Marki

HAPPS - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Happs 1szt. Obroża przeciw pchłom i...

Obroża przeznaczona do zwalczania pcheł i kleszczy u kotów i małych psów. Chroni zwierzęta przed pchłami, kleszczami  do 4 miesięcy. Do stosowania u zwierząt dorosłych oraz kociąt i szczeniąt od 4 miesiąca życia.

Cena 14,99 zł
Happs Herbal 4x1,5ml krople na pchły...

Happs Herbal 4x1,5ml krople na pchły i kleszcze dla małych psów do 10kg. W przypadku stwierdzenia obecności pcheł i kleszczy u psa w pierwszej kolejności należy się ich pozbyć zarówno z sierści psa, jak i z jego otoczenia. W tym celu można użyć szamponu i sprey'u przeciw pchłom i kleszczom marki Happs.

Cena 10,99 zł
Happs Herbal 4x3ml Krople na pchły i...

Happs Herbal 4x2,5ml Krople na pchły i kleszcze dla średnich psów 10-20kg. Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie.

Cena 12,59 zł
Happs Herbal 4x6ml Krople na pchły i...

Happs Herbal 4x6ml Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 20-40kg. Krople Happs Herbal to łatwy i wygodny sposób do odstraszania pcheł i/lub kleszczy u psów. Aplikuje się go bezpośrednio na skórę psa. Cztery aplikacje  zapewniają ochronę do 16 tygodni.

Cena 18,99 zł
Korad Doniczka produkcyjna...

Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki. Miękka okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody.

 

Cena 0,29 zł

Happs obroże i krople - sklep

HAPPS jest marką należącą do BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Marka produktów HAPPS jest dedykowaną linią produktów dla domowych i przydomowych pupili. Główną linią produktów BROS są te przeznaczone do walki ze szkodnikami z upraw, ale zarządzający firmą uznali, że zwierzęta ich klientów także są narażone na działanie różnych owadzich szkodników. I krok po kroku na rynek polski trafiła marka HAPPS, która skupia produkty dla psów czy kotów do przeciwdziałaniu skutkom pojawienia się pcheł, kleszczy czy innych owadów. Produkty te są starannie dobrane i wyprodukowane z najlepszych środków, które gwarantują efekt, jednocześnie dbając o zdrowie naszych zwierzęcych domowników. Ilość oferowanych produktów przez HAPPS rośnie z każdym rokiem, gdyż oferta jest stale powiększana.

W sklepie ogrodniczym BIATOM oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki HAPPS. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne obroże czy szampony pielęgnacyjne tej marki.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Happs.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa wiele produktów wchodzących w skład asortymentu marki HAPPS. Wśród dostępnych produktów są specjalistyczne obroże czy szampony pielęgnacyjne tej marki.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Happs.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć