Marki

WOKAS - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Wokas 50l Ziemia kompost ogrodniczy...

Kompost cechuje duża ilość naturalnych enzymów i mikroorganizmów, korzystnie wpływa na rozwój roślin. Pobudza życie biologiczne gleby ma właściwości deksocyzacyjne. Zapewnia właściwe odżywianie roślin, skraca okres wegetacji, przeciwdziała chorobom, poprawia, jakość plonów.

Cena 15,99 zł
Wokas 50l Ziemia do kwiatów...

Podłoże do kwiatów balkonowych to gotowa do użytku organiczna ziemia przygotowana na bazie torfów wysokich, ziemi kompostowej, przekompostowanej kory sosnowej, odpowiednio wzbogacony w wieloskładnikowy nawóz bogaty w niezbędne mikro i makroelementy.

Cena 13,99 zł
Wokas 5l Ziemia podłoże do storczyków...

Podłoże 5L do storczyków orchidei wzbogacone. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu wstępnego.

Cena 6,99 zł
Kreda aktywna nawozowa 25kg Wapno...

Kreda Wapno Kredowe ekologiczne jest bezwzględnie, najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego pH w glebie. Kreda nawozowa podnosi pH średnio o 1-1,5 w okresie od 3 miesięcy do 1 roku. Można stosować przez cały rok.

Cena 24,99 zł
Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO...

Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO ekologiczne uprawy jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze. Produkt wykonany w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera sztucznych dodatków.

Cena 8,99 zł
Wokas 80l Torf wysoki kwaśny...

Torf służy przede wszystkim do użyźniania ziemi w przydomowych ogródkach i na działkach. Poprawia strukturę gleby, spulchnia i napowietrza, dostarcza próchnicę oraz reguluje stosunki wodne.

Cena 15,90 zł
Wokas 50l BIO Ziemia do borówek z...

Odpowiednio przygotowane podłoże składające się z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, zapewni roślinom odpowiednie warunki rozwoju, a tym samym obfite plony. Coraz częściej w naszych ogrodach czy na działkach gościć zaczyna borówka amerykańska, jagoda kamczacka czy żurawina.

Cena 14,99 zł
Wokas 80l Torf odkwaszony ziemia...

W naturze występują trzy rodzaje torfu. Najczęściej spotykanym jest torf niski, który stanowi bazę do wytworzenia torfu ogrodniczego i ziemi ogrodniczej.

Torf odkwaszony Wokas Premum to mieszanka torfu kwaśnego z kredą, czyli węglanem wapnia. To doskonale zbilansowana kompozycja 100% naturalnych torfów.

Cena 15,98 zł
Wokas 20l Ziemia uniwersalna ogrodowa...

Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin. Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy.

Cena 6,99 zł
Wokas 50l Kora sosnowa mielona...

Kora sosnowa mielona jest naturalnym, organicznym środkiem poprawiającym właściwości gleby, powstałym w procesie kompostowania kory sosnowej. Dzięki szerokiej rozpiętości frakcji 10-60 mm, kora może służyć jako ozdobna.

Cena 10,99 zł

Wokas - sklep

Wokas jest przedsiębiorstwem o rodzinnym charakterze. Powstała ponad 20 lat temu firma rozwinęła się w sposób znaczny stając się jednym z największych producentów w Polsce w swojej branży. Poza rynkiem krajowym Wokas oferuje też swoje produkty w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie cieszą się rosnącą z roku na rok popularnością. Użytkowników produktów marki Wokas można liczyć w milionach, co jest najlepszą rekomendacją dla tego producenta. Głównym obszarem działalności jest produkcja okrywy torfowej do uprawy pieczarek oraz podłoży ogrodniczych, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantuje im pełną satysfakcję. Producent ten dysponuje aż 7 zakładami produkcyjnymi, wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt, a jego produkty pozostają pod stałą i ścisłą kontrolą laboratoryjną. To z kolei przekłada się na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, które są dostępne także w ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM pl.

Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Wokas.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Wokas. Głównym obszarem działalności Firmy jest produkcja okrywy torfowej do uprawy pieczarek oraz podłoży ogrodniczych, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania klientów oraz zagwarantuje im pełną satysfakcję. Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Wokas.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć