FLOROVIT - Hurtownia i dystrybutor

Mamy 65 produktów.

Pokazano 1-48 z 65 pozycji

Florovit 3 kg Magnezowy nawóz...

Florovit 3 kg Magnezowy nawóz ogrodniczy przeciwko brązowieniu igieł 

Zapobiega głównej przyczynie obumierania drzew iglastych
jest niedobór składników pokarmowych, najczęściej magnezu. Po pewnym czasie od posadzenia następuje zmiana koloru igieł do jasnozielonego, następnie żółtego, w końcu igły brunatnieją i opadają a drzewo obumiera.

Cena 22,18 zł

Florovit 1 kg Magnezowy nawóz...

Florovit 1 kg Magnezowy nawóz ogrodniczy przeciwko brązowieniu igieł

Główną przyczyną obumierania drzew iglastych
jest niedobór składników pokarmowych, najczęściej magnezu. Po pewnym czasie od posadzenia następuje zmiana koloru igieł do jasnozielonego, następnie żółtego, w końcu igły brunatnieją i opadają a drzewo obumiera.

Cena 9,24 zł

Florovit 0,25 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,25kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw. Przeznaczony do wszystkich gatunków roślin kwitnących.

Cena 5,55 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz do paproci w...

Florovit 0,55 kg Nawóz do paproci w płynie Paprotka Odżywka

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów paproci. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz zdrowy wygląd roślin. Liście nie brązowieją i nie usychają, a paproć staje się gęsta i zielona.

Cena 7,40 zł

Florovit 10 kg Nawóz do trawnika z...

Florovit 10 kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo

Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji trawników. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość oraz soczystą  zieleń. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu, nie dopuszczając do jego rozrastania się.

Cena 64,81 zł

Florovit 5 kg Nawóz do trawnika z...

Florovit 5 kg Nawóz do trawnika z mchem anty mech żelazo

Nowoczesny  nawóz  wieloskładnikowy  przeznaczony  do  trawników.
Starannie  opracowany  skład  zapewnia  trawie  prawidłowy  wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń.  Zwiększona  zawartość  żelaza  nie  sprzyja  wzrostowi  mchu,  nie dopuszczając  do  jego  rozrastania  się.

Cena 37,03 zł

Florovit 22 kg Płynny nawóz...

Florovit 22 kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy

Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy 
Wieloskładnikowy nawóz płynny do podlewania i opryskiwania roślin. Powoduje intensywny wzrost, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

Cena 102,77 zł

Florovit 5,5 kg Płynny nawóz...

Florovit 5,5 kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy

Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

Cena 35,14 zł

Florovit 2,8 kg Płynny nawóz...

Florovit 2,8 kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy

Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

Cena 23,10 zł

Florovit 1 kg Nawóz mineralny w...

Florovit 1 kg Nawóz mineralny w płynie do róż

Nawóz mineralny w płynie do róż i innych roślin kwitnących przeznaczony jest do doglebowego i dolistnego dokarmiania róż i innych roślin kwitnących rosnących w gruncie lub w pojemnikach. Regularne stosowanie nawozu przyśpiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów.

Cena 12,03 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do powojników i innych kwitnących pnączy

Powojniki, czyli clematisy, to trudne do uprawy rośliny.
Jednak duża różnorodność tych roślin oraz niewątpliwa dekoracyjność sprawia, że coraz więcej osób zajmuje się ich hodowlą. Ważną rolę odgrywa podłoże w którym je sadzimy, ale równie ważne jest nawożenie.

Cena 12,03 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do datur...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do datur bielunia trąby anielskiej
Datura
jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

Cena 11,10 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do hortensji i innych  krzewów kwasolubnych

Skoncentrowany nawóz mineralny
przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów hortensji. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite i długie kwitnienie oraz ładne wybarwienie roślin. Wpływa także na odżywienie części zielonych t.j. liście i łodygi.

Cena 12,95 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do roślin iglastych koncentrat

Iglaki stanowią ozdobę naszych ogrodów przez cały rok
. Chociaż nie są roślinami wymagającymi, to aby pięknie wyglądały musimy poświęcić im trochę czasu. Jeśli będziemy je regularnie podlewać oraz zastosujemy odpowiednie nawożenie zarówno wiosną, jak i jesienią, uzyskamy zamierzony efekt.

Cena 10,18 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do surfinii intensywny wzrost silne pędy

Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie. Florovit 1kg Nawóz w płynie do surfinii intensywny wzrost silne pędy. Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów surfinii oraz petunii.

