- BRAK stanu
Toraf 0,3g Pomidor Black Cherry Koktajlowy Nasiona warzyw Gruntowy Wysoki Smaczny
Odmiana wysoka, o ciągłym typie wzrostu. Posiada owoce o barwie ciemnoczerwonej w kierunku do brązowej/czarnej, smaczne, soczyste i słodkie. Przeznaczony do uprawy w gruncie przy palikach, pod osłonami, w donicach lub skrzynkach balkonowych.
Toraf 0,3g Pomidor Black Cherry Koktajlowy Nasiona warzyw Gruntowy Wysoki Smaczny
Odmiana wysoka o ciągłym typie wzrostu, przeznaczona do uprawy w gruncie przy palikach, pod osłonami lub w donicach lub skrzynkach balkonowych. Rośliny wymagają usuwania pędów bocznych, najlepiej prowadzić je na jeden lub na dwa pędy. Owoce okrągłe, podobne do dużej wiśni o średnicy ok. 2-2,5 cm, są drobne, purpurowo-brązowe, słodkie i wyjątkowo smaczne.
Siew: III-V
Zbiór: VI-VIII
Rozstawa: 60-70 x 50-60 cm
Opakowanie 0,3g nasion.
Torseed 0,2g Pomidor Malinowy Kujawski Nasiona Odmiana średniowczesna do uprawy w polu oraz pod niskimi osłonami. Rośliny nie wymagają cięcia i palikowania. Charakteryzuje się odpornością na choroby grzybowe i bakteryjne. Owoce średniej wielkości, malinowe o wyjątkowym smaku, przeznaczone do bezpośredniego spożycia i produkcji soków.
Torseed 0,2g Pomidor Betalux Gruntowy Niski Karłowy Nasiona Odmiana karłowa, bardzo wczesna, niezwykle plenna, sztywnołodygowa. Rośliny samokończące. Owoce średnie do dużych, kuliste lub lekko spłaszczone, bardzo smaczne. Odmiana doskonała do uprawy w gruncie oraz w pojemniku.
Torseed 0,5g Pomidor Helio Wysoki Żółty Nasiona Odmiana silnie rosnąca, średniowczesna do uprawy w nieogrzewanych tunelach. Owoce żółte, gładkie, średniej wielkości o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku. Można zbierać owoce całymi gronami. Możliwa jest również uprawa w polu przy palikach.
Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.
Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Kapturek Koralik Koktajlowy Nasiona Odmiana drobnoowocowa. Owoc mały (7 - 8 g), cylindryczny, o wyjątkowym smaku, barwy różowo-malinowej, trwały, bez skłonności do opadania. Grona długości około 45-75 cm, najczęściej złożone. Liczba owoców na roślinie ok. 450-600 sztuk.
Rolimpex 1kg Trawnik Uniwersalny Nasiona z Iławy Wsiewka Trawy
Uniwersalna mieszanka traw gazonowych o szerokim zastosowaniu. Przeznaczona do obsiewania trawników przydomowych, osiedlowych, ozdobnych i rekreacyjnych. Efekt soczyście zielonego, gęstego dywanu gwarantują mieszanki traw z Iławy.
LAMELA Doniczka Juka Rattan Czarny 19x19 + Wkład Donica Salon
Donica Juka wyposażona została w wyjmowany wkład w kolorze czarnym. Zawsze modna czerń sprawia, że donica pasuje do wielu wnętrz, dzięki czemu będzie zawsze bezpiecznym wyborem dla niezdecydowanych klientów. Donice o strukturze rattan świetnie komponują się z meblami z technorattanu.
Torseed 0,5g Bratek ogrodowy mieszanka kolorów mix nasiona kwiatów
Roślina dwuletnia. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować. Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.
Toraf 1g Aksamitka Orange Flame nasiona pomarańczowa kwiaty rabatowe Kwitnie od późnej wiosny do przymrozków. Doskonała na rabaty, obwódki, kwietniki, balkony. Udaje się na każdej glebie ogrodowej. Odporna na susze i upały.
Biopon 35g Fasola zwykła karłowa Złota Saxa Nasiona warzyw Bezwłóknista
Odmiana karłowa, wczesna, o żółtych strąkach. Wysokość roślin 30 - 35 cm. Strąki długości 11 - 12 cm, proste, bezwłókniste, przeznaczone do bezpośredniego spożycia, na mrożonki i konserwy.
