STIHL - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 53 produktów.

Pokazano 1-48 z 53 pozycji

STIHL Osłona twarzy z siatki...

STIHL Osłona twarzy słuchu Economy. Lekka kombinacja: nauszniki przeciwhałasowe zapewniające dobre wytłumienie hałasu i wychylny wizjer nylonowy. Kombinacje osłon twarzy i słuchu sprawdzają się doskonale podczas prac z urządzeniami mechanicznymi. Tłumią odgłos pracy silnika i chronią oczy i twarz. Regulowany pałąk.

Cena 73,98 zł

STIHL Bardzo lekka podkaszarka...

Podkaszarka elektryczna FSE 31. Bardzo lekka podkaszarka elektryczna. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i schodów. Bardzo poręczna, z regulowanym uchwytem pałąkowym i regulacją długości wysięgnika.

Cena 199,00 zł

STIHL Kompaktowy trymer ze...

Kompaktowy trymer z akumulatorem FSA 45. Kosa mechaniczna, lekka i kompaktowa, do prostych prac wykończeniowych. Regulacja kąta roboczego głowicy tnącej umożliwia m. in. pionowe przycinanie krawędzi trawników. W prosty sposób można zmienić nożyki na żyłkę tnącą - bez konieczności wymiany całej głowicy tnącej.

Cena 499,00 zł

STIHL Kosa akumulatorowa FSA 56 z...

Kosa akumulatorowa FSA 56 z akumulatorem ładowarką głowicą żyłkową. Wyposażona w głowicę żyłkową, akumulator i ładowarkę. Średnica robocza 280 mm. Automatyczna regulacja długości żyłki. Uchwyt pałąkowy, regulowany beznarzędziowo. Długość wysięgnika regulowana przyciskiem.

Cena 999,01 zł

STIHL Akumulatorowe nożyce HSA 25 do...

Akumulatorowe nożyce HSA 25 do cięcia krzewów i trawy. Nożyce HSA 25 nadają się idealnie do przycinania i pielęgnacji ozdobnych krzewów oraz zimozielonych żywopłotów. Przydatne są do wyrównywania krawędzi trawników. Zadbają o wygląd każdego zakątka ogrodu. Mocny akumulator zasilający urządzenie zapewnia pełną swobodę ruchów i długi czas pracy.

Cena 499,00 zł

STIHL Lekkie nożyce do żywopłotu HSA...

Lekkie nożyce do żywopłotu HSA 45 ze zintegrowanym akumulatorem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia. Przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie szlifowanymi zębami oraz przykręcaną osłonę listwy tnącej. Dołączony zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

Cena 499,00 zł

STIHL Prawdziwa pilarka MSA 120 C -...

Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie.  Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.

Cena 1 299,00 zł

STIHL Podręczne, lekkie elektryczne...

Podręczne, lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu HSE 52. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Charakteryzujące się cichym trybem pracy.  Wyposażone są w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.

Cena 449,00 zł

STIHL Podręczna dmuchawa BGA 45 ze...

Podręczna dmuchawa  BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

Cena 499,00 zł

STIHL Nożyce akumulatorowe HSA 56 do...

Nożyce akumulatorowe HSA 56. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. O znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Seryjnie wyposażone w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.

Cena 999,01 zł

STIHL Dmuchawa BGA 56 do liści z...

STIHL Dmuchawa BGA 56 z akumulatorem i ładowarką. Kompaktowa dmuchawa BGA 56 jest podczas pracy cicha i absolutnie intuicyjna w obsłudze. Posiada regulowaną na długość rurę wylotową, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Oczyszczenie z liści trawników, dziedzińców i podjazdów. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 20 i ładowarkę AL 101.

Cena 999,01 zł

STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia...

STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia na sucho i na mokro do usuwania kurzu, brudu i płynów - w pomieszczeniach i na zewnątrz. W komplecie zestaw końcówek: do czyszczenia podłóg, uniwersalna, do czyszczenia szczelin. Wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra. Czyszczenie na sucho i na mokro.

Cena 599,00 zł

STIHL Opryskiwacz ręczny 5L SG 31

Opryskiwacz ręczny SG 31 ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów przeznaczony do zwalczania chwastów i szkodników oraz do nawożenia. Z lancą teleskopową i dodatkową dyszą płaską. Idealny dla posiadaczy dużych ogrodów. 

Cena 169,00 zł

STIHL Opryskiwacz SG 21 3l ciśnieniowy

Opryskiwacz SG 21. Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin.  Idealny do wykorzystania na balkonie i w przydomowym ogródku. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfort pracy.

Cena 129,00 zł

STIHL Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11

Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Opryskiwacz ergonomiczny i łatwy w obsłudze.

Cena 49,00 zł

STIHL Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11...

Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 Plus. Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczących STIHL. Wszystkie elementy wyposażenia opryskiwacza potrzebnego do obsługi są rozłożone bardzo ergonomicznie. 

Cena 69,00 zł

STIHL Kanister na benzynę 5l z lejkiem

Kanister na benzynę 5l z przykręcanym lejkiem. Przezroczysty. Do kanistra pasuje system napełniania paliwa Stihl. Posiada certyfikat UN. Można w nim przechowywać paliwo bezołowiowe lub mieszankę do pił, jak również olej do smarowania prowadnic i piły łańcuchowej.

Cena 27,99 zł

STIHL Syntetyczny olej do silników...

Syntetyczny olej do silników dwusuwowych HP Super 100ml. Syntetyczny olej niskodymiący. Zapewnia czyste spalanie. Olej do silników dwusuwowych STIHL HP Super o doskonałych właściwościach smarnych, rozruchowych.  Proporcje mieszanki 1:50.

Cena 7,90 zł

STIHL Olej do pił łancuchowych...

Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.

Cena 16,99 zł

STIHL Specjalistyczny środek...

STIHL Specjalistyczny środek czyszczący Varioclean 500ml. Specjalny środek czyszczący.  Środek do oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Rozpuszcza i usuwa pozostałości biooleju.

Cena 25,99 zł

STIHL Rozpuszczalnik do żywicy...

Rozpuszczalnik do żywicy Superclean 300ml w formie spray'u. Doskonały do rozpuszczania żywicy i brudu. Środek utrzymania czystości. Smar do zestawów tnących nożyc do żywopłotów i pilarek.

Cena 31,00 zł

STIHL Multispray 400ml środek...

Multispray 400ml. Produkt wysokiej jakości o wielu możliwościach zastosowania. Środek czyszczący, smar, odrdzewiacz i ochrona antykorozyjna w jednym. Duża zdolność penetracji zapewnia smarowanie nawet niedostępnych miejsc. Odpowiedni do smarowania elementów ruchomych.

Cena 21,99 zł

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch do piły Oilomatic 30 cm x 1/4 x 1.1 na 64 ogniwa. Łańcuch do krótkiej prowadnicy 30cm. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe.

Cena 45,99 zł

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

Łańcuch do piły Oilomatic 35 cm x 3/8 x 1.3 na 52 ogniwa. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. 

Cena 38,99 zł

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 40cm x 3/8 x 1.3 na 55 ogniw Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Podniesiony ząb tnący. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia.

Cena 41,99 zł

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 35 cm x 3/8 x 1.1 na 50 ogniw Do prowadnicy 35cm. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia.

Cena 37,49 zł

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3...

STIHL Łańcuch piła Oilomatic Micro 3 do pilarki 40cm x 3/8 x 1.3 na 56 ogniw. Posiada ogniwa przeciwodbiciowe. Daje to pełny komfort - mniejsze wibracje - mniejsze ryzyko odbicia. Podniesiony ząb tnący. Kanały olejowe wzdłużne i kołowe.

Cena 42,99 zł

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Łatwy mechanizm montowania pilnika umożliwia jego szybką wymianę i wielokrotne użycie prowadnika. 

Cena 16,99 zł

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem...

STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' 3/8''P. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Drewniany uchwyt pilnika z certyfikowanego drewna umożliwia dobre prowadzenie narzędzia.

Cena 21,99 zł

STIHL Pilnik okrągły do pił...

STIHL Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 150x3,2mm. Pilnik przeznaczony do ostrzenia łańcuchów tnących. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem. A naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca.

Cena 3,89 zł

STIHL Pilnik okrągły do pił...

Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 200x4,0mm 1/4''+3/8''P. Pilnik okrągły przeznaczony jest do ręcznego ostrzenia łańcucha.  Doskonale piłuje, zostawiając ostre, gładkie ostrze i zachowując długą żywotność. Do łańcucha 1/4", 3/8" P. Wymiary 200 x 4 mm.

Cena 3,99 zł

STIHL Żyłkowa głowica tnąca do kos...

STIHL Żyłkowa głowica tnąca do kos AutoCut 25-2. Wyjątkowo szybkie i skuteczne koszenie. 2-żyłkowa, półautomatyczna głowica tnąca do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy krawędzie grządek oraz wykaszania dużych powierzchni. Należy stosować tylko w połączeniu z osłoną specjalną lub osłoną uniwersalną.

Cena 59,00 zł

STIHL Głowica tnąca AutoCut C 6-2

Głowica tnąca AutoCut C 6-2. Półautomatyczna, 2-żyłkowa głowica tnąca przeznaczona do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy krawędzie grządek. Niska wysokość koszenia (35 mm).

Cena 49,00 zł

STIHL Okulary ochronne bezbarwne...

 Okulary ochronne bezbarwne. Również dla osób noszących okulary. Zapewniają odpowiednią ochronę przed zranieniem oraz duży komfort pracy. Doskonałe do ochrony oczu podczas używania kos, pilarek, myjek, nożyc itp. Posiadają osłonę boczną. UV 400.

Cena 12,99 zł

STIHL Okulary ochronne żółte CONTRAST

Okulary ochronne żółte. Bardzo lekkie okulary ochronne z wyściełanymi końcówkami zauszników. Zawierające powłokę zapobiegającą zaparowaniu. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Odporne na zarysowania. Produkowane z wysokiej jakości materiałów.

Cena 37,79 zł

STIHL Okulary ochronne pomarańczowe...

Okulary ochronne pomarańczowe LIGHT. Podstawowy model okularów STIHL z pomarańczowymi szkłami. Okulary ochronne z wymienną szybką. Szkła odporne na zarysowania. 100% zabezpieczenia przed promieniowaniem UV. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków.

Cena 24,99 zł

STIHL Sekator do gałęzi Bypass PG 10

Sekator do gałęzi Bypass PG 10. Podstawowy model sekatora. Lekki i poręczny sekator to najbardziej uniwersalne narzędzie w codziennej pielęgnacji roślin. Z powodzeniem może również służyć jako przecinak do drutu. Praktyczna blokada obsługiwana jedną ręką.

Cena 36,25 zł

STIHL Sekator ręczny do gałęzi Bypass...

STIHL Sekator ręczny do gałęzi Bypass PB 10. Klasycznie odkuwany bardzo wytrzymały sekator nożycowy. Odpowiedni do cięcia żywych gałęzi, drewna mokrego i miękkiego. Amortyzujące odbojniki chroniące przeguby. Ostrze z wewnętrznym smarowaniem. Kute ostrza z rowkiem do odprowadzania soków roślinnych.

Cena 169,99 zł

STIHL - sklep Białystok

Biatom jest dystrybutorem STIHLa Sklep Białystok. Stihl Holding AG & Co. KG – niemieckie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1926 r.  przez Andreasa Stihla. Siedziba główna znajduje się w pobliżu Stuttgartu w Niemczech.  Jeden z największych producentów i sprzedawców pilarek oraz innych urządzeń ogrodniczych (kosy mechaniczne, kosiarki, dmuchawy do liści). Firma stawia na jakość i nowoczesność.

Oferowany asortyment produktów w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL zawiera narzędzia akumulatotowe sygnowanych marką STIHL, które nasi klienci mogą wykorzystać hobbystycznie jak i profesjonalnie.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Stihl.

W Białymstoku oferujemy produkty prosto od producenta.

Sklep Białystok dystrybutor sprzedaż STIHLa. Stihl Holding AG & Co. KG – niemieckie przedsiębiorstwo, z oddziałami w wielu krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Jeden z największych producentów i sprzedawców głównie pilarek łańcuchowych ( Sztil ), kos mechanicznych oraz innych urządzeń ogrodniczych, a także kosiarek i dmuchawy do liści Sthil. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Stihl.