- BRAK stanu
Okulary ochronne bezbarwne. Okulary ochronne w rozmiarze standardowym. Optymalne przy mocnym nasłonecznieniu. Duże wzmocnienie kontrastu.
STIHL Okulary ochronne bezbarwne LIGHT. Podstawowy model okularów STIHL z bezbarwnymi szkłami. Posiadają boczną osłonę, która zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Optymalne przy słabym oświetleniu. Odporne na zarysowania.
Kolor szkieł: bezbarwne.
Wymogi bezpieczeństwa: EN 166.
Klasa zabezpieczenia przed odpryskami ciał stałych: F (45 m/s).
UV: 385.
Numer katalogowy: 0000 884 0337.
Bros 60g +20% Mrówkofon czerwony proszek na mrówki likwiduje gniazda
Preparat do zwalczania mrówek, w formie granulowanej trutki pokarmowej. Specjalnie dobrane składniki czynią preparat wyjątkowo atrakcyjnym dla owadów i zapewniają jego znakomitą skuteczność już po pierwszym zastosowaniu.
Bros Zawieszka na mole o zapachu cedrowym działa 6 miesięcy skuteczna ochrona przed molami odzieżowymi.
Zawieszka skutecznie zwalcza mole odzieżowe. Chroni wełnę, tkaniny, futra przed niszczącym działaniem moli. Jedna zawieszka zabezpiecza szafę o pojemności 1m3 przez 6 miesięcy.
Bros 250ml Muchospray Muchozol na muchy komary meszki osy błyskawiczne efekty
Preparat w aerozolu do skutecznego zwalczania owadów latających tj. muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych.
NAC Kosiarka spalinowa Napęd LS42-300BS-JR Silnik Briggs&Stratton
Kosiarka spalinowa LS42-300BS-JR została wyposażona w niezawodny i trwały silnik Briggs&Stratton 300 SERIES o pojemności 125 cm 3 o maksymalnym momencie obrotowym 5,9 Nm, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu paliwa.
Podkaszarka elektryczna FSE 31. Bardzo lekka podkaszarka elektryczna. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i schodów. Bardzo poręczna, z regulowanym uchwytem pałąkowym i regulacją długości wysięgnika.
Kompaktowy trymer z akumulatorem FSA 45. Kosa mechaniczna, lekka i kompaktowa, do prostych prac wykończeniowych. Regulacja kąta roboczego głowicy tnącej umożliwia m. in. pionowe przycinanie krawędzi trawników. W prosty sposób można zmienić nożyki na żyłkę tnącą - bez konieczności wymiany całej głowicy tnącej.
Kosa akumulatorowa FSA 56 z akumulatorem ładowarką głowicą żyłkową. Wyposażona w głowicę żyłkową, akumulator i ładowarkę. Średnica robocza 280 mm. Automatyczna regulacja długości żyłki. Uchwyt pałąkowy, regulowany beznarzędziowo. Długość wysięgnika regulowana przyciskiem.
Kosa elektryczna FSE 60. Trwała kosa elektryczna z głowicą żyłkową AutoCut C 5-2. Sprawdza się podczas pracy na mniejszych powierzchniach. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych.
Akumulatorowe nożyce HSA 25 do cięcia krzewów i trawy. Nożyce HSA 25 nadają się idealnie do przycinania i pielęgnacji ozdobnych krzewów oraz zimozielonych żywopłotów. Przydatne są do wyrównywania krawędzi trawników. Zadbają o wygląd każdego zakątka ogrodu. Mocny akumulator zasilający urządzenie zapewnia pełną swobodę ruchów i długi czas pracy.
Lekkie nożyce do żywopłotu HSA 45 ze zintegrowanym akumulatorem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia. Przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie szlifowanymi zębami oraz przykręcaną osłonę listwy tnącej. Dołączony zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.
Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie. Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.
Pilarka elektryczna MSE 141 C - Q. Poręczny, lekki model podstawowy o dobrej wydajności cięcia. Doskonała ergonomia umożliwia przyjemną pracę. Piła posiada hamulec QuickStop Super, zbiornik oleju z przezroczystym wziernikiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Boczny napinacz piły łańcuchowej służy do bezpiecznego i komfortowego napinania piły.
Podręczne, lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu HSE 52. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Charakteryzujące się cichym trybem pracy. Wyposażone są w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.
Nożyce akumulatorowe HSA 56. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. O znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Seryjnie wyposażone w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.