Toraf 0,2g Rodzynek brazylijski Nasiona Roślina jednoroczna Odmiana jadalna ozdobna
Charakteryzują się nietypowym słodko-cierpkim smakiem. Mogą być używane jako przekąska albo do koktajlów owocowych, sosów, kompotów i konfitur. Mało wymagająca roślina jednoroczna, polecana do amatorskiej uprawy w doniczkach jako roślina jadalna i ozdobna.
BIOPON 3g Ogórek Polan F1 Gruntowy Konserwowy Odmiana Mieszańcowa Średniowczesny Odporny na Parch Dyniowatych
Odkryj BIOPON Ogórek Polan F1 3g – gruntowy ogórek konserwowy średniowczesny, bardzo plenna odmiana mieszańcowa, odporna na parch dyniowatych, idealna do bezpośredniego spożycia i kiszenia.
PNOS 10g Rzodkiewka Jutrzenka Różowa Nasiona warzyw Delikatna Bardzo smaczna Odporna na parcenie
Odmiana przeznaczona do uprawy od wiosny do jesieni w gruncie i wczesną wiosną w nieogrzewanych tunelach foliowych. Zgrubienia korzeniowe długości 45-60 mm, walcowate, wybarwione jednolicie na różowo. Skórka bardzo cienka, miąższ delikatny.
PNOS 0,5g Arbuz Rosario F1 Nasiona warzyw Odmiana wczesna Duże owoce Słodki Soczysty
Odmiana wczesna arbuza, doskonale radząca sobie z niekorzystnymi warunkami klimatycznymi w Polsce. Owoc duży, o masie ok 4-5kg, miąższ ciemno różowoczerwony, bardzo słodki i bardzo soczysty.
Toraf 1g Kalafior Romanesco Natalino Nasiona warzyw Odmiana średnio-wczesna Zielony Pyszny
Tworzy zwięzłe, jasnozielone, duże róże o wyśmienitym, delikatnym, lekko orzechowym smaku. Odmiana średnio-wczesna do uprawy gruntowej i pod osłonami. Do siewu na zbiór letni i jesienny.
Toraf 0,1g Pomidor Szklarniowy Palava F1 mieszaniec Nasiona warzyw odmiana średnio wczesna pod osłony
Pomidor szklarniowy PALAVA F1 – sprawdzona odmiana do tunelu foliowego i szklarni. Odporny na ToMV, fuzarium i wertycyliozę, tworzy 6–8 owoców w gronie. Słodkie, mięsiste pomidory 140–160 g i wysoka plenność. Idealny dla wymagających ogrodników.
Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.
Biopon 8g Rzodkiewka Opolanka Nasiona warzyw Długa Szkarłatna Soczysta
Rzodkiewka Opolanka to odmiana dedykowana do uprawy pod osłonami i w gruncie, wczesna, bardzo plenna w uprawie wiosennej jak i jesiennej. Tworzy zgrubienia cylindryczne (o masie 8,6 g, długości 4,6 i średnicy 1,8 cm), szkarłatne z bardzo małą częścią białą.
PNOS 0,1g Pomidor Akron Szklarniowy Nasiona warzyw Średnio wczesny Na sałatki kanapki
Odmiana średnio wczesna pomidora przeznaczona do uprawy w szklarniach, ciepłych tunelach lub w rejonach o ciepłym klimacie w gruncie. Akron tworzy owoce bardzo trwałe, odporne na pękanie.
Biopon 1g Jarmuż Nasiona Warzyw Witaminy A C Zielony Przysmak
Posiada dużo wartości odżywczych, doskonały do sałatek. Lubi stanowiska słoneczne, rozwija się w każdej przepuszczalnej glebie zasobnej w próchnicę o odczynie zasadowym, nie toleruje ciężkich podłoży gliniastych. Charakteryzuje się zielonymi, intensywnie kędzierzawymi liśćmi.
Toraf 5g Pietruszka Korzeniowa Ołomuńcka Nasiona warzyw odmiana późna kształtna bardzo plenna smaczna
Korzeń pietruszki wchodzi w skład tzw. włoszczyzny, na bazie której przygotowuje się wywar do zup. Odmiana późna, bardzo plenna, tworząca długie (22-24cm), kształtne, równomiernie zwężające się ku dołowi korzenie bez tendencji do rozwidlania.
Toraf 0,3g Kiwano Ogórek Afrykański Nasiona Roślina jadalna Pnąca Smak kiwi
Pnącze jednoroczne o jadalnych owocach o zapachu banana i smaku kiwi. Owoce mają duże walory dekoracyjne i nadają się świetnie do dekorowania potraw, drinków itp. Można je spożywać na surowo jak również dodawać do napojów.