TORAF - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

Toraf 10g Rzodkiewka Caro Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Caro Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwono-biała Siew wiosenny jesienny 

Odmiana o kulistych, dwubarwnych (czerwono-białych) zgrubieniach, średniej wielkości (do 2,8 cm.). Odmiana wczesna do uprawy polowej, nadaje się również do uprawy pod folią oraz agrowłókniną. Miąższ matowobiały, skłonność do parcenia bardzo słaba.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Sukces Późna Nasiona...

Toraf 5g Marchew Sukces Późna Nasiona warzyw przetwory przechowywanie 
Odmiana plenna, późna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Okres wegetacji około 150 dni. Korzeń długi, 22-26 cm, lekko stożkowaty o dobrze wypełnionym zakończeniu. Miąższ intensywnie pomarańczowy, z wysoką zawartością witamin.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Pierwszy Zbiór...

Toraf 5g Marchew Pierwszy Zbiór Bardzo Wczesna Nasiona warzyw do bezpośredniego spożycia
Odmiana bardzo wczesna plenna o drobnych liściach. Marchew jest warzywem korzeniowym chętnie uprawianym w ogrodach działkowych i przydomowych. Marchew ma niewielkie wymagania cieplne, dzięki czemu uprawa marchwi jest możliwa w każdym miejscu Polski.

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Carmesa Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Carmesa Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwona duża Łagodna

Tworzy bardzo duże kuliste, intensywnie czerwone zgrubienia mające cienką, połyskującą skórkę. Miąższ matowobiały o bardzo łagodnym i delikatnym smaku. Odmiana wczesna, przeznaczona do uprawy polowej, nadaje się również do uprawy pod folią oraz agrowłókniną.
Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata masłowa Humil Nasiona...

Toraf 1g Sałata masłowa Humil Nasiona warzyw Głowiasta Zimująca Na zbiór wiosenny

Zimująca odmiana sałaty głowiastej masłowej, tworząca średniej wielkości, dobrze zamknięte i jasnozielone główki o lekko podniesionych nad ziemią liściach zewnętrznych, co zapobiega ich gniciu. Świetnie zimuje w gruncie bez osłon.

Cena 1,99 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Krakowianka...

Toraf 10g Rzodkiewka Krakowianka Nasiona warzyw Wczesna Biało-czerwona Jędrna Smaczna

Odporna na parcenie i wcześniejsze wybijanie w pędy kwiatostanowe. Zgrubienia kuliste lub lekko spłaszczone, o średniej masie ok. 5,5 g, dwubarwne (biało- czerwone). Miąższ biały, smaczny i jędrny. Odmiana wczesna (okres weg. 33-37 dni).

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Saxa 3 Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Saxa 3 Nasiona warzyw Siew wiosenny jesienny Odmiana czerwona łagodna

Odmiana pod osłony i do uprawy w gruncie. Rzodkiewka 'Saxa 3' jest rośliną, której wysiew i pielęgnacja nie jest niczym skomplikowanym. Odmianą tą można cieszyć się prawie cały rok, wystarczy wysiać ją w skrzyneczce i postawić w słonecznym miejscu.  

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Rzodkiewka Rudi Nasiona...

Toraf 5g Rzodkiewka Rudi Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwona Uprawa całosezonowa

Doskonale nadaje się bezpośredniego spożywania na świeżo oraz jako dodatek do sałatek i surówek, a także do dekoracji potraw. Nowa wczesna odmiana hodowli firmy Enza Zaden, przeznaczoną do całosezonowej uprawy. Zgrubienia intensywnie czerwone, miąższ smaczny.
Cena 2,99 zł

Toraf 1g Sałata Lodowa Tarzan Nasiona...

Toraf 1g Sałata Lodowa Tarzan Nasiona warzyw odmiana Krucha Głowiasta

Tarzan to odmiana, która wyróżnia się bardzo dużymi główkami – większość z nich może osiągnąć nawet 1kg wagi.Są dość ścisłe, składają się z wielu jędrnych i soczystych liści.Odmiana średniowczesnej sałaty kruchej, okres wegetacji 80-90 dni, polecana do uprawy w gruncie.

Cena 1,99 zł

Toraf 5g Marchew Amsterdam 3 Nasiona...

Toraf 5g Marchew Amsterdam 3 Nasiona warzyw Odmiana wczesna Siew wiosenny jesienny Soki

Bardzo dobra na soki i do bezpośredniego spożycia i krótkotrwałego przechowywania. Odmiana wczesna. Korzenie długości 15cm, ciemno-pomarańczowe, wcześnie wybarwiające się, kruche i soczyste.  Wysiewać można wiosną i jesienią. 

