Gotowe do użycia wysokiej jakości podłoże organiczne, polecane do uprawy kwiatów w warunkach domowych, w biurach, na balkonach, kwietnikach itp.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne 4w1 Masterra z dodatkiem nawozu wieloskładnikowego
Ziemia Masterra to gotowe do użycia, bardzo urodzajne i idealnie zbilansowane podłoże do roślin o zapotrzebowaniu na kwaśne podłoże. Zawiera nawóz. Dzięki odpowiedniemu pH i przepuszczalności kondycja i wygląd roślin będą zadowalające.
Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne 4w1 Masterra z dodatkiem nawozu wieloskładnikowego, przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszaniny torfów wysokich, kompostowej ziemi, mielonej i kompostowanej kory sosnowej, która została wzbogacona w niezbędne makro i mikroelementy.
Przeznaczenie:
Uprawa roślin acidofilnych(kwasolubnych) t.j.:
-hortensje,
-wrzosy,
-wrzośce,
-azalie,
-rododendrony,
-borówki w donicach i w gruncie,
-uprawa drzew i krzewów iglastych,
Cechy produktu:
- niezwykle przepuszczalna struktura,
- poprawia oraz utrzymuje lepsze wybarwienie roślin dzięki zwiększonej zawartości magnezu i żelaza,
- pH 4,0 - 5,5,
- zasolenie poniżej 1,5g NaCl/l.
Opakowanie 20l.
Gotowe do użycia wysokiej jakości podłoże organiczne, polecane do uprawy kwiatów w warunkach domowych, w biurach, na balkonach, kwietnikach itp.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
GOLD 5L ZIEMIA UNIWERSALNA PODŁOŻE jest połączeniem wyselekcjonowanego torfu, humusu, piasku i perlitu z dodatkiem nawozu NPK. Skład tej ziemi zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które magazynuje a następnie stopniowo oddaje.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
Substral 5l Ziemia uniwersalna Gotowe podłoże Nawóz
Substral Osmocote to gotowe podłoże do kwiatów i innych roślin zawierające bazową dawkę nawozu. Ziemia do kwiatów będąca mieszanką torfu niskiego i wysokiego dodatkowo wzbogacona jest składnikami poprawiającym strukturę podłoża keramzytem lub krzemionką czy glinką.
Specjalistyczna mieszanka, przygotowana dla potrzeb storczyków epifitycznych (w naturze rosnących na gałęziach drzew) w skład której wchodzą dokładnie wyselekcjonowane składniki takie jak: kora piniowa, chipsy kokosowe, keramzyt, perfit i nawóz.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
RUDNIK 5L Ziemia Podłoże do kaktusów Sukulentów Torf Piasek
Zawiera specjalny zestaw składników pokarmowych ułatwiających przyjmowanie się roślin po posadzeniu oraz zapewniających ich dobry wzrost. Podłoże do kaktusów i innych sukulentów jest gotową mieszanką do sadzenia roślin.
Ziemia do paproci została przygotowana z myślą o paprociach i paprotkach. Jest to połączenie wyselekcjonowanego torfu wysokiego i niskiego, kompostu i nawozów wapniowych.
Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO ekologiczne uprawy jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze. Produkt wykonany w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera sztucznych dodatków.
Wokas 10l Ziemia uniwersalna Premium z nawozem mikroelementami
Uniwersalne podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin warzywnych i ozdobnych. Ziemia gotowa do użytku z nawozem wstępnym i mikroelementami. Specjalna mieszanka wyselekcjonowanych torfów odpowiada zapotrzebowaniu większości roślin.
Ziemia uniwersalna stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin domowych, ogrodowych, warzywnych i ozdobnych.
Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu wysokiego jasnego i ciemnego odkwaszonego kredą. Porowata i przepuszczalna struktura oraz dodatek torfu ciemnego powoduje lepsze utrzymanie wilgoci.
Podłoże do iglaków jest gotowym do użycia produktem stosowanym w uprawie drzew i krzewów iglastych. Dodatek magnezu w nawozie występującym w ziemi zapobiega brązowieniu igieł.
Wokas 20l Ziemia Prawdziwa Podłoże do Siewek Pikowania Masterra Ułatwia Ukorzenianie Wzbogacone Nawozem Wieloskładnikowym
To specjalnie przygotowana ziemia do wszechstronnego zastosowania w wysiewie i pikowaniu roślin ozdobnych i warzywnych. Wzmacnia ukorzenianie sadzonek i sprzyja ich dalszemu rozwojowi.
Wokas 5l Ziemia Podłoże do Storczyków Orchidea Nawóz Czipsy kokosowe
Podłoże do storczyków orchidei wzbogacone nawozem długodziałającym. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu startowego oraz długodziałającego.
Wokas 50l Ziemia Prawdziwa Kwiatowa Masterra Żyzny czarnoziem dłużej trzyma wilgoć
Ziemia kwiatowa stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin ozdobnych. Najbardziej polecana do uprawy kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Naturalnie wspiera rozwój roślin przez wiele tygodni i pobudza do kwitnienia.
Kompost cechuje duża ilość naturalnych enzymów i mikroorganizmów, korzystnie wpływa na rozwój roślin. Pobudza życie biologiczne gleby ma właściwości deksocyzacyjne. Zapewnia właściwe odżywianie roślin, skraca okres wegetacji, przeciwdziała chorobom, poprawia, jakość plonów.
Wokas 50l Ziemia Prawdziwa Uniwersalna Ogrodowa Masterra 4w1 Wzbogacona Nawozem Wieloskładnikowym
Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy. Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin.
Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa Masterra 4w1 + nawóz startowy
Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin. Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy.
Wokas 50l Ziemia Prawdziwa do Roślin Kwaśnolubnych Masterra 4w1 Wzbogacona Nawozem
Wysokiej jakości ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne idealnie skomponowane podłoże do roślin kwasolubnych zawierające nawóz wieloskładnikowy.Doskonale nadaje się pod uprawy hortensji, azalii, rododendronów, różaneczników, iglaków, wrzosów i innych.
Wokas 50l Ziemia do kwiatów balkonowych Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Podłoże do kwiatów balkonowych to gotowa do użytku organiczna ziemia przygotowana na bazie torfów wysokich, ziemi kompostowej, przekompostowanej kory sosnowej, odpowiednio wzbogacony w wieloskładnikowy nawóz bogaty w niezbędne mikro i makroelementy.
Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do uprawy róż przez osoby nieprofesjonalne, sporządzone kompostowej ziemi, wysokich torfów, sosnowej kory mielonej i kompostowanej, odpowiednio wzbogacone w nawóz wieloskładnikowy zawierający niezbędne mikro i makroelementy.
Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do uprawy róż przez osoby nieprofesjonalne, sporządzone kompostowej ziemi, wysokich torfów, sosnowej kory mielonej i kompostowanej, odpowiednio wzbogacone w nawóz wieloskładnikowy zawierający niezbędne mikro i makroelementy.
Wokas Smart 5 l Ziemia Uniwersalna zbilansowane podłoże do roślin. Przygotowana z torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Dzięki temu można ograniczyć stosowanie nawozu w pierwszych tygodniach.
Wokas Smart 35l Ziemia do traw ozdobnych + Nawóz długodziałający Turzyce Kłosówki
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych,zeolitu, piasku i kredy. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. PH 5,5-6,5.
Wokas 50l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do amatorskiej uprawy róż sporządzone z ziemi kompostowej, torfów wysokich, kory sosnowej mielonej kompostowanej, Ziemia została odpowiednio wzbogacona w nawóz wieloskładnikowy zawierający mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Wokas 10l Ziemia uniwersalna Premium z nawozem mikroelementami
Uniwersalne podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin warzywnych i ozdobnych. Ziemia gotowa do użytku z nawozem wstępnym i mikroelementami. Specjalna mieszanka wyselekcjonowanych torfów odpowiada zapotrzebowaniu większości roślin.
Wokas Smart 10L Ziemia do Palm i roślin palmowatych juka dracena monstera fikus.
Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Przebadana- gwarancja jakości.
Ziemovit 10L ziemia uniwersalna to idealna ziemia do uprawy kwiatów, warzyw oraz roślin doniczkowych. Wysokiej jakości składniki odżywcze wspomagają zdrowy wzrost roślin.
Podłoże o podwyższonym odczynie pH przygotowane z myślą o uprawie drzewek i krzewów owocowych: jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni, śliwki, porzeczek, agrestu, orzechów i innych.
Ziemia do paproci została przygotowana z myślą o paprociach i paprotkach. Jest to połączenie wyselekcjonowanego torfu wysokiego i niskiego, kompostu i nawozów wapniowych.
Wokas Smart 10l Ziemia rośliny kwasolubne zbilansowane podłoże przebadane
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu, odpowiednie pH.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.
Specjalistyczna mieszanka, przygotowana dla potrzeb storczyków epifitycznych (w naturze rosnących na gałęziach drzew) w skład której wchodzą dokładnie wyselekcjonowane składniki takie jak: kora piniowa, chipsy kokosowe, keramzyt, perfit i nawóz.
Produkt niedostępny - brak możliwości zamówienia.
Wokas 5l Ziemia Podłoże do Storczyków Orchidea Nawóz Czipsy kokosowe
Podłoże do storczyków orchidei wzbogacone nawozem długodziałającym. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu startowego oraz długodziałającego.
KIK 5l Ziemia Podłoże do storczyków Kora piniowa Lekkie Przepuszczalne Chipsy kokosowe Perlit Keramzyt
Podłoże do storczyków o zbilansowanym składzie. Doskonale dobrane składniki t.j. kora piniowa, chipsy kokosowe, keramzyt, perlit czy lawa odpowiadają za utworzenie idealnego środowiska do wzrostu i prawidłowego kwitnienia.
Wokas 50l Ziemia do iglaków roślin kwaśnolubnych Masterra 4w1 z dodatkiem nawozu
Dobrej jakości ziemia z linni Masterra jest to gotowe od razu do użycia, urodzajne podłoże do iglaków i roślin kwasolubnych zawierające wieloskładnikowy nawóz. Doskonale nadaje się pod iglaków oraz innych roślin o zapotrzebowaniu na niskie pH podłoża.
Wokas 50l Ziemia Prawdziwa do Roślin Kwaśnolubnych Masterra 4w1 Wzbogacona Nawozem
Wysokiej jakości ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne idealnie skomponowane podłoże do roślin kwasolubnych zawierające nawóz wieloskładnikowy.Doskonale nadaje się pod uprawy hortensji, azalii, rododendronów, różaneczników, iglaków, wrzosów i innych.
Wokas Smart 5L Ziemia do Wrzosów Roślin kwasolubnych Podłoże
Wysokiej jakości podłoże wzbogacone nawozem wieloskładnikowym (WE) oraz nawozem wieloskładnikowym długodziałającym. Przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszanki torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu i zeolitu.