TORAF - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 594 produktów.

Pokazano 1-48 z 594 pozycji

Toraf 5g Ogórek Polan F1 Nasiona...

Toraf 5g Ogórek Polan F1 Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna bardzo plenna gruntowa Kwaszenie Sałatki 

Owoce grubobrodawkowe, nie wykazują tendencji do tworzenia pustych komór nasiennych. Nadają się do kiszenia, kwaszenia i do sałatek. Odmiana średnio-wczesna, bardzo plenna. Stara, bardzo popularna i ceniona w Polsce odmiana.

Cena 3,99 zł

Toraf 5g Ogórek Śremski F1 Nasiona...

 Toraf 5g Ogórek Śremski F1 Nasiona warzyw Odmiana gruntowa wczesna bardzo plenna Smaczny

Owoce bardzo smaczne pozbawione goryczki, kształtne, cylindryczne, bez szyjki z małą komorą nasienną. Skórka zielona grubo brodawkowa ze smugami sięgającymi połowy owocu. Odmiana wczesna, bardzo plenna, o dużej tolerancji wobec chorób.

Cena 4,99 zł

Toraf 2g Sałata Masłowa Królowa...


Toraf 2g Sałata Masłowa Królowa Majowych Nasiona warzyw Odmiana wczesna Siew wiosenny letni Pełne główki


Tworzy duże dobrze zamknięte kuliste główki o jędrnych liściach. Dobrze plonuje w 2 roku po oborniku, na glebach ciepłych, przewiewnych, dostatecznie wilgotnych. Odmiana wczesna przeznaczona do wczesnej uprawy w gruncie i pod osłonami.
Cena 1,68 zł

Toraf 5g Marchew Pierwszy Zbiór...

Toraf 5g Marchew Pierwszy Zbiór Bardzo Wczesna Nasiona warzyw do bezpośredniego spożycia
Odmiana bardzo wczesna plenna o drobnych liściach. Marchew jest warzywem korzeniowym chętnie uprawianym w ogrodach działkowych i przydomowych. Marchew ma niewielkie wymagania cieplne, dzięki czemu uprawa marchwi jest możliwa w każdym miejscu Polski.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Rukola siewna Nasiona ziół...

Toraf 1g Rukola siewna Nasiona ziół Roślina jednoroczna Sałatki Zdrowy dodatek Orzechowy smak
Doskonała w różnego rodzaju mieszankach sałatkowych oraz jako dodatek do mięs, ryb, jaj, ser. Rukola dorasta do 20-30 cm wysokości. Po ścięciu liści bardzo szybko odrastają następne. Śródziemnomorska roślina sałatkowa.

Cena 1,68 zł

Toraf 5g Pietruszka Liściowa Festival...

Toraf 5g Pietruszka Liściowa Festival 68 Nasiona warzyw Odmiana zimująca Aromatyczna Bogactwo witamin

Niezwykle zasobna w witaminy A, C i B i sole mineralne. Odporna na żółknięcie i mączniaka prawdziwego. Odmiana dobrze zimuje w gruncie. Odmiana plenna o aromatycznych intensywnie zielonych gładkich liściach.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia...

Toraf 1g Rukola dzika wieloletnia Nasiona ziół Sałatki Orzechowy smak Zdrowy dodatek

Doskonała w różnego rodzaju mieszankach sałatkowych oraz jako dodatek do mięs, ryb, jaj, ser. Rukola dorasta do 20-30 cm wysokości. Po ścięciu liści bardzo szybko odrastają następne. Śródziemnomorska roślina sałatkowa.

Cena 2,39 zł

Toraf 1g Sałata lodowa Królowa Lata...

Toraf 1g Sałata lodowa Królowa Lata Nasiona warzyw Krucha Wczesna Odporna Duże główki

Odmiana wczesna sałaty kruchej-lodowej. Odporna na wybijanie w pędy kwiatostanowe. Tworzy duże, ścisłe główki o masie ok. 1 kg złożone z kruchych, jasnozielonych liści z pęcherzykowatą powierzchnią. Możliwa uprawa wiosną, latem i jesienią. 