Podręczna dmuchawa BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.
STIHL Dmuchawa BGA 56 z akumulatorem i ładowarką. Kompaktowa dmuchawa BGA 56 jest podczas pracy cicha i absolutnie intuicyjna w obsłudze. Posiada regulowaną na długość rurę wylotową, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Oczyszczenie z liści trawników, dziedzińców i podjazdów. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 20 i ładowarkę AL 101.
Opryskiwacz ręczny SG 31 ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów przeznaczony do zwalczania chwastów i szkodników oraz do nawożenia. Z lancą teleskopową i dodatkową dyszą płaską. Idealny dla posiadaczy dużych ogrodów.
Opryskiwacz SG 21. Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Idealny do wykorzystania na balkonie i w przydomowym ogródku. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfort pracy.
Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Opryskiwacz ergonomiczny i łatwy w obsłudze.
Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 Plus. Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczących STIHL. Wszystkie elementy wyposażenia opryskiwacza potrzebnego do obsługi są rozłożone bardzo ergonomicznie.
Syntetyczny olej do silników dwusuwowych HP Super 100ml. Syntetyczny olej niskodymiący. Zapewnia czyste spalanie. Olej do silników dwusuwowych STIHL HP Super o doskonałych właściwościach smarnych, rozruchowych. Proporcje mieszanki 1:50.
Olej do silników dwusuwowych HP 1l. Bardzo dobre właściwości smarne i duża czystość silnika. Klasa mocy: JASO-FB. Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych. Proporcje mieszanki 1:50.
Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.
STIHL Specjalistyczny środek czyszczący Varioclean 500ml. Specjalny środek czyszczący. Środek do oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Rozpuszcza i usuwa pozostałości biooleju.
Rozpuszczalnik do żywicy Superclean 300ml w formie spray'u. Doskonały do rozpuszczania żywicy i brudu. Środek utrzymania czystości. Smar do zestawów tnących nożyc do żywopłotów i pilarek.
Multispray 400ml. Produkt wysokiej jakości o wielu możliwościach zastosowania. Środek czyszczący, smar, odrdzewiacz i ochrona antykorozyjna w jednym. Duża zdolność penetracji zapewnia smarowanie nawet niedostępnych miejsc. Odpowiedni do smarowania elementów ruchomych.
Okulary ochronne bezbarwne. Również dla osób noszących okulary. Zapewniają odpowiednią ochronę przed zranieniem oraz duży komfort pracy. Doskonałe do ochrony oczu podczas używania kos, pilarek, myjek, nożyc itp. Posiadają osłonę boczną. UV 400.
Okulary ochronne przyciemniane. Okulary posiadają osłonę boczną oraz wyściełane końcówki zauszników. Z zewnątrz odporne na zarysowania. Wewnątrz nie parujące.
Okulary ochronne pomarańczowe. Z zewnątrz odporne na zarysowania, wewnątrz nie parujące. Posiadają wyściełane końcówki zausznika oraz osłonę boczną.
Okulary ochronne żółte. Bardzo lekkie okulary ochronne z wyściełanymi końcówkami zauszników. Zawierające powłokę zapobiegającą zaparowaniu. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Odporne na zarysowania. Produkowane z wysokiej jakości materiałów.
Benex Cebulki Tulipan Darwina Pink Impression Różowy
Tulipan Darwina Pink Impression to niezwykle piękna i wyjątkowa odmiana. Intrygująca, ciemnoróżowa barwa kwiatostanów potęguje niezwykle atrakcyjny wygląd rośliny. Sam kwiat, osadzony na długiej możnej łodydze, jest stosunkowo duży i pękaty.
Prosperplast Doniczka Sandy Round DSR260 Mocca Dom Weranda Kalanchoe
Nowoczesny kolor- mocca sprawia, że donica pasuje do wielu aranżacji. Doniczka Sandy to czarny wkład i dekoracyjna osłonka. Doniczka Sandy Round to doskonały wybór dla prawie każdego wnętrza.
Benex Cebulki Narcyz Flower Drift Biało-pomarańczowy
Narcyz Flower Drift to odmiana o kwiatach koloru pomarańczowo-białego. Narcyzy najlepiej kwitną w miejscach słonecznych lub lekko ocienionych. Również w otoczeniu liściastych drzew i krzewów. Odmiany wysokie i średnie dobrze sprawdzają się na ogrodowych rabatach.
