WOKAS - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Wokas Smart 5L Ziemia do Palm i...

Wokas Smart 5 l Ziemia do Palm i roślin zielonych, Dracena, Monstera, Juka. Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym.

Cena 7,99 zł

Wokas 10l Ziemia uniwersalna Premium...

Wokas 10l Ziemia uniwersalna Premium z nawozem mikroelementami
Uniwersalne podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin warzywnych i ozdobnych.
Ziemia gotowa do użytku z nawozem wstępnym i mikroelementami. Specjalna mieszanka wyselekcjonowanych torfów odpowiada zapotrzebowaniu większości roślin.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 5 l Ziemia Uniwersalna zbilansowane podłoże do roślin. Przygotowana z torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Dzięki temu można ograniczyć stosowanie nawozu w pierwszych tygodniach.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Lawendy...

Wokas Smart 5L Ziemia do Lawendy Roślin zasadolubnych Przebadane podłoże Lawenda Powojnik Lilak Bukszpan

Odpowiada wymaganiom roślin, które preferują podłoże o odczynie zasadowym. Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Idealnie utrzymuje wilgoć oraz jest dobrze napowietrzona dzięki zawartości perlitu. 

Cena 7,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna kwiatowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna kwiatowa Premium z dodatkiem kredy
Ziemia uniwersalna
to gotowe podłoże pakowane w worki po 20l wzbogacone cennymi dla roślin mikro i makroelementami, które wspomagają prawidłowy rozwój roślin. Odpowiednio dobrane mieszanki torfów trafiają doskonale w zapotrzebowanie kwiatów.

Cena 11,99 zł

Wokas 5l Ziemia Podłoże do Storczyków...

Wokas 5l Ziemia Podłoże do Storczyków Orchidea Nawóz Czipsy kokosowe

Podłoże do storczyków orchidei wzbogacone nawozem długodziałającym. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu startowego oraz długodziałającego.

Cena 10,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia podłoże do...

Wokas Smart 5 l ziemia podłoże do paproci, efektywne odżywianie roślin. Doskonale zbilansowana mieszanka torfów, wzmocniona nawozem długo działającym.
Idealne gotowe podłoże do takich roślin jak:
- ciemnotki
- wietlice
- nefrolepisy
- adiantumy

Dodatki takie jak: zeolit, perlit, piasek, czynią z tej ziemi idealne środowisko do bujnego wzrostu.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 10l Ziemia Uniwersalna dobrze zbilansowana przebadana 
Stworzona z torfów niskiego i wysokiego, kompostowanej kory, zielonego kompostu, kruszyw porowatych, zeolitu i perlitu.
Dodatkowo posiada w sobie nawóz wieloskładnikowy i nawóz wieloskładnikowy długo działający, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do kaktusów...

Wokas Smart 5 l Ziemia do kaktusów, Agawy, Aloesu, i innych sukulentów. Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.

Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Podłoże odpowiednie do roślin takich jak: Aloes, Agawa, Eszeweria.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia Rośliny...

Wokas Smart 20l Ziemia Rośliny balkonowe zbilansowana przebadana pelargonie fuksje surfinie
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co ułatwia pielęgnację przez pierwsze tygodnie.

Cena 17,99 zł

Wokas 10l Ziemia uniwersalna do...

Wokas 10l Ziemia uniwersalna do wszystkich roślin czarnoziem nawóz wieloskładnikowy
Specjalne podłoże do kwiatów domowych, ogrodowych, warzyw, ziół i wielu innych roślin utworzone z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych torfów wysokich i niskich, wzbogacone w niezbędne makro i mikroelementy. Ziemia z dodatkiem nawozu startowego.

Cena 7,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 20l Ziemia rośliny kwasolubne zbilansowane podłoże przebadane
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu, odpowiednie pH.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 18,99 zł

Wokas Smart 10L Ziemia do Palm i...

Wokas Smart 10L Ziemia do Palm i roślin palmowatych juka dracena monstera fikus.

 Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Przebadana- gwarancja jakości.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 10l Ziemia rośliny kwasolubne zbilansowane podłoże przebadane
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu, odpowiednie pH.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich...

Wokas 20l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do uprawy róż
przez osoby nieprofesjonalne, sporządzone kompostowej ziemi, wysokich torfów, sosnowej kory mielonej i kompostowanej, odpowiednio wzbogacone w nawóz wieloskładnikowy zawierający niezbędne mikro i makroelementy.