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia...

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia Nasiona ziół Sałatki Orzechowy smak Zdrowy dodatek

Doskonała w różnego rodzaju mieszankach sałatkowych oraz jako dodatek do mięs, ryb, jaj, ser. Rukola dorasta do 20-30 cm wysokości. Po ścięciu liści bardzo szybko odrastają następne. Śródziemnomorska roślina sałatkowa.

Cena 2,39 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Mila Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Mila Nasiona warzyw Odmiana wczesna podłużna łagodna Nie parcieje

Odmiana o wydłużonych, cylindrycznych zgrubieniach barwy czerwonej. Miąższ koloru białego, delikatny w smaku. Rzodkiewka Mila jest odmianą wczesną, czyli posiada krótki okres wegetacji. Odporna na parcenie.

Cena 1,79 zł

Toraf 30g Fasola Szparagowa Supernano...


Toraf 30g Fasola Szparagowa Supernano Giallo Nasiona warzyw Odmiana zwykła karłowa żółta

Ze względu na wczesność i dobry smak nadaję się do bezpośredniego spożycia oraz mrożonki i konserwy. Odmiana wczesna, karłowa, wysokość roślin 30-45cm, bardzo plenna, typu Wstęga. Posiada bezwłókniste, szerokie, żółte strąki.

Cena 2,99 zł

Toraf 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona...

Toraf 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona warzyw Gruntowy Bardzo Plenny

Odmiana ogórka tolerancyjna na choroby grzybowe. Owoce Corvety F1 są wyrównane i bez goryczy, doskonale nadają się zarówno do kiszenia jak i konserwowania. Ogórek ten jest wczesną, plenną odmianą, która nie jest szczególnie wymagająca.

Cena 3,69 zł

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa...

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa Marta Zielona Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna Smaczna

Odmiana średniowczesna, plenna sałaty masłowej o kolorze zielonym, przeznaczona do uprawy wczesną wiosną i jesienią w gruncie i pod osłonami. Tworzy duże, kulistospłaszczone, twarde główki z lekko pomarszczonymi, delikatnymi liśćmi.
Cena 1,99 zł

Toraf 5g Ogórek Julian F1 Gruntowy...

Toraf 5g Ogórek Julian F1 Gruntowy Nasiona warzyw Odmiana średnio wczesna odporna Kwaszeniak Konserwowy

Owoce długie bez tendencji do przerastania, z małą komorą nasienną, o zielonej skórce z średniej wielkości brodawkami. Odmiana średnio wczesna, polecana do kwaszenia oraz konserwowania. Polecany do upraw gruntowych.
Cena 2,99 zł

Toraf 1g Sałata Lollo Rossa Czerwona...

Toraf 1g Sałata Lollo Rossa Czerwona Nasiona warzyw Odmiana liściowa dekoracje potraw sałatki

Lollo Rossa jest najczęściej wykorzystywana w kuchni i cieszy się naprawdę dużą popularnością. Nadaje się do uprawy amatorskiej, zarówno w gruncie, jak i na balkonie czy tarasie. Z powodzeniem rośnie w donicach i pojemnikach.

Cena 1,68 zł

Toraf 5g Marchew Nantaise 2 Nasiona...

Toraf 5g Marchew Nantaise 2 Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna Zbiór letni jesienny Krucha Smaczna 

Miąższ delikatny, smaczny, o kruchej konsystencji, ciemno-pomarańczowy. Odmiana średniowczesna na zbiór letni i jesienny. Korzeń długości 20-22cm lekko stożkowaty z małą tendencją do zazielenienia. Polecana do upraw amatorskich i handlowych. 

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata Red Salad Bowl...

TORAF 1g Sałata Red Salad Bowl (lactuca sativa l. var. capitata) to odmiana sałaty liściowej do zbioru wielokrotnego, tworząca nietypową rozetę o brzegach podobnych do liści dębu. Wysiew od końca II do końca VIII, z zachowaniem 30cm odstępów w siewie. Zbiór od połowy V do końca końca X. GMO free, jakość WE.

Cena 1,89 zł

Toraf 5g Marchew Flakkese 2 Flacoro...

Toraf 5g Marchew Flakkese 2 Flacoro Nasiona warzyw Odmiana bardzo plenna późna Słodka Źródło karotenu

Skórka gładka. Miąższ intensywnie pomarańczowy słodki, zawiera dużo karotenu. Nadaje się do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa, na soki i mrożonki. Odmiana późna, bardzo plenna. Korzenie duże, długie 17-22cm.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Ogórek Dalila F1 Nasiona...