Cena 2,10 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Caro Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Caro Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwono-biała Siew wiosenny jesienny 

Odmiana o kulistych, dwubarwnych (czerwono-białych) zgrubieniach, średniej wielkości (do 2,8 cm.). Odmiana wczesna do uprawy polowej, nadaje się również do uprawy pod folią oraz agrowłókniną. Miąższ matowobiały, skłonność do parcenia bardzo słaba.

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Krakowianka...

Toraf 10g Rzodkiewka Krakowianka Nasiona warzyw Wczesna Biało-czerwona Jędrna Smaczna

Odporna na parcenie i wcześniejsze wybijanie w pędy kwiatostanowe. Zgrubienia kuliste lub lekko spłaszczone, o średniej masie ok. 5,5 g, dwubarwne (biało- czerwone). Miąższ biały, smaczny i jędrny. Odmiana wczesna (okres weg. 33-37 dni).

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Flakkese 2 Flacoro...

Toraf 5g Marchew Flakkese 2 Flacoro Nasiona warzyw Odmiana bardzo plenna późna Słodka Źródło karotenu

Skórka gładka. Miąższ intensywnie pomarańczowy słodki, zawiera dużo karotenu. Nadaje się do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa, na soki i mrożonki. Odmiana późna, bardzo plenna. Korzenie duże, długie 17-22cm.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Naomi Nasiona...

Toraf 5g Marchew Naomi Nasiona Wczesna Smaczna Soczysta

Miąższ smaczny, słodki i soczysty. Polecana do pędzenia i wczesnowiosennej uprawy polowej. Marchew Naomi to wczesna odmiana, która charakteryzuje się brakiem tendencji do zazielenienia i tworzenia przebarwień antocyjanowych.
Cena 1,99 zł

Toraf 5g Marchew Sukces Późna Nasiona...

Toraf 5g Marchew Sukces Późna Nasiona warzyw przetwory przechowywanie 
Odmiana plenna, późna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Okres wegetacji około 150 dni. Korzeń długi, 22-26 cm, lekko stożkowaty o dobrze wypełnionym zakończeniu. Miąższ intensywnie pomarańczowy, z wysoką zawartością witamin.

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Saxa 3 Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Saxa 3 Nasiona warzyw Siew wiosenny jesienny Odmiana czerwona łagodna

Odmiana pod osłony i do uprawy w gruncie. Rzodkiewka 'Saxa 3' jest rośliną, której wysiew i pielęgnacja nie jest niczym skomplikowanym. Odmianą tą można cieszyć się prawie cały rok, wystarczy wysiać ją w skrzyneczce i postawić w słonecznym miejscu.  

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Carmesa Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Carmesa Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwona duża Łagodna

Tworzy bardzo duże kuliste, intensywnie czerwone zgrubienia mające cienką, połyskującą skórkę. Miąższ matowobiały o bardzo łagodnym i delikatnym smaku. Odmiana wczesna, przeznaczona do uprawy polowej, nadaje się również do uprawy pod folią oraz agrowłókniną.
Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Amsterdam 3 Nasiona...

Toraf 5g Marchew Amsterdam 3 Nasiona warzyw Odmiana wczesna Siew wiosenny jesienny Soki

Bardzo dobra na soki i do bezpośredniego spożycia i krótkotrwałego przechowywania. Odmiana wczesna. Korzenie długości 15cm, ciemno-pomarańczowe, wcześnie wybarwiające się, kruche i soczyste.  Wysiewać można wiosną i jesienią. 

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Nantaise 2 Nasiona...