Cena 11,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa Masterra 4w1 + nawóz startowy
Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin. Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy.

Cena 11,99 zł

Wokas 10l Keramzyt ogrodniczy Drenaż...

Wokas 10l Keramzyt ogrodniczy Drenaż Na dno donicy Grys Granulat

Zapobiega wysuszaniu gleby oraz wzrostowi niepożądanych chwastów. Produkt obojętnie chemicznie. Keramzyt to doskonały dodatek do podłoży dla roślin doniczkowych i kwiatów balkonowych. Nie absorbuje składników pokarmowych z nawozów, przez co nie podważa zasolenia w glebie.

Cena 24,99 zł

Wokas Smart 20L Ziemia do Lawendy...

Wokas Smart 20L Ziemia do Roślin zasadolubnych Lawendy Profesjonalne podłoże Lilak Bukszpan Lawenda Powojnik

Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Odpowiada wymaganiom roślin, które preferują podłoże o odczynie zasadowym. Idealnie utrzymuje wilgoć oraz jest dobrze napowietrzona dzięki zawartości perlitu. 

Cena 17,99 zł

Wokas 20l Ziemia podłoże do siewu i...

Wokas 20l Ziemia podłoże do siewu i pikowania Premium wzmacnia ukorzenianie
Podłoże do  DO WYSIEWU I PIKOWANIA PREMIUM jest to specjalnie przygotowana ziemia do wszechstronnego zastosowania w wysiewie i pikowaniu roślin ozdobnych i warzywnych. Wzmacnia ukorzenianie sadzonek i sprzyja ich dalszemu rozwojowi.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Cytrusów z...

Wokas Smart 5L Ziemia do Cytrusów Roślin śródziemnomorskich Odpowiednio dobrany skład Nawóz długodziałający Cytrusy Hibiskus Oliwka

Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Odpowiada wymaganiom roślin pochodzących z basenu Morza Śródziemnego. Idealnie utrzymuje wilgoć, jednocześnie nie jest zbita dzięki zawartości perlitu.

Cena 7,99 zł

Wokas 50l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 50l Ziemia uniwersalna ogrodowa Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Ziemia uniwersalna
jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy. Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin.

Cena 18,99 zł

Wokas 5l Keramzyt ogrodniczy Grys...

Wokas 5l Keramzyt ogrodniczy Grys Drenaż Na dno donicy Granulat

Nie absorbuje składników pokarmowych z nawozów, przez co nie podważa zasolenia w glebie. Zapobiega wysuszaniu gleby oraz wzrostowi niepożądanych chwastów. Produkt obojętnie chemicznie. Keramzyt to doskonały dodatek do podłoży dla roślin doniczkowych i kwiatów balkonowych.

Cena 17,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia Uniwersalna...

Wokas Smart 20l Ziemia Uniwersalna dobrze zbilansowana przebadana  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co znacznie ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 17,99 zł

Wokas 5l Perlit ogrodniczy Podłoże...

Wokas 5l Perlit ogrodniczy Podłoże Hydroponika Spulchniacz

Perlit jest surowcem mineralnym. Wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Ma zastosowanie w ogrodnictwie, rolnictwie oraz uprawach szklarniowych, jako dodatek do ziemi ogrodniczej, lub jej zastępnik w uprawach hydroponicznych. 

Cena 17,99 zł

Wokas Smart 35l Ziemia Uniwersalna z...

Wokas Smart 35l Ziemia Uniwersalna dokładnie przebadana z dodatkiem perlitu i zeolitu wszystkie uprawy 
 
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. PH 5,5-6,5.

Cena 24,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji...

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji niebieskiej Podłoże + perlit nawóz

Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych, kredy, piasku i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada kwaśne pH 4,3-5,2. 

Cena 17,99 zł

Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO...

Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO ekologiczne uprawy jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze. Produkt wykonany w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera sztucznych dodatków.

Cena 12,99 zł

Wokas 50l Ziemia do warzyw i ziół BIO...

Wokas 50l Ziemia do warzyw i ziół BIO ekologiczne uprawy + nawóz organiczny
Ziemia do warzyw i ziół
jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze.

Cena 24,99 zł

Wokas Smart 20L Ziemia do Cytrusów...