Toraf 5g Ogórek Dalila F1 Nasiona warzyw Odmiana gruntowa średniowczesna Bardzo plenna  

Owoce nadają się do konserwacji zarówno w słoiki jak i do beczek. Owoce dobrze wykształcone o słodkim smaku nie mają posmaku goryczy i tendencji do przerastania. Odmiana średnio-wczesna bardzo plenna średniobrodawkowa, brodawki w kolorze czarnym. 

Cena 3,99 zł

Toraf 2g Pietruszka Liściowa Gigante...


Toraf 2g Pietruszka Liściowa Gigante D'Italia Nasiona warzyw Odmiana plenna Bardzo aromatyczna

Zbiór liści zaczyna się po 90 dniach od wysiewu. Odmiana plenna o liściach gładkich, intensywnie zielonych, bardzo aromatycznych. Na zbiór letni wskazany jest siew w lipcu, zimuje w gruncie, na zbiór jesienny nasiona należy wysiać wczesną wiosną.  

Cena 0,99 zł

Toraf 1g Sałata Traper Lodowa Nasiona...

Toraf 1g Sałata Traper Lodowa Nasiona warzyw odmiana Głowiasta Krucha

Odmiana średnio wczesna (okres wegetacji 75-85 dni), przeznaczona do uprawy polowej od wiosny do jesieni, nie wybija w pędy kwiatostanowe.Liście sałaty Traper doskonale nadają się do przyrządzania wielowitaminowych, lekkostrawnych sałatek oraz do dekoracji potraw.

Cena 1,99 zł

Toraf 5g Marchew Naomi Nasiona...

Toraf 5g Marchew Naomi Nasiona Wczesna Smaczna Soczysta

Miąższ smaczny, słodki i soczysty. Polecana do pędzenia i wczesnowiosennej uprawy polowej. Marchew Naomi to wczesna odmiana, która charakteryzuje się brakiem tendencji do zazielenienia i tworzenia przebarwień antocyjanowych.
Cena 1,99 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Cherry Belle...

Toraf 10g Rzodkiewka Cherry Belle Nasiona warzyw Wczesna Krwisto-czerwona Łagodna smaczna

Doskonale nadaje się bezpośredniego spożywania na świeżo. Wczesna odmiana hodowli firmy Hortag Seed, przeznaczoną do uprawy w gruncie i pod osłonami. Zgrubienia kuliste krwisto-czerwone, miąższ delikatny i smaczny
Cena 1,79 zł

Toraf 5g Pietruszka Liściowa Festival...

Toraf 5g Pietruszka Liściowa Festival 68 Nasiona warzyw Odmiana zimująca Aromatyczna Bogactwo witamin

Niezwykle zasobna w witaminy A, C i B i sole mineralne. Odporna na żółknięcie i mączniaka prawdziwego. Odmiana dobrze zimuje w gruncie. Odmiana plenna o aromatycznych intensywnie zielonych gładkich liściach.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata lodowa Królowa Lata...

Toraf 1g Sałata lodowa Królowa Lata Nasiona warzyw Krucha Wczesna Odporna Duże główki

Odmiana wczesna sałaty kruchej-lodowej. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe. Tworzy duże, ścisłe główki o masie ok. 1 kg złożone z kruchych, jasnozielonych liści z pęcherzykowatą powierzchnią. Możliwa uprawa wiosną, latem i jesienią. 

Cena 2,10 zł

Toraf 2g Sałata Lodowa Great Lakes...

TORAF 2g Sałata głowiasta (lodowa) GREAT LAKES 118 to odmiana średnio późnej kruchej sałaty, której okres wegetacji wynosi ok.80dni. Tworzy duże, zwięzłe głowy o masie do 1200g. Liście są dość duże i kruche, cechuje je dodatkowo soczysta, ciemnozielona barwa i doskonały smak. Siew: od poł. III do V zbiór wiosenny, od VII do VIII zbiór jesienny. 

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata Rzymska Parris Island...

Toraf 1g Sałata Rzymska Parris Island Cos Nasiona warzyw Siew wiosenny letni Kruche liście

Rośliny tworzą luźno zwinięte, eliptyczne, wydłużone główki o wadze 800-1000g. Najsmaczniejszą częścią są wewnętrzne soczyste chrupiące liście. Sałata rzymska charakteryzuje się dłuższym okresem przydatności i wyższą tolerancją na wysokie temperatury. 