Cena 12,95 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących

Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących.
Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów pelargonii oraz innych roślin balkonowych (np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie).

Cena 12,95 zł

Florovit Jesień 1 kg Nawóz jesienny w...

Florovit Jesień 1 kg Nawóz jesienny w płynie do roślin iglastych

Dostosowany do wymagań pokarmowych drzew i krzewów iglastych
(cis, cyprysik, cyprys, daglezja, jałowiec, jodła, sosna, metasekwoja, modrzew, świerk, tuja itp.) Odpowiednio dobrane składniki pokarmowe nawozu wspomagają mechanizmy drewnienia, co chroni iglaki przed przemarzaniem.  

Cena 10,18 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do roślin zielonych koncentrat

Ciekawym dodatkiem do kwiatów kwitnących na naszych parapetach, czy w ogrodzie są rośliny o ozdobnych liściach. Niektóre z nich zaskakują nas swoją barwą, a inne kształtami. Aby uzyskać pożądany efekt i wydobyć z roślin należyty kolor należy je odpowiednio nawozić.

Cena 12,95 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat

Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat.
Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw. Nie sposób wyobrazić sobie mieszkanie czy ogród bez kwiatów, a nawóz Florovit sprawi, że będą jeszcze piękniejsze. Doskonały do wszystkich kwiatów kwitnących.

Cena 11,10 zł

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 1 kg Nawóz w płynie do kwiatów domowych i balkonowych koncentrat

Czasami trzeba roślinom poświęcić trochę więcej czasu. Powinniśmy zadbać też o dostarczenie im odpowiednich składników pokarmowych. Oprócz tego, że musimy zapewnić im odpowiednią temperaturę i wilgotność podłoża. Nawóz do wszystkich kwiatów domowych i balkonowych.

Cena 11,10 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących

Nawóz przeznaczony do pielęgnacji pelargonii. Pelargonie to kwiaty o dużych wymaganiach pokarmowych. A obok surfinii, to jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych. Charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami oraz liśćmi. 

Cena 7,40 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do roślin zielonych koncentrat

Rośliny o ozdobnych liściach to ciekawy dodatek do kwiatów, które są na naszych parapetach bądź w ogrodach. Aby zaskoczyły nas swoją barwą, kształtami, kolorami trzeba je odpowiednio pielęgnować i nawozić. Do wszystkich roślin zielonych.

Cena 7,40 zł

Florovit 1 kg Wieloskładnikowy nawóz...

Florovit 1 kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin. Regularne stosowanie nawozu Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. 

Cena 11,10 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw. Do wszystkich gatunków roślin kwitnących.

Cena 7,40 zł

Florovit 0,55 kg Wieloskładnikowy...

Florovit 0,55kg Wieloskładnikowy nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz.

Cena 5,55 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do kwiatów domowych i balkonowych koncentrat

Nawóz w płynie do kwiatów domowych i balkonowych koncentrat 
Wieloskładnikowy nawóz mineralny. Dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Zapewnia bujny wzrost, obfite kwitnienie i ładne wybarwienie kwiatów.

Cena 7,31 zł

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 0,55 kg Nawóz w płynie do surfinii intensywny wzrost silne pędy

Największym atutem surfinii są jej kwiaty, o szerokiej gamie kolorów i różnym pokroju. Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie. Nawóz do stosowania we wszystkich odmianach surfinii.

Cena 7,40 zł

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno-...

Agrecol 0,75 l Nawóz organiczno- mineralny Rośliny zielone Dracena

Organiczno - mineralny nawóz
wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Cena 11,10 zł

Florovit 1 kg Nawóz do winorośli oraz...

Florovit 1 kg Nawóz do winorośli oraz krzewów owocowych Winogrona

Doglebowy, wieloskładnikowy nawóz mineralny stanowi nieocenioną pomoc zarówno podczas przygotowywania stanowiska pod winorośl, jak i nawożenia pogłównego krzewów rosnących. Nawóz nadaje się do zasilania krzewów jagodowych: malin, porzeczek, agrestu.

Cena 8,31 zł

Florovit 1 kg Nawóz do rododendronów...

Florovit 1 kg Nawóz do rododendronów roślin wrzosowatych i hortensji

Nawóz przeznaczony jest do posypowego nawożenia rododendronów (różaneczniki i azalie) oraz roślin wrzosowatych. Skład nawozu jest odpowiednio dobrany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków tych roślin, zapewniając ich równomierny i zdrowy wzrost.