Wokas Smart 20L Ziemia do Cytrusów Roślin śródziemnomorskich Cytryn Opuncji Oleandrów figi Nawóz długodziałający

Odpowiada wymaganiom roślin pochodzących z basenu Morza Śródziemnego. Zbilansowane i wzbogacone o nawóz długodziałający podłoże. Idealnie utrzymuje wilgoć, jednocześnie nie jest zbita dzięki zawartości perlitu.

Cena 17,99 zł

Wokas 20l Ziemia do pelargonii roślin...

Wokas 20l Ziemia do pelargonii i roślin balkonowych Masterra z dodatkiem nawozu

Ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne oraz idealnie skomponowane podłoże do roślin balkonowych jednorocznych. Zawiera w sobie nawóz, który działa nawet do 6 tygodni. Dzięki odpowiednio dobranej ziemi nasze kwiaty uzyskają odpowiednie warunki do wzrostu.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji...

Wokas Smart 20l Ziemia do hortensji różowej białej Podłoże + nawóz perlit

Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych, kredy, piasku i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada kwaśne pH 5,5-7. 

Cena 17,99 zł

Wokas Smart 10L Ziemia do traw...

Wokas Smart 10L Ziemia do traw ozdobnych + Nawóz długodziałający Pampasy Kostrzewy

Gotowa mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego, kompostu zielonego, kory kompostowej, perlitu, kruszyw porowatych, zeolitu, piasku i kredy. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym (WE) i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. Gwarancja jakości.

Cena 11,99 zł

Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Wokas 20l Ziemia uniwersalna BIO ekologiczny ogród jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory zielonej sosnowej dodatkowo kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i wszystkie składniki odżywcze. Produkt wyprodukowany w 100% ze składników pochodzenia roślinnego.

Cena 11,99 zł

Wokas Smart 10l Ziemia do roślin...

Wokas Smart 10l Ziemia rośliny balkonowe surfinie pelargonie + nawóz działający 9 miesięcy  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu.
Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym, co ułatwia pielęgnację w pierwszych tygodniach.

Cena 11,99 zł

Wokas 50l Ziemia pod trawniki...

Wokas 50l Ziemia pod trawniki trawnikowa Masterra + nawóz wieloskładnikowy
Ziemia pod trawniki
to gotowe do użycia podłoże, które zawiera wysoki jakościowo nawóz multiskładnikowy. Ziemia została dodatkowo wzbogacona o przydatne mikro i makroelementy, stwarzające doskonałe warunki do wzrostu roślin.

Cena 21,99 zł

Wokas Smart 20l Ziemia do Iglaków...

Wokas Smart 20l Ziemia Iglaki odpowiedni skład perlit zeolit  Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych i zeolitu. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i wieloskładnikowym długo działającym, nawet przez 9 tygodni. Posiada odpowiednio kwaśne pH 4,5-5,5.

Cena 18,99 zł

Wokas Smart 5L Ziemia do Wrzosów...

Wokas Smart 5L Ziemia do Wrzosów Roślin kwasolubnych Podłoże

Wysokiej jakości podłoże wzbogacone nawozem wieloskładnikowym (WE) oraz nawozem wieloskładnikowym długodziałającym. Przygotowana z odpowiednio skomponowanej mieszanki torfu wysokiego, torfu niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu i zeolitu.

Cena 7,99 zł

Wokas 50l Ziemia Masterra Kwiatowa...

Wokas 50l Ziemia Masterra Kwiatowa Żyzny czarnoziem dłużej trzyma wilgoć

Ziemia kwiatowa
stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin ozdobnych. Najbardziej polecana do uprawy kwiatów ogrodowych i doniczkowych. Posiada w składzie nawóz wieloskładnikowy oraz kredę nawozową.

Cena 21,99 zł

Wokas 50l Ziemia do róż wszystkie...

Wokas 50l Ziemia do róż wszystkich odmian Masterra 4w1 substrat torfowy
Podłoże do amatorskiej uprawy róż
sporządzone z ziemi kompostowej, torfów wysokich, kory sosnowej mielonej kompostowanej, Ziemia została odpowiednio wzbogacona w nawóz wieloskładnikowy zawierający mikro i makroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Cena 22,99 zł

Wokas 50l Ziemia do kwiatów...