Cena 1,89 zł

Toraf 5g Marchew Karotina Wczesna...

Toraf 5g Marchew Karotina Wczesna Nasiona warzyw duża zawartość cukru karotenu


Marchewka cechuje się bardzo niewielką kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym. Jest więc niezwykle zdrowa i poleca się ją wszystkim. Pamiętajmy, że marchew najzdrowsza jest na surowo. Jest pomocna w profilaktyce zaćmy, jaskry i problemów z ostrością widzenia.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Koper Włoski Fenkuł Nasiona...

Toraf 1g Koper Włoski Fenkuł Nasiona ziół roślina lecznicza uspokaja poprawia trawienie 

Koper włoski, inaczej fenkuł, dzięki swoim właściwościom leczniczym już dawno znalazł zastosowanie w medycynie naturalnej. Stosuje się go jako środek wykrztuśny. Jadalne są zgrubienia, ogonki  liściowe i liście. 

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Ogórek Hela F1 Gruntowy...

Toraf 5g Ogórek Hela F1 Gruntowy Nasiona warzyw Odmiana wczesna wyrównana smaczna bardzo plenna Kwaszenie

Owoce długie, cylindryczne, proste, bardzo smaczne o małej skłonności do przerastania na grubość, bez tendencji do żółknięcia. Odmiana wczesna gruntowa, wyrównana, bardzo plenna. Polecana do konserwowania, kwaszenia i spożywania na surowo.

 

Cena 3,49 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter...

 Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter Nasiona ziół Odmiana średniowczesna Aromatyczny Szybko rośnie

Roślina bardzo dobrze plonująca na zbiór na zielono, późno wzbija w pędy kwiatowe. Nadaję się także do suszenia i mrożenia. Odmiana silnie krzewiąca się o ciemnozielonych liściach o silnym aromacie.  

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Pietruszka Korzeniowa...

Toraf 5g Pietruszka Korzeniowa Vistula Nasiona warzyw odmiana średnio późna niezwykle plenna

Vistula tworzy średnio bujną, ciemnozieloną nać. Odmiana ta dobrze zimuje w polu i jest niezwykle plenna. Polecana do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Odmiana średnio późna, na zbiór jesienny i wczesny pęczkowy.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa...

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa Lento Nasiona warzyw Uprawa całoroczna Odmiana gruntowa

Tworzy duże, ciemnozielone, zamknięte główki. Odporna na wybijanie w pędy nasienne i kilka ras mączniaka. Do całorocznej uprawy w gruncie, szczególnie z siewu wprost do gruntu.  Wymaga gleby żyznej, wilgotnej, ale przepuszczalnej.
Cena 1,99 zł

Toraf 4g Ogórek Parys F1 Nasiona...

Toraf 4g Ogórek Parys F1 Nasiona warzyw Odmiana gruntowa średniowczesna Bardzo plenny  

Owoce nieco wydłużone, zielone z niewielką ilością brodawek. Odmiana o bujnym wzroście i kompleksowej odporności na choroby. Odmiana uniwersalna  o wszechstronnym zastosowaniu: owoce nadają się do konserwowania, kwaszenia i na sałatki.  

Cena 3,99 zł

Toraf 0,1g Mięta pieprzowa Nasiona...

Toraf 0,1g Mięta pieprzowa Nasiona ziół dodatek do dań wspomaga trawienie

Mięta jest jedną z najstarszych roślin. Wzmianki o tej roślinie można już znaleźć na tabliczkach Asyryjczyków z pismem klinowym. Informacje o mięcie znaleziono w grobowcach faraonów - wykorzystywano ją do balsamowania zwłok.
Miętę stosuje się w przemyśle spożywczym.
 

Cena 2,69 zł

Toraf 30g Fasola Szparagowa Bona...

Toraf 30g Fasola Szparagowa Bona Nasiona warzyw Zielona Karłowa Bezwłóknista

Strąki bezwłókniste, smaczne, mięsiste, zielone. Nie wymaga podpór. Odmiana średnio wczesna karłowa, tworzy strąki o długości 12-14cm. Udaje się najlepiej na glebach średnio zwięzłych, żyznych, bogatych w próchnicę. 

Cena 2,69 zł

Toraf 5g Ogórek Gruntowy Krak F1...

