- BRAK stanu
STIHL Specjalistyczny środek czyszczący Varioclean 500ml. Specjalny środek czyszczący. Środek do oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Rozpuszcza i usuwa pozostałości biooleju.
STIHL Specjalistyczny środek czyszczący Varioclean 500ml. Środek powierzchniowo-czynny ulegający biodegradacji. Specjalny środek czyszczący do rozpuszczania i usuwania pozostałości biooleju, resztek organicznych z obudowy, filtrów, pił łańcuchowych i prowadnic oraz tarcz i noży tnących. Środek usuwa zabrudzenie organiczne takie jak żywica, oleje, plamy po trawie. Zawiera składniki organiczne ulegające biodegradacji (tenzydy). Wolny od fosfatów oraz od rozpuszczalników.
Zawartość składników wg rozporządzenia o detergentach: AQUA, DISODIUM METASILICATE, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM POLYACRYLAT.
Sposób użycia. Narzędzia i urządzenia spryskać środkiem czyszczącym, obmyć wodą i wytrzeć szmatką. Po użyciu chronić przed korozją za pomocą Multispraya STIHL. Przy użyciu stosować okulary ochronne.
Pojemność: 500ml
Numer katalogowy: 0000 881 9400.
NAC Kosiarka spalinowa Napęd LS42-300BS-JR Silnik Briggs&Stratton
Kosiarka spalinowa LS42-300BS-JR została wyposażona w niezawodny i trwały silnik Briggs&Stratton 300 SERIES o pojemności 125 cm 3 o maksymalnym momencie obrotowym 5,9 Nm, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu paliwa.
Podkaszarka elektryczna FSE 31. Bardzo lekka podkaszarka elektryczna. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i schodów. Bardzo poręczna, z regulowanym uchwytem pałąkowym i regulacją długości wysięgnika.
Kompaktowy trymer z akumulatorem FSA 45. Kosa mechaniczna, lekka i kompaktowa, do prostych prac wykończeniowych. Regulacja kąta roboczego głowicy tnącej umożliwia m. in. pionowe przycinanie krawędzi trawników. W prosty sposób można zmienić nożyki na żyłkę tnącą - bez konieczności wymiany całej głowicy tnącej.
Kosa akumulatorowa FSA 56 z akumulatorem ładowarką głowicą żyłkową. Wyposażona w głowicę żyłkową, akumulator i ładowarkę. Średnica robocza 280 mm. Automatyczna regulacja długości żyłki. Uchwyt pałąkowy, regulowany beznarzędziowo. Długość wysięgnika regulowana przyciskiem.
Kosa elektryczna FSE 60. Trwała kosa elektryczna z głowicą żyłkową AutoCut C 5-2. Sprawdza się podczas pracy na mniejszych powierzchniach. Doskonała do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych.
Akumulatorowe nożyce HSA 25 do cięcia krzewów i trawy. Nożyce HSA 25 nadają się idealnie do przycinania i pielęgnacji ozdobnych krzewów oraz zimozielonych żywopłotów. Przydatne są do wyrównywania krawędzi trawników. Zadbają o wygląd każdego zakątka ogrodu. Mocny akumulator zasilający urządzenie zapewnia pełną swobodę ruchów i długi czas pracy.
Lekkie nożyce do żywopłotu HSA 45 ze zintegrowanym akumulatorem. Akumulatorowe nożyce do żywopłotów o dobrej wydajności cięcia. Przeznaczone do trymowania gałęzi na terenach przydomowych. Posiadają listwę tnącą z jednostronnie szlifowanymi zębami oraz przykręcaną osłonę listwy tnącej. Dołączony zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.
Pilarka MSA 120 C - BQ. Lekka pilarka akumulatorowa do prac wokół domu i w ogrodzie. Idealna do zastosowania na terenach wymagających zachowania ciszy. Wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej, hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super, piłę łańcuchową PM3 1/4" umożliwiającą czyste cięcie i wysoką wydajność.
