• Brak w Magazynie Biatom
Bros 250g Granulat na gryzonie Nornit z silnie wabiącą przynętą
  • Bros 250g Granulat na gryzonie Nornit z silnie wabiącą przynętą

Bros 250g Granulat na gryzonie Nornit z silnie wabiącą przynętą

10,98 zł
Brutto

Nornice, tak jak krety, są szkodnikami, które nieustannie spędzają sen z powiek właścicieli ogrodów, działkowców, użytkowników boisk sportowych i innych obiektów. Walka z nimi nie jest łatwa, ale może nam w tym pomóc granulat na gryzonie.

EAN: 5904517002661

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 2% Do rabatu 1,10 zł
10 5% Do rabatu 5,49 zł
20 7% Do rabatu 15,38 zł
50 10% Do rabatu 54,92 zł
Ilość
Brak w Magazynie Biatom

Bros 250g Granulat na gryzonie Nornit z silnie wabiącą przynętą. Granulat gryzoniobójczy do zwalczania nornic i innych gryzoni na lotniskach, wałach przeciwpowodziowych, nasypach, boiskach sportowych, działkach, ogrodach, trawnikach, wewnątrz i wokół budynków itp.
Wysoką skuteczność preparatu gwarantuje  atrakcyjność pokarmowa dla gryzoni. Trutka zawiera silnie wabiącą przynętę o aromacie zboża i ma działanie mumifikujące. Jej opóźnione działanie (4-5 dni od podania) powoduje, że gryzonie nie kojarzą trutki z padaniem innych osobników. Ostateczne wytępienie szkodników następuje po około 10-15 dniach od wyłożenia trutki.

Sposób użycia:
Preparat należy wykładać w porcjach 20-25 g:
- bezpośrednio do korytarzy i nor gryzoni oraz w ich sąsiedztwie,
- na ścieżkach przebiegu gryzoni.


Uwaga: gryzonie są bardzo nieufne i posiadają doskonały węch, dlatego wszelkie sprzęty i rękawice stosowane do wykładania trutki muszą być wolne od jakichkolwiek zapachów.
Dozując preparat do korytarza, należy delikatnie wykonać w nim otwór - tak aby osuwająca się ziemia nie zasypała korytarza. Po wsypaniu trutki do otworu przykryć go deską lub darnią. Jeden punkt wyłożenia trutki powinien przypadać na około 40 m2 powierzchni. Preparat należy uzupełniać tak długo aż zwierzęta zaprzestaną pobierania, w przeciwnym wypadku nie wszystkie gryzonie zostaną usunięte. Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu granulatu.


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Opakowanie 250g.

2664

Specyficzne kody

EAN13
5904517002661
Komentarze (0)