Wokas 50l Ziemia do kwiatów balkonowych Masterra 4w1 wzbogacona nawozem
Podłoże do kwiatów balkonowych
to gotowa do użytku organiczna ziemia przygotowana na bazie torfów wysokich, ziemi kompostowej, przekompostowanej kory sosnowej, odpowiednio wzbogacony w wieloskładnikowy nawóz bogaty w niezbędne mikro i makroelementy.

Cena 22,99 zł

Wokas 50l BIO Ziemia do borówek z...

Odpowiednio przygotowane podłoże składające się z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, zapewni roślinom odpowiednie warunki rozwoju, a tym samym obfite plony. Coraz częściej w naszych ogrodach czy na działkach gościć zaczyna borówka amerykańska, jagoda kamczacka czy żurawina.

Cena 26,99 zł

Wokas Smart 35l Ziemia do traw...

Wokas Smart 35l Ziemia do traw ozdobnych + Nawóz długodziałający Turzyce Kłosówki
Stworzona z torfów wysokiego i niskiego, kory kompostowanej, kompostu zielonego, perlitu, kruszyw porowatych,zeolitu, piasku i kredy. Wzbogacona nawozem wieloskładnikowym i nawozem wieloskładnikowym długo działającym. PH 5,5-6,5.

Cena 27,99 zł

Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne...

Wokas 20l Ziemia rośliny kwaśnolubne 4w1 Masterra z dodatkiem nawozu wieloskładnikowego

Ziemia Masterra to gotowe do użycia, bardzo urodzajne i idealnie zbilansowane podłoże do roślin o zapotrzebowaniu na kwaśne podłoże. Zawiera nawóz. Dzięki odpowiedniemu pH i przepuszczalności kondycja i wygląd roślin będą zadowalające.

Cena 11,99 zł

Wokas 50l Ziemia do drzewek i krzewów...

Wokas 50l Ziemia do drzewek i krzewów owocowych Masterra 4w1 z nawozem podłoże
Specjalistyczne podłoże przeznaczone do sadzenia i przesadzania drzew i krzewów owocowych. Odpowiednie proporcje torfu, ziemi kompostowej i pozostałych składników zapewniają szybkie ukorzenienie i prawidłowy wzrost roślin.

Cena 26,99 zł

Kreda 25kg Nawozowa Wapno Granulowane...

Kreda Wapno Kredowe ekologiczne jest bezwzględnie, najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego pH w glebie. Kreda nawozowa podnosi pH średnio o 1-1,5 w okresie od 3 miesięcy do 1 roku. Można stosować przez cały rok.

Cena 29,99 zł

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia...

Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia Premium

W naturze występują trzy rodzaje torfu
. Najczęściej spotykanym jest torf niski, który stanowi bazę do wytworzenia torfu ogrodniczego i ziemi ogrodniczej. Torf odkwaszony Wokas Premum to mieszanka torfu kwaśnego z kredą, czyli węglanem wapnia. To doskonale zbilansowana kompozycja 100% naturalnych torfów. 

Cena 29,99 zł

Wokas 50l Ziemia kompost ogrodniczy...

Kompost cechuje duża ilość naturalnych enzymów i mikroorganizmów, korzystnie wpływa na rozwój roślin. Pobudza życie biologiczne gleby ma właściwości deksocyzacyjne. Zapewnia właściwe odżywianie roślin, skraca okres wegetacji, przeciwdziała chorobom, poprawia, jakość plonów.

Cena 26,99 zł

Wokas - sklep

Wokas jest przedsiębiorstwem o rodzinnym charakterze. Powstała ponad 20 lat temu firma rozwinęła się w sposób znaczny stając się jednym z największych producentów w Polsce w swojej branży. Poza rynkiem krajowym Wokas oferuje też swoje produkty w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie cieszą się rosnącą z roku na rok popularnością. Użytkowników produktów marki Wokas można liczyć w milionach, co jest najlepszą rekomendacją dla tego producenta. Głównym obszarem działalności jest produkcja okrywy torfowej do uprawy pieczarek oraz podłoży ogrodniczych, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantuje im pełną satysfakcję. Producent ten dysponuje aż 7 zakładami produkcyjnymi, wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt, a jego produkty pozostają pod stałą i ścisłą kontrolą laboratoryjną. To z kolei przekłada się na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, które są dostępne także w ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM pl.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Wokas.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Wokas. Głównym obszarem działalności Firmy jest produkcja okrywy torfowej do uprawy pieczarek oraz podłoży ogrodniczych, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantuje im pełną satysfakcję. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Wokas.