Toraf 5g Marchew Nantaise 2 Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna Zbiór letni jesienny Krucha Smaczna 

Miąższ delikatny, smaczny, o kruchej konsystencji, ciemno-pomarańczowy. Odmiana średniowczesna na zbiór letni i jesienny. Korzeń długości 20-22cm lekko stożkowaty z małą tendencją do zazielenienia. Polecana do upraw amatorskich i handlowych. 

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Dolanka Nasiona...

Toraf 5g Marchew Dolanka Nasiona warzyw Odmiana późna Bardzo plenna Mrożenie Przechowywanie

Tworzy duże korzenie o masie 130-250g i długości 20-24 cm, lekko stożkowate, o zakończeniu półostrym, dobrze wybarwione, o małej skłonności do pękania. Miąższ pomarańczowy, z dużą zawartością cukrów i karotenu. Odmiana późna, bardzo plenna.

Cena 1,79 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Cherry Belle...

Toraf 10g Rzodkiewka Cherry Belle Nasiona warzyw Wczesna Krwisto-czerwona Łagodna smaczna

Doskonale nadaje się bezpośredniego spożywania na świeżo. Wczesna odmiana hodowli firmy Hortag Seed, przeznaczoną do uprawy w gruncie i pod osłonami. Zgrubienia kuliste krwisto-czerwone, miąższ delikatny i smaczny
Cena 1,79 zł

Toraf 3g Szczaw Wieloletni Nasiona...

Toraf 3g Szczaw Wieloletni Nasiona warzyw Zupy Źródło żelaza pokarmowego Odmiana mrozoodporna

 Liście szczawiu zawierają dużą ilości żelaza , witaminy C,A i B oraz rozpuszczalne szczawiany potasu, które nadają im charakterystyczny smak. Roślina wieloletnia, mrozoodporna. Charakteryzuje się szybkim odrastaniem, co umożliwia wielokrotny zbiór. 

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Rzodkiewka Rudi Nasiona...

Toraf 5g Rzodkiewka Rudi Nasiona warzyw Odmiana wczesna czerwona Uprawa całosezonowa

Doskonale nadaje się bezpośredniego spożywania na świeżo oraz jako dodatek do sałatek i surówek, a także do dekoracji potraw. Nowa wczesna odmiana hodowli firmy Enza Zaden, przeznaczoną do całosezonowej uprawy. Zgrubienia intensywnie czerwone, miąższ smaczny.
Cena 2,99 zł

Toraf 2g Pietruszka Liściowa Gigante...


Toraf 2g Pietruszka Liściowa Gigante D'Italia Nasiona warzyw Odmiana plenna Bardzo aromatyczna

Zbiór liści zaczyna się po 90 dniach od wysiewu. Odmiana plenna o liściach gładkich, intensywnie zielonych, bardzo aromatycznych. Na zbiór letni wskazany jest siew w lipcu, zimuje w gruncie, na zbiór jesienny nasiona należy wysiać wczesną wiosną.  

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Krezus...


Toraf 5g Koper Ogrodowy Krezus Nasiona ziół Odmiana wczesna Dobrze plonuje Kwaszenie

Rośliny dobrze ulistniona. Liście zielone do ciemnozielonych. Odmiana o liściach obfitujących w olejki eteryczne o przyjemnym kminkowo-cytrusowym zapachu. Odmiana wczesna, dobrze plonująca "na zielono" nadaje się również do kwaszenia.

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter...

 Toraf 5g Koper Ogrodowy Sprinter Nasiona ziół Odmiana średniowczesna Aromatyczny Szybko rośnie

Roślina bardzo dobrze plonująca na zbiór na zielono, późno wzbija w pędy kwiatowe. Nadaję się także do suszenia i mrożenia. Odmiana silnie krzewiąca się o ciemnozielonych liściach o silnym aromacie.  

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Koper Ogrodowy Moravan...