Pilarka elektryczna MSE 141 C - Q. Poręczny, lekki model podstawowy o dobrej wydajności cięcia. Doskonała ergonomia umożliwia przyjemną pracę. Piła posiada hamulec QuickStop Super, zbiornik oleju z przezroczystym wziernikiem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe. Boczny napinacz piły łańcuchowej służy do bezpiecznego i komfortowego napinania piły.
Podręczne, lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu HSE 52. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Charakteryzujące się cichym trybem pracy. Wyposażone są w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.
Nożyce akumulatorowe HSA 56. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. O znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Seryjnie wyposażone w akumulator AK 10 i ładowarkę AL 101.
Podręczna dmuchawa BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.
STIHL Dmuchawa BGA 56 z akumulatorem i ładowarką. Kompaktowa dmuchawa BGA 56 jest podczas pracy cicha i absolutnie intuicyjna w obsłudze. Posiada regulowaną na długość rurę wylotową, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Oczyszczenie z liści trawników, dziedzińców i podjazdów. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 20 i ładowarkę AL 101.
STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia na sucho i na mokro do usuwania kurzu, brudu i płynów - w pomieszczeniach i na zewnątrz. W komplecie zestaw końcówek: do czyszczenia podłóg, uniwersalna, do czyszczenia szczelin. Wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra. Czyszczenie na sucho i na mokro.
Opryskiwacz ręczny SG 31 ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów przeznaczony do zwalczania chwastów i szkodników oraz do nawożenia. Z lancą teleskopową i dodatkową dyszą płaską. Idealny dla posiadaczy dużych ogrodów.
Opryskiwacz SG 21. Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Idealny do wykorzystania na balkonie i w przydomowym ogródku. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfort pracy.
Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Opryskiwacz ergonomiczny i łatwy w obsłudze.
Opryskiwacz ręczny 1,5 l SG 11 Plus. Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczących STIHL. Wszystkie elementy wyposażenia opryskiwacza potrzebnego do obsługi są rozłożone bardzo ergonomicznie.
Kanister na benzynę 5l z przykręcanym lejkiem. Przezroczysty. Do kanistra pasuje system napełniania paliwa Stihl. Posiada certyfikat UN. Można w nim przechowywać paliwo bezołowiowe lub mieszankę do pił, jak również olej do smarowania prowadnic i piły łańcuchowej.
Syntetyczny olej do silników dwusuwowych HP Super 100ml. Syntetyczny olej niskodymiący. Zapewnia czyste spalanie. Olej do silników dwusuwowych STIHL HP Super o doskonałych właściwościach smarnych, rozruchowych. Proporcje mieszanki 1:50.
Olej do silników dwusuwowych HP 1l. Bardzo dobre właściwości smarne i duża czystość silnika. Klasa mocy: JASO-FB. Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych. Proporcje mieszanki 1:50.
Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.
Konewka o pojemności ok. 2L wykonana z polipropylenu - lekkiego, mocnego tworzywa. Wyposażona w ergonomiczny uchwyt oraz wylewkę ze zdejmowanym sitkiem.
Benex Cebulki Zawilec Anemone St. Brigid Mieszanka kolorów
Zawilec Anemone St Brigid Mieszanka to roślina, która idealnie nadaje się do wysadzeń na skalniaki i na rabaty bylinowe. Bardzo długo utrzymuje świeżość w wazonie. Najlepiej wysadzać w grupach. Cebulki zawilca należy sadzić na głębokość ok 6 cm.
Fiskars Grabie do liści SOLID L23 1014812 Drewniany trzonek
Trzonek z wyselekcjonowanego drewna. Szeroka głowica idealna do grabienia dużych powierzchni. Dodatkowo elastyczne zęby o geometrycznym kształcie uniemożliwiają zapychanie się głowicy. Grabie Solid L23 pozwalają na bardzo dokładnie wygrabianie powierzchni.
Fiskars Tasak z piłą Solid 1051233 Ostrze 23cm Stal nierdzewna Cięcie piłowanie gałęzi
Rewelacyjny tasak z piłą o wszechstronnym zastosowaniu, niezbędny w każdym ogrodzie. Niezwykle ostre, odporne na korozję ostrze jest zaprojektowane z myślą o szerokiej gamie zastosowań, umożliwiając szybkie cięcie i zbieranie resztek jednocześnie.
