Kapusta Pekińska 1g Bristol 1g TORAF Nasiona Do uprawy na zbiór jesienny z siewu wprost do gruntu lub rozsady doniczkowej. Główka o masie 1 kg, liście jasnozielone. Przydatna do bezpośredniego spożycia i krótkiego przechowywania.
Toraf 20szt. Cebula Szalotka Nasiona Warzyw Kulista Cebula Średnio Późna
Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna. Wysoko ceniona przez konsumentów ze względu na walory smakowe. Nadaje się do bardzo długiego przechowania. Polecana do uprawy w ogródkach przydomowych i działkowych na szczypior, zbór pęczkowy lub zbiór dojrzałych cebul.
Toraf 20szt Cebula Szalotka Nasiona Warzyw Kulista Cebula Średnio Późna
Cebule kuliste posiadają kształt lekko owalny, są gładkie. Cechuje się lekko ostrym smakiem oraz wysoką zawartością cukrów. Wymaga gleby żyznej dobrze uprawionej. Siew należy wykonać na głębokość 1 cm od połowy III do IV.
Siew: 1/2 III-IV
Głębokość: 1-1,5cm
Zbiór: VII-IX
Rozstawa: 30 x 10 cm
Opakowanie 20szt. nasion.
Kapusta Pekińska 1g Bristol 1g TORAF Nasiona Do uprawy na zbiór jesienny z siewu wprost do gruntu lub rozsady doniczkowej. Główka o masie 1 kg, liście jasnozielone. Przydatna do bezpośredniego spożycia i krótkiego przechowywania.
Rośliny cebulowe są ozdobą naszych ogrodów od najwcześniejszej wiosny, byliny natomiast kwitną najdłużej, bo aż do późnej jesieni. Aby nasze rośliny wyglądały efektownie, należy o nie prawidłowo zadbać, stosując m.in. odpowiednie nawożenie.
Torseed 1g Cebula Globo Sałatkowa Łagodna Duże Cebule Nasiona Cebula późna o doskonałym, łagodnym smaku. Zgrubienia owalne o słomkowożółtej łusce. Po 170-175 dniach od wysiewu osiągają masę 300g. Uprawiana z rozsady wysiewanej w początku lutego może osiągnąć nawet 700-800 g. Nie nadaje się do długiego przechowywania.
Toraf 100g Rukola nasiona na kiełki DUŻA PACZKA afrodyzjak nasiona na kiełki Eruca Satiiva. Błonnik i kwas tłuszczowy omega-3 zawarte w kiełkach rukoli stymulują apetyt, ułatwiają trawienie, oczyszczają organizm z toksyn, wzmacniają układ odpornościowy, poprawiają krążenie oraz mają działanie bakteriobójcze oraz przeciwnowotworowe
Toraf Marchew FLAKKESE 2 taśma 6m Daucus carota L.to odmiana późna, bardzo plenna. Korzenie duże, długie 17-22cm, bez skłonności do gromadzenia azotanów. Skórka gładka. Miąższ intensywnie pomarańczowy słodki, zawiera dużo karotenu. Nadaje się do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa, na soki i mrożonki.
Toraf 10g Rukola nasiona na kiełki Afrodyzjak orzechowy smak kiełków nasiona na kiełki Eruca Satiiva. Błonnik i kwas tłuszczowy omega-3 zawarte w kiełkach rukoli stymulują apetyt, ułatwiają trawienie, oczyszczają organizm z toksyn, wzmacniają układ odpornościowy, poprawiają krążenie oraz mają działanie bakteriobójcze oraz przeciwnowotworowe
Rolimpex 5 kg Trawa z Iławy do Cienia Nasiona Trawnik w Cieniu
Doskonała do obsiewania ogrodów, parków, skwerów i zieleńców zacienionych np. zwartymi koronami drzew i krzewów. Skład mieszanki został dobrany z gatunków traw cieniolubnych, nie wymagających częstego koszenia. Trawa z Iławy to doskonały wybór dla Twojego ogrodu.
Bros 300ml Gaśnica na osy i szerszenie Likwiduje gniazda Duży zasięg Szybko działa
Produkt niezwykle skutecznie zwalcza osy i szerszenie oraz niszczy ich gniazda w ogrodach, na tarasach, poddaszach. Działanie preparatu jest natychmiastowe i utrzymuje się przez kilka dni. Duży zasięg umożliwia bezpieczne stosowanie.
Verdenia Skrzynka balkonowa Terakota S 80 cm 4315 Patio Supertunia
Skrzynka balkonowa w brązowym kolorze. Ponadczasowa, zawsze modna skrzynka balkonowa sprawdzi się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Wytrzymały i elastyczny materiał sprawia, że skrzynka radzi sobie w deszczu i słońcu.
Klinik Duo 360SL to herbicyd totalny, zwalczający wszystkie gatunki chwastów, zarówno rocznych, jak i wieloletnich. Substancja aktywna przenika w głąb rośliny aż do systemu korzeniowego. Powoduje to zniszczenie niepożądanych chwastów i zapobiega ich odrastaniu.
Biopon 1 kg Trawa w cieniu miejsca słabo nasłonecznione Miejsca zacienione wymagają mieszanki traw gazonowych przeznaczona do stosowania na terenach przydomowych,rekreacyjnych, ogrodowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania traw specjalistycznych. Odpowiednie odmiany nasion doskonale radzą sobie na terenach ubogich w słońce.
