dla psów o sierści jasnej nadaje połysk
Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony dla psów o maści jasnej.  Skutecznie usuwa zabrudzenia i przebarwienia. Zawiera substancje nawilżające i kondycjonujące. Odżywia i nabłyszcza sierść, która dodatkowo staje się miękka.

Cena 11,99 zł

Happs obroże i krople - sklep

HAPPS jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Marka produktów HAPPS jest dedykowaną linią produktów dla domowych i przydomowych pupili. Główną linią produktów BROS są te przeznaczone do walki ze szkodnikami z upraw, ale zarządzający firmą uznali, że zwierzęta ich klientów także są narażone na działanie różnych owadzich szkodników. I krok po kroku na rynek polski trafiła marka HAPPS, która skupia produkty dla psów czy kotów do przeciwdziałaniu skutkom pojawienia się pcheł, kleszczy czy innych owadów. Produkty te są starannie dobrane i wyprodukowane z najlepszych środków, które gwarantują efekt, jednocześnie dbając o zdrowie naszych zwierzęcych domowników. Ilość oferowanych produktów przez HAPPS rośnie z każdym rokiem, gdyż oferta jest stale powiększana.

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki HAPPS. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne obroże czy szampony pielęgnacyjne tej marki.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Happs.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki HAPPS. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne obroże czy szampony pielęgnacyjne tej marki.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Happs.