Fiskars Narzędzie do wyburzania L 1027221 Wielofunkcyjne Wyburzanie Rozbiórka
Wielozadaniowe narzędzie przeznaczone do wyburzania budynków. Posiada wiele funkcji, które znacznie usprawnią proces rozbiórki. Produkt składa się z długiej rękojeści, łomu, dłuta, pazura i płaskiej powierzchni na głowicy.
Cellfast Ostrzałka uniwersalna ERGO 41-100 Ostrzenie narzędzi Poliwęglan Ergonomiczna
Ostrzałka uniwersalna ERGO 41-100 firmy Cellfast to produkt stworzony dla osób szukających prostych, solidnych i rozsądnych cenowo rozwiązań. Ostrzałka będzie przydatna zarówno w ogrodzie jak i w domu.Ostrzenie noży, siekier nie stanowi dzięki niej problemu.
KARD 86 Wycinacz do szparagów Chwastów Stalowy
Metalowy wycinacz do szparagów i chwastów z plastikową rączką o długości 58 cm. Doskonałe narzędzie ogrodnicze, które posiada kilka zastosowań. Głównym jego przeznaczeniem jest usuwanie chwastów poprzez podcinanie ich- zarówno tych w trawniku, jak i pomiędzy kostką brukową.
Rozpuszczalnik do żywicy Superclean 300ml w formie spray'u. Doskonały do rozpuszczania żywicy i brudu. Środek utrzymania czystości. Smar do zestawów tnących nożyc do żywopłotów i pilarek.
Kwazar 3m Lanca teleskopowa do opryskiwaczy Regulowana Oprysk Duży zasięg
Przeznaczona do wykonywania zabiegów ochronnych drzew. Przydaje się wszędzie tam, gdzie standardowa lanca jest zbyt krótka (powala na pracę bez użycia drabiny). Poprowadzenie kabla po lancy zapobiega jego plątaniu podczas pracy.
KARD 301 Zbierak do owoców Na trzonku Zrywacz Stalowy
Głównym jego przeznaczeniem jest zbieranie i zrywanie jabłek z ciężko dostępnych, wysokich partii drzew owocowych. Zbierak na długim, drewnianym trzonku pozwala na ich zebranie bez ryzyka obicia i zniszczenia. Wygodny i niezwykle łatwy w użyciu.
Fiskars Nóż Sierpak 1001623 Stal węglowa Wygładzanie ran drzew Cięcie
Nóż marki Fiskars dedykowany do wygładzania ran drzew i wycinania małych gałęzi. Produkt posiada składane ostrze ze stali wysokowęglowej, rączkę z plastiku, końcówkę do podnoszenia i odcinania naciętej kory. Ostrze jest mocowane do rączki mosiężnymi nitami.
Kwazar Osłona herbicydowa Bezpieczne opryskiwanie Orion Neptun Roundup
Doskonale sprawdza się podczas aplikacji herbicydów w sposób punktowy, zapobiega rozpryskiwaniu preparatu na niechciany obszar. Dzięki osłonie herbicydowej zyskamy bezpieczeństwo podczas opryskiwania. Produkt stworzony z myślą o bezpiecznym i dokładnym opryskiwaniu.
Kwazar 6 sztuk Dysze do opryskiwacza Orion + filtr Komplet Części wymienne
Komplet 6 dysz wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera dysze o różnym wydatku cieczy, filtr końcówki lancy oraz filtr cylindryczny, który zapobiega zapychaniu rozpylacza podczas pracy.
Felco 910 Kabura Pokrowiec na sekator Skóra naturalna
FELCO 910 pozwala mieć sekator do przycinania zawsze przy sobie i sięgnąć po niego, gdy tylko zauważysz coś wymagającego przycięcia. Skończ z noszeniem sekatora w kieszeni płaszcza lub spodni albo za paskiem. Wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej.
Podręczna dmuchawa BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.