• BRAK stanu
Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna
  • Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna
  • Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna
  • Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna

Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna do Ogrodu Boisk Trawnik Szerokie Zastosowanie w Ogrodzie

21,99 zł
Brutto

Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna Produkt jest przeznaczony do zakładania nowych trawników, jak również renowacji starych, zniszczonych trawnika. Odporny na deptanie, łatwy w pielęgnacji i szybki w kiełkowaniu, stanowi doskonały wybór dla osób, które pragną cieszyć się pięknym trawnikiem przez cały rok.

EAN: 5900498023633

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 2,20 zł
10 5% Do rabatu 10,99 zł
20 7% Do rabatu 30,78 zł
50 10% Do rabatu 109,94 zł
Ilość
BRAK stanu

Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna

Florovit 0,5 kg Trawa Uniwersalna to mieszanka wysokiej jakości nasion, która sprawdzi się w każdym ogrodzie, na boiskach sportowych, w parkach oraz na innych terenach rekreacyjnych. Dzięki swojej wyjątkowej odporności na deptanie i zmienne warunki atmosferyczne, jest idealnym rozwiązaniem zarówno do ogrodów prywatnych, jak i do miejsc intensywnie użytkowanych, takich jak boiska sportowe czy tereny rekreacyjne..

Zalety stosowania trawy sportowej Florovit:

  • Odporność na deptanie – idealna do miejsc o dużym natężeniu ruchu
  • Szybki wzrost i gęsta darń – szybkie efekty i estetyczny wygląd
  • Odporny na zmienne warunki atmosferyczne – sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych
  • Łatwa pielęgnacja – małe wymagania pielęgnacyjne
  • Wszechstronność zastosowania – doskonała do ogrodów, boisk sportowych, parków
  • Niskie wymagania glebowe – poradzi sobie na różnych rodzajach gleby
  • Ekologiczny wybór – wspiera równowagę ekologiczną i ogranicza potrzebę chemii

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA TRAWNIKA:

Przygotowanie podłoża:

Oczyścić podłoże z chwastów, kamieni itp. Przekopać glebę na głębokość szpadla, wyrównać, nawodnić. Rozsypać nawóz wieloskładnikowy i przemieszać go z ziemią na głębokość około 6-10cm. Zwałować podłoże lub zostawić na okres 2-3 tyg. w celu ustabilizowania się gruntu.

Wysiew nasion:

Nasiona wysiewać przy pomocy siewnika lub ręcznie, stosując siew krzyżowy tzn. nasiona podzielić na dwie części i wysiać dwukrotnie na krzyż. Delikatnie wymieszać nasiona z glebą na głębokość około 0,5cm i zwałować. Do momentu wschodów intensywnie nawadniać drobnokroplistym strumieniem.

Pielęgnacja:

Do momentu wschodów przez ok. 1-3 tygodni, należy utrzymywać glebę wilgotną. Pierwsze koszenie wykonujemy, gdy trawa osiągnie wys. 8-10cm. Skracamy ją wówczas do 4-5cm ido tej wysokości kosimy regularnie. NIE NALEŻY KOSIĆ TRAWY PONIŻEJ 2,5CM. Podlewać regularnie. Nawozić w ciągu sezonu nawozem wieloskładnikowym.

Opakowanie 0,5kg na 20m2

Opis

Waga
0,5 kg

Specyficzne kody

EAN13
5900498023633