Toraf 5g Koper Ogrodowy Moravan Nasiona ziół Bardzo aromatyczny Odmiana średnio wczesna Dobrze plonuje

Liście ciemno zielone, ze słabym nalotem woskowym. Odmiana bardzo aromatyczna. Odmiana średnio wczesna, bardzo dobrze plonująca "na zielono" późno wzbija w pędy nasienne. Łodyga sztywna, dobrze ulistniona. 

Cena 0,99 zł

Toraf 5g Ogórek Julian F1 Gruntowy...

Toraf 5g Ogórek Julian F1 Gruntowy Nasiona warzyw Odmiana średnio wczesna odporna Kwaszeniak Konserwowy

Owoce długie bez tendencji do przerastania, z małą komorą nasienną, o zielonej skórce z średniej wielkości brodawkami. Odmiana średnio wczesna, polecana do kwaszenia oraz konserwowania. Polecany do upraw gruntowych.
Cena 2,99 zł

Toraf 1g Ogórek Octopus F1 Nasiona...

Toraf 1g Ogórek Octopus F1 Nasiona warzyw Gruntowy Średniowczesny Konserwowy

Odmiana o bardzo silnym wzroście i wczesnym plonie. Owoce cylindryczne z grubymi brodawkami, jasne smugi wzdłuż skórki owocu. Idealny do kwaszenia i konserwowania, stanowi wysoki plon handlowy z powodu wielu poszukiwanych przez konsumentów cech i walorów.

Cena 3,99 zł

Toraf 1g Sałata masłowa Humil Nasiona...

Toraf 1g Sałata masłowa Humil Nasiona warzyw Głowiasta Zimująca Na zbiór wiosenny

Zimująca odmiana sałaty głowiastej masłowej, tworząca średniej wielkości, dobrze zamknięte i jasnozielone główki o lekko podniesionych nad ziemią liściach zewnętrznych, co zapobiega ich gniciu. Świetnie zimuje w gruncie bez osłon.

Cena 1,99 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Opolanka Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Opolanka Nasiona warzyw Odmiana wczesna podłużna szkarłatno-biała Bardzo plenna

Tworzy cylindryczne, szkarłatnoczewone zgrubienia z białym końcem i soczystym miąższu. Można uprawiać na zbiór wiosenny i jesienny. Odmiana wczesna, bardzo plenna z małą skłonnością do parcenia do uprawy pod osłonami i w gruncie. 

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Ogórek Soplica F1 Nasiona...

Toraf 5g Ogórek Soplica F1 Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna gruntowa Dobre plonowanie Konserwowanie

Wytwarza głównie kwiaty żeńskie, co przekłada się na bardzo dobre plonowanie. Tworzy pozbawione goryczki krótkie i smukłe owoce o intensywnie zielonej skórce z niewielkimi brodawkami polecane do kwaszenia i konserwowania. 

Cena 3,69 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Carmen Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Carmen Nasiona warzyw Odmiana wczesna Czerwona Bardzo plenna

Tworzy duże, kształtne, karminowo-czerwone zgrubienia z białym ogonkiem. Miąższ łagodnym i delikatnym smaku, odmiana odporna na parcenie i pękanie. Odmiana wczesna, przeznaczona do całorocznej uprawy polowej. 
Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa...

Toraf 1g Sałata Głowiasta Masłowa Marta Zielona Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna Smaczna

Odmiana średniowczesna, plenna sałaty masłowej o kolorze zielonym, przeznaczona do uprawy wczesną wiosną i jesienią w gruncie i pod osłonami. Tworzy duże, kulistospłaszczone, twarde główki z lekko pomarszczonymi, delikatnymi liśćmi.
Cena 1,99 zł

Toraf 1g Sałata Rekord Zielona...

Toraf 1g Sałata Rekord Zielona Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna kędzierzawa Wielokrotny zbiór Typ lollo bionda

Liście można zbierać co 2 tygodnie. Wspaniały dodatek do różnego rodzaju sałatek, oraz jako dekoracja do potraw. Odmiana średnio-wczesna, typu lollo bionda,  o jasnozielonych silnie pomarszczonych liściach. 