Toraf 5g Ogórek Gruntowy Krak F1 Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna odporna plenna Kiszenie Konserwowanie  

Owoce bardzo kształtne, cylindryczne. Skórka intensywnie zielona, błyszcząca z jasnymi smugami. Odmiana średnio wczesna, typu konserwowego dobra również do kwaszenia, wyróżniająca się wysoką zdrowotnością i plennością.
Cena 3,49 zł

Toraf 30g Fasola Szparagowa Golden...

Toraf 30g Fasola Szparagowa Golden Teepee Nasiona warzyw Odmiana żółta karłowa Bezwłóknista 


Polecana do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia. Odmiana średniowczesna,karłowa. Tworzy bezwłókniste złotożółte strąki długość 15-18cm powyżej liści, co ułatwia zbiór. Stabilny wzrost gwarantuje wysokie i wyrównane zbiory. 

Cena 2,99 zł

Toraf 2g Pietruszka Naciowa Moss...

Toraf 2g Pietruszka Naciowa Moss Curled Karbowana Nasiona warzyw do zup sosów działanie lecznicze
Doskonała jako dodatek do dekoracji potraw, do zup i sałatek. Bogata w witaminy. Wysiew nasion wczesną wiosną na głębokość 1,5-2,5cm. Jest odporna na mróz, może zimować w gruncie, a pod przykryciem zachowuje zieloną nać przez cały rok.

Cena 0,99 zł

Toraf 3g Cukinia Mix Odmian Nasiona...

Toraf 3g Cukinia Mix Odmian Nasiona Warzyw Smaczne Plenne

Nasiona cukinii w mieszance odmian. Cukinię można podawać  na surowo, smażoną, pieczoną, duszoną, gotowaną jako zupy, sałatki, drugie dania, surówki i marynaty. Cukinia to warzywo zdrowe, o wszechstronnym zastosowaniu, plenne, wyjątkowo smaczne.

Cena 2,49 zł

Toraf 0,5g Pomidor Oxheart Bawole...

Toraf 0,5g Pomidor Oxheart Bawole Serce Gruntowy Nasiona warzyw różowo-czerwone bardzo duże owoce

Jest dosyć niezwykły, ponieważ wytwarza owoce przypominające kształtem serce, a jeden okaz może ważyć nawet ponad pół kilograma. Odmiana o wyjątkowo dużych owocach, kształtu sercowatego, mięsistych. Miąższ różowo-czerwony, słodki, bardzo smaczny.
Cena 2,39 zł

Toraf 1g Sałata Masłowa Syrena...

Toraf 1g Sałata Masłowa Syrena Zielona Nasiona warzyw Odmiana wczesna Bardzo plenna

Sałata maślana stanowi przede wszystkim bogate źródło cennych dla nas pierwiastków, jak wapń, potas, cynk czy miedź. Przeznaczona do wiosennej uprawy w polu oraz do wczesnowiosennej i wiosennej uprawy w tunelach. Tworzy duże, półotwarte główki. 
Cena 1,89 zł

Toraf 1g Sałata Lollo Bionda Zielona...

Toraf 1g Sałata Lollo Bionda Zielona Nasiona warzyw Odmiana kędzierzawa liściowa sałatki dekoracje potraw

Wspaniały dodatek do różnego rodzaju sałatek, oraz jako dekoracja do potraw. Odmiana wczesna o silnie pomarszczonych na brzegach liściach jasnozielonej barwy. Nadaje się do uprawy w tunelach jak i w gruncie (całoroczna uprawa). 

Cena 1,68 zł

Toraf 0,3g Papryka Poupila Słodka...

Toraf 0,3g Papryka Poupila Słodka Kolorowa Nasiona warzyw żółta czerwona przetwory gotowanie

Roślina o zwartym, niskim pokroju. Podłużnie stożkowate owoce o długości 6-9 cm, tworzą na szczytach pędów gęsty „kolorowy barwny pióropusz”. Odmiana o słodkich owocach nie zawierających kapsaicyny. Do upraw doniczkowych i gruntowych.

Cena 2,59 zł

Toraf 5g Ogórek Victoria F1 Nasiona...

Toraf 5g Ogórek Victoria F1 Nasiona warzyw Odmiana wczesna gruntowa konserwowa plenna konserwowa

Odmiana konserwowa, przydatna również do kwaszenia i na korniszony. Odmiana wczesna i plenna, przeznaczona do uprawy polowej. Owoc cylindryczny, o intensywnie zielonej skórce pokrytej drobnymi brodawkami.  

Cena 2,99 zł

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry...