Cena 9,24 zł

Florovit 1 kg Nawóz do borówek i...

Florovit 1 kg Nawóz do borówek i innych roślin kwasolubnych Borówka

Borówki sadzi się jesienią
w podłoże o pH 3,8 - 4,8. Rośliny uprawiane w podłożu o zbyt wysokim odczynie charakteryzują się małymi przyrostami oraz przedwczesnym żółknięciem i opadaniem liści. Aby uzyskać wysokie plony trzeba rośliny dokarmiać.

Cena 12,03 zł

Florovit 1 kg Nawóz do iglaków oraz...

Florovit 1 kg Nawóz do iglaków oraz innych drzew i krzewów ozdobnych

Nawóz do roślin iglastych
zawiera składniki mineralne w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu na nie ozdobnych roślin iglastych takich jak cis, modrzew, cyprys, świerk, sosna, jodła i inne, oraz innych drzew i krzewów ozdobnych.

Cena 9,24 zł

Florovit 3 kg Nawóz do iglaków oraz...

Florovit 3 kg Nawóz do iglaków oraz innych drzew i krzewów ozdobnych

Florovit do roślin iglastych
zawiera składniki mineralne w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu na nie ozdobnych roślin iglastych takich jak cis, modrzew, cyprys, świerk, sosna, jodła i inne oraz innych drzew i krzewów ozdobnych.

Cena 22,20 zł

Florovit 3 kg Nawóz do rododendronów...

Florovit 3 kg Nawóz do rododendronów roślin wrzosowatych i hortensji

Florovit nawóz do rododendronów roślin wrzosowatych i hortensji.
Skład nawozu jest odpowiednio dobrany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków tych roślin. Zapewnia równomierny i zdrowy wzrost. Przyczynia się do utrzymania korzystnego odczynu gleby.

Cena 21,65 zł

Florovit 3 kg Nawóz do truskawek...

Florovit 3 kg Nawóz do truskawek poziomek oraz krzewów owocowych

Stosowanie Florovitu do truskawek i krzewów owocowych zapewnia prawidłowe kwitnienie i owocowanie, poprawia wybarwienie i smak owoców oraz zapobiega magnezowej i żelazowej chlorozie liści. Istotnie wpływa na plonowanie truskawki.

Cena 24,99 zł

Florovit 1 kg Nawóz do truskawek...

Florovit 1 kg Nawóz do truskawek poziomek oraz krzewów owocowych

Stosowanie Florovitu
do truskawek i krzewów owocowych zapewnia prawidłowe kwitnienie i owocowanie, poprawia wybarwienie i smak owoców oraz zapobiega magnezowej i żelazowej chlorozie liści. Znacząco wpływa na plonowanie. 

Cena 9,24 zł

Florovit Pro Natura 1 kg Nawóz...

Florovit Pro Natura 1kg Nawóz uniwersalny organiczno-mineralny Humus.

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że nawóz wykazuje właściwości zbliżone do tych, jakie posiada kompost czy obornik. Przyczyniają się one do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych.

Cena 9,24 zł

Florovit 3 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 3 kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących

Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite kwitnienie roślin od wiosny do jesieni. Skoncentrowany nawóz przeznaczony do pelargonii oraz super działa na np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie.

Cena 22,20 zł

Florovit 3 kg Nawóz w płynie do...

Florovit 3 kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat

Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat.
Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw. Dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych składników.

Cena 22,20 zł

Florovit Pro Natura 1,5 kg Nawóz...

Florovit Pro Natura 1,5 kg Nawóz organiczno-mineralny do warzyw kwiatów

Nawóz organiczno-mineralny
, przeznaczony do przygotowywania stanowiska pod nowe nasadzenia oraz do nawożenia roślin już rosnących. Nawóz  zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby oraz substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu.

Cena 10,18 zł

Florovit Pro Natura 4 kg Nawóz...

Florovit Pro Natura 4 kg Nawóz organiczno-mineralny do warzyw kwiatów

Wieloskładnikowy nawóz
, przeznaczony do przygotowywania stanowiska pod nowe nasadzenia oraz do nawożenia roślin już rosnących. Nawóz zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby oraz substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin.

Cena 23,14 zł

Florovit Pro Natura 8 kg Nawóz...

Florovit Pro Natura 8 kg Nawóz organiczno-mineralny do warzyw kwiatów

Nawóz organiczno-mineralny
, przeznaczony do przygotowywania stanowiska pod nowe nasadzenia oraz do nawożenia roślin już rosnących. Nawóz  zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby oraz substancje niezbędne dla prawidłowego wzrostu.

Cena 41,66 zł

Florovit 5 kg Dolomit mielony...

Florovit 5 kg Dolomit mielony skutecznie odkwasza glebę Wapno

Dolomit
jest to osadowa skała węglanowa składająca się głównie z węglanu wapnia i magnezu. W niewielkiej ilości występuje w niej kwarc,markasyt, piryt i substancje bitumiczne. Używana jest do produkcji nawozu wapniowo-magnezowego służącego do odkwaszania gleby.

Cena 9,47 zł

Florovit 4 kg Nawóz do tui żywotników...

Florovit 4 kg Nawóz do tui żywotników iglaków wiadro

Florovit nawóz do tui (żywotników) zawiera składniki pokarmowe w odpowiednich formach i ilościach, dostosowanych do wymagań pokarmowych tui. Regularne stosowanie nawozu gwarantuje szybki i prawidłowy wzrost roślin, zapewnia intensywne wybarwienie igieł.

Cena 27,77 zł

Florovit 2,5 kg Długo działający...

Florovit 2,5 kg Długo działający nawóz do trawnika mniej koszenia

Nawóz do trawnika ograniczający wzrost trawy. Wybarwia trawę i zapewnia ładny wygląd trawnika. Rzadsze koszenie równa się mniejszy problem, co zrobić ze skoszoną trawą. Odejmij sobie pracy i zastosuj nawóz do trawnika Florovit.

Cena 34,25 zł

Florovit Pro Natura 5 l Naturalny...

Florovit Pro Natura 5 l Naturalny obornik bydlęcy granulowany

Nawóz pochodzenia zwierzęcego
. Dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania i oczyszczania obornik zachowuje wszystkie odżywcze substancje próchnicze. Nawóz rozpada się stopniowo uwalniając składniki odżywcze oraz substancje humusowe, które wpływają na poprawę struktury gleby.

Cena 15,72 zł

Florovit Pro Natura 5 l Naturalny...

Florovit Pro Natura 5 l Naturalny obornik koński granulowany

Zalecany jest na gleby ciężkie, gliniaste, jest tak zwanym nawozem gorącym - powoduje szybsze nagrzewanie się gleby i zwiększa jej przewiewność, dobrze sprawdzi się również jako surowiec do ogrzewania podłoża w szklarniach, inspektach i tunelach.

Cena 16,66 zł

Florovit Pro Natura 10 l Naturalny...

Florovit Pro Natura 10l Naturalny obornik koński granulowany

W 100% nawóz naturalny pochodzenia zwierzęcego. Dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania i oczyszczania obornik zachowuje wszystkie substancje próchnicze, odżywcze i mineralne, a jednocześnie pozbawiony jest patogenów oraz nasion chwastów.

Cena 30,55 zł

Florovit - sklep

Florovit to doskonała marka wchodząca w skład konsorcjum GRUPA INCO S.A. Marka ta jest obecna na polskim rynku 40 lat i na dzień dzisiejszy jej produkty są jednymi z najczęściej używanych przez hobbystów i profesjonalistów w dziedzinie upraw. Florovit dostarcza na rynek szeroką gamę nawozów, które są produktami najwyższej jakości, niejednokrotnie idealnie dopasowanymi do specyficznych potrzeb poszczególnych grup roślin. Dzięki temu dopasowaniu użytkownicy nawozów Florovit mają zapewnioną wysoką skuteczność produktów. Produkty tej firmy przeznaczone są do pielęgnacji roślin w ogrodzie, w domu i na balkonie.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL oferuje dla swoich klientów szerokie portfolio produktów Florovit, których receptury uwzględniają indywidualne potrzeby różnych rodzajów roślin np. trawników, iglaków, kwiatów, owoców. Ofertę nawozów uzupełniają produkty wspomagające pielęgnację roślin domowych i ogrodowych.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Florovit.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL oferuje dla swoich klientów szerokie portfolio produktów Florovit, których receptury uwzględniają indywidualne potrzeby różnych rodzajów roślin np. trawników, iglaków, kwiatów, owoców. Ofertę nawozów uzupełniają produkty wspomagające pielęgnację roślin domowych i ogrodowych.