Cena 1,99 zł

Toraf 10g Burak Ćwikłowy Opolski...

Toraf 10g Burak Ćwikłowy Opolski podłużny Nasiona bardzo plenny bogaty w składniki odżywcze

Odmiana bardzo plenna o wydłużonych korzeniach z zaokrągloną nasadą.
Polecany do spożycia w leczeniu wielu chorób oraz dolegliwości.
Wyróżnia się smakowitością i intensywnie wybarwionym miąższem z dużą zawartością betaniny. 
Cena 1,89 zł

Toraf 1g Sałata Lollo Bionda Zielona...

Toraf 1g Sałata Lollo Bionda Zielona Nasiona warzyw Odmiana kędzierzawa liściowa sałatki dekoracje potraw

Wspaniały dodatek do różnego rodzaju sałatek, oraz jako dekoracja do potraw. Odmiana wczesna o silnie pomarszczonych na brzegach liściach jasnozielonej barwy. Nadaje się do uprawy w tunelach jak i w gruncie (całoroczna uprawa). 

Cena 1,68 zł

Toraf 5g Marchew Karotina Wczesna...

Toraf 5g Marchew Karotina Wczesna Nasiona warzyw duża zawartość cukru karotenu


Marchewka cechuje się bardzo niewielką kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym. Jest więc niezwykle zdrowa i poleca się ją wszystkim. Pamiętajmy, że marchew najzdrowsza jest na surowo. Jest pomocna w profilaktyce zaćmy, jaskry i problemów z ostrością widzenia.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Berlicumer 2 Nasiona...

Toraf 5g Marchew Berlicumer 2 Nasiona warzyw Odmiana późna gruntowa Długie przechowywanie

Charakteryzuje się bardzo dobrym smakiem oraz podwyższoną zawartością cukrów i karotenu oraz obniżoną tendencją do kumulowania azotanów. Odmiana późna o korzeniach długości 20 cm walcowatych lekko zaostrzonych.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Marchew Karotela Nasiona...

Toraf 5g Marchew Karotela Nasiona warzyw Odmiana średniowczesna Typ nantes Przetwory domowe Soki 

Przeznaczona do bezpośredniego spożycia, na soki i do konserwowania. Odmiana średnio wczesna typu Nantes.  Korzenie długości 19 - 21 cm, owalne zaokrąglone na końcach. Rdzeń i miąższ zawierają dużo karotenu i mają intensywnie pomarańczowy kolor.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata Lodowa Tarzan Nasiona...

Toraf 1g Sałata Lodowa Tarzan Nasiona warzyw odmiana Krucha Głowiasta

Tarzan to odmiana, która wyróżnia się bardzo dużymi główkami – większość z nich może osiągnąć nawet 1kg wagi.Są dość ścisłe, składają się z wielu jędrnych i soczystych liści.Odmiana średniowczesnej sałaty kruchej, okres wegetacji 80-90 dni, polecana do uprawy w gruncie.

Cena 1,99 zł

Toraf 1g Sałata Traper Lodowa Nasiona...

Toraf 1g Sałata Traper Lodowa Nasiona warzyw odmiana Głowiasta Krucha

Odmiana średnio wczesna (okres wegetacji 75-85 dni), przeznaczona do uprawy polowej od wiosny do jesieni, nie wybija w pędy kwiatostanowe.Liście sałaty Traper doskonale nadają się do przyrządzania wielowitaminowych, lekkostrawnych sałatek oraz do dekoracji potraw.

Cena 1,99 zł

Toraf 5g Ogórek Dalila F1 Nasiona...

Toraf 5g Ogórek Dalila F1 Nasiona warzyw Odmiana gruntowa średniowczesna Bardzo plenna  

Owoce nadają się do konserwacji zarówno w słoiki jak i do beczek. Owoce dobrze wykształcone o słodkim smaku nie mają posmaku goryczy i tendencji do przerastania. Odmiana średnio-wczesna bardzo plenna średniobrodawkowa, brodawki w kolorze czarnym. 