Toraf 0,1g Komosa rózgowa Strawberry Sticks Nasiona warzyw Roślina ozdobna Jadalne owoce

Ciekawa roślina, która wzbogaciogródek. Komosa rózgowa to rodzaj warzywa, które pełni także funkcję rośliny ozdobnej. Jadalne części komosy to liście, które przyrządzamy jak szpinak oraz drobne, czerwone owoce smakiem przypominające truskawkę lub morwę.  

Cena 3,69 zł

Firma Toraf to rodzinne przedsiębiorstwo, które od 25 lat kultywuje tradycje ogrodnicze i uprawia własne rośliny. Jest znane jako producent nasion kwiatów, warzyw i ziół, a także oferuje produkty innych firm z kraju i zza granicy. W naszej ofercie znajdziecie ponad 500 pozycji nasion, w tym nowe odmiany kwiatów, warzyw i nasion na kiełki, w tym także odmiany ekologiczne Bio-Organic.

Nasza hurtownia nasion proponuje także stojaki ekspozycyjne dla firm oraz komplety doniczek, miniszklarenki i tace wysiewne dla ogrodników-amatorów. W naszym sklepie ogrodniczym BIATOM.PL w Białymstoku możecie kupić pojedyncze opakowania wybranych nasion. Oferta dostępna jest zarówno w tradycyjnych opakowaniach, jak i w dużych gramaturach.

Wszystkie produkty oferowane przez naszą hurtownię są sprawdzone i zagwarantujemy ich wysoką plenność. Systematycznie dbamy o rozwijanie naszego asortymentu i oferujemy produkty w cenie hurtowej, bezpośrednio od producenta.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Toraf.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasza hurtownia nasion oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Dzięki temu możemy zagwarantować ich wysoką plenność. Systematycznie dbamy o wzbogacanie asortymentu.

Bezpieczne zakupy nasion:

  • Torebki nasion oferowane na naszych aukcjach posiadają datę ważności i nr partii na opakowaniu gwarantujemy jakość i oryginalność nasion.
  • Nasiona są dostosowane do warunków uprawy w naszej strefie klimatycznej.
  • Wysoką jakosć gwarantują pozytywne testy w laboratorium firmy Toraf
  • Wszystkie sprzedawane przez nas nasiona posiadają wymagane atesty, pozwolenia i paszporty unijne.

Sprawdzone i pewne nasiona:

  • Nasiona ze świeżej dostawy z długim terminem przydatności do wysiewu.
  • Pozytywne testy są zgodne z procedurą Międzynarodowego Związku Oceny Nasion ( ISTA )
  • Opakowanie nasion służy jako dowód w reklamacji
  • Nasza firma jest zarejestrowana w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa WIORiN
  • Partie nasion są pozytywnie przetestowane przez firmę TORAF w laboratorium pod względem jakości i zdolności kiełkowania oraz ich wilgotności

Firma Toraf
Tradycje ogrodnicze
Nasiona kwiatów, warzyw i ziół
Ekologiczne
Hurtownia nasion
Stojaki ekspozycyjne
Komplety doniczek
Sklep ogrodniczy
Białystok
Wysoka plenność
Asortyment
Producent
Cena hurtowa.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor nasion firmy Toraf.

Firma TORAF jest rodzinnym przedsiębiorstwem ogrodniczym. Samodzielnie uprawia rośliny, co pozwala jej być znaną jako producent nasion kwiatów, warzyw i ziół. W ofercie znajdują się również produkty pochodzące z innych firm z kraju i z zagranicy.

Każdy sezon przynosi nowe odmiany kwiatów i warzyw, nasion na kiełki, w tym także ekologiczne odmiany Bio-Organic. Asortyment sklepu obejmuje ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Są one dostępne zarówno w tradycyjnych opakowaniach sprzedawanych w sklepach, jak i w większej gramaturze.

Dla firm nasza hurtownia nasion oferuje stojaki ekspozycyjne, a dla ogrodników-amatorów – komplety doniczek, miniszklarenki i tace wysiewne. Zapraszamy również do naszego sklepu ogrodniczego BIATOM.PL przy ul. Plażowej 91 w Białymstoku, gdzie można kupić pojedyncze opakowania wybranych nasion.

BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia nasion w Białymstoku są dystrybutorami produktów firmy Toraf. Oferujemy też produkty w cenie hurtowej, bezpośrednio od producenta. Nasza hurtownia oferuje tylko sprawdzone produkty, co gwarantuje ich wysoką plenność. Regularnie uzupełniamy nasz asortyment.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona w cenie hurtowej, prosto od producenta.