WegAna - Hurtownia i dystrybutor

Aktywne filtry

WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona...

WegAna 3g Ogórek Corveta F1 Nasiona Gruntowy Wczesny Odporny

Je
dną z kluczowych cech ogórka Corveta F1 jest brak goryczki w owocach, co jest zasługą unikalnych cech genetycznych tej odmiany. Dzięki temu możesz cieszyć się ich wyjątkowym smakiem bez obawy o nieprzyjemny posmak. Odmiana ta jest także odporna na wiele chorób.

Cena 4,99 zł

WegAna- nasiona warzyw, ziół, kwiatów i kiełków- sklep

Dzięki znajomości oferty producentów nasion z wielu krajów świata WegAna może zaproponować swoim Klientom wyjątkowe produkty. Obecnie ok. 60% nasion warzyw dostępnych w asortymencie WegAna stanowią nasiona renomowanej czeskiej spółki MoravoSeed. Ta prywatna firma hodowlano-nasienna może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem na rynku i ponad 350 własnymi odmianami warzyw. W przeciwieństwie do wielu holenderskich firm nasiennych, które skupiają się na odmianach warzyw o cechach ułatwiających transport i przechowywanie, MoravoSeed stawia na odmiany wyjątkowe pod względem smaku i zapachu. Wiele nowych odmian marki WegAna to unikatowe propozycje, niedostępne w asortymencie innych firm. Choć spółka WegAna została powołana do życia stosunkowo niedawno – w lipcu 2019 roku – to stoi za nią prawie 30 lat doświadczenia na rynku nasiennym. Założycielka firmy – Anna Rutkowska – absolwentka Wydziału Ogrodniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, zajmowała się hodowlą odmian, produkcją, konfekcjonowaniem oraz sprzedażą nasion w największych polskich firmach nasiennych.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swoim asortymencie umożliwia zakup wielu produktów tej marki.

Sklep BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy WegAna.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Sklep BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy WegAna. WegAna to firma dostarczająca na polski rynek ogrodniczy nasiona warzyw, ziół i kwiatów oraz ekologiczne nasiona na kiełki i mikrolistki. Ta wyselekcjonowana oferta zawiera nasiona o wysokiej zdolności kiełkowania, odporne na wiele chorób charakterystycznych dla danego gatunku, dające wyjątkowe plony – warzywa o wyśmienitym smaku, aromatyczne zioła i piękne kwiaty.