Cena 3,99 zł

Toraf 10g Rzodkiewka Mila Nasiona...

Toraf 10g Rzodkiewka Mila Nasiona warzyw Odmiana wczesna podłużna łagodna Nie parcieje

Odmiana o wydłużonych, cylindrycznych zgrubieniach barwy czerwonej. Miąższ koloru białego, delikatny w smaku. Rzodkiewka Mila jest odmianą wczesną, czyli posiada krótki okres wegetacji. Odporna na parcenie.

Cena 1,79 zł

Toraf 1g Sałata Lollo Rossa Czerwona...

Toraf 1g Sałata Lollo Rossa Czerwona Nasiona warzyw Odmiana liściowa dekoracje potraw sałatki

Lollo Rossa jest najczęściej wykorzystywana w kuchni i cieszy się naprawdę dużą popularnością. Nadaje się do uprawy amatorskiej, zarówno w gruncie, jak i na balkonie czy tarasie. Z powodzeniem rośnie w donicach i pojemnikach.

Cena 1,68 zł

Toraf 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona...

Toraf 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona warzyw Gruntowy Bardzo Plenny

Odmiana ogórka tolerancyjna na choroby grzybowe. Owoce Corvety F1 są wyrównane i bez goryczy, doskonale nadają się zarówno do kiszenia jak i konserwowania. Ogórek ten jest wczesną, plenną odmianą, która nie jest szczególnie wymagająca.

Cena 3,69 zł

Toraf 20g Burak ćwikłowy czerwona...

Toraf 20g Burak ćwikłowy czerwona kula Nasiona przetwory przechowywanie
Warzywo to posiada bardzo wysokie wartości dietetyczne. Duża zawartość soli mineralnych oraz błonnika nadaje burakom właściwości odkwaszające, regulujące układ pokarmowy. Powszechnie znany jest również udział soku z buraków ćwikłowych w diecie leczącej anemię.

Cena 1,89 zł

Toraf 5g Pietruszka korzeniowa...

Toraf 5g Pietruszka korzeniowa Berlińska Halblange Nasiona warzyw odmiana późna zimująca bardzo plenna

Korzeń pietruszki zawiera lecznicze olejki eteryczne, witaminy i sole mineralne, a jej liście obfitują w witaminę C. Polecana do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Odmiana późna, bardzo plenna, przeznaczona na użytek jesienny i zimowy.

Cena 1,79 zł

Toraf 5g Pietruszka Korzeniowa...

Toraf 5g Pietruszka Korzeniowa Vistula Nasiona warzyw odmiana średnio późna niezwykle plenna

Vistula tworzy średnio bujną, ciemnozieloną nać. Odmiana ta dobrze zimuje w polu i jest niezwykle plenna. Polecana do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Odmiana średnio późna, na zbiór jesienny i wczesny pęczkowy.

Cena 1,99 zł

Toraf 30g Fasola Szparagowa Golden...

Toraf 30g Fasola Szparagowa Golden Teepee Nasiona warzyw Odmiana żółta karłowa Bezwłóknista 


Polecana do bezpośredniego spożycia, konserwowania i mrożenia. Odmiana średniowczesna,karłowa. Tworzy bezwłókniste złotożółte strąki długość 15-18cm powyżej liści, co ułatwia zbiór. Stabilny wzrost gwarantuje wysokie i wyrównane zbiory. 

Cena 2,99 zł

Firma Toraf to rodzinne przedsiębiorstwo, które od 25 lat kultywuje tradycje ogrodnicze i uprawia własne rośliny. Jest znane jako producent nasion kwiatów, warzyw i ziół, a także oferuje produkty innych firm z kraju i zza granicy. W naszej ofercie znajdziecie ponad 500 pozycji nasion, w tym nowe odmiany kwiatów, warzyw i nasion na kiełki, w tym także odmiany ekologiczne Bio-Organic.

