Filtruj według

Kategorie

Kategorie

STIHL - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

STIHL Osłona twarzy z siatki...

STIHL Osłona twarzy słuchu Economy. Lekka kombinacja: nauszniki przeciwhałasowe zapewniające dobre wytłumienie hałasu i wychylny wizjer nylonowy. Kombinacje osłon twarzy i słuchu sprawdzają się doskonale podczas prac z urządzeniami mechanicznymi. Tłumią odgłos pracy silnika i chronią oczy i twarz. Regulowany pałąk.

Cena 73,98 zł

STIHL Okulary ochronne żółte CONTRAST

Okulary ochronne żółte. Bardzo lekkie okulary ochronne z wyściełanymi końcówkami zauszników. Zawierające powłokę zapobiegającą zaparowaniu. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Odporne na zarysowania. Produkowane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 37,79 zł

STIHL Żyłkowa głowica tnąca do kos...

STIHL Żyłkowa głowica tnąca do kos AutoCut 25-2. Wyjątkowo szybkie i skuteczne koszenie. 2-żyłkowa, półautomatyczna głowica tnąca do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy krawędzie grządek oraz wykaszania dużych powierzchni. Należy stosować tylko w połączeniu z osłoną specjalną lub osłoną uniwersalną.

Cena 59,00 zł

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem...

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' 3/8''P. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Drewniany uchwyt pilnika z certyfikowanego drewna umożliwia dobre prowadzenie narzędzia.

Cena 21,99 zł

STIHL Olej do pił łancuchowych...

Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.

Cena 16,99 zł

STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia...

STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia na sucho i na mokro do usuwania kurzu, brudu i płynów - w pomieszczeniach i na zewnątrz. W komplecie zestaw końcówek: do czyszczenia podłóg, uniwersalna, do czyszczenia szczelin. Wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra. Czyszczenie na sucho i na mokro.

Cena 599,00 zł

STIHL Dmuchawa BGA 56 do liści z...

STIHL Dmuchawa BGA 56 z akumulatorem i ładowarką. Kompaktowa dmuchawa BGA 56 jest podczas pracy cicha i absolutnie intuicyjna w obsłudze. Posiada regulowaną na długość rurę wylotową, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Oczyszczenie z liści trawników, dziedzińców i podjazdów. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 20 i ładowarkę AL 101.

Cena 999,01 zł

STIHL Podręczna dmuchawa BGA 45 ze...

Podręczna dmuchawa  BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

Cena 499,00 zł

STIHL Nożyce akumulatorowe HSA 56 do...

Nożyce akumulatorowe HSA 56. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. O znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Seryjnie wyposażone w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.

Cena 999,01 zł

STIHL Pilarka elektryczna łańcuchowa...

Pilarka elektryczna MSE 141 C - Q. Poręczny, lekki model podstawowy o dobrej wydajności cięcia. Doskonała ergonomia umożliwia przyjemną pracę. Piła posiada hamulec QuickStop Super, zbiornik oleju z przezroczystym wziernikiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Boczny napinacz piły łańcuchowej służy do bezpiecznego i komfortowego napinania piły.

Cena 499,00 zł

STIHL Prawdziwa pilarka MSA 120 C -...

Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie.  Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.

Cena 1 299,00 zł

STIHL Lekkie nożyce do żywopłotu HSA...

Lekkie nożyce do żywopłotu HSA 45 ze zintegrowanym akumulatorem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia. Przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie szlifowanymi zębami oraz przykręcaną osłonę listwy tnącej. Dołączony zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

Cena 499,00 zł

STIHL - sklep Białystok

Biatom jest dystrybutorem STIHLa Sklep Białystok. Stihl Holding AG & Co. KG – niemieckie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1926 r.  przez Andreasa Stihla. Siedziba główna znajduje się w pobliżu Stuttgartu w Niemczech.  Jeden z największych producentów i sprzedawców pilarek oraz innych urządzeń ogrodniczych (kosy mechaniczne, kosiarki, dmuchawy do liści). Firma stawia na jakość i nowoczesność.

Oferowany asortyment produktów w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL zawiera narzędzia akumulatotowe sygnowanych marką STIHL, które nasi klienci mogą wykorzystać hobbystycznie jak i profesjonalnie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Stihl.

W Białymstoku oferujemy produkty prosto od producenta.

Sklep Białystok dystrybutor sprzedaż STIHLa. Stihl Holding AG & Co. KG – niemieckie przedsiębiorstwo, z oddziałami w wielu krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Jeden z największych producentów i sprzedawców głównie pilarek łańcuchowych ( Sztil ), kos mechanicznych oraz innych urządzeń ogrodniczych, a także kosiarek i dmuchawy do liści Sthil. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Stihl.