Ampol 25 kg Nawóz jesienny do trawnika trawy wzmacnia przed zimą bezazotowy to granulat o jednolitej konsystencji do nawożenia doglebowego. Nie stymuluje wzrostu trawy, przygotowuje ją do okresu zimowego. Zapewnia wszystkich niezbędnych składników, których szczególnie brakuje w glebie zimą.
Sumin 125 ml Płyn na Komary Kleszcze Działa 6 Godzin Lawendowy
Płyn odstraszający komary i kleszcze Sumin z olejkiem lawendowym jest przyjazny dla skóry, łatwy w użyciu i zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami owadów zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Dzięki niemu można cieszyć się czasem na świeżym powietrzu.
Toraf 0,2g Pomidor Bekaz Szklarniowy Nasiona warzyw odmiana wczesna bardzo plenna
Odmiana Bekaz jest bardzo uniwersalna i można ją hodować zarówno w uprawie polowej jak i w szklarniach, najczęściej jako średnio wczesną odmianę pod osłonami. Odmiana wczesna, plenna o średniej sile wzrostu, do uprawy pod osłonami oraz w polu przy palikach.
Toraf 50g Bób Windsor biały Nasiona warzyw Odmiana średnio wczesna plenna
Charakteryzuje się dużymi i smacznymi nasionami, przeznaczanymi głównie do bezpośredniego spożycia. Windsor Biały to jedna z najpopularniejszych odmian uprawianych w Polsce – znana u nas już od dawna i wpisana do krajowego rejestru.
BIOPON 3g Ogórek Polan F1 Gruntowy Konserwowy Odmiana Mieszańcowa Średniowczesny Odporny na Parch Dyniowatych
Odkryj BIOPON Ogórek Polan F1 3g – gruntowy ogórek konserwowy średniowczesny, bardzo plenna odmiana mieszańcowa, odporna na parch dyniowatych, idealna do bezpośredniego spożycia i kiszenia.
Toraf 0,3g Pomidor Gartenperle Czerwony Koktajlowy Nasiona warzyw odmiana gruntowa słodki soczysty
Małe, okrągłe, czerwone, słodkie i soczyste. Ich smak i zapach jest zdecydowanie bardziej intensywny od tradycyjnych, większych odmian. Pomidor koktajlowy typu cherry o intensywnie czerwonych owocach o wadze 6-8 g. Wysokości do 70 cm.
Toraf 2g Słonecznik Ozdobny Bambino Nasiona kwiatów Odmiana karłowa żółta
Odmiana silnie karłowa. Tworzy okazałe złoto-żółte kwiaty. Kwitnie długo i bardzo obficie. Polecana do uprawy w doniczkach. Roślina łatwa w uprawie. Odmiana ta nadaje się do uprawy w doniczkach i na rabatach.Rośliny o pojedynczych złoto-żółtych kwiatach z brązowym środkiem.
Toraf 50g Groch Siewny Łuskowy Sześciotygodniowy Nasiona warzyw odporny na choroby
Odmiana bardzo wczesna, plenna, odporna na choroby. Okres wegetacji 60-70 dni. Roślina o wiotkich łodygach, wymagająca podpór, wysokość około 100 cm. Strąki do 9 cm długości, wypełnione 5-6 nasionami. Wymaga gleb piaszczysto gliniastych o pH 6,5-7,0.
PNOS 5g Pietruszka Naciowa Moss Curled Nasiona Warzyw Karbowana
Jest odporna na mróz, może zimować w gruncie, a pod przykryciem zachowuje zieloną nać przez cały rok. Doskonała jako dodatek do dekoracji potraw, do zup i sałatek. Bogata w witaminy. Wysiew nasion wczesną wiosną na głębokość 1,5-2,5cm.
PNOS 20g Szpinak Matador Nasiona warzyw Odmiana zimująca Sałatki Mrożenie
Matador to odmiana średnio późna o dużych, owalnych lub wydłużonych, ciemnozielonych, lekko karbowanych liściach, dobrze zimująca w gruncie. Szpinak jest doskonałym składnikiem do dań na ciepło, sałatek.
PNOS 30g Fasola Szparagowa Sondela Zółta Karłowa Odporna na Choroby Nasiona
Odkryj PNOS fasola szparagowa Sondela 30g. Karłowa, odporna na choroby fasola żółta do ogrodu, na świeże sałatki, mrożenie i przetwory. Łatwa uprawa i wysoka plenność gwarantują soczyste, smaczne strąki.
PNOS 50g Fasola Borlotto Na suche nasiona Szparagowa Karłowa Wczesna
Może być wykorzystywana zarówno jako szparagowa jak i do uprawy na suche nasiona. Charakteryzuje się szerokimi, bezwłóknistymi, nakrapianymi i soczystymi strąkami o żółtozielonej barwie z czerwonymi naciekami. Polecana do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia.
AbezA Burak ćwikłowy Opolski Nasiona na taśmie 6m podłużny cylindryczny słodki Odmiana cylindryczna, bardzo plenna. Miąższ silnie wybarwiony, delikatny, smaczny. Odmiana przydatna do bezpośredniego spożycia i przetwórstwa.