Nasza hurtownia nasion proponuje także stojaki ekspozycyjne dla firm oraz komplety doniczek, miniszklarenki i tace wysiewne dla ogrodników-amatorów. W naszym sklepie ogrodniczym BIATOM.PL w Białymstoku możecie kupić pojedyncze opakowania wybranych nasion. Oferta dostępna jest zarówno w tradycyjnych opakowaniach, jak i w dużych gramaturach.

Wszystkie produkty oferowane przez naszą hurtownię są sprawdzone i zagwarantujemy ich wysoką plenność. Systematycznie dbamy o rozwijanie naszego asortymentu i oferujemy produkty w cenie hurtowej, bezpośrednio od producenta.

Nasz BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Toraf.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Nasza hurtownia nasion oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Dzięki temu możemy zagwarantować ich wysoką plenność. Systematycznie dbamy o wzbogacanie asortymentu.

Bezpieczne zakupy nasion:

  • Torebki nasion oferowane na naszych aukcjach posiadają datę ważności i nr partii na opakowaniu gwarantujemy jakość i oryginalność nasion.
  • Nasiona są dostosowane do warunków uprawy w naszej strefie klimatycznej.
  • Wysoką jakosć gwarantują pozytywne testy w laboratorium firmy Toraf
  • Wszystkie sprzedawane przez nas nasiona posiadają wymagane atesty, pozwolenia i paszporty unijne.

Sprawdzone i pewne nasiona:

  • Nasiona ze świeżej dostawy z długim terminem przydatności do wysiewu.
  • Pozytywne testy są zgodne z procedurą Międzynarodowego Związku Oceny Nasion ( ISTA )
  • Opakowanie nasion służy jako dowód w reklamacji
  • Nasza firma jest zarejestrowana w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa WIORiN
  • Partie nasion są pozytywnie przetestowane przez firmę TORAF w laboratorium pod względem jakości i zdolności kiełkowania oraz ich wilgotności

Firma Toraf
Tradycje ogrodnicze
Nasiona kwiatów, warzyw i ziół
Ekologiczne
Hurtownia nasion
Stojaki ekspozycyjne
Komplety doniczek
Sklep ogrodniczy
Białystok
Wysoka plenność
Asortyment
Producent
Cena hurtowa.

Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor nasion firmy Toraf.

Firma TORAF jest rodzinnym przedsiębiorstwem ogrodniczym. Samodzielnie uprawia rośliny, co pozwala jej być znaną jako producent nasion kwiatów, warzyw i ziół. W ofercie znajdują się również produkty pochodzące z innych firm z kraju i z zagranicy.

Każdy sezon przynosi nowe odmiany kwiatów i warzyw, nasion na kiełki, w tym także ekologiczne odmiany Bio-Organic. Asortyment sklepu obejmuje ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Są one dostępne zarówno w tradycyjnych opakowaniach sprzedawanych w sklepach, jak i w większej gramaturze.

Dla firm nasza hurtownia nasion oferuje stojaki ekspozycyjne, a dla ogrodników-amatorów – komplety doniczek, miniszklarenki i tace wysiewne. Zapraszamy również do naszego sklepu ogrodniczego BIATOM.PL przy ul. Plażowej 91 w Białymstoku, gdzie można kupić pojedyncze opakowania wybranych nasion.

BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia nasion w Białymstoku są dystrybutorami produktów firmy Toraf. Oferujemy też produkty w cenie hurtowej, bezpośrednio od producenta. Nasza hurtownia oferuje tylko sprawdzone produkty, co gwarantuje ich wysoką plenność. Regularnie uzupełniamy nasz asortyment.

Do dalszej odsprzedaży oferujemy nasiona w cenie hurtowej, prosto od producenta.