• Brak w Magazynie Biatom
WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny
  • WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny
  • WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny

WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny

4,99 zł
Brutto

WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny

Je
dną z kluczowych cech ogórka Corveta F1 jest brak goryczki w owocach, co jest zasługą unikalnych cech genetycznych tej odmiany. Dzięki temu możesz cieszyć się ich wyjątkowym smakiem bez obawy o nieprzyjemny posmak. Odmiana ta jest także odporna na wiele chorób.

EAN: 5907745981043

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 0,50 zł
10 5% Do rabatu 2,49 zł
20 7% Do rabatu 6,99 zł
50 10% Do rabatu 24,95 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny

Corveta F1 to wyjątkowa odmiana ogórka, która doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie dzięki swoim licznie pozytywnym cechom. Jest to odmiana wczesna, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się jej plonami już we wczesnym stadium uprawy.

  • Owoce, które tworzy, są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także wspaniale smakują. Ich ciemnozielona skórka jest delikatna i łatwa do jedzenia, co sprawia, że ​​jedzenie ogórka Corveta F1 to prawdziwa przyjemność.

  • Co wyróżnia tę odmianę spośród innych na rynku, to jej cylindryczny kształt, który jest nie tylko estetyczny, ale także ułatwia przechowywanie i obróbkę. Dodatkowo, owoce mają rzadko rozsiane brodawki z białymi kolcami.

  • Jedną z kluczowych cech ogórka Corveta F1 jest brak goryczki w owocach, co jest zasługą unikalnych cech genetycznych tej odmiany. Dzięki temu możesz cieszyć się ich wyjątkowym smakiem bez obawy o nieprzyjemny posmak.

  • Ponadto, ogórek Corveta F1 wykazuje odporność na różne wirusy, w tym na wirus mozaiki ogórka, parcha dyniowatych, mączniaka prawdziwego, wirus żółtej mozaiki dyniowatych i wirus żółtej mozaiki ogórka. To ważna cecha, która zabezpiecza Twoją uprawę przed wieloma potencjalnymi zagrożeniami, a Ty możesz cieszyć się zdrowymi i pysznymi plonami.

  • Z uwagi na swoje wielostronne zastosowanie, ogórek Corveta F1 jest doskonały zarówno do spożycia na świeżo, jak i do kwaszenia oraz przygotowywania przetworów, jak np. konserwy. To roślina, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem kuchni, czy ogrodnikiem poszukującym wydajnych i smacznych plonów. Ogórek Corveta F1 to idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie jakość i unikatowe cechy uprawy.

Wysiew: poł. V
Rozstawa: 65-70x8-10 cm
Zbiór: VII-IX

Opakowanie 3g nasion.

Opis

Waga (g)
3

Specyficzne kody

EAN13
5907745981043
Komentarze (0)