Prosperplast Doniczka Sandy Round DSR190 Mocca Dom Weranda Róża miniaturowa
Nowoczesny kolor- mocca sprawia, że donica pasuje do wielu aranżacji. Doniczka Sandy to czarny wkład i dekoracyjna osłonka. Doniczka Sandy Round to doskonały wybór dla prawie każdego wnętrza.
Okulary ochronne pomarańczowe LIGHT. Podstawowy model okularów STIHL z pomarańczowymi szkłami. Okulary ochronne z wymienną szybką. Szkła odporne na zarysowania. 100% zabezpieczenia przed promieniowaniem UV. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków.
STIHL Prowadnica Rollomatic E Mini 30cm, 1/4"P, 1,1mm, 64 ogniwa Wąska i lekka. Do łańcuchów o małych ogniwach 1/4". Rowek 1,1 mm. 64 ogniwa prowadzące. Niska skłonność do odbić.
STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Łatwy mechanizm montowania pilnika umożliwia jego szybką wymianę i wielokrotne użycie prowadnika.
Fiskars Widły do kopania małe SOLID 1014819
Wszystkie produkty z serii Solid charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością oraz uniwersalnym zastosowaniem.
AWTools Sznurek murarski żółty 1,5mm 50m AW26510 Odporny Polipropylen Skręcany
Przeznaczony do wytyczania linii prostych w budownictwie szczególnie przy pracach murarskich i malarskich. Wykonany z włókien polipropylenowych, skręcany. Odporny na zrywanie, ścieranie i rozciąganie. Nawinięty na plastikową szpulę.
Fiskars Narzędzie do wyburzania L 1027221 Wielofunkcyjne Wyburzanie Rozbiórka
Wielozadaniowe narzędzie przeznaczone do wyburzania budynków. Posiada wiele funkcji, które znacznie usprawnią proces rozbiórki. Produkt składa się z długiej rękojeści, łomu, dłuta, pazura i płaskiej powierzchni na głowicy.
STIHL Kosiarka Akumulatorowa RMA 235 Zestaw Akumulator Ładowarka
Kosiarka STIHL RMA 235 jest idealna do pielęgnacji niewielkich trawników. Jest napędzana wydajnym akumulatorem litowo-jonowym systemu akumulatorowego STIHL COMPACT. W zestawie z akumulatorem i ładowarką.
Kwazar Przedłużenie lancy 0,6m Opryskiwacz Orion Wydłużenie zasięgu
Przedłużka wykonana z wysokiej jakości materiałów, o długości 60cm do lancy montowanej w opryskiwaczach firmy Kwazar. Dzięki niej możemy uzyskać lancę o długości 1,8m przy stosowaniu z oryginalną lancą 1,2m. Ułatwia opryskiwanie w trudno dostępnych miejscach, wysokich miejscach.
AWTools Sznur polipropylenowy 2000m Wytrzymały Biały Sznurek pakowy
Dzięki wysokiej odporności na zrywanie nadaje się idealnie do transportu. Odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu wykazuje wyższą trwałość nawet podczas stałego działania promieni słonecznych.
Okulary ochronne przyciemniane LIGHT. Okulary ochronne w rozmiarze standardowym. Posiadają osłoną boczna oraz wyściełane końcówki zausznika. Wewnątrz nie parujące, a z zewnątrz odporne na zarysowania.
KARD 102 Wycinacz do chwastów Drewniany trzonek Stalowy
Głównym jego przeznaczeniem jest usuwanie chwastów poprzez podcinanie ich- zarówno tych w trawniku, jak i pomiędzy kostką brukową. Metalowy wycinacz do chwastów z drewnianym trzonkiem. Doskonałe narzędzie ogrodnicze, które posiada kilka zastosowań.
Fiskars Wyrywacz do chwastów nowoczesne urządzenie do usuwania chwastów razem z korzeniami. Wygodne i łatwe w obsłudze. Wyrywacze do chwastów Fiskars zostały zaprojektowane z myślą o szybkim i skutecznym usuwaniu niepożądanych roślin.
Fiskars Obierak do warzyw 1016122 Functional Form Obieranie warzyw Skrobaczka Obieraczka
Obieraczka do warzyw Functional Form w kształcie litery Y nadaje się do szerokiej gamy skórek. Dobrze nadaje się do obierania ogórków i marchwi. Dzięki obrotowemu ostrzu obieraczka idealnie dopasowuje się do kształtu obieranych owoców lub warzyw.